Leader
21 آذر 1396 ساعت 16:11

همراه با قرآن

آیه قرآن تصادفی
Cloud
Masjed

به روایت تصویر

خطبه های نماز جمعه

اقدام ترامپ در قدس اعلام جنگ با مسلمانان جهان است

IMAGE

گزارش خطبه های نماز جمعه ی صائین قلعه مورخه 17 آذر ماه 1396      خطیب جمعه خود و همه...

عشق به شهید و شهادت در جامعه زنده است

IMAGE

گزارش خطبه های نماز جمعه ی صائین قلعه مورخه 10 آذر ماه 1396      خطیب جمعه خود و همه...

مسئولان چشم هایتان را باز کنید ، عینک خود را عوض کنید.

IMAGE

گزارش خطبه های نماز جمعه ی صائین قلعه مورخه 19 آبان ماه 1396      خطیب موقت جمعه ابتدا...

13 آبان بهترین فرصت برای فریاد زدن بر سر آمریکاست

IMAGE

گزارش خطبه های نماز جمعه ی صائین قلعه مورخه 12 آبان ماه 1396      خطیب جمعه بعد از دعوت...

گزارش خطبه های نماز جمعه ی صائین قلعه مورخه 14 مهرماه 1396

IMAGE

" آنچه لرزه بر اندام دشمن انداخته ایمان و باور مردم ایران به خدا ، استکبار ستیزی و...

مساله اقتصاد اولویت اول کشور است و اقتصاد مقاومتی علاج مشکلات جامعه است

IMAGE

گزارش خطبه های نماز جمعه ی صائین قلعه مورخه 28مهرماه 1396 " مساله اقتصاد اولویت اول...

انقلاب اسلامی ایران به رهبری حضرت امام(ره) استمرار همان نهضت و انقلاب آقا امام حسین (ع) در عصر حاضر است

IMAGE

گزارش خطبه های نماز جمعه ی صائین قلعه مورخه 21مهرماه 1396 "   انقلاب اسلامی ایران به...

« دنیا بداند اسرائیل امن نخواهد بود.»

گزارش نماز جمعه صایین قلعه مورخ 11 تیرماه ماه سال 1395 

       خطیب جمعه پس از دعوت به رعایت تقوای الهی ، حسن ظن و خوش گمانی به خدا و خلق خدا و مدارا با مردم به همراه اخلاص و یقین را از جمله ارزشهای دینی برشمرد که موجب سعادت دنیا و آخرت انسان می شود اما از هوا پرستی و بدگمانی و سوء ظن به خدا ، به عنوان آفت هایی یاد کرد که بوستان ارزش ها و مزرعه باورها را به آتش می کشد،دین را از خاصیت و اثرگذاری باز می داردو این یعنی تبدیل شدن شجره طیبه دیانت به درختی بی ثمرو پژمرده

   امام جمعه صائین قلعه  از حضور حماسی مردم در راهپیمائی روز جهانی قدس تشکر و قدردانی کرده افزودند: سالها از اشغال پاره تن اسلام می گذرد و به اولین قبله گاه مسلمانان بی حرمتی می شود، مردم مظلوم این سرزمین با کودکان و زنان آن در برابر چشم مدعیان حقوق بشر ذبح می شود، متاسفانه سازمان های حقوق بشر و حکام اغلب کشور های اسلامی با سکوت خود نظاره گر این بی حرمتی هستند . در این مقطع زمانی اگر ملت اسلام ید واحدی باشند نابودی رژیم صهیونیستی قطعی است.

   در ادامه با تاکید بر مقاومت و اتحاد مسلمانان بر علیه اسرائیل اظهار داشت : بی تردید امروز استکبار با بر آتش کشیدن منطقه و درگیر نمودن کشور های اسلامی با یکدیگر و جنگ های نیابتی به دنبال ایجاد امنیت برای اسرائیل است ولی کور خوانده ، دنیا بداند اسرائیل امن نخواهد بود و جهان اسلام تا نابودگی کامل اسرائیل ایستادگی و مقاومت را ادامه خواهد داد.

    حاج آقا موسوی به سالروز سرنگون شدن هواپیمای مسافربری ایران توسط ناو آمریکایی و شهادت 298 نفر مسافر بی گناه و مسدود شدن دارایی ایران به دستور آمریکا اشاره کرد و افزود: در تقویم  ملت ایران هفته ای نمی گذرد که شاهد یکی از جنایات آمریکا نباشند  حال باید پرسید آیا این آمریکا قابل اعتماد است؟ آیا با این دولت استکباری می شود مذاکره کرد؟، پاسخ این است که برای چنین تفکری فقط منطق انقلابی گری و ایستادگی جواب خواهد داد و ملت انقلابی ایران با تبعیت از ولی  امر مسلمین به ایستادگی و مقاومت خود ادامه خواهد داد.

     حجت الاسلام موسوی انتصاب شهردار صائین قلعه را تبریک گفت و اظهار امیدواری کرد با تدوین برنامه های کوتاه مدت و بلند مدت با تمام توان به عمران و آبادانی شهر بپردازد.

در خاتمه ضمن گرامیداشت سالروزشهادت آیت الله صدوقی چهارمین شهید محراب ، از مسئولان خواست نسبت به تامین آب آشامیدنی روستائی داشبلاغ و سروجهان اهتمام بیشتری داشته باشند و تدبیری اتخاذ کنند که مردم شهر صائین قلعه با مشکل کمبود آب شرب مواجه نشوند.

آخرین خبر

برگزاری نماز پرشکوه عید سعید قربان روز جمعه دهم شهریورماه سال 1396 در صایین قلعه

IMAGE

برگزاری نماز پرشکوه عید سعید قربان روز جمعه دهم شهریورماه سال 1396 در صایین قلعه      خطیب نماز ابتدا خود و همه نماز گزاران را به رعایت تقوای الهی دعوت کرد و به تشریح بخشی از اسرار قربانی در عید قربان پرداخت و گفت : ذبح...

آخرین خطبه

اقدام ترامپ در قدس اعلام جنگ با مسلمانان جهان است

IMAGE

گزارش خطبه های نماز جمعه ی صائین قلعه مورخه 17 آذر ماه 1396      خطیب جمعه خود و همه مردم را به رعایت تقوای الهی و پرهیز از محرمات دعوت کرده و با بیان فرمایشی از امیرالمومنین (ع) گفت : تقوا پیشه کنید از گناهان پرهیز کنید در...

جلسات

برگزاری جلسه ستاد نماز جمعه

IMAGE

جلسه ستاد نماز جمعه با حضور حجت الاسلام والمسلمین موسوی امام جمعه این شهر با اعضای ستاد نماز جمعه در دفتر امام جمعه برگزار شد.

جدیدترین مقاله

حضور امام زمان در آيينه احاديث

IMAGE

رهروان ولایت ـ در بحث اثبات وجود نازنین حضرت ولی عصر(عجل‌الله‌تعالی‌فرجه‌) گفته مي‌شود که هم ادله عقلی وجود دارد و هم ادله نقلی؛که به ادله‌ی نقلی موجود در این بحث می‌پردازیم: