Leader
02 اسفند 1396 ساعت 03:13

همراه با قرآن

آیه قرآن تصادفی
Cloud
Masjed

به روایت تصویر

خطبه های نماز جمعه

گزارش خطبه های نماز جمعه ی صائین قلعه مورخه 27 بهمن ماه 1396

IMAGE

"سهم شهرستان ابهر از اشتغال، بر اساس تقسیمات عادلانه به نسبت جمعیت به صورت اسمی در...

این انقلاب مردمی و در راس آن حکومت ولی فقیه قرار دارد

IMAGE

گزارش خطبه های نماز جمعه ی صائین قلعه مورخه 13 بهمن ماه 1396 " این انقلاب مردمی و در...

نظارت بیشتر بر درمانگاه شبانه روزی ، راه اندازی آزمایشگاه و استقرار پزشک متخصص در شهر محقق شود

IMAGE

گزارش خطبه های نماز جمعه ی صائین قلعه مورخه 6 بهمن ماه 1396 " نظارت بیشتر بر درمانگاه...

هر سه قوه باید پاسخگو باشند!

IMAGE

گزارش خطبه های نماز جمعه ی صائین قلعه مورخه 29 دی ماه 1396      خطیب موقت جمعه پس از...

مسئولین باید قدردان حضور حماسی مردم در دفاع از انقلاب و آرمان ها و ارزش های اسلامی باشند

IMAGE

گزارش خطبه های نماز جمعه ی صائین قلعه مورخه 22 دی ماه 1396 "مسئولین باید قدردان حضور...

شناخت دشمن و همچنین مقابله به هنگام با فتنه از علائم بصیرت و هوشیاری است.

IMAGE

گزارش خطبه های نماز جمعه ی صائین قلعه مورخه 15 دی ماه 1396 " شناخت دشمن و همچنین...

فائق آمدن بر مشکلات اقتصادی و معیشتی مردم ، اقتصاد مقاومتیست

IMAGE

گزارش خطبه های نماز جمعه ی صائین قلعه مورخه 8 دی ماه 1396  خطیب جمعه خود و همه مردم را...

جمعه ی آخر رمضان روز فریاد بر علیه مدعیان دروغین حقوق بشر

گزارش خطبه های نماز جمعه ی صائین قلعه مورخه 2تیرماه 1396

"  جمعه ی آخر رمضان روز فریاد بر علیه مدعیان دروغین حقوق بشر"  

خطیب جمعه بعد از دعوت خود و همه نمازگزاران به رعایت تقوای  الهی و پرهیز از محرمات گفت: ان شاالله که از بندگان صالح و شایسته خداوند باشیم و توفیق داشتن تقوا در آشکار و نهان را به ما عنایت فرماید.

 حجت الاسلام موسوی با بیان بخش هائی از فرمایشات مقام معظم رهبری در جمع خانواده شهدای مدافع حرم گفت: جمهوری اسلامی علی رغم تمام توطئه ها مستحکم ایستاده در میدان مبارزه جنگ سخت هیچ کشوری جرات حمله و تجاوز به ایران را ندارد .

وی جنگ نرم و از بین بردن روحیه ایثار ، شهادت و ایستادگی در برابر دشمن را تنها تهدید امروز دشمن علیه جمهوری اسلامی برشمرد و تاکید کرد : همگان باید در اظهار نظر ها دقت کنند .ولایت فقیه ستون خیمه نظام است . با اشاره اوست که موشکی پرتاب می شود و دشمنان سیلی می خورند.

امام جمعه صائین قلعه پاسخ موشکی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به داعش را ستود و افزود: پاسخ سپاه یک اقدام سخت به موقع ،حساب شده با پشتوانه دینی و ولایتمداری بود . اقدامی که نه تنها یک سیلی به داعش بود بلکه پیام های روشن و واضحی داشت .

وی در ادامه داعش، گروه های تکفیری ،جریانات انحرافی، عربستان و آمریکا را مخاطب پاسخ سپاه برشمرد و خاطرنشان کرد: سنای آمریکا باید بداند قدرت موشکی ایران قابل مذاکره نیست و اگر تحریمی دوباره صورت پذیرد،ایران اسلامی با اقتدار تمام مسیر خود را ادامه خواهد داد.

   حاج آقا موسوی به مناسبت سالروز شهادت مظلومانه آیت ا.. دکتر بهشتی و یارانش و روز قوه قضائیه گفت: قوه قضائیه مظهر اقتدار و عدالت اسلامی است و شرط استقرار عدالت فساد ستیزیست.

در ادامه از صدا و سیما به خاطر تولید برنامه های مناسب در ایام ماه مبارک رمضان و ویژه برنامه های مناسبت های ملی و دعوت از مردم برای حضور حداکثری قدردانی کرد.

حجت الاسلام موسوی در خصوص حمایت های همه جانبه دولت و مسئولان از تولیدات داخلی و تولید کنندگان اظهار داشت : امیدواریم مسئولان محترم هر چه سریعتر به پرداخت بدهی کشاورزان اقدام کنند.

در پایان خطبه دوم از مردم شهر برای حضور با شکوه در راهپیمائی روز جهانی قدس با زبان روزه تشکر کرد و با بیان اینکه موضوع فلسطین اولین دغدغه امام راحل و مقام معظم رهبری است افزود: روز قدس ، روز فریاد علیه مدعیان دروغین حقوق بشر و روز نشان دادن چهره واقعی حامیان استکباری اسرائیل به ویژه آمریکای جهان خوار است.

آخرین خبر

شناخت و پایندی به اصول و مبانی انقلاب اسلامی و انقلابی ماندن را راه برون رفت از مشکلات است

IMAGE

گزارش خطبه های نماز جمعه ی صائین قلعه مورخه 20 بهمن ماه 1396 "  شناخت و پایندی به اصول و مبانی انقلاب اسلامی و انقلابی ماندن را راه برون رفت از مشکلات است "       خطیب جمعه پس از دعوت خود و همه نمازگزاران به رعایت تقوای الهی و...

آخرین خطبه

گزارش خطبه های نماز جمعه ی صائین قلعه مورخه 27 بهمن ماه 1396

IMAGE

"سهم شهرستان ابهر از اشتغال، بر اساس تقسیمات عادلانه به نسبت جمعیت به صورت اسمی در سایت استانداری قرار گیرد"      خطیب موقت جمعه پس از دعوت خود و همه نمازگزاران به رعایت تقوای الهی و پرهیز از محرمات گفت: تقوا باعث عزت و...

جلسات

برگزاری جلسه ستاد نماز جمعه

IMAGE

جلسه ستاد نماز جمعه با حضور حجت الاسلام والمسلمین موسوی امام جمعه این شهر با اعضای ستاد نماز جمعه در دفتر امام جمعه برگزار شد.

جدیدترین مقاله

حضور امام زمان در آيينه احاديث

IMAGE

رهروان ولایت ـ در بحث اثبات وجود نازنین حضرت ولی عصر(عجل‌الله‌تعالی‌فرجه‌) گفته مي‌شود که هم ادله عقلی وجود دارد و هم ادله نقلی؛که به ادله‌ی نقلی موجود در این بحث می‌پردازیم: