Leader
21 آذر 1396 ساعت 14:05

همراه با قرآن

آیه قرآن تصادفی
Cloud
Masjed

به روایت تصویر

خطبه های نماز جمعه

اقدام ترامپ در قدس اعلام جنگ با مسلمانان جهان است

IMAGE

گزارش خطبه های نماز جمعه ی صائین قلعه مورخه 17 آذر ماه 1396      خطیب جمعه خود و همه...

عشق به شهید و شهادت در جامعه زنده است

IMAGE

گزارش خطبه های نماز جمعه ی صائین قلعه مورخه 10 آذر ماه 1396      خطیب جمعه خود و همه...

مسئولان چشم هایتان را باز کنید ، عینک خود را عوض کنید.

IMAGE

گزارش خطبه های نماز جمعه ی صائین قلعه مورخه 19 آبان ماه 1396      خطیب موقت جمعه ابتدا...

13 آبان بهترین فرصت برای فریاد زدن بر سر آمریکاست

IMAGE

گزارش خطبه های نماز جمعه ی صائین قلعه مورخه 12 آبان ماه 1396      خطیب جمعه بعد از دعوت...

گزارش خطبه های نماز جمعه ی صائین قلعه مورخه 14 مهرماه 1396

IMAGE

" آنچه لرزه بر اندام دشمن انداخته ایمان و باور مردم ایران به خدا ، استکبار ستیزی و...

مساله اقتصاد اولویت اول کشور است و اقتصاد مقاومتی علاج مشکلات جامعه است

IMAGE

گزارش خطبه های نماز جمعه ی صائین قلعه مورخه 28مهرماه 1396 " مساله اقتصاد اولویت اول...

انقلاب اسلامی ایران به رهبری حضرت امام(ره) استمرار همان نهضت و انقلاب آقا امام حسین (ع) در عصر حاضر است

IMAGE

گزارش خطبه های نماز جمعه ی صائین قلعه مورخه 21مهرماه 1396 "   انقلاب اسلامی ایران به...

گزارش نماز جمعه صایین قلعه شانزدهم اسفند ماه سال 1392

بسمه تعالی

گزارش نماز جمعه صایین قلعه شانزدهم اسفند ماه سال 1392

  نماز پرصلابت جمعه  امروز ، با حضور گسترده و پر شور مردم ولایتمدار صائین قلعه به امامت حجت الاسلام موسوی نیا امام جمعه این شهر برگزار گردید.

    خطیب جمعه  ابتدای خطبه ها، خود و همه نمازگزاران را به رعایت تقوای الهی دعوت کرده، افزود، آنچه از آیات قرآن و سخنان ائمه معصومین(ع) استفاده می شود انفاق و صدقه علاوه بر فواید اجتماعی، فایده های بسیاری هم در دنیا هم در آخرت برای انفاق کنندگان دارد.

   ایشان دفع شر و بلا، طولانی شدن عمر، درمان بیماریها، برکت اموال و بی نیازی را از ثمرات احسان و صدقه بیان کرده و گفت: جامعه اسلامی باید پیکری واحد باشد، اعضای آن به کمک یکدیگر بشتابند، با اظهار همدردی نسبت به هم ترحم داشته باشند، وی همچنین اضافه کرد که نباید اختلاف طبقاتی به گونه ای باشد که یکی از پرخوری و دیگری از فقر سوء تغذیه به بیماری مزمن مبتلا شود.

همچنین ایشان از مشارکت گسترده مردم منطقه در هفته احسان و نیکوکاری قدردانی کرد.

   در ادامه خطبه اول از حضور نماینده محترم مردم شهرستان در مجلس شورای اسلامی در جمع مردم و شرکت در تبادل نظر و رسیدگی به مسائل و مشکلات مردم و تلاش در جهت تحقق خواسته های به حقِ مردم قدردانی کرد.

  حجت الاسلام موسوی نیا با تبریک ولادت حضرت زینب کبری(س) و روز پرستار ایشان را اسوه و الگوی شایسته صبر و استقامت دانسته، از پرستاران قدردانی کرد.

  حاج آقا موسوی نیا  با بیان اینکه شهادت هدیه ای از جانب خداوند تبارک و تعالی برای انسانهای لایق و اوج بندگی و سیر و سلوک در عالم معنویت است، خاطر نشان کرد تمام عزت و آبروی ما در دنیا به خاطر ایثار و فداکاری شهداست؛ باید پاسدار خون شهدا بود که پاسداری از آن یعنی حرکت در مسیر اسلام و عمل به احکام نورانی قرآن کریم است.

  در خاتمه با اشاره به اجلاسیه خبرگان رهبری و دیدار اعضای آن با مقام عظمای ولایت، فرمایشات مقام معظم رهبری را چراغ راه همه مسئولان و مردم دانسته تاکید کرد انتظار ما از مسئولان کشور این است که قطعا در برابر زیاده خواهی های بیگانگان بایستند و مواضع نظام اسلامی را همچون امام(ره) صریح و شفاف بیان نمایند. وی با اشاره به اظهار نگرانی رهبر انقلاب از مسائل فرهنگی گفت: مسئله فرهنگی مهم است، جامعه اسلامی و مسئولان نظام نباید اجازه دهند، به مقدسات دینی ما در مطبوعات توهین و توسط عده ای جاهل و غافل، احکام اسلام زیر سوال برود.

آخرین خبر

برگزاری نماز پرشکوه عید سعید قربان روز جمعه دهم شهریورماه سال 1396 در صایین قلعه

IMAGE

برگزاری نماز پرشکوه عید سعید قربان روز جمعه دهم شهریورماه سال 1396 در صایین قلعه      خطیب نماز ابتدا خود و همه نماز گزاران را به رعایت تقوای الهی دعوت کرد و به تشریح بخشی از اسرار قربانی در عید قربان پرداخت و گفت : ذبح...

آخرین خطبه

اقدام ترامپ در قدس اعلام جنگ با مسلمانان جهان است

IMAGE

گزارش خطبه های نماز جمعه ی صائین قلعه مورخه 17 آذر ماه 1396      خطیب جمعه خود و همه مردم را به رعایت تقوای الهی و پرهیز از محرمات دعوت کرده و با بیان فرمایشی از امیرالمومنین (ع) گفت : تقوا پیشه کنید از گناهان پرهیز کنید در...

جلسات

برگزاری جلسه ستاد نماز جمعه

IMAGE

جلسه ستاد نماز جمعه با حضور حجت الاسلام والمسلمین موسوی امام جمعه این شهر با اعضای ستاد نماز جمعه در دفتر امام جمعه برگزار شد.

جدیدترین مقاله

حضور امام زمان در آيينه احاديث

IMAGE

رهروان ولایت ـ در بحث اثبات وجود نازنین حضرت ولی عصر(عجل‌الله‌تعالی‌فرجه‌) گفته مي‌شود که هم ادله عقلی وجود دارد و هم ادله نقلی؛که به ادله‌ی نقلی موجود در این بحث می‌پردازیم: