Leader
24 آذر 1396 ساعت 00:36

همراه با قرآن

آیه قرآن تصادفی
Cloud
Masjed

به روایت تصویر

خطبه های نماز جمعه

اقدام ترامپ در قدس اعلام جنگ با مسلمانان جهان است

IMAGE

گزارش خطبه های نماز جمعه ی صائین قلعه مورخه 17 آذر ماه 1396      خطیب جمعه خود و همه...

عشق به شهید و شهادت در جامعه زنده است

IMAGE

گزارش خطبه های نماز جمعه ی صائین قلعه مورخه 10 آذر ماه 1396      خطیب جمعه خود و همه...

مسئولان چشم هایتان را باز کنید ، عینک خود را عوض کنید.

IMAGE

گزارش خطبه های نماز جمعه ی صائین قلعه مورخه 19 آبان ماه 1396      خطیب موقت جمعه ابتدا...

13 آبان بهترین فرصت برای فریاد زدن بر سر آمریکاست

IMAGE

گزارش خطبه های نماز جمعه ی صائین قلعه مورخه 12 آبان ماه 1396      خطیب جمعه بعد از دعوت...

گزارش خطبه های نماز جمعه ی صائین قلعه مورخه 14 مهرماه 1396

IMAGE

" آنچه لرزه بر اندام دشمن انداخته ایمان و باور مردم ایران به خدا ، استکبار ستیزی و...

مساله اقتصاد اولویت اول کشور است و اقتصاد مقاومتی علاج مشکلات جامعه است

IMAGE

گزارش خطبه های نماز جمعه ی صائین قلعه مورخه 28مهرماه 1396 " مساله اقتصاد اولویت اول...

انقلاب اسلامی ایران به رهبری حضرت امام(ره) استمرار همان نهضت و انقلاب آقا امام حسین (ع) در عصر حاضر است

IMAGE

گزارش خطبه های نماز جمعه ی صائین قلعه مورخه 21مهرماه 1396 "   انقلاب اسلامی ایران به...

جوانان امروزی در مقابل همه دشمنان اسلام ایستاده اند.

 گزارش خطبه های نماز جمعه ی صائین قلعه مورخه هفدهم دی ماه 1395

"جوانان امروزی در مقابل همه دشمنان اسلام ایستاده اند. "  

    خطیب جمعه بعد از دعوت خود و همه نمازگزاران به رعایت تقوای  الهی و پرهیز از محرمات و تسلیت به مناسبت وفات کریمه اهل بیت حضرت فاطمه معصومه (س) گفت : ایشان بانویی است که با هجرتش به قم دنیا را متحول کرد و شهر قم به برکت حضور این بانوی بزرگ به ام القرای جهان اسلام تبدیل و حضور حوزه علمیه و علما و مراجع زمینه ساز انقلاب بزرگی شد که تاریخ نمونه اش را به خود ندیده است.

حجت الاسلام موسوی خطبه های نماز جمعه امروز را فرصت مناسبی برای طرح چند سوال در فصل آخر سال برای دولت و مسئولان منطقه دانست. با بیان این واقعیت که سال اقتصاد مقاومتی ، اقدام و عمل آخرین ماه های خود را سپری می کند گفت: انتظار مردم این است مسئولان گزارش کاملی از عملکرد، میزان موفقیت در امر اشتغال ، درآمد ، کاهش بیکاری و میزان فعالیت برای تحقق شعار سال بدهند . وی موارد مطرح شده را از مطالبات مردم دانسته تاکید کرد : مجادله مسئولان در رسانه ها جز تشویش اذهان و افکار عمومی ثمر دیگری ندارد باید بگویند چقدر با مفسدان اقتصادی مقابله و با فیش های نجومی برخورد شده است. نهایت امر نباید اجازه داد بیت المال صرف منازعات سیاسی شود.

امام جمعه صائین قلعه با اشاره به بیانات رهبر انقلاب و تشریح چهار بند از فراز های آن ... ،ثبات و ایستادگی در راه خدا و تلاش برای تحقق آرمانها و مقابله با موانع موجود یعنی جهاد و اقدام جهادی است، یعنی آن چیزیست که ملت ایران نیاز دارد تا بتواند بر موانع ایجاد شده توسط دشمن غلبه کند.

  حاج آقا موسوی خستگی و افسردگی در ادامه راه را از آفات و معضلات فرا راه پیشرفت ایران اسلامی خواند و افزود : نکته دیگر اینکه عده ای می گویند جوانان از دین و انقلاب  بریده اند که قطعا چنین نیست باید بدانند اگر جوانان آن زمان در مقابل رژیم فاسد شاهنشاهی ایستادند جوانان امروزی در مقابل همه دشمنان اسلام ایستاده اند.

  در خاتمه اشاره ای داشت به توطئه کشف حجاب و آن را بی تردید از پلید ترین ترفندهای دشمنان اسلام خواند و افزود حجاب برای زن مصونیت است نه محدودیت . اگر محدودیت باشد محرومیت نیست. وی همچنین هشدار داد که الان این توطئه با از بین بردن حیاء و عفاف زن از طریق فضای مجازی ، ماهواره و تلگرام دنبال می شود.

آخرین خبر

برگزاری نماز پرشکوه عید سعید قربان روز جمعه دهم شهریورماه سال 1396 در صایین قلعه

IMAGE

برگزاری نماز پرشکوه عید سعید قربان روز جمعه دهم شهریورماه سال 1396 در صایین قلعه      خطیب نماز ابتدا خود و همه نماز گزاران را به رعایت تقوای الهی دعوت کرد و به تشریح بخشی از اسرار قربانی در عید قربان پرداخت و گفت : ذبح...

آخرین خطبه

اقدام ترامپ در قدس اعلام جنگ با مسلمانان جهان است

IMAGE

گزارش خطبه های نماز جمعه ی صائین قلعه مورخه 17 آذر ماه 1396      خطیب جمعه خود و همه مردم را به رعایت تقوای الهی و پرهیز از محرمات دعوت کرده و با بیان فرمایشی از امیرالمومنین (ع) گفت : تقوا پیشه کنید از گناهان پرهیز کنید در...

جلسات

برگزاری جلسه ستاد نماز جمعه

IMAGE

جلسه ستاد نماز جمعه با حضور حجت الاسلام والمسلمین موسوی امام جمعه این شهر با اعضای ستاد نماز جمعه در دفتر امام جمعه برگزار شد.

جدیدترین مقاله

حضور امام زمان در آيينه احاديث

IMAGE

رهروان ولایت ـ در بحث اثبات وجود نازنین حضرت ولی عصر(عجل‌الله‌تعالی‌فرجه‌) گفته مي‌شود که هم ادله عقلی وجود دارد و هم ادله نقلی؛که به ادله‌ی نقلی موجود در این بحث می‌پردازیم: