Leader
06 ارديبهشت 1397 ساعت 00:10

همراه با قرآن

آیه قرآن تصادفی
Cloud
Masjed

به روایت تصویر

خطبه های نماز جمعه

مسئولان در چنین روزهایی کشاورزان را تنها نگذاشته و در پرداخت خسارت بیمه تلاش کنند

IMAGE

گزارش خطبه های نماز جمعه ی صائین قلعه مورخه 31 فروردین ماه 97 "   مسئولان در چنین...

باید با تکیه بر این نیرو های کارآمد (جوانان ) از تمام ظرفیت ها استفاده کنیم.

IMAGE

گزارش خطبه های نماز جمعه ی صائین قلعه مورخه دهم فروردین ماه 97   خطیب موقت جمعه بعد...

چقدر زیبا می شود برای نزدیکی قلوب به یکدیگر و عمران و آبادانی شهر و کشور همه با هم تلاش کنیم.

IMAGE

گزارش خطبه های نماز جمعه ی صائین قلعه مورخه سوم فروردین ماه 97 "چقدر زیبا می شود...

مسئولان عدالت اجتماعی را جدی گرفته و با فساد اداری و اقتصادی برخورد قاطع داشته باشند

IMAGE

گزارش خطبه های نماز جمعه ی صائین قلعه مورخه 25 اسفند ماه 1396   خطیب جمعه بعد از دعوت...

تا امروز اتفاق خاصی در مورد شهرک فراموش شده صنعتی صائین قلعه رخ نداده است

IMAGE

گزارش خطبه های نماز جمعه ی صائین قلعه مورخه 18 اسفند ماه 1396 " تا امروز اتفاق خاصی در...

یک کارمند یا مدیر با حقوق مشخص چگونه میلیاردی می شود؟

IMAGE

گزارش خطبه های نماز جمعه ی صائین قلعه مورخه 11 اسفند ماه 1396   خطیب جمعه بعد از دعوت...

چه اتفاقی افتاده که در یک شهر 15 هزار نفری هیچ پروژه ای در ایام فجر افتتاح نشد

IMAGE

گزارش خطبه های نماز جمعه ی صائین قلعه مورخه 4 اسفند ماه 1396      خطیب جمعه بعد از...

ورزش در صائین قلعه نیمه تعطیل است

گزارش خطبه های نماز جمعه ی صائین قلعه مورخه 8 بهمن ماه 1395

"  ورزش در صائین قلعه  نیمه تعطیل است. "    

خطیب جمعه بعد از دعوت خود و همه نمازگزاران به رعایت تقوای  الهی و پرهیز از محرمات و پاسخ به این سوال که از چه چیز حسابرسی می شود، گفت: همه افرادی که در ادارات ، نهاد ها و هر مجموعه ای که فعالیت می کنند باید حساب پس بدهندو باید در مقابل وظیفه و مسئولیت آنان  حسابرسی شود.

امام جمعه صائین قلعه امروز با بیان دو مطلب مهم در خصوص مشکلات شهر و شهروندان ابتدا با انتقاد از وضعیت ورزش و امکانات ورزشی ، همچنین مدیریت این نهاد سلامت گستر ،

  ابتدا گفت:  ورزش در این شهر نیمه تعطیل است و با استناد به تقاضاهای مکرر ورزشکاران فعال و پیشکسوت افزود: بیشتر اوقات ، شاهد گلایه ورزشکاران از نبود امکانات مناسب و اوضاع مایوس کننده ورزش در شهر هستیم که استخر رها شده بر شدت نگرانی آن می افزاید. این در حالی است که برای مبارزه با تهاجم فرهنگی ، سوق دادن جوانان و نوجوانان به تفریح سالم و ورزش یکی از راه کارهاست . لذا از مسئولان مربوطه خصوصا اداره ورزش و جوانان خواست که در این مورد فکر اساسی کنند.

   سپس به انباشته شدن محصولات کشاورزی و نبود خرید تضمینی آن با وجود وعده های مکرر مسئولان برای خرید که در گذشته داده اند اما محقق نشده ، اشاره کرد.

حجت الاسلام موسوی حمایت از همه تولیدکنندگان برای بی نیازی کشور را از ضرورت ها دانسته افزود: بهمن ماه فرا رسید و کشاورزان آماده برای شروع سال کشاورزی جدید هستند اما محصولات تولید شده خصوصا کشمش و تیزاب آنها هنوز در انبارهاست .امیدواریم دست اندرکاران چاره اندیشی کنند.

حاج آقا موسوی در بخش پایانی خطبه ها با انتقاد از رفتار دولت آمریکا با ایران و ملت ایران... و اقدامات ضد ایرانی ترامپ در اولین روزهای ورود به کاخ سفید ، همچنین ممنوعیت یک ماهه صدور ویزا برای ایرانیان و طرح انتقال سفارت آمریکا از تل آویو به بیت المقدس،

خاطر نشان کرد : قرار بود عزت پاسپورت ایرانی برگردد نه تنها این اتفاق نیفتاد بلکه با ایرانیها مثل مستعمره رفتار می کنند لذا فراموش نکنیم بهترین و صحیح ترین اقدام در این شرایط مقابله به مثل است.

  در خاتمه  با تبریک 12 بهمن سالروز بازگشت حضرت امام (ره) و آغاز دهه فجر گفت : اسلامی بودن ، مردمی بودن و برخورداری از رهبری دینی و انقلابی سه ویژگی اساسی انقلاب اسلامی است که حفظ و بقای انقلاب هم تبعیت از ولایت فقیه ، اجرای احکام اسلام و رسیدگی به مشکلات و مسائل اساسی مردم است.

 

آخرین خبر

شناخت و پایندی به اصول و مبانی انقلاب اسلامی و انقلابی ماندن را راه برون رفت از مشکلات است

IMAGE

گزارش خطبه های نماز جمعه ی صائین قلعه مورخه 20 بهمن ماه 1396 "  شناخت و پایندی به اصول و مبانی انقلاب اسلامی و انقلابی ماندن را راه برون رفت از مشکلات است "       خطیب جمعه پس از دعوت خود و همه نمازگزاران به رعایت تقوای الهی و...

آخرین خطبه

مسئولان در چنین روزهایی کشاورزان را تنها نگذاشته و در پرداخت خسارت بیمه تلاش کنند

IMAGE

گزارش خطبه های نماز جمعه ی صائین قلعه مورخه 31 فروردین ماه 97 "   مسئولان در چنین روزهایی کشاورزان را تنها نگذاشته و در پرداخت خسارت بیمه تلاش کنند.."   خطیب جمعه ضمن تاکید بر تقوای الهی و پرهیز از محرمات سالروز بعثت حضرت...

جلسات

برگزاری جلسه ستاد نماز جمعه

IMAGE

جلسه ستاد نماز جمعه با حضور حجت الاسلام والمسلمین موسوی امام جمعه این شهر با اعضای ستاد نماز جمعه در دفتر امام جمعه برگزار شد.

جدیدترین مقاله

حضور امام زمان در آيينه احاديث

IMAGE

رهروان ولایت ـ در بحث اثبات وجود نازنین حضرت ولی عصر(عجل‌الله‌تعالی‌فرجه‌) گفته مي‌شود که هم ادله عقلی وجود دارد و هم ادله نقلی؛که به ادله‌ی نقلی موجود در این بحث می‌پردازیم: