Leader
06 خرداد 1397 ساعت 08:07

همراه با قرآن

آیه قرآن تصادفی
Cloud
Masjed

به روایت تصویر

خطبه های نماز جمعه

مسئولان تا انجام تمام شروط رهبری، مذاکره با اروپا را متوقف کنند

IMAGE

گزارش خطبه های نماز جمعه ی صائین قلعه مورخه 4 خرداد ماه 97 " مسئولان تا انجام تمام...

چشم دوختن به اروپا برای حل مشکلات اقتصادی همانقدر اشتباه است که چشم دوختن به آمریکا اشتباه بود!

IMAGE

گزارش خطبه های نماز جمعه ی صائین قلعه مورخه 28 اردیبهشت ماه 97 "  چشم دوختن به اروپا...

مسئولان در چنین روزهایی کشاورزان را تنها نگذاشته و در پرداخت خسارت بیمه تلاش کنند

IMAGE

گزارش خطبه های نماز جمعه ی صائین قلعه مورخه 31 فروردین ماه 97 "   مسئولان در چنین...

باید با تکیه بر این نیرو های کارآمد (جوانان ) از تمام ظرفیت ها استفاده کنیم.

IMAGE

گزارش خطبه های نماز جمعه ی صائین قلعه مورخه دهم فروردین ماه 97   خطیب موقت جمعه بعد...

چقدر زیبا می شود برای نزدیکی قلوب به یکدیگر و عمران و آبادانی شهر و کشور همه با هم تلاش کنیم.

IMAGE

گزارش خطبه های نماز جمعه ی صائین قلعه مورخه سوم فروردین ماه 97 "چقدر زیبا می شود...

مسئولان عدالت اجتماعی را جدی گرفته و با فساد اداری و اقتصادی برخورد قاطع داشته باشند

IMAGE

گزارش خطبه های نماز جمعه ی صائین قلعه مورخه 25 اسفند ماه 1396   خطیب جمعه بعد از دعوت...

تا امروز اتفاق خاصی در مورد شهرک فراموش شده صنعتی صائین قلعه رخ نداده است

IMAGE

گزارش خطبه های نماز جمعه ی صائین قلعه مورخه 18 اسفند ماه 1396 " تا امروز اتفاق خاصی در...

اعضای شورا باید در برابر مردم پاسخگو باشند.

گزارش خطبه های نماز جمعه ی صائین قلعه مورخه 7 اردیبهشت ماه 97

"    اعضای شورا باید در برابر مردم پاسخگو باشند."

  خطیب موقت جمعه ضمن تاکید بر تقوای الهی و پرهیز از محرمات گفت: ما می توانیم با صبر و استقامت در دین داری و مراعات احکام شرعی اوج گرفته و در محضر پیامبر اسلام ، اهل بیت (ع) و امام عصر (ع) رو سفید باشیم.

   حاج آقا حسینی با اشاره به روز ۹ اردیبهشت از روز شورا یاد کرد و آن را از جمله رهاوردهای جمهوری اسلامی ایران دانست که به برکت آن جمعیت ، صاحب اختیار روستا شهر و کشور خود باشند،و با تقدیر و تشکر از عملکرد بهتر آنها تأکید کرد: اعضای محترم شورا باید در برابر مردم پاسخگو باشند.

حجت الاسلام حسینی به مناسبت ۱۰ اردیبهشت ، روز خلیج فارس، از دلیران جنوب ایران در پیکار با پرتغالی ها گفت: یا فارس الحجاز؛ از دست مردمان فارس که دشمنان آنها چشم طمع به خلیج فارس دارند بگیر! این خلیج از اول فارس بوده و خواهد ماند.

   وی با اشاره به سخنان ترامپ و مطالب منتشر شده در رسانه‌ها ی غربی گفت : آقای ترامپ در محاسبات خود همیشه اشتباه کرده و این هم آخری نخواهد بود. او اگر شب اعلام کند که حمایتش را از برخی سران عرب برداشته ،صبح نشده آنها فرار خواهند کرد ...نه یک هفته دیگر.

   شرم باد بر آنها که به غرب و آمریکا تکیه کرده اند، با هزینه‌های میلیاردی اسم خلیج فارس عوض نخواهد شد اگر بعضی دوست دارند خلیجی به نام آنها باشد باید از ترامپ یکی از آب‌های آمریکا را بخرند.

    در بخشی از خطبه دوم به آزادی شهر خون و شهادت خرمشهرپرداخت و با بیان این جملات که دلیران ایران زمانی که دسترسی به هیچ گونه تسلیحات بروز و حامی و پشتیبان خارجی نداشت توانست در عملیات بیت المقدس 19 هزار مزدور صدامی را اسیر و بخش های زیادی از سرزمین های خود را آزاد کند.

  همچنین افزود: شکر خدا امروز هیچ نیازی به بیگانگان در عرصه‌های نظامی نداریم. کسانی که چشم طمع به سرزمین های ما داشته باشند... معلوم نیست ، بعد از اشاره رهبر غذای کوسه های خلیج فارس گردند یا دچار سرنوشت شاه ایران شده و هیچ کشوری اجازه ورود به آنها را ندهد

   در ادامه مطلب گریزی به مشکلات اجتماعی و معیشتی و گرانی های موجود زد و گفت : ما از مسئولان گله و شکایت داریم اما امنیت و آب و خاک کشور جدا از این مسائل است.  بیگانگان بدانند آزموده را آزمودن خطاست.

   در خاتمه از سربازان‌گمنام یاد کرد و ضمن قدردانی و تشکر از زحمات شبانه روزی آنها به همراه سایر نیروهای نظامی، انتظامی ، سپاه و بسیج گفت:ما امنیت در داخل کشور را مدیون سربازان گمنام هستیم.

آخرین خبر

طی دو ماه وضعیت همه زمینهای دارای معارض شهرک صنعتی صائین قلعه از طریق طرح تملک حل می گردد.

IMAGE

گزارش خطبه های نماز جمعه ی صائین قلعه مورخه 14 اردیبهشت ماه 97 "    طی دو ماه وضعیت همه زمینهای دارای معارض شهرک صنعتی صائین قلعه از طریق طرح تملک حل می گردد."   خطیب جمعه ضمن تاکید بر تقوای الهی و پرهیز از محرمات گفت: گناه...

آخرین خطبه

مسئولان تا انجام تمام شروط رهبری، مذاکره با اروپا را متوقف کنند

IMAGE

گزارش خطبه های نماز جمعه ی صائین قلعه مورخه 4 خرداد ماه 97 " مسئولان تا انجام تمام شروط رهبری، مذاکره با اروپا را متوقف کنند "   خطیب جمعه بعد از دعوت به رعایت تقوای الهی و پرهیز از محرمات ، گفت: گرامی ترین مردم نزد خداوند با...

جلسات

برگزاری جلسه ستاد نماز جمعه

IMAGE

جلسه ستاد نماز جمعه با حضور حجت الاسلام والمسلمین موسوی امام جمعه این شهر با اعضای ستاد نماز جمعه در دفتر امام جمعه برگزار شد.

جدیدترین مقاله

حضور امام زمان در آيينه احاديث

IMAGE

رهروان ولایت ـ در بحث اثبات وجود نازنین حضرت ولی عصر(عجل‌الله‌تعالی‌فرجه‌) گفته مي‌شود که هم ادله عقلی وجود دارد و هم ادله نقلی؛که به ادله‌ی نقلی موجود در این بحث می‌پردازیم: