Leader
24 آذر 1396 ساعت 00:21

همراه با قرآن

آیه قرآن تصادفی
Cloud
Masjed

به روایت تصویر

خطبه های نماز جمعه

اقدام ترامپ در قدس اعلام جنگ با مسلمانان جهان است

IMAGE

گزارش خطبه های نماز جمعه ی صائین قلعه مورخه 17 آذر ماه 1396      خطیب جمعه خود و همه...

عشق به شهید و شهادت در جامعه زنده است

IMAGE

گزارش خطبه های نماز جمعه ی صائین قلعه مورخه 10 آذر ماه 1396      خطیب جمعه خود و همه...

مسئولان چشم هایتان را باز کنید ، عینک خود را عوض کنید.

IMAGE

گزارش خطبه های نماز جمعه ی صائین قلعه مورخه 19 آبان ماه 1396      خطیب موقت جمعه ابتدا...

13 آبان بهترین فرصت برای فریاد زدن بر سر آمریکاست

IMAGE

گزارش خطبه های نماز جمعه ی صائین قلعه مورخه 12 آبان ماه 1396      خطیب جمعه بعد از دعوت...

گزارش خطبه های نماز جمعه ی صائین قلعه مورخه 14 مهرماه 1396

IMAGE

" آنچه لرزه بر اندام دشمن انداخته ایمان و باور مردم ایران به خدا ، استکبار ستیزی و...

مساله اقتصاد اولویت اول کشور است و اقتصاد مقاومتی علاج مشکلات جامعه است

IMAGE

گزارش خطبه های نماز جمعه ی صائین قلعه مورخه 28مهرماه 1396 " مساله اقتصاد اولویت اول...

انقلاب اسلامی ایران به رهبری حضرت امام(ره) استمرار همان نهضت و انقلاب آقا امام حسین (ع) در عصر حاضر است

IMAGE

گزارش خطبه های نماز جمعه ی صائین قلعه مورخه 21مهرماه 1396 "   انقلاب اسلامی ایران به...

اقتصاد مقاومتی و اقدام و عمل چه شد؟

بسمه تعالی
گزارش خطبه های نماز جمعه ی صائین قلعه مورخه 20 اسفند ماه 1395
" اقتصاد مقاومتی و اقدام و عمل چه شد؟ "
خطیب جمعه با دعوت از خود و همه نمازگزاران به رعایت تقوای الهی و پرهیز از محرمات گفت: شادی و نشاط یکی از نیاز های روحی و فطری انسان است که در بسیاری از جنبه های حیاتی انسان نقش موثری ایفا می کند و از آنجا که دین اسلام با فطرت انسان کاملا سازگاری دارد به این نیاز اساسی انسان توجه نموده و در آموزه های دینی به نشاط و شادی تاکید شده است.
حجت الاسلام موسوی به مناسبت 22 اسفند ، روز تکریم مادران و همسران شهداء استقلال و امنیت جامعه را مرهون از خود گذشتگی مادران و همسران شهدا دانست و ادامه داد: مادرانی که فرزندان مومن و انقلابی تربیت کردند که نه فقط از خاک میهن اسلامی ، بلکه از ارزش های دینی دفاع کنند و یا با دست های خویش ، فرزند خود را با عشق و علاقه به دین ، نظام ، مکتب و ولایت راهی جبهه های حق علیه باطل کردند و چه آنهایی که مدافع حرم تربیت کردند تا مدافع حرم پاک حضرت زینب (س) باشند درود بی کران خدا بر آنان و تربیت یافتگان راه زینب (س) و ام البنین (س).
به همین مناسبت حفظ آرمان و ارزش های انقلاب اسلامی را برای همه مردم و مسئولان واجب و لازم برشمرد و افزود : همه خانواده های شهداء ،آزادگان ولی نعمت و مایه مباهات ما هستند ،باید تکریم شوند.
مطالب مطرح شده در خطبه دوم بیشتر اشاره داشت به بیانات رهبر انقلاب در دیدار با رئیس جمهور آذربایجان و اعضای مجلس خبرگان و دست اندرکاران راهیان نور که
حجت الاسلام موسوی با بیان این جمله که رمز عزت و جاودانگی امت و خیر و صلاح دولت در تبعیت از فرامین رهبری است خاطرنشان کرد: ما در همه عرصه های زندگی از یک سو با تهدید هایی از طرف دشمن مواجه بودیم و هستیم و از سوی دیگر با کمال ناباوری شاهد برخی جسارت ها و توهین ها و بی مهری ها به آرمان های جامعه انقلابی و اسلامی شده ایم. تجربه تاریخی نشان داده است که تنها راه رهائی از فتنه ، دوگانگی و تشتت پایبندی به اصول اصلی انقلاب اسلامی است که در رهنمود ها و منویات ولی امر مسلمین بارها و بارها تذکر داده شده است.
امام جمعه صائین قلعه با گرامیداشت سالروز درگذشت یادگار امام (ره)، حضرت حجت الاسلام والمسلمین سید احمد خمینی گفت: او مرد خدا بود ، ولایتمداری نسبت به امام و خلف صالح او ، مقام معظم رهبری هم از مهمترین شاخصه های آن مرحوم بود.
در خاتمه در پاسخ به این سوال که آخر سال است چه کنیم؟ خطاب به مسئولان گفت : اقتصاد مقاومتی و اقدام و عمل چه شد؟ چرا به جای گزارش فعالیت های خود با به سخره گرفتن بعضی از احکام اسلامی می گویید رقص و آواز خواندن حتی زنان به اسلام و مسلمین لطمه می زند!! چرا به جای اشاعه الگو های رفتاری فاطمه (س) به دنبال الگو های جدیدی هستید؟

آخرین خبر

برگزاری نماز پرشکوه عید سعید قربان روز جمعه دهم شهریورماه سال 1396 در صایین قلعه

IMAGE

برگزاری نماز پرشکوه عید سعید قربان روز جمعه دهم شهریورماه سال 1396 در صایین قلعه      خطیب نماز ابتدا خود و همه نماز گزاران را به رعایت تقوای الهی دعوت کرد و به تشریح بخشی از اسرار قربانی در عید قربان پرداخت و گفت : ذبح...

آخرین خطبه

اقدام ترامپ در قدس اعلام جنگ با مسلمانان جهان است

IMAGE

گزارش خطبه های نماز جمعه ی صائین قلعه مورخه 17 آذر ماه 1396      خطیب جمعه خود و همه مردم را به رعایت تقوای الهی و پرهیز از محرمات دعوت کرده و با بیان فرمایشی از امیرالمومنین (ع) گفت : تقوا پیشه کنید از گناهان پرهیز کنید در...

جلسات

برگزاری جلسه ستاد نماز جمعه

IMAGE

جلسه ستاد نماز جمعه با حضور حجت الاسلام والمسلمین موسوی امام جمعه این شهر با اعضای ستاد نماز جمعه در دفتر امام جمعه برگزار شد.

جدیدترین مقاله

حضور امام زمان در آيينه احاديث

IMAGE

رهروان ولایت ـ در بحث اثبات وجود نازنین حضرت ولی عصر(عجل‌الله‌تعالی‌فرجه‌) گفته مي‌شود که هم ادله عقلی وجود دارد و هم ادله نقلی؛که به ادله‌ی نقلی موجود در این بحث می‌پردازیم: