Leader
04 خرداد 1397 ساعت 03:29

همراه با قرآن

آیه قرآن تصادفی
Cloud
Masjed

به روایت تصویر

خطبه های نماز جمعه

چشم دوختن به اروپا برای حل مشکلات اقتصادی همانقدر اشتباه است که چشم دوختن به آمریکا اشتباه بود!

IMAGE

گزارش خطبه های نماز جمعه ی صائین قلعه مورخه 28 اردیبهشت ماه 97 "  چشم دوختن به اروپا...

مسئولان در چنین روزهایی کشاورزان را تنها نگذاشته و در پرداخت خسارت بیمه تلاش کنند

IMAGE

گزارش خطبه های نماز جمعه ی صائین قلعه مورخه 31 فروردین ماه 97 "   مسئولان در چنین...

باید با تکیه بر این نیرو های کارآمد (جوانان ) از تمام ظرفیت ها استفاده کنیم.

IMAGE

گزارش خطبه های نماز جمعه ی صائین قلعه مورخه دهم فروردین ماه 97   خطیب موقت جمعه بعد...

چقدر زیبا می شود برای نزدیکی قلوب به یکدیگر و عمران و آبادانی شهر و کشور همه با هم تلاش کنیم.

IMAGE

گزارش خطبه های نماز جمعه ی صائین قلعه مورخه سوم فروردین ماه 97 "چقدر زیبا می شود...

مسئولان عدالت اجتماعی را جدی گرفته و با فساد اداری و اقتصادی برخورد قاطع داشته باشند

IMAGE

گزارش خطبه های نماز جمعه ی صائین قلعه مورخه 25 اسفند ماه 1396   خطیب جمعه بعد از دعوت...

تا امروز اتفاق خاصی در مورد شهرک فراموش شده صنعتی صائین قلعه رخ نداده است

IMAGE

گزارش خطبه های نماز جمعه ی صائین قلعه مورخه 18 اسفند ماه 1396 " تا امروز اتفاق خاصی در...

یک کارمند یا مدیر با حقوق مشخص چگونه میلیاردی می شود؟

IMAGE

گزارش خطبه های نماز جمعه ی صائین قلعه مورخه 11 اسفند ماه 1396   خطیب جمعه بعد از دعوت...

نظام اسلامی به بهای خون جوانان پای گرفته است

گزارش خطبه های نماز جمعه ی صائین قلعه مورخه 25  فروردین ماه 1396

  نظام اسلامی به بهای خون جوانان پای گرفته است 

    خطیب موقت جمعه بعد از دعوت خود و همه نمازگزاران به رعایت تقوای  الهی  و پرهیز از محرمات گفت: بالاترین آرزوی هر انسان در دنیا تقواست و تقوا بزرگترین آبروی انسان است.

    حجت الاسلام حسینی  با اشاره به 29 فروردین روز ارتش و نیروی زمینی جمهوری اسلامی ایران به همه نیروهای نظامی و انتظامی تبریک گفت و با بیان این مهم که باید همه نیرو ها قوی و قدرتمند باشند تاکید کرد : با توجه به رفتار های فریبکارانه دشمنان نباید به دشمنان نامرد اعتماد کرد .

وی با یادآوری جنایات دشمنان در طول سال های دفاع مقدس تصریح کرد : ما پی به ماهیت دشمن نامرد بردیم و هیچ گاه فریب تبلیغات رسانه های وابسته به آنان را نخواهیم خورد و از قدرت و توانمندی همه نیرو های نظامی حمایت می کنیم.  

امام جمعه موقت صائین قلعه  در بخشی از خطبه دوم به موضوع انتخابات پرداخت ،خطاب به ثبت نام کنندگان گفت : کسانی که با نیت خدمتگذاری به مردم در نظام اسلامی ثبت نام کرده اگر احساس می کنند فردی لایق تر از آنها وجود دارد برای یک بار هم که شده در مقابل هوای نفس خود بایستند و زمینه را برای او فراهم کنند .

در ادامه مطلب به فرازی از بیانات رهبر انقلاب اشاره کرد و افزود :کسانی که در مملکت حکومت می کنند مسئول همه نابسامانی های موجود در همه عرصه ها هستند و با ابراز نارضایتی از تقابل و رفتار های جناح های سیاسی در کشور که گاهی مصلحت و منافع ملی را تحت الشعاع خواسته های خود قرار داده و با ادعاهای انقلابی و اسلامی و مردمی بودن به طبل اختلافات با یکدیگر می کوبند خاطر نشان کرد: مردم صبورند و همه کارها را رصد می کنند . نظام اسلامی به بهای خون جوانان پای گرفته .

 حاج آقا حسینی   قشر طلاب را از خادمان بی ادعای نظام یاد کرده افزود: قبل از انقلاب زجر کشیدیم ، در همه عرصه ها و دوران انقلاب و دفاع مقدس و بعد از آن بودیم و هستیم و خواهیم بود اما صبر هم اندازه دارد . در این رخداد سیاسی اینقدر بی شرمانه به همدیگر نتازید .

در ادامه اهم مطالبات مردم از رئیس جمهور آینده را جلوگیری از فساد ، اختلاس ، حقوق های نجومی و حل و فصل معضل بیکاری برشمرد و گفت : این زیبنده نیست فرزندان شما از بیت المال در خارج از کشور تحصیل کنند و خودتان در داخل کشور با این ارقام بالا حیف و میل کنید.

و با انتقاد از افزایش مالیات ، نابسامانی در بخش کشاورزی ، خصوصا آبیاری سنتی و بحران آب در کشور گفت :  انتظار از مجلس است در برابر این گونه مسائل بایستد وضعیت اقتصادی مردم خوب نیست و دولت مالیات ها را افزایش داده ، درحالی که شاهد بیکاری جوانان ، فقر در جامعه و انباشت محصولات کشاورزی در انبار کشاورزان هستیم مجلس به میزان حقوق 24 میلیون تومانی برای مدیران برنامه دارد.

 در خاتمه از معتکفین و برگزار کنندگان مراسم معنوی اعتکاف که با استقبال کم نظیر صورت پذیرفت قدر دانی کرد.

 

آخرین خبر

طی دو ماه وضعیت همه زمینهای دارای معارض شهرک صنعتی صائین قلعه از طریق طرح تملک حل می گردد.

IMAGE

گزارش خطبه های نماز جمعه ی صائین قلعه مورخه 14 اردیبهشت ماه 97 "    طی دو ماه وضعیت همه زمینهای دارای معارض شهرک صنعتی صائین قلعه از طریق طرح تملک حل می گردد."   خطیب جمعه ضمن تاکید بر تقوای الهی و پرهیز از محرمات گفت: گناه...

آخرین خطبه

چشم دوختن به اروپا برای حل مشکلات اقتصادی همانقدر اشتباه است که چشم دوختن به آمریکا اشتباه بود!

IMAGE

گزارش خطبه های نماز جمعه ی صائین قلعه مورخه 28 اردیبهشت ماه 97 "  چشم دوختن به اروپا برای حل مشکلات اقتصادی همانقدر اشتباه است که چشم دوختن به آمریکا اشتباه بود!"      خطیب جمعه بعد از دعوت به رعایت تقوای الهی و پرهیز از...

جلسات

برگزاری جلسه ستاد نماز جمعه

IMAGE

جلسه ستاد نماز جمعه با حضور حجت الاسلام والمسلمین موسوی امام جمعه این شهر با اعضای ستاد نماز جمعه در دفتر امام جمعه برگزار شد.

جدیدترین مقاله

حضور امام زمان در آيينه احاديث

IMAGE

رهروان ولایت ـ در بحث اثبات وجود نازنین حضرت ولی عصر(عجل‌الله‌تعالی‌فرجه‌) گفته مي‌شود که هم ادله عقلی وجود دارد و هم ادله نقلی؛که به ادله‌ی نقلی موجود در این بحث می‌پردازیم: