Leader
24 آذر 1396 ساعت 00:31

همراه با قرآن

آیه قرآن تصادفی
Cloud
Masjed

به روایت تصویر

خطبه های نماز جمعه

اقدام ترامپ در قدس اعلام جنگ با مسلمانان جهان است

IMAGE

گزارش خطبه های نماز جمعه ی صائین قلعه مورخه 17 آذر ماه 1396      خطیب جمعه خود و همه...

عشق به شهید و شهادت در جامعه زنده است

IMAGE

گزارش خطبه های نماز جمعه ی صائین قلعه مورخه 10 آذر ماه 1396      خطیب جمعه خود و همه...

مسئولان چشم هایتان را باز کنید ، عینک خود را عوض کنید.

IMAGE

گزارش خطبه های نماز جمعه ی صائین قلعه مورخه 19 آبان ماه 1396      خطیب موقت جمعه ابتدا...

13 آبان بهترین فرصت برای فریاد زدن بر سر آمریکاست

IMAGE

گزارش خطبه های نماز جمعه ی صائین قلعه مورخه 12 آبان ماه 1396      خطیب جمعه بعد از دعوت...

گزارش خطبه های نماز جمعه ی صائین قلعه مورخه 14 مهرماه 1396

IMAGE

" آنچه لرزه بر اندام دشمن انداخته ایمان و باور مردم ایران به خدا ، استکبار ستیزی و...

مساله اقتصاد اولویت اول کشور است و اقتصاد مقاومتی علاج مشکلات جامعه است

IMAGE

گزارش خطبه های نماز جمعه ی صائین قلعه مورخه 28مهرماه 1396 " مساله اقتصاد اولویت اول...

انقلاب اسلامی ایران به رهبری حضرت امام(ره) استمرار همان نهضت و انقلاب آقا امام حسین (ع) در عصر حاضر است

IMAGE

گزارش خطبه های نماز جمعه ی صائین قلعه مورخه 21مهرماه 1396 "   انقلاب اسلامی ایران به...

گزارش نماز جمعه صایین قلعه مورخ یکم مردادماه سال 1395

 

       خطیب جمعه پس از دعوت به رعایت تقوای الهی و پرهیز از محرمات گفت: راه سعادت انسان و رسیدن به کمال، حضور در پیشگاه الهی و اظهار بندگی و عبودیت و اقرار بر یکتایی پروردگار است و نماز گفتگو با خالق خوبی ها و مهربانی ها نزدیکترین حالت بنده به خداوند است انسان در حال نماز، در محضر خدا و یاد اوست و همین حالت او را از معاصی باز داشته و از تباهی ها و تاریکی ها نگه می دارد.

   امام جمعه صائین قلعه پنجم مرداد را یاد آور صدور اولین حکم امامت جمعه توسط رهبر کبیر انقلاب ذکر کرد که ابوذر زمان آیت ا... طالقانی خطیب آن منصوب شد.

   وی نماز جمعه را از شئون ولایت، قرارگاه ایمان و تقوا و بصیرت و ائمه جمعه را سخنگویان تریبون مقدس آن برشمرد که مسائل جهان اسلام و منطقه را از آن جایگاه محکم بیان کنند .

    حاج آقا موسوی   حضور مردم ولایتمدار صائین قلعه در نماز جمعه را چشمگیر و خوب توصیف کرده اظهار امیدواری کرد : از آن جایی که اقامه ی این فریضه الهی اجرای نمایشی از قدرت سیاسی و اجتماعی اسلام بوده و مناسب ترین میدان برای بیان مصالح مسلمین است ، لذا جهت شکوه هرچه بیشتر و هم گرائی آن تلاش بیشتری شود.

حجت الاسلام موسوی با طرح مسئله کودتا در ترکیه و فارغ از تجزیه و تحلیل ها که چه عواملی در اجرای آن دست داشتند به ذکر سه نکته بسنده کرد : اولاً  عمل و اقدام به کودتا محکوم است لذا اولین کشوری که رسما آن را محکوم کرد ایران بود ، دوماً شکی بر آن نیست که این مسائل با چراغ سبز آمریکا برای تضعیف کشور های اسلامی و براندازی جنگ های داخلی با هدف به حاشیه بردن رژیم غاصب اسرائیل و مشغول کردن مسلمانان و غفلت از دشمن اصلی صورت می گیرد، سوماً با پررنگ کردن مساله کودتای ترکیه از جنایات در حق مسلمانان مناطق دیگر جهان مثل کشتار مسلمانان  در کشمیر بی خبر ماند.

   اشاره به برجام و دوران پسا برجام مطلب دیگر خطبه دوم بود که امام جمعه صائین قلعه از آمریکا عهد شکن غیر قابل اعتماد نام برده افزود : یک سال از اجرای برجام گذشت ، شاهدیم که تحریمی برداشته نشده برای عقد قرارداد ها از طرق گوناگون  شیطنت ها می شود باید اعتراف کرد : دست آورد مردم ایران از برجام رسیدن به واقعیت این جمله بود که آمریکا هرگز قابل اعتماد نیست. 

 

آخرین خبر

برگزاری نماز پرشکوه عید سعید قربان روز جمعه دهم شهریورماه سال 1396 در صایین قلعه

IMAGE

برگزاری نماز پرشکوه عید سعید قربان روز جمعه دهم شهریورماه سال 1396 در صایین قلعه      خطیب نماز ابتدا خود و همه نماز گزاران را به رعایت تقوای الهی دعوت کرد و به تشریح بخشی از اسرار قربانی در عید قربان پرداخت و گفت : ذبح...

آخرین خطبه

اقدام ترامپ در قدس اعلام جنگ با مسلمانان جهان است

IMAGE

گزارش خطبه های نماز جمعه ی صائین قلعه مورخه 17 آذر ماه 1396      خطیب جمعه خود و همه مردم را به رعایت تقوای الهی و پرهیز از محرمات دعوت کرده و با بیان فرمایشی از امیرالمومنین (ع) گفت : تقوا پیشه کنید از گناهان پرهیز کنید در...

جلسات

برگزاری جلسه ستاد نماز جمعه

IMAGE

جلسه ستاد نماز جمعه با حضور حجت الاسلام والمسلمین موسوی امام جمعه این شهر با اعضای ستاد نماز جمعه در دفتر امام جمعه برگزار شد.

جدیدترین مقاله

حضور امام زمان در آيينه احاديث

IMAGE

رهروان ولایت ـ در بحث اثبات وجود نازنین حضرت ولی عصر(عجل‌الله‌تعالی‌فرجه‌) گفته مي‌شود که هم ادله عقلی وجود دارد و هم ادله نقلی؛که به ادله‌ی نقلی موجود در این بحث می‌پردازیم: