Leader
02 اسفند 1396 ساعت 03:13

همراه با قرآن

آیه قرآن تصادفی
Cloud
Masjed

به روایت تصویر

خطبه های نماز جمعه

گزارش خطبه های نماز جمعه ی صائین قلعه مورخه 27 بهمن ماه 1396

IMAGE

"سهم شهرستان ابهر از اشتغال، بر اساس تقسیمات عادلانه به نسبت جمعیت به صورت اسمی در...

این انقلاب مردمی و در راس آن حکومت ولی فقیه قرار دارد

IMAGE

گزارش خطبه های نماز جمعه ی صائین قلعه مورخه 13 بهمن ماه 1396 " این انقلاب مردمی و در...

نظارت بیشتر بر درمانگاه شبانه روزی ، راه اندازی آزمایشگاه و استقرار پزشک متخصص در شهر محقق شود

IMAGE

گزارش خطبه های نماز جمعه ی صائین قلعه مورخه 6 بهمن ماه 1396 " نظارت بیشتر بر درمانگاه...

هر سه قوه باید پاسخگو باشند!

IMAGE

گزارش خطبه های نماز جمعه ی صائین قلعه مورخه 29 دی ماه 1396      خطیب موقت جمعه پس از...

مسئولین باید قدردان حضور حماسی مردم در دفاع از انقلاب و آرمان ها و ارزش های اسلامی باشند

IMAGE

گزارش خطبه های نماز جمعه ی صائین قلعه مورخه 22 دی ماه 1396 "مسئولین باید قدردان حضور...

شناخت دشمن و همچنین مقابله به هنگام با فتنه از علائم بصیرت و هوشیاری است.

IMAGE

گزارش خطبه های نماز جمعه ی صائین قلعه مورخه 15 دی ماه 1396 " شناخت دشمن و همچنین...

فائق آمدن بر مشکلات اقتصادی و معیشتی مردم ، اقتصاد مقاومتیست

IMAGE

گزارش خطبه های نماز جمعه ی صائین قلعه مورخه 8 دی ماه 1396  خطیب جمعه خود و همه مردم را...

نسخه رهائی بخش ما حمایت از تولید کنندگان داخلی و اعتقاد و عمل به اقتصاد مقاومتی است

گزارش خطبه های نماز جمعه ی صائین قلعه مورخه 16 تیرماه 1396

" نسخه رهائی بخش ما حمایت از تولید کنندگان داخلی و اعتقاد و عمل به اقتصاد مقاومتی است "  

خطیب موقت جمعه بعد از دعوت خود و همه نمازگزاران به رعایت تقوای  الهی و پرهیز از محرمات گفت: دو راه نتیجه بخش برای رسیدن به تقوا ، انجام واجبات و تسلط بر شهوات است

حجت الاسلام شبیری به 21 تیرماه روز حجاب و عفاف اشاره کرد و ضمن قدردانی از بانوان صائین قلعه در حفظ حجاب به معنی واقعی آن ، به کشف حجاب رضاخانی پرداخت و گفت: زمانی رضاخان بصورت علنی کشف حجاب می کرد و چادر را از سر بانوان برمی داشت اما امروز همان استکبار و پشت صحنه ی رضاخان و دیگران با استراتژی و جنگ نرم با 2030 و موارد دیگر در حوزه تصمیم گیری و باورها ی مردم وارد شده و ارزش زدائی می کنند این درحالی است که حجاب و عفاف یکی از مهمترین مسائل جوامع اسلامی است که دقت و تامل بیشتری را می طلبد.

   وی در بخشی از خطبه دوم به اجلاس منافقین در فرانسه پرداخت  و با بیان موارد متعددی از جنایات این گروهک تروریستی در ایران و حقوق بشر از نوع آمریکائی آن همچنین پژواک  صدای آمریکا در جامعه  اسلامی توسط گروهی از عناصر وابسته گفت: حقوق بشر آمریکائی همین است که از کسانی که  در گذشته نه چندان دور دستشان به خون بیش از 18 هزار نفر از هموطنان بی گناه از اقشار مختلف جامعه آلوده است حمایت کند، در مقابل ،سپاه نهاد اسلامی برخاسته از نظام اسلامی را به بهانه دخالت در سوریه ، عراق و لبنان زیر سئوال ببرد درحالی که همه دخالت های سپاه در منطقه به خواست دولت های قانونی این کشورهاست . و این کار در نظام اسلامی مبنای قانونی و شرعی دارد  به اینکه: در هر نقطه از جهان ، اگر مظلومی از ایران کمک خواست در کمک به او تعلل نکنیم.

   امام جمعه موقت صائین قلعه به گفتمان انقلابی گری مقام معظم رهبری  اشاره کرد و با حساس و پیچیده خواندن وضعیت موجود افزود: در جهتی صف طویل دشمنان متشکل از قدرت طلبان ، جنایتکاران، اسرائیل و آمریکا ، آل سعود و آنانی که دامن عربستان را گرفته اند قرار دارند که در مقابل تفکر اسلامی ایستاده اند تا با نفوذ سیاسی رفتار انقلابی و باور مردم و مسئولان را تغییر دهند .

وی با رد نگاه تاریخی به موضوع انقلاب و انقلابیگری تصریح کرد: رهبر انقلاب با طرح گفتمان انقلابیگری و تبیین مراحل آن خاطر نشان کردند که روحیه انقلابی گری از بدو شروع انقلاب تا حصول نتیجه نهایی باید باقی بماند و خطاب به کسانی که انقلابیگری بعد از دوران انقلاب را افراطی گری می دانند گفت: نسخه این تفکر برای حل مشکلات اقتصادی ، اشتغال منتج به نتیجه نیست و با صادرات منابع زیر زمینی و خام فروشی کشور ما همیشه نیازمند بیگانگان خواهد بود، لذا نسخه رهائی بخش ما حمایت از تولید کنندگان داخلی و اعتقاد و عمل به اقتصاد مقاومتی است که با فعال سازی ظرفیت های عظیم انسانی و طبیعی کشور و به فعلیت رساندن پتانسیل های موجود محقق خواهد بود.

  در خاتمه از مردم خواست که بحران کم آبی را جدی گرفته با مسئولان مربوط به امور آب در بخش های مختلف همکاری کنند.

آخرین خبر

شناخت و پایندی به اصول و مبانی انقلاب اسلامی و انقلابی ماندن را راه برون رفت از مشکلات است

IMAGE

گزارش خطبه های نماز جمعه ی صائین قلعه مورخه 20 بهمن ماه 1396 "  شناخت و پایندی به اصول و مبانی انقلاب اسلامی و انقلابی ماندن را راه برون رفت از مشکلات است "       خطیب جمعه پس از دعوت خود و همه نمازگزاران به رعایت تقوای الهی و...

آخرین خطبه

گزارش خطبه های نماز جمعه ی صائین قلعه مورخه 27 بهمن ماه 1396

IMAGE

"سهم شهرستان ابهر از اشتغال، بر اساس تقسیمات عادلانه به نسبت جمعیت به صورت اسمی در سایت استانداری قرار گیرد"      خطیب موقت جمعه پس از دعوت خود و همه نمازگزاران به رعایت تقوای الهی و پرهیز از محرمات گفت: تقوا باعث عزت و...

جلسات

برگزاری جلسه ستاد نماز جمعه

IMAGE

جلسه ستاد نماز جمعه با حضور حجت الاسلام والمسلمین موسوی امام جمعه این شهر با اعضای ستاد نماز جمعه در دفتر امام جمعه برگزار شد.

جدیدترین مقاله

حضور امام زمان در آيينه احاديث

IMAGE

رهروان ولایت ـ در بحث اثبات وجود نازنین حضرت ولی عصر(عجل‌الله‌تعالی‌فرجه‌) گفته مي‌شود که هم ادله عقلی وجود دارد و هم ادله نقلی؛که به ادله‌ی نقلی موجود در این بحث می‌پردازیم: