Leader
27 اسفند 1396 ساعت 21:20

همراه با قرآن

آیه قرآن تصادفی
Cloud
Masjed

به روایت تصویر

خطبه های نماز جمعه

مسئولان عدالت اجتماعی را جدی گرفته و با فساد اداری و اقتصادی برخورد قاطع داشته باشند

IMAGE

گزارش خطبه های نماز جمعه ی صائین قلعه مورخه 25 اسفند ماه 1396   خطیب جمعه بعد از دعوت...

تا امروز اتفاق خاصی در مورد شهرک فراموش شده صنعتی صائین قلعه رخ نداده است

IMAGE

گزارش خطبه های نماز جمعه ی صائین قلعه مورخه 18 اسفند ماه 1396 " تا امروز اتفاق خاصی در...

یک کارمند یا مدیر با حقوق مشخص چگونه میلیاردی می شود؟

IMAGE

گزارش خطبه های نماز جمعه ی صائین قلعه مورخه 11 اسفند ماه 1396   خطیب جمعه بعد از دعوت...

چه اتفاقی افتاده که در یک شهر 15 هزار نفری هیچ پروژه ای در ایام فجر افتتاح نشد

IMAGE

گزارش خطبه های نماز جمعه ی صائین قلعه مورخه 4 اسفند ماه 1396      خطیب جمعه بعد از...

گزارش خطبه های نماز جمعه ی صائین قلعه مورخه 27 بهمن ماه 1396

IMAGE

"سهم شهرستان ابهر از اشتغال، بر اساس تقسیمات عادلانه به نسبت جمعیت به صورت اسمی در...

این انقلاب مردمی و در راس آن حکومت ولی فقیه قرار دارد

IMAGE

گزارش خطبه های نماز جمعه ی صائین قلعه مورخه 13 بهمن ماه 1396 " این انقلاب مردمی و در...

نظارت بیشتر بر درمانگاه شبانه روزی ، راه اندازی آزمایشگاه و استقرار پزشک متخصص در شهر محقق شود

IMAGE

گزارش خطبه های نماز جمعه ی صائین قلعه مورخه 6 بهمن ماه 1396 " نظارت بیشتر بر درمانگاه...

گزارش نماز جمعه صایین قلعه مورخ یکم مردادماه سال 1395

 

       خطیب جمعه پس از دعوت به رعایت تقوای الهی و پرهیز از محرمات گفت: راه سعادت انسان و رسیدن به کمال، حضور در پیشگاه الهی و اظهار بندگی و عبودیت و اقرار بر یکتایی پروردگار است و نماز گفتگو با خالق خوبی ها و مهربانی ها نزدیکترین حالت بنده به خداوند است انسان در حال نماز، در محضر خدا و یاد اوست و همین حالت او را از معاصی باز داشته و از تباهی ها و تاریکی ها نگه می دارد.

   امام جمعه صائین قلعه پنجم مرداد را یاد آور صدور اولین حکم امامت جمعه توسط رهبر کبیر انقلاب ذکر کرد که ابوذر زمان آیت ا... طالقانی خطیب آن منصوب شد.

   وی نماز جمعه را از شئون ولایت، قرارگاه ایمان و تقوا و بصیرت و ائمه جمعه را سخنگویان تریبون مقدس آن برشمرد که مسائل جهان اسلام و منطقه را از آن جایگاه محکم بیان کنند .

    حاج آقا موسوی   حضور مردم ولایتمدار صائین قلعه در نماز جمعه را چشمگیر و خوب توصیف کرده اظهار امیدواری کرد : از آن جایی که اقامه ی این فریضه الهی اجرای نمایشی از قدرت سیاسی و اجتماعی اسلام بوده و مناسب ترین میدان برای بیان مصالح مسلمین است ، لذا جهت شکوه هرچه بیشتر و هم گرائی آن تلاش بیشتری شود.

حجت الاسلام موسوی با طرح مسئله کودتا در ترکیه و فارغ از تجزیه و تحلیل ها که چه عواملی در اجرای آن دست داشتند به ذکر سه نکته بسنده کرد : اولاً  عمل و اقدام به کودتا محکوم است لذا اولین کشوری که رسما آن را محکوم کرد ایران بود ، دوماً شکی بر آن نیست که این مسائل با چراغ سبز آمریکا برای تضعیف کشور های اسلامی و براندازی جنگ های داخلی با هدف به حاشیه بردن رژیم غاصب اسرائیل و مشغول کردن مسلمانان و غفلت از دشمن اصلی صورت می گیرد، سوماً با پررنگ کردن مساله کودتای ترکیه از جنایات در حق مسلمانان مناطق دیگر جهان مثل کشتار مسلمانان  در کشمیر بی خبر ماند.

   اشاره به برجام و دوران پسا برجام مطلب دیگر خطبه دوم بود که امام جمعه صائین قلعه از آمریکا عهد شکن غیر قابل اعتماد نام برده افزود : یک سال از اجرای برجام گذشت ، شاهدیم که تحریمی برداشته نشده برای عقد قرارداد ها از طرق گوناگون  شیطنت ها می شود باید اعتراف کرد : دست آورد مردم ایران از برجام رسیدن به واقعیت این جمله بود که آمریکا هرگز قابل اعتماد نیست. 

 

آخرین خبر

شناخت و پایندی به اصول و مبانی انقلاب اسلامی و انقلابی ماندن را راه برون رفت از مشکلات است

IMAGE

گزارش خطبه های نماز جمعه ی صائین قلعه مورخه 20 بهمن ماه 1396 "  شناخت و پایندی به اصول و مبانی انقلاب اسلامی و انقلابی ماندن را راه برون رفت از مشکلات است "       خطیب جمعه پس از دعوت خود و همه نمازگزاران به رعایت تقوای الهی و...

آخرین خطبه

مسئولان عدالت اجتماعی را جدی گرفته و با فساد اداری و اقتصادی برخورد قاطع داشته باشند

IMAGE

گزارش خطبه های نماز جمعه ی صائین قلعه مورخه 25 اسفند ماه 1396   خطیب جمعه بعد از دعوت مردم به رعایت تقوای الهی وپرهیز از محرمات ،  با بیان برخی از ویژگی های اخلاقی و رفتاری صالحان و متقیان از جمله سبقت گرفتن در خیرات ، پرهیز...

جلسات

برگزاری جلسه ستاد نماز جمعه

IMAGE

جلسه ستاد نماز جمعه با حضور حجت الاسلام والمسلمین موسوی امام جمعه این شهر با اعضای ستاد نماز جمعه در دفتر امام جمعه برگزار شد.

جدیدترین مقاله

حضور امام زمان در آيينه احاديث

IMAGE

رهروان ولایت ـ در بحث اثبات وجود نازنین حضرت ولی عصر(عجل‌الله‌تعالی‌فرجه‌) گفته مي‌شود که هم ادله عقلی وجود دارد و هم ادله نقلی؛که به ادله‌ی نقلی موجود در این بحث می‌پردازیم: