Leader
06 ارديبهشت 1397 ساعت 00:03

همراه با قرآن

آیه قرآن تصادفی
Cloud
Masjed

به روایت تصویر

خطبه های نماز جمعه

مسئولان در چنین روزهایی کشاورزان را تنها نگذاشته و در پرداخت خسارت بیمه تلاش کنند

IMAGE

گزارش خطبه های نماز جمعه ی صائین قلعه مورخه 31 فروردین ماه 97 "   مسئولان در چنین...

باید با تکیه بر این نیرو های کارآمد (جوانان ) از تمام ظرفیت ها استفاده کنیم.

IMAGE

گزارش خطبه های نماز جمعه ی صائین قلعه مورخه دهم فروردین ماه 97   خطیب موقت جمعه بعد...

چقدر زیبا می شود برای نزدیکی قلوب به یکدیگر و عمران و آبادانی شهر و کشور همه با هم تلاش کنیم.

IMAGE

گزارش خطبه های نماز جمعه ی صائین قلعه مورخه سوم فروردین ماه 97 "چقدر زیبا می شود...

مسئولان عدالت اجتماعی را جدی گرفته و با فساد اداری و اقتصادی برخورد قاطع داشته باشند

IMAGE

گزارش خطبه های نماز جمعه ی صائین قلعه مورخه 25 اسفند ماه 1396   خطیب جمعه بعد از دعوت...

تا امروز اتفاق خاصی در مورد شهرک فراموش شده صنعتی صائین قلعه رخ نداده است

IMAGE

گزارش خطبه های نماز جمعه ی صائین قلعه مورخه 18 اسفند ماه 1396 " تا امروز اتفاق خاصی در...

یک کارمند یا مدیر با حقوق مشخص چگونه میلیاردی می شود؟

IMAGE

گزارش خطبه های نماز جمعه ی صائین قلعه مورخه 11 اسفند ماه 1396   خطیب جمعه بعد از دعوت...

چه اتفاقی افتاده که در یک شهر 15 هزار نفری هیچ پروژه ای در ایام فجر افتتاح نشد

IMAGE

گزارش خطبه های نماز جمعه ی صائین قلعه مورخه 4 اسفند ماه 1396      خطیب جمعه بعد از...

به تولیدات داخلی و جوانان و نیروهای کارآمد داخلی اعتماد کنیم

گزارش خطبه های نماز جمعه ی صائین قلعه مورخه 5 خرداد ماه 1396

" به تولیدات داخلی و جوانان و نیروهای کارآمد داخلی اعتماد کنیم "  

خطیب موقت جمعه خود و همه نمازگزاران را به رعایت تقوای  الهی دعوت کرد و حلول ماه مبارک رمضان را تبریک گفت و افزود: ماه مبارک رمضان ، ماه تقواست و باید خروجی این ماه پر برکت افزایش تقوا در همه ابعاد برای انسان های مومن باشد. ماه رمضان افضل ماه هاست لذا همه لحظات آن غنیمت است و نباید از دست داد.

 حجت الاسلام شبیری با اشاره به بیانات مقام معظم رهبری که فرمودند: "برنده واقعی این انتخابات مردم بودند"،از همه مردم برای حضور با شکوه در انتخابات قدر دانی کرد و در پاسخ به کسانی که در طول حیات نظام مقدس جمهوری اسلامی در جبهه شیطان فعال بودند گفت: این مردم با غیرت با لمس و تحمل همه مشکلات با شکوه فراوان پای صندوق رای آمدند و ثابت کردند که برای همیشه در صحنه بوده و خواهند بود.

امام جمعه موقت صائین قلعه خطاب به منتخبان مردم گفت: به عمل کار برآید به سخن دانی نیست و با ابراز خوشحالی از حضور مقتدرانه ی مردم ایران در این امر سرنوشت ساز،

 گفت: وعده های ریاست جمهوری باید بر سر سفره های مردم ظاهر شود و طبق قولی که داده باید 940 هزار شغل ایجاد کند.وی با اشاره به آمار های بیکاری در شهرستان که نزدیک به شش هزار نفر اعلام شده ،خواست آمار و اسامی افرادی که در صد روز اول شروع فعالیت دولت دوازدهم به کار گمارده می شوند بر روی سایت ها و رسانه ها منعکس گردد.

    در ادامه با انتقاد از آمار های غلط ارائه شده در حوزه اشتغال و مسکن گفت: به تولیدات داخلی و جوانان و نیروهای کارآمد داخلی اعتماد کنیم ،با مبارزه جدی با بلای خانمان سوز قاچاق و ممانعت از واردات کالاهای غیر ضرور به حمایت از جوانانی که با فتح الفتوح خود خرمشهر را آزاد کردند صحنه را برای فتح قله های اقتصادی نیز آماده کنیم.

در تکمله ی این بحث توجه کامل به توصیه های مراجع عظام قم را از رئیس جمهور خواستار شد.

  حاج آقا شبیری با اشاره به انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا از اعضای محترم منتخب خواست که توجه جدی به اتحاد و همدلی در خدمت به مردم داشته و با ایجاد یک فضای امن و صمیمی به اولویت های شهر بپردازند و مسائل اجتماعی را نسبت به مسائل فردی ترجیح دهند.

وی  با قدر دانی از اعضای محترم شورای قبل از اعضای منتخب جدید خواست که برنامه های خود را برای چهار سال آینده پیش بینی کرده و از سطحی نگری بپرهیزند و با ایجاد ارتباط مستقیم با مردم ، همچنین تشکیل کارگروه های مختلف اولویت های شهر را بررسی کنند.

در بخشی از خطبه دوم سفر و دیدار ترامپ از منطقه و سران بعضی کشور های عرب ، تلاش برای ایجاد یک وحدت بین اعراب منطقه بر علیه نظام جمهوری اسلامی ایران اشاره کرد و افزود : آنها در تلاشند که ایران را بعنوان تنها کشور حامی تروریسم معرفی کنند در حالی که جامعه جهانی شاهدند مردم مظلوم عراق ، سوریه و یمن زیر چکمه های داعش و عوامل اعزامی بعضی از کشور های عرب مرتجع منطقه له می شوند اما ایران اسلامی با دعوت دولت های این کشور ها به اعزام مستشار اقدام کرده که به نیروهای مردمی آنها آموزش دهند.

در خاتمه با تاکید بر این نکته که نظام اسلامی بر مبنای اسلام ناب محمدی شکل گرفته و مکتب تشیع از مکتب سید الشهداء اقتباس شده لذا در مقابل هر تعرضی به مسلمانان در هر نقطه از جهان بر خود وظیفه میداند در دفاع از آن وارد صحنه شود که این نقطه ی تمایز این نظام با سایر نظام های دیگر است.

آخرین خبر

شناخت و پایندی به اصول و مبانی انقلاب اسلامی و انقلابی ماندن را راه برون رفت از مشکلات است

IMAGE

گزارش خطبه های نماز جمعه ی صائین قلعه مورخه 20 بهمن ماه 1396 "  شناخت و پایندی به اصول و مبانی انقلاب اسلامی و انقلابی ماندن را راه برون رفت از مشکلات است "       خطیب جمعه پس از دعوت خود و همه نمازگزاران به رعایت تقوای الهی و...

آخرین خطبه

مسئولان در چنین روزهایی کشاورزان را تنها نگذاشته و در پرداخت خسارت بیمه تلاش کنند

IMAGE

گزارش خطبه های نماز جمعه ی صائین قلعه مورخه 31 فروردین ماه 97 "   مسئولان در چنین روزهایی کشاورزان را تنها نگذاشته و در پرداخت خسارت بیمه تلاش کنند.."   خطیب جمعه ضمن تاکید بر تقوای الهی و پرهیز از محرمات سالروز بعثت حضرت...

جلسات

برگزاری جلسه ستاد نماز جمعه

IMAGE

جلسه ستاد نماز جمعه با حضور حجت الاسلام والمسلمین موسوی امام جمعه این شهر با اعضای ستاد نماز جمعه در دفتر امام جمعه برگزار شد.

جدیدترین مقاله

حضور امام زمان در آيينه احاديث

IMAGE

رهروان ولایت ـ در بحث اثبات وجود نازنین حضرت ولی عصر(عجل‌الله‌تعالی‌فرجه‌) گفته مي‌شود که هم ادله عقلی وجود دارد و هم ادله نقلی؛که به ادله‌ی نقلی موجود در این بحث می‌پردازیم: