Leader
07 ارديبهشت 1397 ساعت 02:49

همراه با قرآن

آیه قرآن تصادفی
Cloud
Masjed

به روایت تصویر

خطبه های نماز جمعه

مسئولان در چنین روزهایی کشاورزان را تنها نگذاشته و در پرداخت خسارت بیمه تلاش کنند

IMAGE

گزارش خطبه های نماز جمعه ی صائین قلعه مورخه 31 فروردین ماه 97 "   مسئولان در چنین...

باید با تکیه بر این نیرو های کارآمد (جوانان ) از تمام ظرفیت ها استفاده کنیم.

IMAGE

گزارش خطبه های نماز جمعه ی صائین قلعه مورخه دهم فروردین ماه 97   خطیب موقت جمعه بعد...

چقدر زیبا می شود برای نزدیکی قلوب به یکدیگر و عمران و آبادانی شهر و کشور همه با هم تلاش کنیم.

IMAGE

گزارش خطبه های نماز جمعه ی صائین قلعه مورخه سوم فروردین ماه 97 "چقدر زیبا می شود...

مسئولان عدالت اجتماعی را جدی گرفته و با فساد اداری و اقتصادی برخورد قاطع داشته باشند

IMAGE

گزارش خطبه های نماز جمعه ی صائین قلعه مورخه 25 اسفند ماه 1396   خطیب جمعه بعد از دعوت...

تا امروز اتفاق خاصی در مورد شهرک فراموش شده صنعتی صائین قلعه رخ نداده است

IMAGE

گزارش خطبه های نماز جمعه ی صائین قلعه مورخه 18 اسفند ماه 1396 " تا امروز اتفاق خاصی در...

یک کارمند یا مدیر با حقوق مشخص چگونه میلیاردی می شود؟

IMAGE

گزارش خطبه های نماز جمعه ی صائین قلعه مورخه 11 اسفند ماه 1396   خطیب جمعه بعد از دعوت...

چه اتفاقی افتاده که در یک شهر 15 هزار نفری هیچ پروژه ای در ایام فجر افتتاح نشد

IMAGE

گزارش خطبه های نماز جمعه ی صائین قلعه مورخه 4 اسفند ماه 1396      خطیب جمعه بعد از...

گزارش نماز جمعه صایین قلعه مورخ 24 اردیبهشت ماه سال 1395

 

گزارش نماز جمعه صایین قلعه مورخ 24 اردیبهشت ماه سال 1395

       خطیب جمعه ابتدا همه نمازگزاران را  به رعایت تقوای الهی دعوت کرد، سپس با محکوم کردن رفتار کارشکنانه رژیم سعودی در خصوص حج سال جاری گفت : علی رغم میل و اراده جمهوری اسلامی ایران و آرزوی همگان برای شرکت در مراسم حج تمتع رژیم آل سعود با اطاعت از اربابانش به ویژه آمریکا و اسرائیل غاصب در انجام این فریضه الهی کوتاهی می کند و هیچ امیدی برای تحقق این امر مهم در سال جاری باقی نمی ماند. حال باید آل سعود جواب دهد آیا جلوگیری از مراسم حج امری خلاف شرع و فقه نبوده و مصداق وابستگی وهابیت به بیگانگان نیست؟ افکار عمومی مطالبه خواهد کرد.

   امام جمعه صائین قلعه با اشاره به روز  اعلام موجودیت اسرائیل (یوم النکبه) ،رژیم اشغالگر قدس را دشمن اصلی و واقعی جهان اسلام و منطقه خاورمیانه دانسته افزود: استکبار جهانی با ایجاد جنگ های قومی، مذهبی ،فرقه ای ، دشمن موهوم پرورده و ملتها را به جان هم می اندازد اگر ملت ها و دولت های اسلامی به خود آیند یک صدا شده به وظیفه خویش در برابر فلسطین عمل کنند تمام مشکلات حل خواهد شد که تنها راه برای از بین رفتن بحران های خاورمیانه نابودی اسرائیل است.

   حجت الاسلام موسوی با بیان این نکته که همه باید به فرمایشات رهبر انقلاب عمل کنند همچنین نجات کشور در گرو تحقق اقتصاد مقاومتی است خاطر نشان کرد: اهداف اقتصاد اسلام در سه بخش رفاه عمومی ، پیشرفت اقتصادی و استقلال اقتصادی خلاصه است  و برای رسیدن به آن هدف چاره ای جز اصلاح ساختار فرهنگ اقتصادی نبوده باید مزیت ها و ظرفیت های اقتصادی کشور را شناسایی و فعال کنیم و خطاب به مسئولان تاکید کرد:مسئولان باید با کار کارشناسی ظرفیت و توانایی های مناطق را شناسایی و از اقتصاد بومی حمایت کنند.

  در ادامه روز جوان سالروز ولادت حضرت علی اکبر(ع) را تبریک گفت: وی جوانان را سرمایه های نظام و انقلاب شمرده از مسئولان خواست در مقابل نقشه های دشمن برای گمراه کردن جوانان و ایجاد روحیه ضعیف و از بین بردن روحیه خودباوری، جوانان را درک کنند چرا که همین جوانان بودند که با اعتماد به نفس ، قدرت اندیشیدن ،جسارت و شجاعت تصمیم گرفتند و در جبهه و جنگ حاضر  شدند آنها جوانان امروز و مسئولان فردا خواهند بود.

در خاتمه با گرامیداشت یاد و خاطره مرجع مجاهد و بزرگ میرزا محمد حسن شیرازی ، دوران حکومت قاجار را یکی از اسف بار ترین دوران ها برشمرد که هر روز به یکی از دشمنان این مرز و بوم امتیاز تازه ای واگذار می شد و  زمینه برای نفوذ فرهنگی و عقیدتی و اقتصادی به وجود می آمد که یکی از این امتیاز ها واگذاری امتیاز خرید و فروش توتون و تنباکو در داخل و خارج کشور به یک شرکت انگلیسی بود که با اعتراض مردم و علما و در نهایت فتوای تاریخی میرزا شاه را مجبور به لغو امتیاز کرد.اما پیام امروز این است که قیام کنندگان بر علیه نفوذ به نیکی یاد می شوند و امثال میرزای شیرازی در قلب های مردم جای دارند.

آخرین خبر

شناخت و پایندی به اصول و مبانی انقلاب اسلامی و انقلابی ماندن را راه برون رفت از مشکلات است

IMAGE

گزارش خطبه های نماز جمعه ی صائین قلعه مورخه 20 بهمن ماه 1396 "  شناخت و پایندی به اصول و مبانی انقلاب اسلامی و انقلابی ماندن را راه برون رفت از مشکلات است "       خطیب جمعه پس از دعوت خود و همه نمازگزاران به رعایت تقوای الهی و...

آخرین خطبه

مسئولان در چنین روزهایی کشاورزان را تنها نگذاشته و در پرداخت خسارت بیمه تلاش کنند

IMAGE

گزارش خطبه های نماز جمعه ی صائین قلعه مورخه 31 فروردین ماه 97 "   مسئولان در چنین روزهایی کشاورزان را تنها نگذاشته و در پرداخت خسارت بیمه تلاش کنند.."   خطیب جمعه ضمن تاکید بر تقوای الهی و پرهیز از محرمات سالروز بعثت حضرت...

جلسات

برگزاری جلسه ستاد نماز جمعه

IMAGE

جلسه ستاد نماز جمعه با حضور حجت الاسلام والمسلمین موسوی امام جمعه این شهر با اعضای ستاد نماز جمعه در دفتر امام جمعه برگزار شد.

جدیدترین مقاله

حضور امام زمان در آيينه احاديث

IMAGE

رهروان ولایت ـ در بحث اثبات وجود نازنین حضرت ولی عصر(عجل‌الله‌تعالی‌فرجه‌) گفته مي‌شود که هم ادله عقلی وجود دارد و هم ادله نقلی؛که به ادله‌ی نقلی موجود در این بحث می‌پردازیم: