Leader
02 اسفند 1396 ساعت 03:21

همراه با قرآن

آیه قرآن تصادفی
Cloud
Masjed

به روایت تصویر

خطبه های نماز جمعه

گزارش خطبه های نماز جمعه ی صائین قلعه مورخه 27 بهمن ماه 1396

IMAGE

"سهم شهرستان ابهر از اشتغال، بر اساس تقسیمات عادلانه به نسبت جمعیت به صورت اسمی در...

این انقلاب مردمی و در راس آن حکومت ولی فقیه قرار دارد

IMAGE

گزارش خطبه های نماز جمعه ی صائین قلعه مورخه 13 بهمن ماه 1396 " این انقلاب مردمی و در...

نظارت بیشتر بر درمانگاه شبانه روزی ، راه اندازی آزمایشگاه و استقرار پزشک متخصص در شهر محقق شود

IMAGE

گزارش خطبه های نماز جمعه ی صائین قلعه مورخه 6 بهمن ماه 1396 " نظارت بیشتر بر درمانگاه...

هر سه قوه باید پاسخگو باشند!

IMAGE

گزارش خطبه های نماز جمعه ی صائین قلعه مورخه 29 دی ماه 1396      خطیب موقت جمعه پس از...

مسئولین باید قدردان حضور حماسی مردم در دفاع از انقلاب و آرمان ها و ارزش های اسلامی باشند

IMAGE

گزارش خطبه های نماز جمعه ی صائین قلعه مورخه 22 دی ماه 1396 "مسئولین باید قدردان حضور...

شناخت دشمن و همچنین مقابله به هنگام با فتنه از علائم بصیرت و هوشیاری است.

IMAGE

گزارش خطبه های نماز جمعه ی صائین قلعه مورخه 15 دی ماه 1396 " شناخت دشمن و همچنین...

فائق آمدن بر مشکلات اقتصادی و معیشتی مردم ، اقتصاد مقاومتیست

IMAGE

گزارش خطبه های نماز جمعه ی صائین قلعه مورخه 8 دی ماه 1396  خطیب جمعه خود و همه مردم را...

گزارش خطبه های نماز جمعه ی صائین قلعه مورخه 22 بهمن ماه 1395

" دستگیری کودک 5 ساله ایران توسط دولت آمریکا نشان دهنده تزلزل دولت آمریکاست."

 خطیب جمعه بعد از دعوت خود و همه نمازگزاران به رعایت تقوای  الهی و پرهیز از محرمات بیان داشت :سعادت دنیا و آخرت در گرو رعایت تقوای الهی است.

امام جمعه صائین قلعه با تبریک دهه فجر و پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی و شروع سی و نهمین سال استقرار آن از مردم ولائی صائین قلعه بخاطر حضور در برنامه ها و جشن ها و نشست های بصیرتی قدر دانی کرد.

وی این فرصت بدست آمده در خطبه های نمازجمعه که مقارن با یوم الله 22 بهمن بود غنیمت شمرده ، از مسئولان درخواست ویژه داشت: و با انتقاد از شیوه و طرح مصوب برای خرید تضمینی کشمش و نبود پایه قیمتی آن از کشاورزان با بیان این نکته که اقتصاد ما متاثر از تلاش این قشر زحمتکش است و خود کفائی کشور توسط کشاورزان اتفاق می افتد افزود: این مردم ولی نعمتان ما هستند و هرجا نیاز بوده در صحنه حاضر شدند و فداکاری کرده اند. لذا همه مسئول تلاش کنند این قشر زحمتکش خدوم آسیب ندیده به حداقل حقوق خود برسند.

حجت الاسلام موسوی در بخشی از خطبه به روز 22 بهمن پرداخته ، این روز را مظهر زنده بودن انقلاب  و نماد اقتدار و ایستادگی ملت ایران نامید و ادامه داد: بعد از پیروزی انقلاب اسلامی به رهبری حضرت امام (ره) و حضور ملت مقاوم و پایدار ایران دو جبهه حق و باطل به وجود آمد که داعش طالبان و القاعده و جریان های تکفیری حاصل همکاری جبهه باطل با آمریکا و شیطان بزرگ است که نتیجه اش ترور ، جنگ تحمیلی ، تحریم سیاسی ، اقتصادی و مباحث هسته ای برای جبهه حق بوده و اما ملت ایران نشان دادند که تربیت شده درجه یک مکتب امام حسین (ع) و عاشورا هستند و هیچ وقت تسلیم شیطان بزرگ و غیر قابل اعتماد نخواهند شد.

حاج آقا موسوی دستگیری کودک 5 ساله ایران توسط دولت آمریکا را نشان دهنده اقتدار ایران اسلامی دانست که از کودک 5 ساله آن هم  به عنوان تهدید می ترسند اما باید گفت: این موضوع مبین حقیقت دیگری چون ذلالت آمریکا هم هست.

وی همچنین ادامه داد: ترامپ تا حدودی  خوب می فهمد که اگر عده ای شاه را فراری داده ، حکومتش را واژگون کردند نسل کنونی و آینده آنان نابودی آمریکا و اسرائیل را جشن خواهند گرفت.

  در خاتمه در حمایت از مردم مظلوم یمن گفت: مردم یمن بعد از مدت ها ایستادگی در برابر تهاجمات ظالمانه رژیم مسلمان کش عربستان سعودی ،  نخستین موشک بالستیک را به مرکز نظامی ریاض پرتاب کردند و با برهم زدن معادلات در منطقه رسماً اعلام شد که درصورت ادامه ی حملات سعودی ها مقابله به مثل خواهند کرد.

 

آخرین خبر

شناخت و پایندی به اصول و مبانی انقلاب اسلامی و انقلابی ماندن را راه برون رفت از مشکلات است

IMAGE

گزارش خطبه های نماز جمعه ی صائین قلعه مورخه 20 بهمن ماه 1396 "  شناخت و پایندی به اصول و مبانی انقلاب اسلامی و انقلابی ماندن را راه برون رفت از مشکلات است "       خطیب جمعه پس از دعوت خود و همه نمازگزاران به رعایت تقوای الهی و...

آخرین خطبه

گزارش خطبه های نماز جمعه ی صائین قلعه مورخه 27 بهمن ماه 1396

IMAGE

"سهم شهرستان ابهر از اشتغال، بر اساس تقسیمات عادلانه به نسبت جمعیت به صورت اسمی در سایت استانداری قرار گیرد"      خطیب موقت جمعه پس از دعوت خود و همه نمازگزاران به رعایت تقوای الهی و پرهیز از محرمات گفت: تقوا باعث عزت و...

جلسات

برگزاری جلسه ستاد نماز جمعه

IMAGE

جلسه ستاد نماز جمعه با حضور حجت الاسلام والمسلمین موسوی امام جمعه این شهر با اعضای ستاد نماز جمعه در دفتر امام جمعه برگزار شد.

جدیدترین مقاله

حضور امام زمان در آيينه احاديث

IMAGE

رهروان ولایت ـ در بحث اثبات وجود نازنین حضرت ولی عصر(عجل‌الله‌تعالی‌فرجه‌) گفته مي‌شود که هم ادله عقلی وجود دارد و هم ادله نقلی؛که به ادله‌ی نقلی موجود در این بحث می‌پردازیم: