Leader
21 آذر 1396 ساعت 14:07

همراه با قرآن

آیه قرآن تصادفی
Cloud
Masjed

به روایت تصویر

خطبه های نماز جمعه

اقدام ترامپ در قدس اعلام جنگ با مسلمانان جهان است

IMAGE

گزارش خطبه های نماز جمعه ی صائین قلعه مورخه 17 آذر ماه 1396      خطیب جمعه خود و همه...

عشق به شهید و شهادت در جامعه زنده است

IMAGE

گزارش خطبه های نماز جمعه ی صائین قلعه مورخه 10 آذر ماه 1396      خطیب جمعه خود و همه...

مسئولان چشم هایتان را باز کنید ، عینک خود را عوض کنید.

IMAGE

گزارش خطبه های نماز جمعه ی صائین قلعه مورخه 19 آبان ماه 1396      خطیب موقت جمعه ابتدا...

13 آبان بهترین فرصت برای فریاد زدن بر سر آمریکاست

IMAGE

گزارش خطبه های نماز جمعه ی صائین قلعه مورخه 12 آبان ماه 1396      خطیب جمعه بعد از دعوت...

گزارش خطبه های نماز جمعه ی صائین قلعه مورخه 14 مهرماه 1396

IMAGE

" آنچه لرزه بر اندام دشمن انداخته ایمان و باور مردم ایران به خدا ، استکبار ستیزی و...

مساله اقتصاد اولویت اول کشور است و اقتصاد مقاومتی علاج مشکلات جامعه است

IMAGE

گزارش خطبه های نماز جمعه ی صائین قلعه مورخه 28مهرماه 1396 " مساله اقتصاد اولویت اول...

انقلاب اسلامی ایران به رهبری حضرت امام(ره) استمرار همان نهضت و انقلاب آقا امام حسین (ع) در عصر حاضر است

IMAGE

گزارش خطبه های نماز جمعه ی صائین قلعه مورخه 21مهرماه 1396 "   انقلاب اسلامی ایران به...

مسئول مستقیم حل مشکلات و معضلات اساسی مردم مسئولان اجرائی است.

گزارش خطبه های نماز جمعه ی صائین قلعه مورخه 13 اسفند ماه 1395

"  مسئول مستقیم حل مشکلات و معضلات اساسی مردم مسئولان اجرائی است."

    خطیب جمعه بعد از دعوت خود و همه نمازگزاران به رعایت تقوای  الهی ، در ادامه بحث تجسم اعمال انسان گفت: از نظر علوم تجربی ثابت شده هیچ چیز نابود نمی شود و حتی اعمال انسان که به صورت انرژی  های مختلف ظاهر می گردد از بین نمی رود ، صدا امواج خاص صوتی است در فضای اطراف پراکنده می شود و بعدا به انرژی دیگری تبدیل می گردد ولی از منظر دینی تجسم اعمال منحصر به اعمال جوارحی نیست بلکه آراء و عقاید و نیّات  نیز در باب تجسم عمل داخل است و روز قیامت انسان صورت باطنی آنها را خواهد دید.

   امام جمعه صائین قلعه از عملکرد مسئولان در بخش نظارت و اجرا انتقاد کرد و با بیان مشکلات مردم در بخش کشاورزی و اشتغال گفت: امروز لازم است مسئولان به مطالبات واقعی مردم جواب دهند . همراهی حداقلی مردم از دستورالعمل اخیر برای خرید کشمش نشان داد: نظارت درست نبوده است . به جای کشاورزان ، واسطه ها سود برده اند.

وی مسئول مستقیم حل مشکلات و معضلات اساسی مردم را مسئولان اجرائی دانست و افزود : چرا محصول کشاورزان روی دستشان مانده ؟ چرا بیکاری بیداد می کند؟ الان وقت پاسخ گویی است .

   حجت الاسلام موسوی از حضور پرشور مردم در مراسم سوگواری سالروز شهادت حضرت فاطمه زهرا (سلام الله علیها) ، یاس نبوی تشکر کرد و آن را از تدین و ولایت مداری مردم و علاقه به اهل بیت (علیه السلام) دانست.

  حاج آقا موسوی اشاره ای داشت به 14 اسفند سالروز تاسیس کمیته امداد و آن را از یادگار های بنیان گذار انقلاب اسلامی برشمرد که برای ایجاد رفاه و برقراری تسهیلاتی در امر کمک رسانی به محرومان جامعه دایر شد.

   در ادامه مطلب با بیان این واقعیت که کمیته امداد از بزرگترین نهاد های تامین اجتماعی است و در خدمت گروه های آسیب پذیر جامعه قرار دارد که در بخش مسکن، اشتغال، تامین جهیزیه و کمک به بیماران و ارائه خدمات فرهنگی ،آموزشی در تلاش است. از عملکرد مرکز نیکوکاری امیرالمومنین (ع) صائین قلعه ابراز رضایت کرده ، تصریح کرد : مرکز نیکوکاری امیرالمومنین (ع) صائین قلعه یکی از مراکز فعال استان است که با حمایت های مردم منطقه خدمات فراوانی انجام داده است و اظهار امیدواری کرد ، در آستانه سال جدید با کمک های مالی خود شادی هایمان را تقسیم کنیم.

آخرین خبر

برگزاری نماز پرشکوه عید سعید قربان روز جمعه دهم شهریورماه سال 1396 در صایین قلعه

IMAGE

برگزاری نماز پرشکوه عید سعید قربان روز جمعه دهم شهریورماه سال 1396 در صایین قلعه      خطیب نماز ابتدا خود و همه نماز گزاران را به رعایت تقوای الهی دعوت کرد و به تشریح بخشی از اسرار قربانی در عید قربان پرداخت و گفت : ذبح...

آخرین خطبه

اقدام ترامپ در قدس اعلام جنگ با مسلمانان جهان است

IMAGE

گزارش خطبه های نماز جمعه ی صائین قلعه مورخه 17 آذر ماه 1396      خطیب جمعه خود و همه مردم را به رعایت تقوای الهی و پرهیز از محرمات دعوت کرده و با بیان فرمایشی از امیرالمومنین (ع) گفت : تقوا پیشه کنید از گناهان پرهیز کنید در...

جلسات

برگزاری جلسه ستاد نماز جمعه

IMAGE

جلسه ستاد نماز جمعه با حضور حجت الاسلام والمسلمین موسوی امام جمعه این شهر با اعضای ستاد نماز جمعه در دفتر امام جمعه برگزار شد.

جدیدترین مقاله

حضور امام زمان در آيينه احاديث

IMAGE

رهروان ولایت ـ در بحث اثبات وجود نازنین حضرت ولی عصر(عجل‌الله‌تعالی‌فرجه‌) گفته مي‌شود که هم ادله عقلی وجود دارد و هم ادله نقلی؛که به ادله‌ی نقلی موجود در این بحث می‌پردازیم: