Leader
21 آذر 1396 ساعت 14:06

همراه با قرآن

آیه قرآن تصادفی
Cloud
Masjed

به روایت تصویر

خطبه های نماز جمعه

اقدام ترامپ در قدس اعلام جنگ با مسلمانان جهان است

IMAGE

گزارش خطبه های نماز جمعه ی صائین قلعه مورخه 17 آذر ماه 1396      خطیب جمعه خود و همه...

عشق به شهید و شهادت در جامعه زنده است

IMAGE

گزارش خطبه های نماز جمعه ی صائین قلعه مورخه 10 آذر ماه 1396      خطیب جمعه خود و همه...

مسئولان چشم هایتان را باز کنید ، عینک خود را عوض کنید.

IMAGE

گزارش خطبه های نماز جمعه ی صائین قلعه مورخه 19 آبان ماه 1396      خطیب موقت جمعه ابتدا...

13 آبان بهترین فرصت برای فریاد زدن بر سر آمریکاست

IMAGE

گزارش خطبه های نماز جمعه ی صائین قلعه مورخه 12 آبان ماه 1396      خطیب جمعه بعد از دعوت...

گزارش خطبه های نماز جمعه ی صائین قلعه مورخه 14 مهرماه 1396

IMAGE

" آنچه لرزه بر اندام دشمن انداخته ایمان و باور مردم ایران به خدا ، استکبار ستیزی و...

مساله اقتصاد اولویت اول کشور است و اقتصاد مقاومتی علاج مشکلات جامعه است

IMAGE

گزارش خطبه های نماز جمعه ی صائین قلعه مورخه 28مهرماه 1396 " مساله اقتصاد اولویت اول...

انقلاب اسلامی ایران به رهبری حضرت امام(ره) استمرار همان نهضت و انقلاب آقا امام حسین (ع) در عصر حاضر است

IMAGE

گزارش خطبه های نماز جمعه ی صائین قلعه مورخه 21مهرماه 1396 "   انقلاب اسلامی ایران به...

نسخه رهائی بخش ما حمایت از تولید کنندگان داخلی و اعتقاد و عمل به اقتصاد مقاومتی است

گزارش خطبه های نماز جمعه ی صائین قلعه مورخه 16 تیرماه 1396

" نسخه رهائی بخش ما حمایت از تولید کنندگان داخلی و اعتقاد و عمل به اقتصاد مقاومتی است "  

خطیب موقت جمعه بعد از دعوت خود و همه نمازگزاران به رعایت تقوای  الهی و پرهیز از محرمات گفت: دو راه نتیجه بخش برای رسیدن به تقوا ، انجام واجبات و تسلط بر شهوات است

حجت الاسلام شبیری به 21 تیرماه روز حجاب و عفاف اشاره کرد و ضمن قدردانی از بانوان صائین قلعه در حفظ حجاب به معنی واقعی آن ، به کشف حجاب رضاخانی پرداخت و گفت: زمانی رضاخان بصورت علنی کشف حجاب می کرد و چادر را از سر بانوان برمی داشت اما امروز همان استکبار و پشت صحنه ی رضاخان و دیگران با استراتژی و جنگ نرم با 2030 و موارد دیگر در حوزه تصمیم گیری و باورها ی مردم وارد شده و ارزش زدائی می کنند این درحالی است که حجاب و عفاف یکی از مهمترین مسائل جوامع اسلامی است که دقت و تامل بیشتری را می طلبد.

   وی در بخشی از خطبه دوم به اجلاس منافقین در فرانسه پرداخت  و با بیان موارد متعددی از جنایات این گروهک تروریستی در ایران و حقوق بشر از نوع آمریکائی آن همچنین پژواک  صدای آمریکا در جامعه  اسلامی توسط گروهی از عناصر وابسته گفت: حقوق بشر آمریکائی همین است که از کسانی که  در گذشته نه چندان دور دستشان به خون بیش از 18 هزار نفر از هموطنان بی گناه از اقشار مختلف جامعه آلوده است حمایت کند، در مقابل ،سپاه نهاد اسلامی برخاسته از نظام اسلامی را به بهانه دخالت در سوریه ، عراق و لبنان زیر سئوال ببرد درحالی که همه دخالت های سپاه در منطقه به خواست دولت های قانونی این کشورهاست . و این کار در نظام اسلامی مبنای قانونی و شرعی دارد  به اینکه: در هر نقطه از جهان ، اگر مظلومی از ایران کمک خواست در کمک به او تعلل نکنیم.

   امام جمعه موقت صائین قلعه به گفتمان انقلابی گری مقام معظم رهبری  اشاره کرد و با حساس و پیچیده خواندن وضعیت موجود افزود: در جهتی صف طویل دشمنان متشکل از قدرت طلبان ، جنایتکاران، اسرائیل و آمریکا ، آل سعود و آنانی که دامن عربستان را گرفته اند قرار دارند که در مقابل تفکر اسلامی ایستاده اند تا با نفوذ سیاسی رفتار انقلابی و باور مردم و مسئولان را تغییر دهند .

وی با رد نگاه تاریخی به موضوع انقلاب و انقلابیگری تصریح کرد: رهبر انقلاب با طرح گفتمان انقلابیگری و تبیین مراحل آن خاطر نشان کردند که روحیه انقلابی گری از بدو شروع انقلاب تا حصول نتیجه نهایی باید باقی بماند و خطاب به کسانی که انقلابیگری بعد از دوران انقلاب را افراطی گری می دانند گفت: نسخه این تفکر برای حل مشکلات اقتصادی ، اشتغال منتج به نتیجه نیست و با صادرات منابع زیر زمینی و خام فروشی کشور ما همیشه نیازمند بیگانگان خواهد بود، لذا نسخه رهائی بخش ما حمایت از تولید کنندگان داخلی و اعتقاد و عمل به اقتصاد مقاومتی است که با فعال سازی ظرفیت های عظیم انسانی و طبیعی کشور و به فعلیت رساندن پتانسیل های موجود محقق خواهد بود.

  در خاتمه از مردم خواست که بحران کم آبی را جدی گرفته با مسئولان مربوط به امور آب در بخش های مختلف همکاری کنند.

آخرین خبر

برگزاری نماز پرشکوه عید سعید قربان روز جمعه دهم شهریورماه سال 1396 در صایین قلعه

IMAGE

برگزاری نماز پرشکوه عید سعید قربان روز جمعه دهم شهریورماه سال 1396 در صایین قلعه      خطیب نماز ابتدا خود و همه نماز گزاران را به رعایت تقوای الهی دعوت کرد و به تشریح بخشی از اسرار قربانی در عید قربان پرداخت و گفت : ذبح...

آخرین خطبه

اقدام ترامپ در قدس اعلام جنگ با مسلمانان جهان است

IMAGE

گزارش خطبه های نماز جمعه ی صائین قلعه مورخه 17 آذر ماه 1396      خطیب جمعه خود و همه مردم را به رعایت تقوای الهی و پرهیز از محرمات دعوت کرده و با بیان فرمایشی از امیرالمومنین (ع) گفت : تقوا پیشه کنید از گناهان پرهیز کنید در...

جلسات

برگزاری جلسه ستاد نماز جمعه

IMAGE

جلسه ستاد نماز جمعه با حضور حجت الاسلام والمسلمین موسوی امام جمعه این شهر با اعضای ستاد نماز جمعه در دفتر امام جمعه برگزار شد.

جدیدترین مقاله

حضور امام زمان در آيينه احاديث

IMAGE

رهروان ولایت ـ در بحث اثبات وجود نازنین حضرت ولی عصر(عجل‌الله‌تعالی‌فرجه‌) گفته مي‌شود که هم ادله عقلی وجود دارد و هم ادله نقلی؛که به ادله‌ی نقلی موجود در این بحث می‌پردازیم: