Leader
21 آذر 1396 ساعت 14:09

همراه با قرآن

آیه قرآن تصادفی
Cloud
Masjed

به روایت تصویر

خطبه های نماز جمعه

اقدام ترامپ در قدس اعلام جنگ با مسلمانان جهان است

IMAGE

گزارش خطبه های نماز جمعه ی صائین قلعه مورخه 17 آذر ماه 1396      خطیب جمعه خود و همه...

عشق به شهید و شهادت در جامعه زنده است

IMAGE

گزارش خطبه های نماز جمعه ی صائین قلعه مورخه 10 آذر ماه 1396      خطیب جمعه خود و همه...

مسئولان چشم هایتان را باز کنید ، عینک خود را عوض کنید.

IMAGE

گزارش خطبه های نماز جمعه ی صائین قلعه مورخه 19 آبان ماه 1396      خطیب موقت جمعه ابتدا...

13 آبان بهترین فرصت برای فریاد زدن بر سر آمریکاست

IMAGE

گزارش خطبه های نماز جمعه ی صائین قلعه مورخه 12 آبان ماه 1396      خطیب جمعه بعد از دعوت...

گزارش خطبه های نماز جمعه ی صائین قلعه مورخه 14 مهرماه 1396

IMAGE

" آنچه لرزه بر اندام دشمن انداخته ایمان و باور مردم ایران به خدا ، استکبار ستیزی و...

مساله اقتصاد اولویت اول کشور است و اقتصاد مقاومتی علاج مشکلات جامعه است

IMAGE

گزارش خطبه های نماز جمعه ی صائین قلعه مورخه 28مهرماه 1396 " مساله اقتصاد اولویت اول...

انقلاب اسلامی ایران به رهبری حضرت امام(ره) استمرار همان نهضت و انقلاب آقا امام حسین (ع) در عصر حاضر است

IMAGE

گزارش خطبه های نماز جمعه ی صائین قلعه مورخه 21مهرماه 1396 "   انقلاب اسلامی ایران به...

به تولیدات داخلی و جوانان و نیروهای کارآمد داخلی اعتماد کنیم

گزارش خطبه های نماز جمعه ی صائین قلعه مورخه 5 خرداد ماه 1396

" به تولیدات داخلی و جوانان و نیروهای کارآمد داخلی اعتماد کنیم "  

خطیب موقت جمعه خود و همه نمازگزاران را به رعایت تقوای  الهی دعوت کرد و حلول ماه مبارک رمضان را تبریک گفت و افزود: ماه مبارک رمضان ، ماه تقواست و باید خروجی این ماه پر برکت افزایش تقوا در همه ابعاد برای انسان های مومن باشد. ماه رمضان افضل ماه هاست لذا همه لحظات آن غنیمت است و نباید از دست داد.

 حجت الاسلام شبیری با اشاره به بیانات مقام معظم رهبری که فرمودند: "برنده واقعی این انتخابات مردم بودند"،از همه مردم برای حضور با شکوه در انتخابات قدر دانی کرد و در پاسخ به کسانی که در طول حیات نظام مقدس جمهوری اسلامی در جبهه شیطان فعال بودند گفت: این مردم با غیرت با لمس و تحمل همه مشکلات با شکوه فراوان پای صندوق رای آمدند و ثابت کردند که برای همیشه در صحنه بوده و خواهند بود.

امام جمعه موقت صائین قلعه خطاب به منتخبان مردم گفت: به عمل کار برآید به سخن دانی نیست و با ابراز خوشحالی از حضور مقتدرانه ی مردم ایران در این امر سرنوشت ساز،

 گفت: وعده های ریاست جمهوری باید بر سر سفره های مردم ظاهر شود و طبق قولی که داده باید 940 هزار شغل ایجاد کند.وی با اشاره به آمار های بیکاری در شهرستان که نزدیک به شش هزار نفر اعلام شده ،خواست آمار و اسامی افرادی که در صد روز اول شروع فعالیت دولت دوازدهم به کار گمارده می شوند بر روی سایت ها و رسانه ها منعکس گردد.

    در ادامه با انتقاد از آمار های غلط ارائه شده در حوزه اشتغال و مسکن گفت: به تولیدات داخلی و جوانان و نیروهای کارآمد داخلی اعتماد کنیم ،با مبارزه جدی با بلای خانمان سوز قاچاق و ممانعت از واردات کالاهای غیر ضرور به حمایت از جوانانی که با فتح الفتوح خود خرمشهر را آزاد کردند صحنه را برای فتح قله های اقتصادی نیز آماده کنیم.

در تکمله ی این بحث توجه کامل به توصیه های مراجع عظام قم را از رئیس جمهور خواستار شد.

  حاج آقا شبیری با اشاره به انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا از اعضای محترم منتخب خواست که توجه جدی به اتحاد و همدلی در خدمت به مردم داشته و با ایجاد یک فضای امن و صمیمی به اولویت های شهر بپردازند و مسائل اجتماعی را نسبت به مسائل فردی ترجیح دهند.

وی  با قدر دانی از اعضای محترم شورای قبل از اعضای منتخب جدید خواست که برنامه های خود را برای چهار سال آینده پیش بینی کرده و از سطحی نگری بپرهیزند و با ایجاد ارتباط مستقیم با مردم ، همچنین تشکیل کارگروه های مختلف اولویت های شهر را بررسی کنند.

در بخشی از خطبه دوم سفر و دیدار ترامپ از منطقه و سران بعضی کشور های عرب ، تلاش برای ایجاد یک وحدت بین اعراب منطقه بر علیه نظام جمهوری اسلامی ایران اشاره کرد و افزود : آنها در تلاشند که ایران را بعنوان تنها کشور حامی تروریسم معرفی کنند در حالی که جامعه جهانی شاهدند مردم مظلوم عراق ، سوریه و یمن زیر چکمه های داعش و عوامل اعزامی بعضی از کشور های عرب مرتجع منطقه له می شوند اما ایران اسلامی با دعوت دولت های این کشور ها به اعزام مستشار اقدام کرده که به نیروهای مردمی آنها آموزش دهند.

در خاتمه با تاکید بر این نکته که نظام اسلامی بر مبنای اسلام ناب محمدی شکل گرفته و مکتب تشیع از مکتب سید الشهداء اقتباس شده لذا در مقابل هر تعرضی به مسلمانان در هر نقطه از جهان بر خود وظیفه میداند در دفاع از آن وارد صحنه شود که این نقطه ی تمایز این نظام با سایر نظام های دیگر است.

آخرین خبر

برگزاری نماز پرشکوه عید سعید قربان روز جمعه دهم شهریورماه سال 1396 در صایین قلعه

IMAGE

برگزاری نماز پرشکوه عید سعید قربان روز جمعه دهم شهریورماه سال 1396 در صایین قلعه      خطیب نماز ابتدا خود و همه نماز گزاران را به رعایت تقوای الهی دعوت کرد و به تشریح بخشی از اسرار قربانی در عید قربان پرداخت و گفت : ذبح...

آخرین خطبه

اقدام ترامپ در قدس اعلام جنگ با مسلمانان جهان است

IMAGE

گزارش خطبه های نماز جمعه ی صائین قلعه مورخه 17 آذر ماه 1396      خطیب جمعه خود و همه مردم را به رعایت تقوای الهی و پرهیز از محرمات دعوت کرده و با بیان فرمایشی از امیرالمومنین (ع) گفت : تقوا پیشه کنید از گناهان پرهیز کنید در...

جلسات

برگزاری جلسه ستاد نماز جمعه

IMAGE

جلسه ستاد نماز جمعه با حضور حجت الاسلام والمسلمین موسوی امام جمعه این شهر با اعضای ستاد نماز جمعه در دفتر امام جمعه برگزار شد.

جدیدترین مقاله

حضور امام زمان در آيينه احاديث

IMAGE

رهروان ولایت ـ در بحث اثبات وجود نازنین حضرت ولی عصر(عجل‌الله‌تعالی‌فرجه‌) گفته مي‌شود که هم ادله عقلی وجود دارد و هم ادله نقلی؛که به ادله‌ی نقلی موجود در این بحث می‌پردازیم: