Leader
21 آذر 1396 ساعت 16:10

همراه با قرآن

آیه قرآن تصادفی
Cloud
Masjed

به روایت تصویر

خطبه های نماز جمعه

اقدام ترامپ در قدس اعلام جنگ با مسلمانان جهان است

IMAGE

گزارش خطبه های نماز جمعه ی صائین قلعه مورخه 17 آذر ماه 1396      خطیب جمعه خود و همه...

عشق به شهید و شهادت در جامعه زنده است

IMAGE

گزارش خطبه های نماز جمعه ی صائین قلعه مورخه 10 آذر ماه 1396      خطیب جمعه خود و همه...

مسئولان چشم هایتان را باز کنید ، عینک خود را عوض کنید.

IMAGE

گزارش خطبه های نماز جمعه ی صائین قلعه مورخه 19 آبان ماه 1396      خطیب موقت جمعه ابتدا...

13 آبان بهترین فرصت برای فریاد زدن بر سر آمریکاست

IMAGE

گزارش خطبه های نماز جمعه ی صائین قلعه مورخه 12 آبان ماه 1396      خطیب جمعه بعد از دعوت...

گزارش خطبه های نماز جمعه ی صائین قلعه مورخه 14 مهرماه 1396

IMAGE

" آنچه لرزه بر اندام دشمن انداخته ایمان و باور مردم ایران به خدا ، استکبار ستیزی و...

مساله اقتصاد اولویت اول کشور است و اقتصاد مقاومتی علاج مشکلات جامعه است

IMAGE

گزارش خطبه های نماز جمعه ی صائین قلعه مورخه 28مهرماه 1396 " مساله اقتصاد اولویت اول...

انقلاب اسلامی ایران به رهبری حضرت امام(ره) استمرار همان نهضت و انقلاب آقا امام حسین (ع) در عصر حاضر است

IMAGE

گزارش خطبه های نماز جمعه ی صائین قلعه مورخه 21مهرماه 1396 "   انقلاب اسلامی ایران به...

جمهوری اسلامی تنها الگوی جامع و موفق حاکمیت سیاسی

گزارش خطبه های نماز جمعه ی صائین قلعه مورخه 11 فروردین ماه 1396

" جمهوری اسلامی  تنها الگوی جامع و موفق حاکمیت سیاسی "

   خطیب جمعه خود و همه نمازگزاران را به رعایت تقوای  الهی  و پرهیز از محرمات دعوت کرده با تبریک ماه مبارک رجب بر مسلمانان گفت: ماه رجب ، ماه دعا و نیایش است .یاد خدا غفلت را از دل زدوده آدمی را از کج اندیشی و فساد دور می کند. دعا زبان خواهش و تمنا با حضرت دوست است و نجوا با پروردگار ، نفس را آماده دریافت فیض و حکمت حضرت حق می نماید.

امام جمعه صائین قلعه با تبریک روز 12 فروردین ، جمهوری اسلامی ایران را پدیده منحصر به فرد قرن حاضر و تجلی بخش اندیشه ناب سیاسی مبنی بر آموزه های اسلامی و مکتبی خواند که تنها الگوی جامع و موفق حاکمیت سیاسی است و در جهت تامین امنیت ، عدالت ، استقلال و زمینه سازی برای دولت کریمه مهدوی در تلاش است.

وی  سه عنصر ایمان ، اتحاد و بصیرت حول محور ولایت فقیه را مهم ترین مولفه جاودانگی نظام سیاسی ملت ایران برشمرد و خاطر نشان کرد : جمهوری اسلامی ایران علی رغم توطئه ها، تهدید ها و تحریم های گوناگون از جبهه استکبار به ویژه مثلث شوم آمریکا، انگلیس، اسرائیل ، قله های اقتدار را فتح کرده است.

حجت الاسلام موسوی در بخشی از خطبه دوم به اهمیت حضور حداکثری در انتخابات پیش رو پرداخت و افزود: انتخابات آینده باید بر اساس سه نکته اساسی ، مشارکت حداکثری،رای گیری بدون تنش توأم با رقابت جدی ، بیان برنامه ها با پرهیز از تخریب دیگری و نهایتا یک انتخابات سالم برگزار شود.

 حاج آقا موسوی بیانیه پژوهشگران صهیونیستی عربی را که برای بررسی راهکارهای سازش اعراب و اسرائیل در نشست مشترک صادر کرده و ایران را در کنار داعش قرار داده اند اظهار داشت: صدور بیانیه بر علیه مقاومت اسلامی با محوریت ایران بزرگ گویای این مطلب است که برخی سران اتحادیه عرب به نوکری و عمله گری برای نظام سلطه مشغولند، اما به فضل الهی پیروزی از آن مقاومت است.

در خاتمه در تبیین فتوای حکومتی و اقتصادی رهبر انقلاب اظهار داشت:مصرف کالاهای خارجی که مشابه داخلی دارد دارای حرمت است و همگان خصوصا مسئولان نظام ، قوای مجریه ، قضائیه و مقننه باید به آن عمل کرده و از اقدامات و فعالیت های خود در این راستا به مردم اطلاع رسانی کنند.

آخرین خبر

برگزاری نماز پرشکوه عید سعید قربان روز جمعه دهم شهریورماه سال 1396 در صایین قلعه

IMAGE

برگزاری نماز پرشکوه عید سعید قربان روز جمعه دهم شهریورماه سال 1396 در صایین قلعه      خطیب نماز ابتدا خود و همه نماز گزاران را به رعایت تقوای الهی دعوت کرد و به تشریح بخشی از اسرار قربانی در عید قربان پرداخت و گفت : ذبح...

آخرین خطبه

اقدام ترامپ در قدس اعلام جنگ با مسلمانان جهان است

IMAGE

گزارش خطبه های نماز جمعه ی صائین قلعه مورخه 17 آذر ماه 1396      خطیب جمعه خود و همه مردم را به رعایت تقوای الهی و پرهیز از محرمات دعوت کرده و با بیان فرمایشی از امیرالمومنین (ع) گفت : تقوا پیشه کنید از گناهان پرهیز کنید در...

جلسات

برگزاری جلسه ستاد نماز جمعه

IMAGE

جلسه ستاد نماز جمعه با حضور حجت الاسلام والمسلمین موسوی امام جمعه این شهر با اعضای ستاد نماز جمعه در دفتر امام جمعه برگزار شد.

جدیدترین مقاله

حضور امام زمان در آيينه احاديث

IMAGE

رهروان ولایت ـ در بحث اثبات وجود نازنین حضرت ولی عصر(عجل‌الله‌تعالی‌فرجه‌) گفته مي‌شود که هم ادله عقلی وجود دارد و هم ادله نقلی؛که به ادله‌ی نقلی موجود در این بحث می‌پردازیم: