Leader
21 آذر 1396 ساعت 13:55

همراه با قرآن

آیه قرآن تصادفی
Cloud
Masjed

به روایت تصویر

خطبه های نماز جمعه

اقدام ترامپ در قدس اعلام جنگ با مسلمانان جهان است

IMAGE

گزارش خطبه های نماز جمعه ی صائین قلعه مورخه 17 آذر ماه 1396      خطیب جمعه خود و همه...

عشق به شهید و شهادت در جامعه زنده است

IMAGE

گزارش خطبه های نماز جمعه ی صائین قلعه مورخه 10 آذر ماه 1396      خطیب جمعه خود و همه...

مسئولان چشم هایتان را باز کنید ، عینک خود را عوض کنید.

IMAGE

گزارش خطبه های نماز جمعه ی صائین قلعه مورخه 19 آبان ماه 1396      خطیب موقت جمعه ابتدا...

13 آبان بهترین فرصت برای فریاد زدن بر سر آمریکاست

IMAGE

گزارش خطبه های نماز جمعه ی صائین قلعه مورخه 12 آبان ماه 1396      خطیب جمعه بعد از دعوت...

گزارش خطبه های نماز جمعه ی صائین قلعه مورخه 14 مهرماه 1396

IMAGE

" آنچه لرزه بر اندام دشمن انداخته ایمان و باور مردم ایران به خدا ، استکبار ستیزی و...

مساله اقتصاد اولویت اول کشور است و اقتصاد مقاومتی علاج مشکلات جامعه است

IMAGE

گزارش خطبه های نماز جمعه ی صائین قلعه مورخه 28مهرماه 1396 " مساله اقتصاد اولویت اول...

انقلاب اسلامی ایران به رهبری حضرت امام(ره) استمرار همان نهضت و انقلاب آقا امام حسین (ع) در عصر حاضر است

IMAGE

گزارش خطبه های نماز جمعه ی صائین قلعه مورخه 21مهرماه 1396 "   انقلاب اسلامی ایران به...

گزارش نماز جمعه صایین قلعه مورخ 24 اردیبهشت ماه سال 1395

 

گزارش نماز جمعه صایین قلعه مورخ 24 اردیبهشت ماه سال 1395

       خطیب جمعه ابتدا همه نمازگزاران را  به رعایت تقوای الهی دعوت کرد، سپس با محکوم کردن رفتار کارشکنانه رژیم سعودی در خصوص حج سال جاری گفت : علی رغم میل و اراده جمهوری اسلامی ایران و آرزوی همگان برای شرکت در مراسم حج تمتع رژیم آل سعود با اطاعت از اربابانش به ویژه آمریکا و اسرائیل غاصب در انجام این فریضه الهی کوتاهی می کند و هیچ امیدی برای تحقق این امر مهم در سال جاری باقی نمی ماند. حال باید آل سعود جواب دهد آیا جلوگیری از مراسم حج امری خلاف شرع و فقه نبوده و مصداق وابستگی وهابیت به بیگانگان نیست؟ افکار عمومی مطالبه خواهد کرد.

   امام جمعه صائین قلعه با اشاره به روز  اعلام موجودیت اسرائیل (یوم النکبه) ،رژیم اشغالگر قدس را دشمن اصلی و واقعی جهان اسلام و منطقه خاورمیانه دانسته افزود: استکبار جهانی با ایجاد جنگ های قومی، مذهبی ،فرقه ای ، دشمن موهوم پرورده و ملتها را به جان هم می اندازد اگر ملت ها و دولت های اسلامی به خود آیند یک صدا شده به وظیفه خویش در برابر فلسطین عمل کنند تمام مشکلات حل خواهد شد که تنها راه برای از بین رفتن بحران های خاورمیانه نابودی اسرائیل است.

   حجت الاسلام موسوی با بیان این نکته که همه باید به فرمایشات رهبر انقلاب عمل کنند همچنین نجات کشور در گرو تحقق اقتصاد مقاومتی است خاطر نشان کرد: اهداف اقتصاد اسلام در سه بخش رفاه عمومی ، پیشرفت اقتصادی و استقلال اقتصادی خلاصه است  و برای رسیدن به آن هدف چاره ای جز اصلاح ساختار فرهنگ اقتصادی نبوده باید مزیت ها و ظرفیت های اقتصادی کشور را شناسایی و فعال کنیم و خطاب به مسئولان تاکید کرد:مسئولان باید با کار کارشناسی ظرفیت و توانایی های مناطق را شناسایی و از اقتصاد بومی حمایت کنند.

  در ادامه روز جوان سالروز ولادت حضرت علی اکبر(ع) را تبریک گفت: وی جوانان را سرمایه های نظام و انقلاب شمرده از مسئولان خواست در مقابل نقشه های دشمن برای گمراه کردن جوانان و ایجاد روحیه ضعیف و از بین بردن روحیه خودباوری، جوانان را درک کنند چرا که همین جوانان بودند که با اعتماد به نفس ، قدرت اندیشیدن ،جسارت و شجاعت تصمیم گرفتند و در جبهه و جنگ حاضر  شدند آنها جوانان امروز و مسئولان فردا خواهند بود.

در خاتمه با گرامیداشت یاد و خاطره مرجع مجاهد و بزرگ میرزا محمد حسن شیرازی ، دوران حکومت قاجار را یکی از اسف بار ترین دوران ها برشمرد که هر روز به یکی از دشمنان این مرز و بوم امتیاز تازه ای واگذار می شد و  زمینه برای نفوذ فرهنگی و عقیدتی و اقتصادی به وجود می آمد که یکی از این امتیاز ها واگذاری امتیاز خرید و فروش توتون و تنباکو در داخل و خارج کشور به یک شرکت انگلیسی بود که با اعتراض مردم و علما و در نهایت فتوای تاریخی میرزا شاه را مجبور به لغو امتیاز کرد.اما پیام امروز این است که قیام کنندگان بر علیه نفوذ به نیکی یاد می شوند و امثال میرزای شیرازی در قلب های مردم جای دارند.

آخرین خبر

برگزاری نماز پرشکوه عید سعید قربان روز جمعه دهم شهریورماه سال 1396 در صایین قلعه

IMAGE

برگزاری نماز پرشکوه عید سعید قربان روز جمعه دهم شهریورماه سال 1396 در صایین قلعه      خطیب نماز ابتدا خود و همه نماز گزاران را به رعایت تقوای الهی دعوت کرد و به تشریح بخشی از اسرار قربانی در عید قربان پرداخت و گفت : ذبح...

آخرین خطبه

اقدام ترامپ در قدس اعلام جنگ با مسلمانان جهان است

IMAGE

گزارش خطبه های نماز جمعه ی صائین قلعه مورخه 17 آذر ماه 1396      خطیب جمعه خود و همه مردم را به رعایت تقوای الهی و پرهیز از محرمات دعوت کرده و با بیان فرمایشی از امیرالمومنین (ع) گفت : تقوا پیشه کنید از گناهان پرهیز کنید در...

جلسات

برگزاری جلسه ستاد نماز جمعه

IMAGE

جلسه ستاد نماز جمعه با حضور حجت الاسلام والمسلمین موسوی امام جمعه این شهر با اعضای ستاد نماز جمعه در دفتر امام جمعه برگزار شد.

جدیدترین مقاله

حضور امام زمان در آيينه احاديث

IMAGE

رهروان ولایت ـ در بحث اثبات وجود نازنین حضرت ولی عصر(عجل‌الله‌تعالی‌فرجه‌) گفته مي‌شود که هم ادله عقلی وجود دارد و هم ادله نقلی؛که به ادله‌ی نقلی موجود در این بحث می‌پردازیم: