Leader
06 خرداد 1397 ساعت 08:02

همراه با قرآن

آیه قرآن تصادفی
Cloud
Masjed

به روایت تصویر

ورود به سايت

جستجو

قرآن تلاوت کنیم

دانلود خطبه های نماز جمعه

خطبه های نماز جمعه

مسئولان تا انجام تمام شروط رهبری، مذاکره با اروپا را متوقف کنند

IMAGE

گزارش خطبه های نماز جمعه ی صائین قلعه مورخه 4 خرداد ماه 97 " مسئولان تا انجام تمام...

چشم دوختن به اروپا برای حل مشکلات اقتصادی همانقدر اشتباه است که چشم دوختن به آمریکا اشتباه بود!

IMAGE

گزارش خطبه های نماز جمعه ی صائین قلعه مورخه 28 اردیبهشت ماه 97 "  چشم دوختن به اروپا...

مسئولان در چنین روزهایی کشاورزان را تنها نگذاشته و در پرداخت خسارت بیمه تلاش کنند

IMAGE

گزارش خطبه های نماز جمعه ی صائین قلعه مورخه 31 فروردین ماه 97 "   مسئولان در چنین...

باید با تکیه بر این نیرو های کارآمد (جوانان ) از تمام ظرفیت ها استفاده کنیم.

IMAGE

گزارش خطبه های نماز جمعه ی صائین قلعه مورخه دهم فروردین ماه 97   خطیب موقت جمعه بعد...

چقدر زیبا می شود برای نزدیکی قلوب به یکدیگر و عمران و آبادانی شهر و کشور همه با هم تلاش کنیم.

IMAGE

گزارش خطبه های نماز جمعه ی صائین قلعه مورخه سوم فروردین ماه 97 "چقدر زیبا می شود...

تا امروز اتفاق خاصی در مورد شهرک فراموش شده صنعتی صائین قلعه رخ نداده است

IMAGE

گزارش خطبه های نماز جمعه ی صائین قلعه مورخه 18 اسفند ماه 1396 " تا امروز اتفاق خاصی در...

یک کارمند یا مدیر با حقوق مشخص چگونه میلیاردی می شود؟

IMAGE

گزارش خطبه های نماز جمعه ی صائین قلعه مورخه 11 اسفند ماه 1396   خطیب جمعه بعد از دعوت...

مسئولان عدالت اجتماعی را جدی گرفته و با فساد اداری و اقتصادی برخورد قاطع داشته باشند

گزارش خطبه های نماز جمعه ی صائین قلعه مورخه 25 اسفند ماه 1396

  خطیب جمعه بعد از دعوت مردم به رعایت تقوای الهی وپرهیز از محرمات ،  با بیان برخی از ویژگی های اخلاقی و رفتاری صالحان و متقیان از جمله سبقت گرفتن در خیرات ، پرهیز از سرزنش و حق گویی، گفت: امر به معروف و نهی از منکر واجب است و انسان باید در برابر لغزش ها و گناهان اطرافیان واکنش صحیح نشان دهد و با زبان خوش و خیرخواهانه او را از عواقب دنیوی و اخروی خطایش آگاه کند و از سرزنش دیگران بپرهیزد.

  امام جمعه صائین قلعه  با تبریک فرا رسیدن سال 97 ، عید نوروز و ولادت امام محمدباقر(ع) و حلول ماه مبارک رجب، ماه رجب را ماه نیایش و عبادت و بندگی و ارتباط با خالق هستی دانست و بیان داشت: اعتکاف فرصتی استثنائی برای عبادت است. همچنین با اشاره به عید نوروز که مصادف با شهادت امام هادی (ع) است تاکید کرد: با محبت به بستگان و همسایگان و توجه به فقرا و نیازمندان سنت صله رحم را جدی بگیریم و با رفت و آمد و معاشرت محبت در دلها را افزایش دهیم و در کنار آن حرمت اهل بیت (ع) را هم حفظ کنیم.

  حجت الاسلام موسوی با اشاره به بیانات رهبر فرزانه انقلاب در جمع اعضای خبرگان رهبری با بیان این واقعیت که مردم مشکلات و کاستی ها را تحمل می کنند، اما از فساد و تبعیض ، اختلاس و اشرافی گری بیزارند ، افزود: شخصی را که از بودجه بیت المال استفاده کند ، خوی استکباری داشته  و خود را طلبکار مردم بداند را تحمل نمی کنند . مسئولان خادم مردم و مردم ولی نعمت آنها هستند.

  وی در ادامه مطلب تاکید کرد : مسئولان عدالت اجتماعی را جدی گرفته و با فساد اداری و اقتصادی برخورد قاطع داشته باشند و در رفتار و گفتار خود تقوا را رعایت کنند.

  حاج آقا موسوی  در واپسین روز های سال 96 به اتفاقات و رخ داد های آن پرداخت و ضمن قدر دانی از حضور مردم صائین قلعه در صحنه های متعدد اجتماعی و سیاسی همچنین پیشقدم بودن در کارهای خیر اظهار داشت : مسئولان خیلی موفق و در حد انتظار حاضر نشدند ، مردم همیشه از مسئولان جلوتر حرکت می کنند ، لذا آنها باید تلاش کنند و با تلاش و کار جهادی در سایه وحدت و همدلی و عمل به وظایف قانونی خود به مطالبات به حق مردم پاسخگو باشند . وی کارگاه  ساخت قطعات بتنی شهرداری را طرح و تدبیر بسیار خوبی دانست و تاکید کرد: تعطیلی آن به ضرر همه است نباید با کم لطفی و مانع تراشی سد راه فعالیت آن باشیم.

  وی  در خاتمه از سلامت جسم و روان گفت و از همگان خواست به ورزش همگانی که از اهمیت خاصی برخوردار است توجه کنند و با کمک های خود در کنار کارهای خیر و عام المنفعه اجتماعی در سلامت جامعه بکوشند.

 

آخرین خبر

طی دو ماه وضعیت همه زمینهای دارای معارض شهرک صنعتی صائین قلعه از طریق طرح تملک حل می گردد.

IMAGE

گزارش خطبه های نماز جمعه ی صائین قلعه مورخه 14 اردیبهشت ماه 97 "    طی دو ماه وضعیت همه زمینهای دارای معارض شهرک صنعتی صائین قلعه از طریق طرح تملک حل می گردد."   خطیب جمعه ضمن تاکید بر تقوای الهی و پرهیز از محرمات گفت: گناه...

آخرین خطبه

مسئولان تا انجام تمام شروط رهبری، مذاکره با اروپا را متوقف کنند

IMAGE

گزارش خطبه های نماز جمعه ی صائین قلعه مورخه 4 خرداد ماه 97 " مسئولان تا انجام تمام شروط رهبری، مذاکره با اروپا را متوقف کنند "   خطیب جمعه بعد از دعوت به رعایت تقوای الهی و پرهیز از محرمات ، گفت: گرامی ترین مردم نزد خداوند با...

جلسات

برگزاری جلسه ستاد نماز جمعه

IMAGE

جلسه ستاد نماز جمعه با حضور حجت الاسلام والمسلمین موسوی امام جمعه این شهر با اعضای ستاد نماز جمعه در دفتر امام جمعه برگزار شد.

جدیدترین مقاله

حضور امام زمان در آيينه احاديث

IMAGE

رهروان ولایت ـ در بحث اثبات وجود نازنین حضرت ولی عصر(عجل‌الله‌تعالی‌فرجه‌) گفته مي‌شود که هم ادله عقلی وجود دارد و هم ادله نقلی؛که به ادله‌ی نقلی موجود در این بحث می‌پردازیم: