Leader
02 اسفند 1396 ساعت 03:21

همراه با قرآن

آیه قرآن تصادفی
Cloud
Masjed

به روایت تصویر

خطبه های نماز جمعه

گزارش خطبه های نماز جمعه ی صائین قلعه مورخه 27 بهمن ماه 1396

IMAGE

"سهم شهرستان ابهر از اشتغال، بر اساس تقسیمات عادلانه به نسبت جمعیت به صورت اسمی در...

این انقلاب مردمی و در راس آن حکومت ولی فقیه قرار دارد

IMAGE

گزارش خطبه های نماز جمعه ی صائین قلعه مورخه 13 بهمن ماه 1396 " این انقلاب مردمی و در...

نظارت بیشتر بر درمانگاه شبانه روزی ، راه اندازی آزمایشگاه و استقرار پزشک متخصص در شهر محقق شود

IMAGE

گزارش خطبه های نماز جمعه ی صائین قلعه مورخه 6 بهمن ماه 1396 " نظارت بیشتر بر درمانگاه...

هر سه قوه باید پاسخگو باشند!

IMAGE

گزارش خطبه های نماز جمعه ی صائین قلعه مورخه 29 دی ماه 1396      خطیب موقت جمعه پس از...

مسئولین باید قدردان حضور حماسی مردم در دفاع از انقلاب و آرمان ها و ارزش های اسلامی باشند

IMAGE

گزارش خطبه های نماز جمعه ی صائین قلعه مورخه 22 دی ماه 1396 "مسئولین باید قدردان حضور...

شناخت دشمن و همچنین مقابله به هنگام با فتنه از علائم بصیرت و هوشیاری است.

IMAGE

گزارش خطبه های نماز جمعه ی صائین قلعه مورخه 15 دی ماه 1396 " شناخت دشمن و همچنین...

فائق آمدن بر مشکلات اقتصادی و معیشتی مردم ، اقتصاد مقاومتیست

IMAGE

گزارش خطبه های نماز جمعه ی صائین قلعه مورخه 8 دی ماه 1396  خطیب جمعه خود و همه مردم را...

شهردار به امور زیربنائی و توسعه شهری اهمیت بیشتری بدهد و اعضای شورا با تصویب برنامه های جامع شهرداری را کمک کنند

گزارش خطبه های نماز جمعه ی صائین قلعه مورخه 9تیرماه 1396

"شهردار به امور زیربنائی و توسعه شهری اهمیت بیشتری بدهد و اعضای شورا با تصویب برنامه های جامع شهرداری را کمک کنند"  

خطیب جمعه بعد از دعوت خود و همه نمازگزاران به رعایت تقوای  الهی و پرهیز از محرمات گفت: سعادت دنیا و آخرت ما در گرو رعایت تقوای الهی است.

حجت الاسلام موسوی با گرامیداشت روز شهرداری و دهیاری ها از شهردار و دهیاران و همکاران شان قدر دانی و تشکر کرد و افزود: انتظار داریم شهردار محترم ضمن انجام وظایف محوله قانونی و روز مره مثل کارهای خدمات شهری به امور زیربنائی و توسعه شهری اهمیت بیشتری بدهند و از شورای اسلامی شهر می خواهیم با کارهای کارشناسی و تصویب برنامه های جامع شهرداری را کمک کنند در پایان مطلب از مردم خواست با شهرداری همکاری لازم را داشته و موارد قانونی را رعایت کنند.

   حاج آقا موسوی به شکست پی در پی گروهک باطله داعش و آزاد شدن مسجد نوری در عراق اشاره کرد و خطاب به حامیان و سرکردگان آن تصریح کرد: وهابیت یک فرقه و گروه گمراه است و ماموریت آن اسلام زدائی و خاموش کردن فریاد ملت هاست آنها نه یک فرقه اسلامی بلکه یک گروه انحرافی و مروج اسلام آمریکائی هستند .

   وی همچنین با اشاره به عملکرد داعش که در راستای اهداف آنها بود گفت: آنها آمدند به بهانه های واهی حرم ائمه را خراب کردند غافل از اینکه ائمه در دلهای مومنین جا دارند و نور آنها و عشق و علاقه به آنان خاموش شدنی نیست.  

امام جمعه صائین قلعه با برشمردن موارد زیادی از جنایت های استکبار جهانی به سرکردگی آمریکا در خاورمیانه و اقساء نقاط جهان گفت: طبیعت استکبار جهانی و تمدن غرب فریب و نیرنگ، تناقض در گفتار و رفتار و جنایت است که اسمش را حقوق بشر گذاشته اند ، شصت سال نسل کشی در فلسطین ،حمایت از ترور بی گناهان در یمن ، حمایت از داعش و تکفیری ها در سوریه ، حمایت از محاصره سه ماهه غزه ، بمباران اتمی هیروشیما، سرنگونی هواپیمای مسافربری ایرانی  نمونه های آشکار این حقوق بشر آمریکائی است.

در ادامه این مطلب با خجالت آور خواندن ادعای حقوق بشری آمریکا تاکید کرد : آمریکای جنایتکار دیگر حق ندارد درباره حقوق بشر حرف بزند.

  در خاتمه با اشاره به بیانات اخیر رهبر انقلاب گفت: آتش به اختیار به معنی کارفرهنگی خود جوش تمیز است ، به معنی بی قانونی ، فحاشی و طلب کار کردن مدعیان پوچ اندیش و مدیون کردن جریان انقلابی کشور نیست . جوانان تحصیلکرده ما افسران جنگ نرم هستند در برابر فتنه ها و نقشه های دشمن . باید برنامه داشته و در صحنه ها حاضر باشند و با بصیرت و معرفت در جهت رشد و تعالی جامعه اسلامی تلاش کنند.

آخرین خبر

شناخت و پایندی به اصول و مبانی انقلاب اسلامی و انقلابی ماندن را راه برون رفت از مشکلات است

IMAGE

گزارش خطبه های نماز جمعه ی صائین قلعه مورخه 20 بهمن ماه 1396 "  شناخت و پایندی به اصول و مبانی انقلاب اسلامی و انقلابی ماندن را راه برون رفت از مشکلات است "       خطیب جمعه پس از دعوت خود و همه نمازگزاران به رعایت تقوای الهی و...

آخرین خطبه

گزارش خطبه های نماز جمعه ی صائین قلعه مورخه 27 بهمن ماه 1396

IMAGE

"سهم شهرستان ابهر از اشتغال، بر اساس تقسیمات عادلانه به نسبت جمعیت به صورت اسمی در سایت استانداری قرار گیرد"      خطیب موقت جمعه پس از دعوت خود و همه نمازگزاران به رعایت تقوای الهی و پرهیز از محرمات گفت: تقوا باعث عزت و...

جلسات

برگزاری جلسه ستاد نماز جمعه

IMAGE

جلسه ستاد نماز جمعه با حضور حجت الاسلام والمسلمین موسوی امام جمعه این شهر با اعضای ستاد نماز جمعه در دفتر امام جمعه برگزار شد.

جدیدترین مقاله

حضور امام زمان در آيينه احاديث

IMAGE

رهروان ولایت ـ در بحث اثبات وجود نازنین حضرت ولی عصر(عجل‌الله‌تعالی‌فرجه‌) گفته مي‌شود که هم ادله عقلی وجود دارد و هم ادله نقلی؛که به ادله‌ی نقلی موجود در این بحث می‌پردازیم: