Leader
21 آذر 1396 ساعت 14:02

همراه با قرآن

آیه قرآن تصادفی
Cloud
Masjed

به روایت تصویر

خطبه های نماز جمعه

اقدام ترامپ در قدس اعلام جنگ با مسلمانان جهان است

IMAGE

گزارش خطبه های نماز جمعه ی صائین قلعه مورخه 17 آذر ماه 1396      خطیب جمعه خود و همه...

عشق به شهید و شهادت در جامعه زنده است

IMAGE

گزارش خطبه های نماز جمعه ی صائین قلعه مورخه 10 آذر ماه 1396      خطیب جمعه خود و همه...

مسئولان چشم هایتان را باز کنید ، عینک خود را عوض کنید.

IMAGE

گزارش خطبه های نماز جمعه ی صائین قلعه مورخه 19 آبان ماه 1396      خطیب موقت جمعه ابتدا...

13 آبان بهترین فرصت برای فریاد زدن بر سر آمریکاست

IMAGE

گزارش خطبه های نماز جمعه ی صائین قلعه مورخه 12 آبان ماه 1396      خطیب جمعه بعد از دعوت...

گزارش خطبه های نماز جمعه ی صائین قلعه مورخه 14 مهرماه 1396

IMAGE

" آنچه لرزه بر اندام دشمن انداخته ایمان و باور مردم ایران به خدا ، استکبار ستیزی و...

مساله اقتصاد اولویت اول کشور است و اقتصاد مقاومتی علاج مشکلات جامعه است

IMAGE

گزارش خطبه های نماز جمعه ی صائین قلعه مورخه 28مهرماه 1396 " مساله اقتصاد اولویت اول...

انقلاب اسلامی ایران به رهبری حضرت امام(ره) استمرار همان نهضت و انقلاب آقا امام حسین (ع) در عصر حاضر است

IMAGE

گزارش خطبه های نماز جمعه ی صائین قلعه مورخه 21مهرماه 1396 "   انقلاب اسلامی ایران به...

گزارش خطبه های نماز جمعه ی صائین قلعه مورخه 22 بهمن ماه 1395

" دستگیری کودک 5 ساله ایران توسط دولت آمریکا نشان دهنده تزلزل دولت آمریکاست."

 خطیب جمعه بعد از دعوت خود و همه نمازگزاران به رعایت تقوای  الهی و پرهیز از محرمات بیان داشت :سعادت دنیا و آخرت در گرو رعایت تقوای الهی است.

امام جمعه صائین قلعه با تبریک دهه فجر و پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی و شروع سی و نهمین سال استقرار آن از مردم ولائی صائین قلعه بخاطر حضور در برنامه ها و جشن ها و نشست های بصیرتی قدر دانی کرد.

وی این فرصت بدست آمده در خطبه های نمازجمعه که مقارن با یوم الله 22 بهمن بود غنیمت شمرده ، از مسئولان درخواست ویژه داشت: و با انتقاد از شیوه و طرح مصوب برای خرید تضمینی کشمش و نبود پایه قیمتی آن از کشاورزان با بیان این نکته که اقتصاد ما متاثر از تلاش این قشر زحمتکش است و خود کفائی کشور توسط کشاورزان اتفاق می افتد افزود: این مردم ولی نعمتان ما هستند و هرجا نیاز بوده در صحنه حاضر شدند و فداکاری کرده اند. لذا همه مسئول تلاش کنند این قشر زحمتکش خدوم آسیب ندیده به حداقل حقوق خود برسند.

حجت الاسلام موسوی در بخشی از خطبه به روز 22 بهمن پرداخته ، این روز را مظهر زنده بودن انقلاب  و نماد اقتدار و ایستادگی ملت ایران نامید و ادامه داد: بعد از پیروزی انقلاب اسلامی به رهبری حضرت امام (ره) و حضور ملت مقاوم و پایدار ایران دو جبهه حق و باطل به وجود آمد که داعش طالبان و القاعده و جریان های تکفیری حاصل همکاری جبهه باطل با آمریکا و شیطان بزرگ است که نتیجه اش ترور ، جنگ تحمیلی ، تحریم سیاسی ، اقتصادی و مباحث هسته ای برای جبهه حق بوده و اما ملت ایران نشان دادند که تربیت شده درجه یک مکتب امام حسین (ع) و عاشورا هستند و هیچ وقت تسلیم شیطان بزرگ و غیر قابل اعتماد نخواهند شد.

حاج آقا موسوی دستگیری کودک 5 ساله ایران توسط دولت آمریکا را نشان دهنده اقتدار ایران اسلامی دانست که از کودک 5 ساله آن هم  به عنوان تهدید می ترسند اما باید گفت: این موضوع مبین حقیقت دیگری چون ذلالت آمریکا هم هست.

وی همچنین ادامه داد: ترامپ تا حدودی  خوب می فهمد که اگر عده ای شاه را فراری داده ، حکومتش را واژگون کردند نسل کنونی و آینده آنان نابودی آمریکا و اسرائیل را جشن خواهند گرفت.

  در خاتمه در حمایت از مردم مظلوم یمن گفت: مردم یمن بعد از مدت ها ایستادگی در برابر تهاجمات ظالمانه رژیم مسلمان کش عربستان سعودی ،  نخستین موشک بالستیک را به مرکز نظامی ریاض پرتاب کردند و با برهم زدن معادلات در منطقه رسماً اعلام شد که درصورت ادامه ی حملات سعودی ها مقابله به مثل خواهند کرد.

 

آخرین خبر

برگزاری نماز پرشکوه عید سعید قربان روز جمعه دهم شهریورماه سال 1396 در صایین قلعه

IMAGE

برگزاری نماز پرشکوه عید سعید قربان روز جمعه دهم شهریورماه سال 1396 در صایین قلعه      خطیب نماز ابتدا خود و همه نماز گزاران را به رعایت تقوای الهی دعوت کرد و به تشریح بخشی از اسرار قربانی در عید قربان پرداخت و گفت : ذبح...

آخرین خطبه

اقدام ترامپ در قدس اعلام جنگ با مسلمانان جهان است

IMAGE

گزارش خطبه های نماز جمعه ی صائین قلعه مورخه 17 آذر ماه 1396      خطیب جمعه خود و همه مردم را به رعایت تقوای الهی و پرهیز از محرمات دعوت کرده و با بیان فرمایشی از امیرالمومنین (ع) گفت : تقوا پیشه کنید از گناهان پرهیز کنید در...

جلسات

برگزاری جلسه ستاد نماز جمعه

IMAGE

جلسه ستاد نماز جمعه با حضور حجت الاسلام والمسلمین موسوی امام جمعه این شهر با اعضای ستاد نماز جمعه در دفتر امام جمعه برگزار شد.

جدیدترین مقاله

حضور امام زمان در آيينه احاديث

IMAGE

رهروان ولایت ـ در بحث اثبات وجود نازنین حضرت ولی عصر(عجل‌الله‌تعالی‌فرجه‌) گفته مي‌شود که هم ادله عقلی وجود دارد و هم ادله نقلی؛که به ادله‌ی نقلی موجود در این بحث می‌پردازیم: