Leader
01 اسفند 1396 ساعت 21:34

همراه با قرآن

آیه قرآن تصادفی
Cloud
Masjed

به روایت تصویر

خطبه های نماز جمعه

گزارش خطبه های نماز جمعه ی صائین قلعه مورخه 27 بهمن ماه 1396

IMAGE

"سهم شهرستان ابهر از اشتغال، بر اساس تقسیمات عادلانه به نسبت جمعیت به صورت اسمی در...

این انقلاب مردمی و در راس آن حکومت ولی فقیه قرار دارد

IMAGE

گزارش خطبه های نماز جمعه ی صائین قلعه مورخه 13 بهمن ماه 1396 " این انقلاب مردمی و در...

نظارت بیشتر بر درمانگاه شبانه روزی ، راه اندازی آزمایشگاه و استقرار پزشک متخصص در شهر محقق شود

IMAGE

گزارش خطبه های نماز جمعه ی صائین قلعه مورخه 6 بهمن ماه 1396 " نظارت بیشتر بر درمانگاه...

هر سه قوه باید پاسخگو باشند!

IMAGE

گزارش خطبه های نماز جمعه ی صائین قلعه مورخه 29 دی ماه 1396      خطیب موقت جمعه پس از...

مسئولین باید قدردان حضور حماسی مردم در دفاع از انقلاب و آرمان ها و ارزش های اسلامی باشند

IMAGE

گزارش خطبه های نماز جمعه ی صائین قلعه مورخه 22 دی ماه 1396 "مسئولین باید قدردان حضور...

شناخت دشمن و همچنین مقابله به هنگام با فتنه از علائم بصیرت و هوشیاری است.

IMAGE

گزارش خطبه های نماز جمعه ی صائین قلعه مورخه 15 دی ماه 1396 " شناخت دشمن و همچنین...

فائق آمدن بر مشکلات اقتصادی و معیشتی مردم ، اقتصاد مقاومتیست

IMAGE

گزارش خطبه های نماز جمعه ی صائین قلعه مورخه 8 دی ماه 1396  خطیب جمعه خود و همه مردم را...

ورزش در صائین قلعه نیمه تعطیل است

گزارش خطبه های نماز جمعه ی صائین قلعه مورخه 8 بهمن ماه 1395

"  ورزش در صائین قلعه  نیمه تعطیل است. "    

خطیب جمعه بعد از دعوت خود و همه نمازگزاران به رعایت تقوای  الهی و پرهیز از محرمات و پاسخ به این سوال که از چه چیز حسابرسی می شود، گفت: همه افرادی که در ادارات ، نهاد ها و هر مجموعه ای که فعالیت می کنند باید حساب پس بدهندو باید در مقابل وظیفه و مسئولیت آنان  حسابرسی شود.

امام جمعه صائین قلعه امروز با بیان دو مطلب مهم در خصوص مشکلات شهر و شهروندان ابتدا با انتقاد از وضعیت ورزش و امکانات ورزشی ، همچنین مدیریت این نهاد سلامت گستر ،

  ابتدا گفت:  ورزش در این شهر نیمه تعطیل است و با استناد به تقاضاهای مکرر ورزشکاران فعال و پیشکسوت افزود: بیشتر اوقات ، شاهد گلایه ورزشکاران از نبود امکانات مناسب و اوضاع مایوس کننده ورزش در شهر هستیم که استخر رها شده بر شدت نگرانی آن می افزاید. این در حالی است که برای مبارزه با تهاجم فرهنگی ، سوق دادن جوانان و نوجوانان به تفریح سالم و ورزش یکی از راه کارهاست . لذا از مسئولان مربوطه خصوصا اداره ورزش و جوانان خواست که در این مورد فکر اساسی کنند.

   سپس به انباشته شدن محصولات کشاورزی و نبود خرید تضمینی آن با وجود وعده های مکرر مسئولان برای خرید که در گذشته داده اند اما محقق نشده ، اشاره کرد.

حجت الاسلام موسوی حمایت از همه تولیدکنندگان برای بی نیازی کشور را از ضرورت ها دانسته افزود: بهمن ماه فرا رسید و کشاورزان آماده برای شروع سال کشاورزی جدید هستند اما محصولات تولید شده خصوصا کشمش و تیزاب آنها هنوز در انبارهاست .امیدواریم دست اندرکاران چاره اندیشی کنند.

حاج آقا موسوی در بخش پایانی خطبه ها با انتقاد از رفتار دولت آمریکا با ایران و ملت ایران... و اقدامات ضد ایرانی ترامپ در اولین روزهای ورود به کاخ سفید ، همچنین ممنوعیت یک ماهه صدور ویزا برای ایرانیان و طرح انتقال سفارت آمریکا از تل آویو به بیت المقدس،

خاطر نشان کرد : قرار بود عزت پاسپورت ایرانی برگردد نه تنها این اتفاق نیفتاد بلکه با ایرانیها مثل مستعمره رفتار می کنند لذا فراموش نکنیم بهترین و صحیح ترین اقدام در این شرایط مقابله به مثل است.

  در خاتمه  با تبریک 12 بهمن سالروز بازگشت حضرت امام (ره) و آغاز دهه فجر گفت : اسلامی بودن ، مردمی بودن و برخورداری از رهبری دینی و انقلابی سه ویژگی اساسی انقلاب اسلامی است که حفظ و بقای انقلاب هم تبعیت از ولایت فقیه ، اجرای احکام اسلام و رسیدگی به مشکلات و مسائل اساسی مردم است.

 

آخرین خبر

شناخت و پایندی به اصول و مبانی انقلاب اسلامی و انقلابی ماندن را راه برون رفت از مشکلات است

IMAGE

گزارش خطبه های نماز جمعه ی صائین قلعه مورخه 20 بهمن ماه 1396 "  شناخت و پایندی به اصول و مبانی انقلاب اسلامی و انقلابی ماندن را راه برون رفت از مشکلات است "       خطیب جمعه پس از دعوت خود و همه نمازگزاران به رعایت تقوای الهی و...

آخرین خطبه

گزارش خطبه های نماز جمعه ی صائین قلعه مورخه 27 بهمن ماه 1396

IMAGE

"سهم شهرستان ابهر از اشتغال، بر اساس تقسیمات عادلانه به نسبت جمعیت به صورت اسمی در سایت استانداری قرار گیرد"      خطیب موقت جمعه پس از دعوت خود و همه نمازگزاران به رعایت تقوای الهی و پرهیز از محرمات گفت: تقوا باعث عزت و...

جلسات

برگزاری جلسه ستاد نماز جمعه

IMAGE

جلسه ستاد نماز جمعه با حضور حجت الاسلام والمسلمین موسوی امام جمعه این شهر با اعضای ستاد نماز جمعه در دفتر امام جمعه برگزار شد.

جدیدترین مقاله

حضور امام زمان در آيينه احاديث

IMAGE

رهروان ولایت ـ در بحث اثبات وجود نازنین حضرت ولی عصر(عجل‌الله‌تعالی‌فرجه‌) گفته مي‌شود که هم ادله عقلی وجود دارد و هم ادله نقلی؛که به ادله‌ی نقلی موجود در این بحث می‌پردازیم: