Leader
07 ارديبهشت 1397 ساعت 02:57

همراه با قرآن

آیه قرآن تصادفی
Cloud
Masjed

به روایت تصویر

خطبه های نماز جمعه

مسئولان در چنین روزهایی کشاورزان را تنها نگذاشته و در پرداخت خسارت بیمه تلاش کنند

IMAGE

گزارش خطبه های نماز جمعه ی صائین قلعه مورخه 31 فروردین ماه 97 "   مسئولان در چنین...

باید با تکیه بر این نیرو های کارآمد (جوانان ) از تمام ظرفیت ها استفاده کنیم.

IMAGE

گزارش خطبه های نماز جمعه ی صائین قلعه مورخه دهم فروردین ماه 97   خطیب موقت جمعه بعد...

چقدر زیبا می شود برای نزدیکی قلوب به یکدیگر و عمران و آبادانی شهر و کشور همه با هم تلاش کنیم.

IMAGE

گزارش خطبه های نماز جمعه ی صائین قلعه مورخه سوم فروردین ماه 97 "چقدر زیبا می شود...

مسئولان عدالت اجتماعی را جدی گرفته و با فساد اداری و اقتصادی برخورد قاطع داشته باشند

IMAGE

گزارش خطبه های نماز جمعه ی صائین قلعه مورخه 25 اسفند ماه 1396   خطیب جمعه بعد از دعوت...

تا امروز اتفاق خاصی در مورد شهرک فراموش شده صنعتی صائین قلعه رخ نداده است

IMAGE

گزارش خطبه های نماز جمعه ی صائین قلعه مورخه 18 اسفند ماه 1396 " تا امروز اتفاق خاصی در...

یک کارمند یا مدیر با حقوق مشخص چگونه میلیاردی می شود؟

IMAGE

گزارش خطبه های نماز جمعه ی صائین قلعه مورخه 11 اسفند ماه 1396   خطیب جمعه بعد از دعوت...

چه اتفاقی افتاده که در یک شهر 15 هزار نفری هیچ پروژه ای در ایام فجر افتتاح نشد

IMAGE

گزارش خطبه های نماز جمعه ی صائین قلعه مورخه 4 اسفند ماه 1396      خطیب جمعه بعد از...

به زور و اجبار می خواهند ما را شهروند غربی کنند

گزارش خطبه های نماز جمعه ی صائین قلعه مورخه 12 خرداد ماه 1396

خطیب جمعه بعد از دعوت خود و همه نمازگزاران به رعایت تقوای  الهی و پرهیز از محرمات در ادامه سلسله مباحث ویژگی های جامعه قرآنی گفتند: جامعه قرآنی جامعه ای است که تمامی رفتار ها و گفتار ها بر اساس آموزه های دینی و حجت شرعی است و انسان دیندار قبل از انجام عمل به دنبال حکم شرعی آن خواهد بود.

وی در ادامه افزود: در جامعه قرآنی ، هرکدام از اعضای خانواده و افراد جامعه متناسب با شرایط سنی ، جنسیت ، سطح تحصیلات و ... وظایف خاص خود را دارند و در چنین جامعه ای نمی شود نسبت به ارزش های دینی بی تفاوت بود.

 حجت الاسلام موسوی ارتحال ملکوتی حضرت امام (ره) را تسلیت گفت و افزود: بیست و هشتمین سالگرد رحلت جانگداز رهبر کبیر انقلاب اسلامی ،خمینی بت شکن  در حالی برگزار می شود که ملت ایران پرشور تر از گذشته و انقلابی تر از هر زمان با آرمان ها و ارزش های انقلاب اسلامی و مولفه های بنیادین ، گفتمان انقلاب اسلامی راست قامت و استوار ایستاده است.

وی تداوم عزت و اقتدار کشور و جامعه انقلابی را در گرو پافشاری بر سه اصل ایمان ، اتحاد و بصیرت با اصرار به اصول مکتب امام راحل و مولفه های بنیادین گفتمان انقلاب اسلامی دانست که عملا در سیره و منش امام خامنه ای دیده می شود ،سپس تصمیم شایسته خبرگان رهبری و انتخاب  حضرت آیت ا... خامنه ای را به رهبری نظام جمهوری اسلامی ستود.

امام جمعه صائین قلعه در بخشی از خطبه دوم به بحث انتخابات پرداخت ،بعد از تشکر از حضور حداکثری مردم در این همایش ملی که آن را رای به نظام سیاسی اسلام خوانده ... افزود: با اعلان نظر شورای محترم نگهبان پرونده انتخابات بسته شد و با تنفیذ حکم ریاست جمهوری توسط رهبر معظم انقلاب ، آقای روحانی به عنوان رئیس جمهور دوازدهم برای همه ملت ایران محترم است و به عنوان سکاندار قوه مجریه از حمایت همگان برخوردار خواهد بود.

وی در ادامه مطلب اظهار امیدواری کرد کسانی که در فضای انتخابات به طرح مطالبی پرداختند که در شان نظام نبود، در عمل اصلاح کنند.

 حاج آقا موسوی با بیان مولفه های بنیادین گفتمان انقلاب اسلامی ، سند 2030 یونسکو(بخش فرهنگی سازمان ملل) را سناریوی مخرب فرهنگی و دینی غرب خواند و با بیان این جمله که به زور و اجبار می خواهند ما را شهروند غربی کنند تصریح کرد : یکی از اصول بنیادین گفتمان حضرت امام (ره) التزام عملی به اسلام ناب محمدی در برابر اسلام آمریکایی است .

 وی همچنین خاطر نشان کرد: ملت ایران با اعتقاد و التزام عملی به ولی فقیه در جهت رسیدن به جامعه ای آزاد و بدور از دیکتاتوری با ایستادگی در برابر قدرت های استکباری بویژه شیطان بزرگ آمریکا و پرهیز از اختلاف و اسرار بر وحدت ملی مطیع فرهنگ غرب نیست و نخواهد بود. 

آخرین خبر

شناخت و پایندی به اصول و مبانی انقلاب اسلامی و انقلابی ماندن را راه برون رفت از مشکلات است

IMAGE

گزارش خطبه های نماز جمعه ی صائین قلعه مورخه 20 بهمن ماه 1396 "  شناخت و پایندی به اصول و مبانی انقلاب اسلامی و انقلابی ماندن را راه برون رفت از مشکلات است "       خطیب جمعه پس از دعوت خود و همه نمازگزاران به رعایت تقوای الهی و...

آخرین خطبه

مسئولان در چنین روزهایی کشاورزان را تنها نگذاشته و در پرداخت خسارت بیمه تلاش کنند

IMAGE

گزارش خطبه های نماز جمعه ی صائین قلعه مورخه 31 فروردین ماه 97 "   مسئولان در چنین روزهایی کشاورزان را تنها نگذاشته و در پرداخت خسارت بیمه تلاش کنند.."   خطیب جمعه ضمن تاکید بر تقوای الهی و پرهیز از محرمات سالروز بعثت حضرت...

جلسات

برگزاری جلسه ستاد نماز جمعه

IMAGE

جلسه ستاد نماز جمعه با حضور حجت الاسلام والمسلمین موسوی امام جمعه این شهر با اعضای ستاد نماز جمعه در دفتر امام جمعه برگزار شد.

جدیدترین مقاله

حضور امام زمان در آيينه احاديث

IMAGE

رهروان ولایت ـ در بحث اثبات وجود نازنین حضرت ولی عصر(عجل‌الله‌تعالی‌فرجه‌) گفته مي‌شود که هم ادله عقلی وجود دارد و هم ادله نقلی؛که به ادله‌ی نقلی موجود در این بحث می‌پردازیم: