Leader
04 خرداد 1397 ساعت 03:31

همراه با قرآن

آیه قرآن تصادفی
Cloud
Masjed

به روایت تصویر

خطبه های نماز جمعه

چشم دوختن به اروپا برای حل مشکلات اقتصادی همانقدر اشتباه است که چشم دوختن به آمریکا اشتباه بود!

IMAGE

گزارش خطبه های نماز جمعه ی صائین قلعه مورخه 28 اردیبهشت ماه 97 "  چشم دوختن به اروپا...

مسئولان در چنین روزهایی کشاورزان را تنها نگذاشته و در پرداخت خسارت بیمه تلاش کنند

IMAGE

گزارش خطبه های نماز جمعه ی صائین قلعه مورخه 31 فروردین ماه 97 "   مسئولان در چنین...

باید با تکیه بر این نیرو های کارآمد (جوانان ) از تمام ظرفیت ها استفاده کنیم.

IMAGE

گزارش خطبه های نماز جمعه ی صائین قلعه مورخه دهم فروردین ماه 97   خطیب موقت جمعه بعد...

چقدر زیبا می شود برای نزدیکی قلوب به یکدیگر و عمران و آبادانی شهر و کشور همه با هم تلاش کنیم.

IMAGE

گزارش خطبه های نماز جمعه ی صائین قلعه مورخه سوم فروردین ماه 97 "چقدر زیبا می شود...

مسئولان عدالت اجتماعی را جدی گرفته و با فساد اداری و اقتصادی برخورد قاطع داشته باشند

IMAGE

گزارش خطبه های نماز جمعه ی صائین قلعه مورخه 25 اسفند ماه 1396   خطیب جمعه بعد از دعوت...

تا امروز اتفاق خاصی در مورد شهرک فراموش شده صنعتی صائین قلعه رخ نداده است

IMAGE

گزارش خطبه های نماز جمعه ی صائین قلعه مورخه 18 اسفند ماه 1396 " تا امروز اتفاق خاصی در...

یک کارمند یا مدیر با حقوق مشخص چگونه میلیاردی می شود؟

IMAGE

گزارش خطبه های نماز جمعه ی صائین قلعه مورخه 11 اسفند ماه 1396   خطیب جمعه بعد از دعوت...

اقتصاد مقاومتی و اقدام و عمل چه شد؟

بسمه تعالی
گزارش خطبه های نماز جمعه ی صائین قلعه مورخه 20 اسفند ماه 1395
" اقتصاد مقاومتی و اقدام و عمل چه شد؟ "
خطیب جمعه با دعوت از خود و همه نمازگزاران به رعایت تقوای الهی و پرهیز از محرمات گفت: شادی و نشاط یکی از نیاز های روحی و فطری انسان است که در بسیاری از جنبه های حیاتی انسان نقش موثری ایفا می کند و از آنجا که دین اسلام با فطرت انسان کاملا سازگاری دارد به این نیاز اساسی انسان توجه نموده و در آموزه های دینی به نشاط و شادی تاکید شده است.
حجت الاسلام موسوی به مناسبت 22 اسفند ، روز تکریم مادران و همسران شهداء استقلال و امنیت جامعه را مرهون از خود گذشتگی مادران و همسران شهدا دانست و ادامه داد: مادرانی که فرزندان مومن و انقلابی تربیت کردند که نه فقط از خاک میهن اسلامی ، بلکه از ارزش های دینی دفاع کنند و یا با دست های خویش ، فرزند خود را با عشق و علاقه به دین ، نظام ، مکتب و ولایت راهی جبهه های حق علیه باطل کردند و چه آنهایی که مدافع حرم تربیت کردند تا مدافع حرم پاک حضرت زینب (س) باشند درود بی کران خدا بر آنان و تربیت یافتگان راه زینب (س) و ام البنین (س).
به همین مناسبت حفظ آرمان و ارزش های انقلاب اسلامی را برای همه مردم و مسئولان واجب و لازم برشمرد و افزود : همه خانواده های شهداء ،آزادگان ولی نعمت و مایه مباهات ما هستند ،باید تکریم شوند.
مطالب مطرح شده در خطبه دوم بیشتر اشاره داشت به بیانات رهبر انقلاب در دیدار با رئیس جمهور آذربایجان و اعضای مجلس خبرگان و دست اندرکاران راهیان نور که
حجت الاسلام موسوی با بیان این جمله که رمز عزت و جاودانگی امت و خیر و صلاح دولت در تبعیت از فرامین رهبری است خاطرنشان کرد: ما در همه عرصه های زندگی از یک سو با تهدید هایی از طرف دشمن مواجه بودیم و هستیم و از سوی دیگر با کمال ناباوری شاهد برخی جسارت ها و توهین ها و بی مهری ها به آرمان های جامعه انقلابی و اسلامی شده ایم. تجربه تاریخی نشان داده است که تنها راه رهائی از فتنه ، دوگانگی و تشتت پایبندی به اصول اصلی انقلاب اسلامی است که در رهنمود ها و منویات ولی امر مسلمین بارها و بارها تذکر داده شده است.
امام جمعه صائین قلعه با گرامیداشت سالروز درگذشت یادگار امام (ره)، حضرت حجت الاسلام والمسلمین سید احمد خمینی گفت: او مرد خدا بود ، ولایتمداری نسبت به امام و خلف صالح او ، مقام معظم رهبری هم از مهمترین شاخصه های آن مرحوم بود.
در خاتمه در پاسخ به این سوال که آخر سال است چه کنیم؟ خطاب به مسئولان گفت : اقتصاد مقاومتی و اقدام و عمل چه شد؟ چرا به جای گزارش فعالیت های خود با به سخره گرفتن بعضی از احکام اسلامی می گویید رقص و آواز خواندن حتی زنان به اسلام و مسلمین لطمه می زند!! چرا به جای اشاعه الگو های رفتاری فاطمه (س) به دنبال الگو های جدیدی هستید؟

آخرین خبر

طی دو ماه وضعیت همه زمینهای دارای معارض شهرک صنعتی صائین قلعه از طریق طرح تملک حل می گردد.

IMAGE

گزارش خطبه های نماز جمعه ی صائین قلعه مورخه 14 اردیبهشت ماه 97 "    طی دو ماه وضعیت همه زمینهای دارای معارض شهرک صنعتی صائین قلعه از طریق طرح تملک حل می گردد."   خطیب جمعه ضمن تاکید بر تقوای الهی و پرهیز از محرمات گفت: گناه...

آخرین خطبه

چشم دوختن به اروپا برای حل مشکلات اقتصادی همانقدر اشتباه است که چشم دوختن به آمریکا اشتباه بود!

IMAGE

گزارش خطبه های نماز جمعه ی صائین قلعه مورخه 28 اردیبهشت ماه 97 "  چشم دوختن به اروپا برای حل مشکلات اقتصادی همانقدر اشتباه است که چشم دوختن به آمریکا اشتباه بود!"      خطیب جمعه بعد از دعوت به رعایت تقوای الهی و پرهیز از...

جلسات

برگزاری جلسه ستاد نماز جمعه

IMAGE

جلسه ستاد نماز جمعه با حضور حجت الاسلام والمسلمین موسوی امام جمعه این شهر با اعضای ستاد نماز جمعه در دفتر امام جمعه برگزار شد.

جدیدترین مقاله

حضور امام زمان در آيينه احاديث

IMAGE

رهروان ولایت ـ در بحث اثبات وجود نازنین حضرت ولی عصر(عجل‌الله‌تعالی‌فرجه‌) گفته مي‌شود که هم ادله عقلی وجود دارد و هم ادله نقلی؛که به ادله‌ی نقلی موجود در این بحث می‌پردازیم: