Leader
21 آذر 1396 ساعت 13:55

همراه با قرآن

آیه قرآن تصادفی
Cloud
Masjed

به روایت تصویر

خطبه های نماز جمعه

اقدام ترامپ در قدس اعلام جنگ با مسلمانان جهان است

IMAGE

گزارش خطبه های نماز جمعه ی صائین قلعه مورخه 17 آذر ماه 1396      خطیب جمعه خود و همه...

عشق به شهید و شهادت در جامعه زنده است

IMAGE

گزارش خطبه های نماز جمعه ی صائین قلعه مورخه 10 آذر ماه 1396      خطیب جمعه خود و همه...

مسئولان چشم هایتان را باز کنید ، عینک خود را عوض کنید.

IMAGE

گزارش خطبه های نماز جمعه ی صائین قلعه مورخه 19 آبان ماه 1396      خطیب موقت جمعه ابتدا...

13 آبان بهترین فرصت برای فریاد زدن بر سر آمریکاست

IMAGE

گزارش خطبه های نماز جمعه ی صائین قلعه مورخه 12 آبان ماه 1396      خطیب جمعه بعد از دعوت...

گزارش خطبه های نماز جمعه ی صائین قلعه مورخه 14 مهرماه 1396

IMAGE

" آنچه لرزه بر اندام دشمن انداخته ایمان و باور مردم ایران به خدا ، استکبار ستیزی و...

مساله اقتصاد اولویت اول کشور است و اقتصاد مقاومتی علاج مشکلات جامعه است

IMAGE

گزارش خطبه های نماز جمعه ی صائین قلعه مورخه 28مهرماه 1396 " مساله اقتصاد اولویت اول...

انقلاب اسلامی ایران به رهبری حضرت امام(ره) استمرار همان نهضت و انقلاب آقا امام حسین (ع) در عصر حاضر است

IMAGE

گزارش خطبه های نماز جمعه ی صائین قلعه مورخه 21مهرماه 1396 "   انقلاب اسلامی ایران به...

در حکومتی که همه مردم با وحدت کلمه زیر چتر ولایت حرکت می کنند،آشتی ملی مفهومی ندارد.

گزارش خطبه های نماز جمعه ی صائین قلعه مورخه 29 بهمن ماه 1395

در حکومتی که همه مردم با وحدت کلمه زیر چتر ولایت حرکت می کنند،آشتی ملی مفهومی ندارد.

    خطیب جمعه بعد از دعوت خود و همه نمازگزاران به رعایت تقوای  الهی و پرهیز از محرمات بیان داشت : تقوا زمینه ساز سعادت انسان در دنیا و آخرت است.

حجت الاسلام موسوی در بخشی از خطبه اول از شروع به ثبت نام حوزه های علمیه شهر گفت و با دعوت از جوانان برای ثبت نام و ورود به حوزه ها از خیرین ، علما و همه کسانی که در استقرار امورات جاری حوزه همکاری دارند تشکر کرد.

حاج آقا موسوی به مناسبت یکم اسفند، سالروز شهادت شیخ فضل اله نوری و شهید محلاتی را تسلیت گفت و با گرامیداشت روز روحانیت و دفاع مقدس همچنین بیان فرازی از بیانات مقام معظم رهبری،( اگر بخواهیم نظام اسلامی انقلابی بماند، حوزه ی قم باید انقلابی بماند)، افزود: انقلابی بودن یعنی معتقد ماندن به مبانی فکری انقلاب و داشتن اعتقاد به ارکان اصلی نظام است که باید همراه باشد با اصرار به اجرائی کردن مفاهیم انقلابی در رسیدن به مراحل استکبار ستیزی و دفاع از مظلوم که از  ارزش ها و آرمان های انقلاب است.

   امام جمعه صائین قلعه به کودتای انگلیسی رضاخان در سال 1299 اشاره کرد و وی را روی کار آورده انگلیس برشمرد که با یک مطالعه بسیار دقیق جرأت و جسارت یافت و هدف اصلی او مخالفت با اسلام بود. او با تاسیس مراکز فساد و ممنوعیت حجاب و تعطیلی روضه اهل سنت و تضعیف روحانیت همچنین جدا کردن روحانیت از سیاست و اجرای طرح استعماری کشف حجاب سعی در خوش خدمتی به استعمار انگلیس داشت.

   در ادامه لزوم هوشیاری در مقابله با نقشه های اجانب و تبلیغات دامنه دار به عنوان سلاح استکبار را متذکر شد که برای مبارزه هدفمند دشمن با احکام و مظاهر اسلام سناریو شده است.

   وی با بیاننقطه نظرات رهبر معظم انقلاب در خصوص آشتی ملی تاکید کرد: آشتی ملی در جاهائی مثل افغانستان، عراق و سوریه می تواند مطرح باشد ، حکومتی که فصل الخطاب آن ولایت فقیه وقانون بوده و همه ی مردم با وحدت کلمه زیر چتر ولایت فقیه حرکت می کنند آشتی ملی مفهومی ندارد .

   در خاتمه  به فرمایشات رهبر معظم انقلاب اشاره کرد و گفت: در پایان سال اقتصاد مقاومتی ، اقدام و عمل ، مسئولان به مردم گزارش دهند که چه اقداماتی انجام داده اند و همچنین در خصوص تیزاب و کشمش عمده محصول تولیدی باغداران منطقه نظارت بیشتری داشته باشند تا حقی از کشاورزان، این بازوان اقتصاد مقاومتی ضایع نگردد.

آخرین خبر

برگزاری نماز پرشکوه عید سعید قربان روز جمعه دهم شهریورماه سال 1396 در صایین قلعه

IMAGE

برگزاری نماز پرشکوه عید سعید قربان روز جمعه دهم شهریورماه سال 1396 در صایین قلعه      خطیب نماز ابتدا خود و همه نماز گزاران را به رعایت تقوای الهی دعوت کرد و به تشریح بخشی از اسرار قربانی در عید قربان پرداخت و گفت : ذبح...

آخرین خطبه

اقدام ترامپ در قدس اعلام جنگ با مسلمانان جهان است

IMAGE

گزارش خطبه های نماز جمعه ی صائین قلعه مورخه 17 آذر ماه 1396      خطیب جمعه خود و همه مردم را به رعایت تقوای الهی و پرهیز از محرمات دعوت کرده و با بیان فرمایشی از امیرالمومنین (ع) گفت : تقوا پیشه کنید از گناهان پرهیز کنید در...

جلسات

برگزاری جلسه ستاد نماز جمعه

IMAGE

جلسه ستاد نماز جمعه با حضور حجت الاسلام والمسلمین موسوی امام جمعه این شهر با اعضای ستاد نماز جمعه در دفتر امام جمعه برگزار شد.

جدیدترین مقاله

حضور امام زمان در آيينه احاديث

IMAGE

رهروان ولایت ـ در بحث اثبات وجود نازنین حضرت ولی عصر(عجل‌الله‌تعالی‌فرجه‌) گفته مي‌شود که هم ادله عقلی وجود دارد و هم ادله نقلی؛که به ادله‌ی نقلی موجود در این بحث می‌پردازیم: