Leader
07 ارديبهشت 1397 ساعت 02:50

همراه با قرآن

آیه قرآن تصادفی
Cloud
Masjed

به روایت تصویر

خطبه های نماز جمعه

مسئولان در چنین روزهایی کشاورزان را تنها نگذاشته و در پرداخت خسارت بیمه تلاش کنند

IMAGE

گزارش خطبه های نماز جمعه ی صائین قلعه مورخه 31 فروردین ماه 97 "   مسئولان در چنین...

باید با تکیه بر این نیرو های کارآمد (جوانان ) از تمام ظرفیت ها استفاده کنیم.

IMAGE

گزارش خطبه های نماز جمعه ی صائین قلعه مورخه دهم فروردین ماه 97   خطیب موقت جمعه بعد...

چقدر زیبا می شود برای نزدیکی قلوب به یکدیگر و عمران و آبادانی شهر و کشور همه با هم تلاش کنیم.

IMAGE

گزارش خطبه های نماز جمعه ی صائین قلعه مورخه سوم فروردین ماه 97 "چقدر زیبا می شود...

مسئولان عدالت اجتماعی را جدی گرفته و با فساد اداری و اقتصادی برخورد قاطع داشته باشند

IMAGE

گزارش خطبه های نماز جمعه ی صائین قلعه مورخه 25 اسفند ماه 1396   خطیب جمعه بعد از دعوت...

تا امروز اتفاق خاصی در مورد شهرک فراموش شده صنعتی صائین قلعه رخ نداده است

IMAGE

گزارش خطبه های نماز جمعه ی صائین قلعه مورخه 18 اسفند ماه 1396 " تا امروز اتفاق خاصی در...

یک کارمند یا مدیر با حقوق مشخص چگونه میلیاردی می شود؟

IMAGE

گزارش خطبه های نماز جمعه ی صائین قلعه مورخه 11 اسفند ماه 1396   خطیب جمعه بعد از دعوت...

چه اتفاقی افتاده که در یک شهر 15 هزار نفری هیچ پروژه ای در ایام فجر افتتاح نشد

IMAGE

گزارش خطبه های نماز جمعه ی صائین قلعه مورخه 4 اسفند ماه 1396      خطیب جمعه بعد از...

« دنیا بداند اسرائیل امن نخواهد بود.»

گزارش نماز جمعه صایین قلعه مورخ 11 تیرماه ماه سال 1395 

       خطیب جمعه پس از دعوت به رعایت تقوای الهی ، حسن ظن و خوش گمانی به خدا و خلق خدا و مدارا با مردم به همراه اخلاص و یقین را از جمله ارزشهای دینی برشمرد که موجب سعادت دنیا و آخرت انسان می شود اما از هوا پرستی و بدگمانی و سوء ظن به خدا ، به عنوان آفت هایی یاد کرد که بوستان ارزش ها و مزرعه باورها را به آتش می کشد،دین را از خاصیت و اثرگذاری باز می داردو این یعنی تبدیل شدن شجره طیبه دیانت به درختی بی ثمرو پژمرده

   امام جمعه صائین قلعه  از حضور حماسی مردم در راهپیمائی روز جهانی قدس تشکر و قدردانی کرده افزودند: سالها از اشغال پاره تن اسلام می گذرد و به اولین قبله گاه مسلمانان بی حرمتی می شود، مردم مظلوم این سرزمین با کودکان و زنان آن در برابر چشم مدعیان حقوق بشر ذبح می شود، متاسفانه سازمان های حقوق بشر و حکام اغلب کشور های اسلامی با سکوت خود نظاره گر این بی حرمتی هستند . در این مقطع زمانی اگر ملت اسلام ید واحدی باشند نابودی رژیم صهیونیستی قطعی است.

   در ادامه با تاکید بر مقاومت و اتحاد مسلمانان بر علیه اسرائیل اظهار داشت : بی تردید امروز استکبار با بر آتش کشیدن منطقه و درگیر نمودن کشور های اسلامی با یکدیگر و جنگ های نیابتی به دنبال ایجاد امنیت برای اسرائیل است ولی کور خوانده ، دنیا بداند اسرائیل امن نخواهد بود و جهان اسلام تا نابودگی کامل اسرائیل ایستادگی و مقاومت را ادامه خواهد داد.

    حاج آقا موسوی به سالروز سرنگون شدن هواپیمای مسافربری ایران توسط ناو آمریکایی و شهادت 298 نفر مسافر بی گناه و مسدود شدن دارایی ایران به دستور آمریکا اشاره کرد و افزود: در تقویم  ملت ایران هفته ای نمی گذرد که شاهد یکی از جنایات آمریکا نباشند  حال باید پرسید آیا این آمریکا قابل اعتماد است؟ آیا با این دولت استکباری می شود مذاکره کرد؟، پاسخ این است که برای چنین تفکری فقط منطق انقلابی گری و ایستادگی جواب خواهد داد و ملت انقلابی ایران با تبعیت از ولی  امر مسلمین به ایستادگی و مقاومت خود ادامه خواهد داد.

     حجت الاسلام موسوی انتصاب شهردار صائین قلعه را تبریک گفت و اظهار امیدواری کرد با تدوین برنامه های کوتاه مدت و بلند مدت با تمام توان به عمران و آبادانی شهر بپردازد.

در خاتمه ضمن گرامیداشت سالروزشهادت آیت الله صدوقی چهارمین شهید محراب ، از مسئولان خواست نسبت به تامین آب آشامیدنی روستائی داشبلاغ و سروجهان اهتمام بیشتری داشته باشند و تدبیری اتخاذ کنند که مردم شهر صائین قلعه با مشکل کمبود آب شرب مواجه نشوند.

آخرین خبر

شناخت و پایندی به اصول و مبانی انقلاب اسلامی و انقلابی ماندن را راه برون رفت از مشکلات است

IMAGE

گزارش خطبه های نماز جمعه ی صائین قلعه مورخه 20 بهمن ماه 1396 "  شناخت و پایندی به اصول و مبانی انقلاب اسلامی و انقلابی ماندن را راه برون رفت از مشکلات است "       خطیب جمعه پس از دعوت خود و همه نمازگزاران به رعایت تقوای الهی و...

آخرین خطبه

مسئولان در چنین روزهایی کشاورزان را تنها نگذاشته و در پرداخت خسارت بیمه تلاش کنند

IMAGE

گزارش خطبه های نماز جمعه ی صائین قلعه مورخه 31 فروردین ماه 97 "   مسئولان در چنین روزهایی کشاورزان را تنها نگذاشته و در پرداخت خسارت بیمه تلاش کنند.."   خطیب جمعه ضمن تاکید بر تقوای الهی و پرهیز از محرمات سالروز بعثت حضرت...

جلسات

برگزاری جلسه ستاد نماز جمعه

IMAGE

جلسه ستاد نماز جمعه با حضور حجت الاسلام والمسلمین موسوی امام جمعه این شهر با اعضای ستاد نماز جمعه در دفتر امام جمعه برگزار شد.

جدیدترین مقاله

حضور امام زمان در آيينه احاديث

IMAGE

رهروان ولایت ـ در بحث اثبات وجود نازنین حضرت ولی عصر(عجل‌الله‌تعالی‌فرجه‌) گفته مي‌شود که هم ادله عقلی وجود دارد و هم ادله نقلی؛که به ادله‌ی نقلی موجود در این بحث می‌پردازیم: