Leader
21 آذر 1396 ساعت 14:06

همراه با قرآن

آیه قرآن تصادفی
Cloud
Masjed

به روایت تصویر

خطبه های نماز جمعه

اقدام ترامپ در قدس اعلام جنگ با مسلمانان جهان است

IMAGE

گزارش خطبه های نماز جمعه ی صائین قلعه مورخه 17 آذر ماه 1396      خطیب جمعه خود و همه...

عشق به شهید و شهادت در جامعه زنده است

IMAGE

گزارش خطبه های نماز جمعه ی صائین قلعه مورخه 10 آذر ماه 1396      خطیب جمعه خود و همه...

مسئولان چشم هایتان را باز کنید ، عینک خود را عوض کنید.

IMAGE

گزارش خطبه های نماز جمعه ی صائین قلعه مورخه 19 آبان ماه 1396      خطیب موقت جمعه ابتدا...

13 آبان بهترین فرصت برای فریاد زدن بر سر آمریکاست

IMAGE

گزارش خطبه های نماز جمعه ی صائین قلعه مورخه 12 آبان ماه 1396      خطیب جمعه بعد از دعوت...

گزارش خطبه های نماز جمعه ی صائین قلعه مورخه 14 مهرماه 1396

IMAGE

" آنچه لرزه بر اندام دشمن انداخته ایمان و باور مردم ایران به خدا ، استکبار ستیزی و...

مساله اقتصاد اولویت اول کشور است و اقتصاد مقاومتی علاج مشکلات جامعه است

IMAGE

گزارش خطبه های نماز جمعه ی صائین قلعه مورخه 28مهرماه 1396 " مساله اقتصاد اولویت اول...

انقلاب اسلامی ایران به رهبری حضرت امام(ره) استمرار همان نهضت و انقلاب آقا امام حسین (ع) در عصر حاضر است

IMAGE

گزارش خطبه های نماز جمعه ی صائین قلعه مورخه 21مهرماه 1396 "   انقلاب اسلامی ایران به...

به زور و اجبار می خواهند ما را شهروند غربی کنند

گزارش خطبه های نماز جمعه ی صائین قلعه مورخه 12 خرداد ماه 1396

خطیب جمعه بعد از دعوت خود و همه نمازگزاران به رعایت تقوای  الهی و پرهیز از محرمات در ادامه سلسله مباحث ویژگی های جامعه قرآنی گفتند: جامعه قرآنی جامعه ای است که تمامی رفتار ها و گفتار ها بر اساس آموزه های دینی و حجت شرعی است و انسان دیندار قبل از انجام عمل به دنبال حکم شرعی آن خواهد بود.

وی در ادامه افزود: در جامعه قرآنی ، هرکدام از اعضای خانواده و افراد جامعه متناسب با شرایط سنی ، جنسیت ، سطح تحصیلات و ... وظایف خاص خود را دارند و در چنین جامعه ای نمی شود نسبت به ارزش های دینی بی تفاوت بود.

 حجت الاسلام موسوی ارتحال ملکوتی حضرت امام (ره) را تسلیت گفت و افزود: بیست و هشتمین سالگرد رحلت جانگداز رهبر کبیر انقلاب اسلامی ،خمینی بت شکن  در حالی برگزار می شود که ملت ایران پرشور تر از گذشته و انقلابی تر از هر زمان با آرمان ها و ارزش های انقلاب اسلامی و مولفه های بنیادین ، گفتمان انقلاب اسلامی راست قامت و استوار ایستاده است.

وی تداوم عزت و اقتدار کشور و جامعه انقلابی را در گرو پافشاری بر سه اصل ایمان ، اتحاد و بصیرت با اصرار به اصول مکتب امام راحل و مولفه های بنیادین گفتمان انقلاب اسلامی دانست که عملا در سیره و منش امام خامنه ای دیده می شود ،سپس تصمیم شایسته خبرگان رهبری و انتخاب  حضرت آیت ا... خامنه ای را به رهبری نظام جمهوری اسلامی ستود.

امام جمعه صائین قلعه در بخشی از خطبه دوم به بحث انتخابات پرداخت ،بعد از تشکر از حضور حداکثری مردم در این همایش ملی که آن را رای به نظام سیاسی اسلام خوانده ... افزود: با اعلان نظر شورای محترم نگهبان پرونده انتخابات بسته شد و با تنفیذ حکم ریاست جمهوری توسط رهبر معظم انقلاب ، آقای روحانی به عنوان رئیس جمهور دوازدهم برای همه ملت ایران محترم است و به عنوان سکاندار قوه مجریه از حمایت همگان برخوردار خواهد بود.

وی در ادامه مطلب اظهار امیدواری کرد کسانی که در فضای انتخابات به طرح مطالبی پرداختند که در شان نظام نبود، در عمل اصلاح کنند.

 حاج آقا موسوی با بیان مولفه های بنیادین گفتمان انقلاب اسلامی ، سند 2030 یونسکو(بخش فرهنگی سازمان ملل) را سناریوی مخرب فرهنگی و دینی غرب خواند و با بیان این جمله که به زور و اجبار می خواهند ما را شهروند غربی کنند تصریح کرد : یکی از اصول بنیادین گفتمان حضرت امام (ره) التزام عملی به اسلام ناب محمدی در برابر اسلام آمریکایی است .

 وی همچنین خاطر نشان کرد: ملت ایران با اعتقاد و التزام عملی به ولی فقیه در جهت رسیدن به جامعه ای آزاد و بدور از دیکتاتوری با ایستادگی در برابر قدرت های استکباری بویژه شیطان بزرگ آمریکا و پرهیز از اختلاف و اسرار بر وحدت ملی مطیع فرهنگ غرب نیست و نخواهد بود. 

آخرین خبر

برگزاری نماز پرشکوه عید سعید قربان روز جمعه دهم شهریورماه سال 1396 در صایین قلعه

IMAGE

برگزاری نماز پرشکوه عید سعید قربان روز جمعه دهم شهریورماه سال 1396 در صایین قلعه      خطیب نماز ابتدا خود و همه نماز گزاران را به رعایت تقوای الهی دعوت کرد و به تشریح بخشی از اسرار قربانی در عید قربان پرداخت و گفت : ذبح...

آخرین خطبه

اقدام ترامپ در قدس اعلام جنگ با مسلمانان جهان است

IMAGE

گزارش خطبه های نماز جمعه ی صائین قلعه مورخه 17 آذر ماه 1396      خطیب جمعه خود و همه مردم را به رعایت تقوای الهی و پرهیز از محرمات دعوت کرده و با بیان فرمایشی از امیرالمومنین (ع) گفت : تقوا پیشه کنید از گناهان پرهیز کنید در...

جلسات

برگزاری جلسه ستاد نماز جمعه

IMAGE

جلسه ستاد نماز جمعه با حضور حجت الاسلام والمسلمین موسوی امام جمعه این شهر با اعضای ستاد نماز جمعه در دفتر امام جمعه برگزار شد.

جدیدترین مقاله

حضور امام زمان در آيينه احاديث

IMAGE

رهروان ولایت ـ در بحث اثبات وجود نازنین حضرت ولی عصر(عجل‌الله‌تعالی‌فرجه‌) گفته مي‌شود که هم ادله عقلی وجود دارد و هم ادله نقلی؛که به ادله‌ی نقلی موجود در این بحث می‌پردازیم: