Leader
21 آذر 1396 ساعت 14:00

همراه با قرآن

آیه قرآن تصادفی
Cloud
Masjed

به روایت تصویر

خطبه های نماز جمعه

اقدام ترامپ در قدس اعلام جنگ با مسلمانان جهان است

IMAGE

گزارش خطبه های نماز جمعه ی صائین قلعه مورخه 17 آذر ماه 1396      خطیب جمعه خود و همه...

عشق به شهید و شهادت در جامعه زنده است

IMAGE

گزارش خطبه های نماز جمعه ی صائین قلعه مورخه 10 آذر ماه 1396      خطیب جمعه خود و همه...

مسئولان چشم هایتان را باز کنید ، عینک خود را عوض کنید.

IMAGE

گزارش خطبه های نماز جمعه ی صائین قلعه مورخه 19 آبان ماه 1396      خطیب موقت جمعه ابتدا...

13 آبان بهترین فرصت برای فریاد زدن بر سر آمریکاست

IMAGE

گزارش خطبه های نماز جمعه ی صائین قلعه مورخه 12 آبان ماه 1396      خطیب جمعه بعد از دعوت...

گزارش خطبه های نماز جمعه ی صائین قلعه مورخه 14 مهرماه 1396

IMAGE

" آنچه لرزه بر اندام دشمن انداخته ایمان و باور مردم ایران به خدا ، استکبار ستیزی و...

مساله اقتصاد اولویت اول کشور است و اقتصاد مقاومتی علاج مشکلات جامعه است

IMAGE

گزارش خطبه های نماز جمعه ی صائین قلعه مورخه 28مهرماه 1396 " مساله اقتصاد اولویت اول...

انقلاب اسلامی ایران به رهبری حضرت امام(ره) استمرار همان نهضت و انقلاب آقا امام حسین (ع) در عصر حاضر است

IMAGE

گزارش خطبه های نماز جمعه ی صائین قلعه مورخه 21مهرماه 1396 "   انقلاب اسلامی ایران به...

جمعه ی آخر رمضان روز فریاد بر علیه مدعیان دروغین حقوق بشر

گزارش خطبه های نماز جمعه ی صائین قلعه مورخه 2تیرماه 1396

"  جمعه ی آخر رمضان روز فریاد بر علیه مدعیان دروغین حقوق بشر"  

خطیب جمعه بعد از دعوت خود و همه نمازگزاران به رعایت تقوای  الهی و پرهیز از محرمات گفت: ان شاالله که از بندگان صالح و شایسته خداوند باشیم و توفیق داشتن تقوا در آشکار و نهان را به ما عنایت فرماید.

 حجت الاسلام موسوی با بیان بخش هائی از فرمایشات مقام معظم رهبری در جمع خانواده شهدای مدافع حرم گفت: جمهوری اسلامی علی رغم تمام توطئه ها مستحکم ایستاده در میدان مبارزه جنگ سخت هیچ کشوری جرات حمله و تجاوز به ایران را ندارد .

وی جنگ نرم و از بین بردن روحیه ایثار ، شهادت و ایستادگی در برابر دشمن را تنها تهدید امروز دشمن علیه جمهوری اسلامی برشمرد و تاکید کرد : همگان باید در اظهار نظر ها دقت کنند .ولایت فقیه ستون خیمه نظام است . با اشاره اوست که موشکی پرتاب می شود و دشمنان سیلی می خورند.

امام جمعه صائین قلعه پاسخ موشکی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به داعش را ستود و افزود: پاسخ سپاه یک اقدام سخت به موقع ،حساب شده با پشتوانه دینی و ولایتمداری بود . اقدامی که نه تنها یک سیلی به داعش بود بلکه پیام های روشن و واضحی داشت .

وی در ادامه داعش، گروه های تکفیری ،جریانات انحرافی، عربستان و آمریکا را مخاطب پاسخ سپاه برشمرد و خاطرنشان کرد: سنای آمریکا باید بداند قدرت موشکی ایران قابل مذاکره نیست و اگر تحریمی دوباره صورت پذیرد،ایران اسلامی با اقتدار تمام مسیر خود را ادامه خواهد داد.

   حاج آقا موسوی به مناسبت سالروز شهادت مظلومانه آیت ا.. دکتر بهشتی و یارانش و روز قوه قضائیه گفت: قوه قضائیه مظهر اقتدار و عدالت اسلامی است و شرط استقرار عدالت فساد ستیزیست.

در ادامه از صدا و سیما به خاطر تولید برنامه های مناسب در ایام ماه مبارک رمضان و ویژه برنامه های مناسبت های ملی و دعوت از مردم برای حضور حداکثری قدردانی کرد.

حجت الاسلام موسوی در خصوص حمایت های همه جانبه دولت و مسئولان از تولیدات داخلی و تولید کنندگان اظهار داشت : امیدواریم مسئولان محترم هر چه سریعتر به پرداخت بدهی کشاورزان اقدام کنند.

در پایان خطبه دوم از مردم شهر برای حضور با شکوه در راهپیمائی روز جهانی قدس با زبان روزه تشکر کرد و با بیان اینکه موضوع فلسطین اولین دغدغه امام راحل و مقام معظم رهبری است افزود: روز قدس ، روز فریاد علیه مدعیان دروغین حقوق بشر و روز نشان دادن چهره واقعی حامیان استکباری اسرائیل به ویژه آمریکای جهان خوار است.

آخرین خبر

برگزاری نماز پرشکوه عید سعید قربان روز جمعه دهم شهریورماه سال 1396 در صایین قلعه

IMAGE

برگزاری نماز پرشکوه عید سعید قربان روز جمعه دهم شهریورماه سال 1396 در صایین قلعه      خطیب نماز ابتدا خود و همه نماز گزاران را به رعایت تقوای الهی دعوت کرد و به تشریح بخشی از اسرار قربانی در عید قربان پرداخت و گفت : ذبح...

آخرین خطبه

اقدام ترامپ در قدس اعلام جنگ با مسلمانان جهان است

IMAGE

گزارش خطبه های نماز جمعه ی صائین قلعه مورخه 17 آذر ماه 1396      خطیب جمعه خود و همه مردم را به رعایت تقوای الهی و پرهیز از محرمات دعوت کرده و با بیان فرمایشی از امیرالمومنین (ع) گفت : تقوا پیشه کنید از گناهان پرهیز کنید در...

جلسات

برگزاری جلسه ستاد نماز جمعه

IMAGE

جلسه ستاد نماز جمعه با حضور حجت الاسلام والمسلمین موسوی امام جمعه این شهر با اعضای ستاد نماز جمعه در دفتر امام جمعه برگزار شد.

جدیدترین مقاله

حضور امام زمان در آيينه احاديث

IMAGE

رهروان ولایت ـ در بحث اثبات وجود نازنین حضرت ولی عصر(عجل‌الله‌تعالی‌فرجه‌) گفته مي‌شود که هم ادله عقلی وجود دارد و هم ادله نقلی؛که به ادله‌ی نقلی موجود در این بحث می‌پردازیم: