Leader
21 آذر 1396 ساعت 15:59

همراه با قرآن

آیه قرآن تصادفی
Cloud
Masjed

به روایت تصویر

خطبه های نماز جمعه

اقدام ترامپ در قدس اعلام جنگ با مسلمانان جهان است

IMAGE

گزارش خطبه های نماز جمعه ی صائین قلعه مورخه 17 آذر ماه 1396      خطیب جمعه خود و همه...

عشق به شهید و شهادت در جامعه زنده است

IMAGE

گزارش خطبه های نماز جمعه ی صائین قلعه مورخه 10 آذر ماه 1396      خطیب جمعه خود و همه...

مسئولان چشم هایتان را باز کنید ، عینک خود را عوض کنید.

IMAGE

گزارش خطبه های نماز جمعه ی صائین قلعه مورخه 19 آبان ماه 1396      خطیب موقت جمعه ابتدا...

13 آبان بهترین فرصت برای فریاد زدن بر سر آمریکاست

IMAGE

گزارش خطبه های نماز جمعه ی صائین قلعه مورخه 12 آبان ماه 1396      خطیب جمعه بعد از دعوت...

گزارش خطبه های نماز جمعه ی صائین قلعه مورخه 14 مهرماه 1396

IMAGE

" آنچه لرزه بر اندام دشمن انداخته ایمان و باور مردم ایران به خدا ، استکبار ستیزی و...

مساله اقتصاد اولویت اول کشور است و اقتصاد مقاومتی علاج مشکلات جامعه است

IMAGE

گزارش خطبه های نماز جمعه ی صائین قلعه مورخه 28مهرماه 1396 " مساله اقتصاد اولویت اول...

انقلاب اسلامی ایران به رهبری حضرت امام(ره) استمرار همان نهضت و انقلاب آقا امام حسین (ع) در عصر حاضر است

IMAGE

گزارش خطبه های نماز جمعه ی صائین قلعه مورخه 21مهرماه 1396 "   انقلاب اسلامی ایران به...

ورزش در صائین قلعه نیمه تعطیل است

گزارش خطبه های نماز جمعه ی صائین قلعه مورخه 8 بهمن ماه 1395

"  ورزش در صائین قلعه  نیمه تعطیل است. "    

خطیب جمعه بعد از دعوت خود و همه نمازگزاران به رعایت تقوای  الهی و پرهیز از محرمات و پاسخ به این سوال که از چه چیز حسابرسی می شود، گفت: همه افرادی که در ادارات ، نهاد ها و هر مجموعه ای که فعالیت می کنند باید حساب پس بدهندو باید در مقابل وظیفه و مسئولیت آنان  حسابرسی شود.

امام جمعه صائین قلعه امروز با بیان دو مطلب مهم در خصوص مشکلات شهر و شهروندان ابتدا با انتقاد از وضعیت ورزش و امکانات ورزشی ، همچنین مدیریت این نهاد سلامت گستر ،

  ابتدا گفت:  ورزش در این شهر نیمه تعطیل است و با استناد به تقاضاهای مکرر ورزشکاران فعال و پیشکسوت افزود: بیشتر اوقات ، شاهد گلایه ورزشکاران از نبود امکانات مناسب و اوضاع مایوس کننده ورزش در شهر هستیم که استخر رها شده بر شدت نگرانی آن می افزاید. این در حالی است که برای مبارزه با تهاجم فرهنگی ، سوق دادن جوانان و نوجوانان به تفریح سالم و ورزش یکی از راه کارهاست . لذا از مسئولان مربوطه خصوصا اداره ورزش و جوانان خواست که در این مورد فکر اساسی کنند.

   سپس به انباشته شدن محصولات کشاورزی و نبود خرید تضمینی آن با وجود وعده های مکرر مسئولان برای خرید که در گذشته داده اند اما محقق نشده ، اشاره کرد.

حجت الاسلام موسوی حمایت از همه تولیدکنندگان برای بی نیازی کشور را از ضرورت ها دانسته افزود: بهمن ماه فرا رسید و کشاورزان آماده برای شروع سال کشاورزی جدید هستند اما محصولات تولید شده خصوصا کشمش و تیزاب آنها هنوز در انبارهاست .امیدواریم دست اندرکاران چاره اندیشی کنند.

حاج آقا موسوی در بخش پایانی خطبه ها با انتقاد از رفتار دولت آمریکا با ایران و ملت ایران... و اقدامات ضد ایرانی ترامپ در اولین روزهای ورود به کاخ سفید ، همچنین ممنوعیت یک ماهه صدور ویزا برای ایرانیان و طرح انتقال سفارت آمریکا از تل آویو به بیت المقدس،

خاطر نشان کرد : قرار بود عزت پاسپورت ایرانی برگردد نه تنها این اتفاق نیفتاد بلکه با ایرانیها مثل مستعمره رفتار می کنند لذا فراموش نکنیم بهترین و صحیح ترین اقدام در این شرایط مقابله به مثل است.

  در خاتمه  با تبریک 12 بهمن سالروز بازگشت حضرت امام (ره) و آغاز دهه فجر گفت : اسلامی بودن ، مردمی بودن و برخورداری از رهبری دینی و انقلابی سه ویژگی اساسی انقلاب اسلامی است که حفظ و بقای انقلاب هم تبعیت از ولایت فقیه ، اجرای احکام اسلام و رسیدگی به مشکلات و مسائل اساسی مردم است.

 

آخرین خبر

برگزاری نماز پرشکوه عید سعید قربان روز جمعه دهم شهریورماه سال 1396 در صایین قلعه

IMAGE

برگزاری نماز پرشکوه عید سعید قربان روز جمعه دهم شهریورماه سال 1396 در صایین قلعه      خطیب نماز ابتدا خود و همه نماز گزاران را به رعایت تقوای الهی دعوت کرد و به تشریح بخشی از اسرار قربانی در عید قربان پرداخت و گفت : ذبح...

آخرین خطبه

اقدام ترامپ در قدس اعلام جنگ با مسلمانان جهان است

IMAGE

گزارش خطبه های نماز جمعه ی صائین قلعه مورخه 17 آذر ماه 1396      خطیب جمعه خود و همه مردم را به رعایت تقوای الهی و پرهیز از محرمات دعوت کرده و با بیان فرمایشی از امیرالمومنین (ع) گفت : تقوا پیشه کنید از گناهان پرهیز کنید در...

جلسات

برگزاری جلسه ستاد نماز جمعه

IMAGE

جلسه ستاد نماز جمعه با حضور حجت الاسلام والمسلمین موسوی امام جمعه این شهر با اعضای ستاد نماز جمعه در دفتر امام جمعه برگزار شد.

جدیدترین مقاله

حضور امام زمان در آيينه احاديث

IMAGE

رهروان ولایت ـ در بحث اثبات وجود نازنین حضرت ولی عصر(عجل‌الله‌تعالی‌فرجه‌) گفته مي‌شود که هم ادله عقلی وجود دارد و هم ادله نقلی؛که به ادله‌ی نقلی موجود در این بحث می‌پردازیم: