Leader
27 اسفند 1396 ساعت 21:24

همراه با قرآن

آیه قرآن تصادفی
Cloud
Masjed

به روایت تصویر

خطبه های نماز جمعه

مسئولان عدالت اجتماعی را جدی گرفته و با فساد اداری و اقتصادی برخورد قاطع داشته باشند

IMAGE

گزارش خطبه های نماز جمعه ی صائین قلعه مورخه 25 اسفند ماه 1396   خطیب جمعه بعد از دعوت...

تا امروز اتفاق خاصی در مورد شهرک فراموش شده صنعتی صائین قلعه رخ نداده است

IMAGE

گزارش خطبه های نماز جمعه ی صائین قلعه مورخه 18 اسفند ماه 1396 " تا امروز اتفاق خاصی در...

یک کارمند یا مدیر با حقوق مشخص چگونه میلیاردی می شود؟

IMAGE

گزارش خطبه های نماز جمعه ی صائین قلعه مورخه 11 اسفند ماه 1396   خطیب جمعه بعد از دعوت...

چه اتفاقی افتاده که در یک شهر 15 هزار نفری هیچ پروژه ای در ایام فجر افتتاح نشد

IMAGE

گزارش خطبه های نماز جمعه ی صائین قلعه مورخه 4 اسفند ماه 1396      خطیب جمعه بعد از...

گزارش خطبه های نماز جمعه ی صائین قلعه مورخه 27 بهمن ماه 1396

IMAGE

"سهم شهرستان ابهر از اشتغال، بر اساس تقسیمات عادلانه به نسبت جمعیت به صورت اسمی در...

این انقلاب مردمی و در راس آن حکومت ولی فقیه قرار دارد

IMAGE

گزارش خطبه های نماز جمعه ی صائین قلعه مورخه 13 بهمن ماه 1396 " این انقلاب مردمی و در...

نظارت بیشتر بر درمانگاه شبانه روزی ، راه اندازی آزمایشگاه و استقرار پزشک متخصص در شهر محقق شود

IMAGE

گزارش خطبه های نماز جمعه ی صائین قلعه مورخه 6 بهمن ماه 1396 " نظارت بیشتر بر درمانگاه...

اقتصاد مقاومتی و اقدام و عمل چه شد؟

بسمه تعالی
گزارش خطبه های نماز جمعه ی صائین قلعه مورخه 20 اسفند ماه 1395
" اقتصاد مقاومتی و اقدام و عمل چه شد؟ "
خطیب جمعه با دعوت از خود و همه نمازگزاران به رعایت تقوای الهی و پرهیز از محرمات گفت: شادی و نشاط یکی از نیاز های روحی و فطری انسان است که در بسیاری از جنبه های حیاتی انسان نقش موثری ایفا می کند و از آنجا که دین اسلام با فطرت انسان کاملا سازگاری دارد به این نیاز اساسی انسان توجه نموده و در آموزه های دینی به نشاط و شادی تاکید شده است.
حجت الاسلام موسوی به مناسبت 22 اسفند ، روز تکریم مادران و همسران شهداء استقلال و امنیت جامعه را مرهون از خود گذشتگی مادران و همسران شهدا دانست و ادامه داد: مادرانی که فرزندان مومن و انقلابی تربیت کردند که نه فقط از خاک میهن اسلامی ، بلکه از ارزش های دینی دفاع کنند و یا با دست های خویش ، فرزند خود را با عشق و علاقه به دین ، نظام ، مکتب و ولایت راهی جبهه های حق علیه باطل کردند و چه آنهایی که مدافع حرم تربیت کردند تا مدافع حرم پاک حضرت زینب (س) باشند درود بی کران خدا بر آنان و تربیت یافتگان راه زینب (س) و ام البنین (س).
به همین مناسبت حفظ آرمان و ارزش های انقلاب اسلامی را برای همه مردم و مسئولان واجب و لازم برشمرد و افزود : همه خانواده های شهداء ،آزادگان ولی نعمت و مایه مباهات ما هستند ،باید تکریم شوند.
مطالب مطرح شده در خطبه دوم بیشتر اشاره داشت به بیانات رهبر انقلاب در دیدار با رئیس جمهور آذربایجان و اعضای مجلس خبرگان و دست اندرکاران راهیان نور که
حجت الاسلام موسوی با بیان این جمله که رمز عزت و جاودانگی امت و خیر و صلاح دولت در تبعیت از فرامین رهبری است خاطرنشان کرد: ما در همه عرصه های زندگی از یک سو با تهدید هایی از طرف دشمن مواجه بودیم و هستیم و از سوی دیگر با کمال ناباوری شاهد برخی جسارت ها و توهین ها و بی مهری ها به آرمان های جامعه انقلابی و اسلامی شده ایم. تجربه تاریخی نشان داده است که تنها راه رهائی از فتنه ، دوگانگی و تشتت پایبندی به اصول اصلی انقلاب اسلامی است که در رهنمود ها و منویات ولی امر مسلمین بارها و بارها تذکر داده شده است.
امام جمعه صائین قلعه با گرامیداشت سالروز درگذشت یادگار امام (ره)، حضرت حجت الاسلام والمسلمین سید احمد خمینی گفت: او مرد خدا بود ، ولایتمداری نسبت به امام و خلف صالح او ، مقام معظم رهبری هم از مهمترین شاخصه های آن مرحوم بود.
در خاتمه در پاسخ به این سوال که آخر سال است چه کنیم؟ خطاب به مسئولان گفت : اقتصاد مقاومتی و اقدام و عمل چه شد؟ چرا به جای گزارش فعالیت های خود با به سخره گرفتن بعضی از احکام اسلامی می گویید رقص و آواز خواندن حتی زنان به اسلام و مسلمین لطمه می زند!! چرا به جای اشاعه الگو های رفتاری فاطمه (س) به دنبال الگو های جدیدی هستید؟

آخرین خبر

شناخت و پایندی به اصول و مبانی انقلاب اسلامی و انقلابی ماندن را راه برون رفت از مشکلات است

IMAGE

گزارش خطبه های نماز جمعه ی صائین قلعه مورخه 20 بهمن ماه 1396 "  شناخت و پایندی به اصول و مبانی انقلاب اسلامی و انقلابی ماندن را راه برون رفت از مشکلات است "       خطیب جمعه پس از دعوت خود و همه نمازگزاران به رعایت تقوای الهی و...

آخرین خطبه

مسئولان عدالت اجتماعی را جدی گرفته و با فساد اداری و اقتصادی برخورد قاطع داشته باشند

IMAGE

گزارش خطبه های نماز جمعه ی صائین قلعه مورخه 25 اسفند ماه 1396   خطیب جمعه بعد از دعوت مردم به رعایت تقوای الهی وپرهیز از محرمات ،  با بیان برخی از ویژگی های اخلاقی و رفتاری صالحان و متقیان از جمله سبقت گرفتن در خیرات ، پرهیز...

جلسات

برگزاری جلسه ستاد نماز جمعه

IMAGE

جلسه ستاد نماز جمعه با حضور حجت الاسلام والمسلمین موسوی امام جمعه این شهر با اعضای ستاد نماز جمعه در دفتر امام جمعه برگزار شد.

جدیدترین مقاله

حضور امام زمان در آيينه احاديث

IMAGE

رهروان ولایت ـ در بحث اثبات وجود نازنین حضرت ولی عصر(عجل‌الله‌تعالی‌فرجه‌) گفته مي‌شود که هم ادله عقلی وجود دارد و هم ادله نقلی؛که به ادله‌ی نقلی موجود در این بحث می‌پردازیم: