Leader
21 آذر 1396 ساعت 14:08

همراه با قرآن

آیه قرآن تصادفی
Cloud
Masjed

به روایت تصویر

خطبه های نماز جمعه

اقدام ترامپ در قدس اعلام جنگ با مسلمانان جهان است

IMAGE

گزارش خطبه های نماز جمعه ی صائین قلعه مورخه 17 آذر ماه 1396      خطیب جمعه خود و همه...

عشق به شهید و شهادت در جامعه زنده است

IMAGE

گزارش خطبه های نماز جمعه ی صائین قلعه مورخه 10 آذر ماه 1396      خطیب جمعه خود و همه...

مسئولان چشم هایتان را باز کنید ، عینک خود را عوض کنید.

IMAGE

گزارش خطبه های نماز جمعه ی صائین قلعه مورخه 19 آبان ماه 1396      خطیب موقت جمعه ابتدا...

13 آبان بهترین فرصت برای فریاد زدن بر سر آمریکاست

IMAGE

گزارش خطبه های نماز جمعه ی صائین قلعه مورخه 12 آبان ماه 1396      خطیب جمعه بعد از دعوت...

گزارش خطبه های نماز جمعه ی صائین قلعه مورخه 14 مهرماه 1396

IMAGE

" آنچه لرزه بر اندام دشمن انداخته ایمان و باور مردم ایران به خدا ، استکبار ستیزی و...

مساله اقتصاد اولویت اول کشور است و اقتصاد مقاومتی علاج مشکلات جامعه است

IMAGE

گزارش خطبه های نماز جمعه ی صائین قلعه مورخه 28مهرماه 1396 " مساله اقتصاد اولویت اول...

انقلاب اسلامی ایران به رهبری حضرت امام(ره) استمرار همان نهضت و انقلاب آقا امام حسین (ع) در عصر حاضر است

IMAGE

گزارش خطبه های نماز جمعه ی صائین قلعه مورخه 21مهرماه 1396 "   انقلاب اسلامی ایران به...

شهردار به امور زیربنائی و توسعه شهری اهمیت بیشتری بدهد و اعضای شورا با تصویب برنامه های جامع شهرداری را کمک کنند

گزارش خطبه های نماز جمعه ی صائین قلعه مورخه 9تیرماه 1396

"شهردار به امور زیربنائی و توسعه شهری اهمیت بیشتری بدهد و اعضای شورا با تصویب برنامه های جامع شهرداری را کمک کنند"  

خطیب جمعه بعد از دعوت خود و همه نمازگزاران به رعایت تقوای  الهی و پرهیز از محرمات گفت: سعادت دنیا و آخرت ما در گرو رعایت تقوای الهی است.

حجت الاسلام موسوی با گرامیداشت روز شهرداری و دهیاری ها از شهردار و دهیاران و همکاران شان قدر دانی و تشکر کرد و افزود: انتظار داریم شهردار محترم ضمن انجام وظایف محوله قانونی و روز مره مثل کارهای خدمات شهری به امور زیربنائی و توسعه شهری اهمیت بیشتری بدهند و از شورای اسلامی شهر می خواهیم با کارهای کارشناسی و تصویب برنامه های جامع شهرداری را کمک کنند در پایان مطلب از مردم خواست با شهرداری همکاری لازم را داشته و موارد قانونی را رعایت کنند.

   حاج آقا موسوی به شکست پی در پی گروهک باطله داعش و آزاد شدن مسجد نوری در عراق اشاره کرد و خطاب به حامیان و سرکردگان آن تصریح کرد: وهابیت یک فرقه و گروه گمراه است و ماموریت آن اسلام زدائی و خاموش کردن فریاد ملت هاست آنها نه یک فرقه اسلامی بلکه یک گروه انحرافی و مروج اسلام آمریکائی هستند .

   وی همچنین با اشاره به عملکرد داعش که در راستای اهداف آنها بود گفت: آنها آمدند به بهانه های واهی حرم ائمه را خراب کردند غافل از اینکه ائمه در دلهای مومنین جا دارند و نور آنها و عشق و علاقه به آنان خاموش شدنی نیست.  

امام جمعه صائین قلعه با برشمردن موارد زیادی از جنایت های استکبار جهانی به سرکردگی آمریکا در خاورمیانه و اقساء نقاط جهان گفت: طبیعت استکبار جهانی و تمدن غرب فریب و نیرنگ، تناقض در گفتار و رفتار و جنایت است که اسمش را حقوق بشر گذاشته اند ، شصت سال نسل کشی در فلسطین ،حمایت از ترور بی گناهان در یمن ، حمایت از داعش و تکفیری ها در سوریه ، حمایت از محاصره سه ماهه غزه ، بمباران اتمی هیروشیما، سرنگونی هواپیمای مسافربری ایرانی  نمونه های آشکار این حقوق بشر آمریکائی است.

در ادامه این مطلب با خجالت آور خواندن ادعای حقوق بشری آمریکا تاکید کرد : آمریکای جنایتکار دیگر حق ندارد درباره حقوق بشر حرف بزند.

  در خاتمه با اشاره به بیانات اخیر رهبر انقلاب گفت: آتش به اختیار به معنی کارفرهنگی خود جوش تمیز است ، به معنی بی قانونی ، فحاشی و طلب کار کردن مدعیان پوچ اندیش و مدیون کردن جریان انقلابی کشور نیست . جوانان تحصیلکرده ما افسران جنگ نرم هستند در برابر فتنه ها و نقشه های دشمن . باید برنامه داشته و در صحنه ها حاضر باشند و با بصیرت و معرفت در جهت رشد و تعالی جامعه اسلامی تلاش کنند.

آخرین خبر

برگزاری نماز پرشکوه عید سعید قربان روز جمعه دهم شهریورماه سال 1396 در صایین قلعه

IMAGE

برگزاری نماز پرشکوه عید سعید قربان روز جمعه دهم شهریورماه سال 1396 در صایین قلعه      خطیب نماز ابتدا خود و همه نماز گزاران را به رعایت تقوای الهی دعوت کرد و به تشریح بخشی از اسرار قربانی در عید قربان پرداخت و گفت : ذبح...

آخرین خطبه

اقدام ترامپ در قدس اعلام جنگ با مسلمانان جهان است

IMAGE

گزارش خطبه های نماز جمعه ی صائین قلعه مورخه 17 آذر ماه 1396      خطیب جمعه خود و همه مردم را به رعایت تقوای الهی و پرهیز از محرمات دعوت کرده و با بیان فرمایشی از امیرالمومنین (ع) گفت : تقوا پیشه کنید از گناهان پرهیز کنید در...

جلسات

برگزاری جلسه ستاد نماز جمعه

IMAGE

جلسه ستاد نماز جمعه با حضور حجت الاسلام والمسلمین موسوی امام جمعه این شهر با اعضای ستاد نماز جمعه در دفتر امام جمعه برگزار شد.

جدیدترین مقاله

حضور امام زمان در آيينه احاديث

IMAGE

رهروان ولایت ـ در بحث اثبات وجود نازنین حضرت ولی عصر(عجل‌الله‌تعالی‌فرجه‌) گفته مي‌شود که هم ادله عقلی وجود دارد و هم ادله نقلی؛که به ادله‌ی نقلی موجود در این بحث می‌پردازیم: