Leader
02 اسفند 1396 ساعت 03:17

همراه با قرآن

آیه قرآن تصادفی
Cloud
Masjed

به روایت تصویر

خطبه های نماز جمعه

گزارش خطبه های نماز جمعه ی صائین قلعه مورخه 27 بهمن ماه 1396

IMAGE

"سهم شهرستان ابهر از اشتغال، بر اساس تقسیمات عادلانه به نسبت جمعیت به صورت اسمی در...

این انقلاب مردمی و در راس آن حکومت ولی فقیه قرار دارد

IMAGE

گزارش خطبه های نماز جمعه ی صائین قلعه مورخه 13 بهمن ماه 1396 " این انقلاب مردمی و در...

نظارت بیشتر بر درمانگاه شبانه روزی ، راه اندازی آزمایشگاه و استقرار پزشک متخصص در شهر محقق شود

IMAGE

گزارش خطبه های نماز جمعه ی صائین قلعه مورخه 6 بهمن ماه 1396 " نظارت بیشتر بر درمانگاه...

هر سه قوه باید پاسخگو باشند!

IMAGE

گزارش خطبه های نماز جمعه ی صائین قلعه مورخه 29 دی ماه 1396      خطیب موقت جمعه پس از...

مسئولین باید قدردان حضور حماسی مردم در دفاع از انقلاب و آرمان ها و ارزش های اسلامی باشند

IMAGE

گزارش خطبه های نماز جمعه ی صائین قلعه مورخه 22 دی ماه 1396 "مسئولین باید قدردان حضور...

شناخت دشمن و همچنین مقابله به هنگام با فتنه از علائم بصیرت و هوشیاری است.

IMAGE

گزارش خطبه های نماز جمعه ی صائین قلعه مورخه 15 دی ماه 1396 " شناخت دشمن و همچنین...

فائق آمدن بر مشکلات اقتصادی و معیشتی مردم ، اقتصاد مقاومتیست

IMAGE

گزارش خطبه های نماز جمعه ی صائین قلعه مورخه 8 دی ماه 1396  خطیب جمعه خود و همه مردم را...

به زور و اجبار می خواهند ما را شهروند غربی کنند

گزارش خطبه های نماز جمعه ی صائین قلعه مورخه 12 خرداد ماه 1396

خطیب جمعه بعد از دعوت خود و همه نمازگزاران به رعایت تقوای  الهی و پرهیز از محرمات در ادامه سلسله مباحث ویژگی های جامعه قرآنی گفتند: جامعه قرآنی جامعه ای است که تمامی رفتار ها و گفتار ها بر اساس آموزه های دینی و حجت شرعی است و انسان دیندار قبل از انجام عمل به دنبال حکم شرعی آن خواهد بود.

وی در ادامه افزود: در جامعه قرآنی ، هرکدام از اعضای خانواده و افراد جامعه متناسب با شرایط سنی ، جنسیت ، سطح تحصیلات و ... وظایف خاص خود را دارند و در چنین جامعه ای نمی شود نسبت به ارزش های دینی بی تفاوت بود.

 حجت الاسلام موسوی ارتحال ملکوتی حضرت امام (ره) را تسلیت گفت و افزود: بیست و هشتمین سالگرد رحلت جانگداز رهبر کبیر انقلاب اسلامی ،خمینی بت شکن  در حالی برگزار می شود که ملت ایران پرشور تر از گذشته و انقلابی تر از هر زمان با آرمان ها و ارزش های انقلاب اسلامی و مولفه های بنیادین ، گفتمان انقلاب اسلامی راست قامت و استوار ایستاده است.

وی تداوم عزت و اقتدار کشور و جامعه انقلابی را در گرو پافشاری بر سه اصل ایمان ، اتحاد و بصیرت با اصرار به اصول مکتب امام راحل و مولفه های بنیادین گفتمان انقلاب اسلامی دانست که عملا در سیره و منش امام خامنه ای دیده می شود ،سپس تصمیم شایسته خبرگان رهبری و انتخاب  حضرت آیت ا... خامنه ای را به رهبری نظام جمهوری اسلامی ستود.

امام جمعه صائین قلعه در بخشی از خطبه دوم به بحث انتخابات پرداخت ،بعد از تشکر از حضور حداکثری مردم در این همایش ملی که آن را رای به نظام سیاسی اسلام خوانده ... افزود: با اعلان نظر شورای محترم نگهبان پرونده انتخابات بسته شد و با تنفیذ حکم ریاست جمهوری توسط رهبر معظم انقلاب ، آقای روحانی به عنوان رئیس جمهور دوازدهم برای همه ملت ایران محترم است و به عنوان سکاندار قوه مجریه از حمایت همگان برخوردار خواهد بود.

وی در ادامه مطلب اظهار امیدواری کرد کسانی که در فضای انتخابات به طرح مطالبی پرداختند که در شان نظام نبود، در عمل اصلاح کنند.

 حاج آقا موسوی با بیان مولفه های بنیادین گفتمان انقلاب اسلامی ، سند 2030 یونسکو(بخش فرهنگی سازمان ملل) را سناریوی مخرب فرهنگی و دینی غرب خواند و با بیان این جمله که به زور و اجبار می خواهند ما را شهروند غربی کنند تصریح کرد : یکی از اصول بنیادین گفتمان حضرت امام (ره) التزام عملی به اسلام ناب محمدی در برابر اسلام آمریکایی است .

 وی همچنین خاطر نشان کرد: ملت ایران با اعتقاد و التزام عملی به ولی فقیه در جهت رسیدن به جامعه ای آزاد و بدور از دیکتاتوری با ایستادگی در برابر قدرت های استکباری بویژه شیطان بزرگ آمریکا و پرهیز از اختلاف و اسرار بر وحدت ملی مطیع فرهنگ غرب نیست و نخواهد بود. 

آخرین خبر

شناخت و پایندی به اصول و مبانی انقلاب اسلامی و انقلابی ماندن را راه برون رفت از مشکلات است

IMAGE

گزارش خطبه های نماز جمعه ی صائین قلعه مورخه 20 بهمن ماه 1396 "  شناخت و پایندی به اصول و مبانی انقلاب اسلامی و انقلابی ماندن را راه برون رفت از مشکلات است "       خطیب جمعه پس از دعوت خود و همه نمازگزاران به رعایت تقوای الهی و...

آخرین خطبه

گزارش خطبه های نماز جمعه ی صائین قلعه مورخه 27 بهمن ماه 1396

IMAGE

"سهم شهرستان ابهر از اشتغال، بر اساس تقسیمات عادلانه به نسبت جمعیت به صورت اسمی در سایت استانداری قرار گیرد"      خطیب موقت جمعه پس از دعوت خود و همه نمازگزاران به رعایت تقوای الهی و پرهیز از محرمات گفت: تقوا باعث عزت و...

جلسات

برگزاری جلسه ستاد نماز جمعه

IMAGE

جلسه ستاد نماز جمعه با حضور حجت الاسلام والمسلمین موسوی امام جمعه این شهر با اعضای ستاد نماز جمعه در دفتر امام جمعه برگزار شد.

جدیدترین مقاله

حضور امام زمان در آيينه احاديث

IMAGE

رهروان ولایت ـ در بحث اثبات وجود نازنین حضرت ولی عصر(عجل‌الله‌تعالی‌فرجه‌) گفته مي‌شود که هم ادله عقلی وجود دارد و هم ادله نقلی؛که به ادله‌ی نقلی موجود در این بحث می‌پردازیم: