Leader
24 آذر 1396 ساعت 00:31

همراه با قرآن

آیه قرآن تصادفی
Cloud
Masjed

به روایت تصویر

خطبه های نماز جمعه

اقدام ترامپ در قدس اعلام جنگ با مسلمانان جهان است

IMAGE

گزارش خطبه های نماز جمعه ی صائین قلعه مورخه 17 آذر ماه 1396      خطیب جمعه خود و همه...

عشق به شهید و شهادت در جامعه زنده است

IMAGE

گزارش خطبه های نماز جمعه ی صائین قلعه مورخه 10 آذر ماه 1396      خطیب جمعه خود و همه...

مسئولان چشم هایتان را باز کنید ، عینک خود را عوض کنید.

IMAGE

گزارش خطبه های نماز جمعه ی صائین قلعه مورخه 19 آبان ماه 1396      خطیب موقت جمعه ابتدا...

13 آبان بهترین فرصت برای فریاد زدن بر سر آمریکاست

IMAGE

گزارش خطبه های نماز جمعه ی صائین قلعه مورخه 12 آبان ماه 1396      خطیب جمعه بعد از دعوت...

گزارش خطبه های نماز جمعه ی صائین قلعه مورخه 14 مهرماه 1396

IMAGE

" آنچه لرزه بر اندام دشمن انداخته ایمان و باور مردم ایران به خدا ، استکبار ستیزی و...

مساله اقتصاد اولویت اول کشور است و اقتصاد مقاومتی علاج مشکلات جامعه است

IMAGE

گزارش خطبه های نماز جمعه ی صائین قلعه مورخه 28مهرماه 1396 " مساله اقتصاد اولویت اول...

انقلاب اسلامی ایران به رهبری حضرت امام(ره) استمرار همان نهضت و انقلاب آقا امام حسین (ع) در عصر حاضر است

IMAGE

گزارش خطبه های نماز جمعه ی صائین قلعه مورخه 21مهرماه 1396 "   انقلاب اسلامی ایران به...

نظام اسلامی به بهای خون جوانان پای گرفته است

گزارش خطبه های نماز جمعه ی صائین قلعه مورخه 25  فروردین ماه 1396

  نظام اسلامی به بهای خون جوانان پای گرفته است 

    خطیب موقت جمعه بعد از دعوت خود و همه نمازگزاران به رعایت تقوای  الهی  و پرهیز از محرمات گفت: بالاترین آرزوی هر انسان در دنیا تقواست و تقوا بزرگترین آبروی انسان است.

    حجت الاسلام حسینی  با اشاره به 29 فروردین روز ارتش و نیروی زمینی جمهوری اسلامی ایران به همه نیروهای نظامی و انتظامی تبریک گفت و با بیان این مهم که باید همه نیرو ها قوی و قدرتمند باشند تاکید کرد : با توجه به رفتار های فریبکارانه دشمنان نباید به دشمنان نامرد اعتماد کرد .

وی با یادآوری جنایات دشمنان در طول سال های دفاع مقدس تصریح کرد : ما پی به ماهیت دشمن نامرد بردیم و هیچ گاه فریب تبلیغات رسانه های وابسته به آنان را نخواهیم خورد و از قدرت و توانمندی همه نیرو های نظامی حمایت می کنیم.  

امام جمعه موقت صائین قلعه  در بخشی از خطبه دوم به موضوع انتخابات پرداخت ،خطاب به ثبت نام کنندگان گفت : کسانی که با نیت خدمتگذاری به مردم در نظام اسلامی ثبت نام کرده اگر احساس می کنند فردی لایق تر از آنها وجود دارد برای یک بار هم که شده در مقابل هوای نفس خود بایستند و زمینه را برای او فراهم کنند .

در ادامه مطلب به فرازی از بیانات رهبر انقلاب اشاره کرد و افزود :کسانی که در مملکت حکومت می کنند مسئول همه نابسامانی های موجود در همه عرصه ها هستند و با ابراز نارضایتی از تقابل و رفتار های جناح های سیاسی در کشور که گاهی مصلحت و منافع ملی را تحت الشعاع خواسته های خود قرار داده و با ادعاهای انقلابی و اسلامی و مردمی بودن به طبل اختلافات با یکدیگر می کوبند خاطر نشان کرد: مردم صبورند و همه کارها را رصد می کنند . نظام اسلامی به بهای خون جوانان پای گرفته .

 حاج آقا حسینی   قشر طلاب را از خادمان بی ادعای نظام یاد کرده افزود: قبل از انقلاب زجر کشیدیم ، در همه عرصه ها و دوران انقلاب و دفاع مقدس و بعد از آن بودیم و هستیم و خواهیم بود اما صبر هم اندازه دارد . در این رخداد سیاسی اینقدر بی شرمانه به همدیگر نتازید .

در ادامه اهم مطالبات مردم از رئیس جمهور آینده را جلوگیری از فساد ، اختلاس ، حقوق های نجومی و حل و فصل معضل بیکاری برشمرد و گفت : این زیبنده نیست فرزندان شما از بیت المال در خارج از کشور تحصیل کنند و خودتان در داخل کشور با این ارقام بالا حیف و میل کنید.

و با انتقاد از افزایش مالیات ، نابسامانی در بخش کشاورزی ، خصوصا آبیاری سنتی و بحران آب در کشور گفت :  انتظار از مجلس است در برابر این گونه مسائل بایستد وضعیت اقتصادی مردم خوب نیست و دولت مالیات ها را افزایش داده ، درحالی که شاهد بیکاری جوانان ، فقر در جامعه و انباشت محصولات کشاورزی در انبار کشاورزان هستیم مجلس به میزان حقوق 24 میلیون تومانی برای مدیران برنامه دارد.

 در خاتمه از معتکفین و برگزار کنندگان مراسم معنوی اعتکاف که با استقبال کم نظیر صورت پذیرفت قدر دانی کرد.

 

آخرین خبر

برگزاری نماز پرشکوه عید سعید قربان روز جمعه دهم شهریورماه سال 1396 در صایین قلعه

IMAGE

برگزاری نماز پرشکوه عید سعید قربان روز جمعه دهم شهریورماه سال 1396 در صایین قلعه      خطیب نماز ابتدا خود و همه نماز گزاران را به رعایت تقوای الهی دعوت کرد و به تشریح بخشی از اسرار قربانی در عید قربان پرداخت و گفت : ذبح...

آخرین خطبه

اقدام ترامپ در قدس اعلام جنگ با مسلمانان جهان است

IMAGE

گزارش خطبه های نماز جمعه ی صائین قلعه مورخه 17 آذر ماه 1396      خطیب جمعه خود و همه مردم را به رعایت تقوای الهی و پرهیز از محرمات دعوت کرده و با بیان فرمایشی از امیرالمومنین (ع) گفت : تقوا پیشه کنید از گناهان پرهیز کنید در...

جلسات

برگزاری جلسه ستاد نماز جمعه

IMAGE

جلسه ستاد نماز جمعه با حضور حجت الاسلام والمسلمین موسوی امام جمعه این شهر با اعضای ستاد نماز جمعه در دفتر امام جمعه برگزار شد.

جدیدترین مقاله

حضور امام زمان در آيينه احاديث

IMAGE

رهروان ولایت ـ در بحث اثبات وجود نازنین حضرت ولی عصر(عجل‌الله‌تعالی‌فرجه‌) گفته مي‌شود که هم ادله عقلی وجود دارد و هم ادله نقلی؛که به ادله‌ی نقلی موجود در این بحث می‌پردازیم: