Leader
02 اسفند 1396 ساعت 03:01

همراه با قرآن

آیه قرآن تصادفی
Cloud
Masjed

به روایت تصویر

خطبه های نماز جمعه

گزارش خطبه های نماز جمعه ی صائین قلعه مورخه 27 بهمن ماه 1396

IMAGE

"سهم شهرستان ابهر از اشتغال، بر اساس تقسیمات عادلانه به نسبت جمعیت به صورت اسمی در...

این انقلاب مردمی و در راس آن حکومت ولی فقیه قرار دارد

IMAGE

گزارش خطبه های نماز جمعه ی صائین قلعه مورخه 13 بهمن ماه 1396 " این انقلاب مردمی و در...

نظارت بیشتر بر درمانگاه شبانه روزی ، راه اندازی آزمایشگاه و استقرار پزشک متخصص در شهر محقق شود

IMAGE

گزارش خطبه های نماز جمعه ی صائین قلعه مورخه 6 بهمن ماه 1396 " نظارت بیشتر بر درمانگاه...

هر سه قوه باید پاسخگو باشند!

IMAGE

گزارش خطبه های نماز جمعه ی صائین قلعه مورخه 29 دی ماه 1396      خطیب موقت جمعه پس از...

مسئولین باید قدردان حضور حماسی مردم در دفاع از انقلاب و آرمان ها و ارزش های اسلامی باشند

IMAGE

گزارش خطبه های نماز جمعه ی صائین قلعه مورخه 22 دی ماه 1396 "مسئولین باید قدردان حضور...

شناخت دشمن و همچنین مقابله به هنگام با فتنه از علائم بصیرت و هوشیاری است.

IMAGE

گزارش خطبه های نماز جمعه ی صائین قلعه مورخه 15 دی ماه 1396 " شناخت دشمن و همچنین...

فائق آمدن بر مشکلات اقتصادی و معیشتی مردم ، اقتصاد مقاومتیست

IMAGE

گزارش خطبه های نماز جمعه ی صائین قلعه مورخه 8 دی ماه 1396  خطیب جمعه خود و همه مردم را...

به تولیدات داخلی و جوانان و نیروهای کارآمد داخلی اعتماد کنیم

گزارش خطبه های نماز جمعه ی صائین قلعه مورخه 5 خرداد ماه 1396

" به تولیدات داخلی و جوانان و نیروهای کارآمد داخلی اعتماد کنیم "  

خطیب موقت جمعه خود و همه نمازگزاران را به رعایت تقوای  الهی دعوت کرد و حلول ماه مبارک رمضان را تبریک گفت و افزود: ماه مبارک رمضان ، ماه تقواست و باید خروجی این ماه پر برکت افزایش تقوا در همه ابعاد برای انسان های مومن باشد. ماه رمضان افضل ماه هاست لذا همه لحظات آن غنیمت است و نباید از دست داد.

 حجت الاسلام شبیری با اشاره به بیانات مقام معظم رهبری که فرمودند: "برنده واقعی این انتخابات مردم بودند"،از همه مردم برای حضور با شکوه در انتخابات قدر دانی کرد و در پاسخ به کسانی که در طول حیات نظام مقدس جمهوری اسلامی در جبهه شیطان فعال بودند گفت: این مردم با غیرت با لمس و تحمل همه مشکلات با شکوه فراوان پای صندوق رای آمدند و ثابت کردند که برای همیشه در صحنه بوده و خواهند بود.

امام جمعه موقت صائین قلعه خطاب به منتخبان مردم گفت: به عمل کار برآید به سخن دانی نیست و با ابراز خوشحالی از حضور مقتدرانه ی مردم ایران در این امر سرنوشت ساز،

 گفت: وعده های ریاست جمهوری باید بر سر سفره های مردم ظاهر شود و طبق قولی که داده باید 940 هزار شغل ایجاد کند.وی با اشاره به آمار های بیکاری در شهرستان که نزدیک به شش هزار نفر اعلام شده ،خواست آمار و اسامی افرادی که در صد روز اول شروع فعالیت دولت دوازدهم به کار گمارده می شوند بر روی سایت ها و رسانه ها منعکس گردد.

    در ادامه با انتقاد از آمار های غلط ارائه شده در حوزه اشتغال و مسکن گفت: به تولیدات داخلی و جوانان و نیروهای کارآمد داخلی اعتماد کنیم ،با مبارزه جدی با بلای خانمان سوز قاچاق و ممانعت از واردات کالاهای غیر ضرور به حمایت از جوانانی که با فتح الفتوح خود خرمشهر را آزاد کردند صحنه را برای فتح قله های اقتصادی نیز آماده کنیم.

در تکمله ی این بحث توجه کامل به توصیه های مراجع عظام قم را از رئیس جمهور خواستار شد.

  حاج آقا شبیری با اشاره به انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا از اعضای محترم منتخب خواست که توجه جدی به اتحاد و همدلی در خدمت به مردم داشته و با ایجاد یک فضای امن و صمیمی به اولویت های شهر بپردازند و مسائل اجتماعی را نسبت به مسائل فردی ترجیح دهند.

وی  با قدر دانی از اعضای محترم شورای قبل از اعضای منتخب جدید خواست که برنامه های خود را برای چهار سال آینده پیش بینی کرده و از سطحی نگری بپرهیزند و با ایجاد ارتباط مستقیم با مردم ، همچنین تشکیل کارگروه های مختلف اولویت های شهر را بررسی کنند.

در بخشی از خطبه دوم سفر و دیدار ترامپ از منطقه و سران بعضی کشور های عرب ، تلاش برای ایجاد یک وحدت بین اعراب منطقه بر علیه نظام جمهوری اسلامی ایران اشاره کرد و افزود : آنها در تلاشند که ایران را بعنوان تنها کشور حامی تروریسم معرفی کنند در حالی که جامعه جهانی شاهدند مردم مظلوم عراق ، سوریه و یمن زیر چکمه های داعش و عوامل اعزامی بعضی از کشور های عرب مرتجع منطقه له می شوند اما ایران اسلامی با دعوت دولت های این کشور ها به اعزام مستشار اقدام کرده که به نیروهای مردمی آنها آموزش دهند.

در خاتمه با تاکید بر این نکته که نظام اسلامی بر مبنای اسلام ناب محمدی شکل گرفته و مکتب تشیع از مکتب سید الشهداء اقتباس شده لذا در مقابل هر تعرضی به مسلمانان در هر نقطه از جهان بر خود وظیفه میداند در دفاع از آن وارد صحنه شود که این نقطه ی تمایز این نظام با سایر نظام های دیگر است.

آخرین خبر

شناخت و پایندی به اصول و مبانی انقلاب اسلامی و انقلابی ماندن را راه برون رفت از مشکلات است

IMAGE

گزارش خطبه های نماز جمعه ی صائین قلعه مورخه 20 بهمن ماه 1396 "  شناخت و پایندی به اصول و مبانی انقلاب اسلامی و انقلابی ماندن را راه برون رفت از مشکلات است "       خطیب جمعه پس از دعوت خود و همه نمازگزاران به رعایت تقوای الهی و...

آخرین خطبه

گزارش خطبه های نماز جمعه ی صائین قلعه مورخه 27 بهمن ماه 1396

IMAGE

"سهم شهرستان ابهر از اشتغال، بر اساس تقسیمات عادلانه به نسبت جمعیت به صورت اسمی در سایت استانداری قرار گیرد"      خطیب موقت جمعه پس از دعوت خود و همه نمازگزاران به رعایت تقوای الهی و پرهیز از محرمات گفت: تقوا باعث عزت و...

جلسات

برگزاری جلسه ستاد نماز جمعه

IMAGE

جلسه ستاد نماز جمعه با حضور حجت الاسلام والمسلمین موسوی امام جمعه این شهر با اعضای ستاد نماز جمعه در دفتر امام جمعه برگزار شد.

جدیدترین مقاله

حضور امام زمان در آيينه احاديث

IMAGE

رهروان ولایت ـ در بحث اثبات وجود نازنین حضرت ولی عصر(عجل‌الله‌تعالی‌فرجه‌) گفته مي‌شود که هم ادله عقلی وجود دارد و هم ادله نقلی؛که به ادله‌ی نقلی موجود در این بحث می‌پردازیم: