Leader
21 آذر 1396 ساعت 14:09

همراه با قرآن

آیه قرآن تصادفی
Cloud
Masjed

به روایت تصویر

خطبه های نماز جمعه

اقدام ترامپ در قدس اعلام جنگ با مسلمانان جهان است

IMAGE

گزارش خطبه های نماز جمعه ی صائین قلعه مورخه 17 آذر ماه 1396      خطیب جمعه خود و همه...

عشق به شهید و شهادت در جامعه زنده است

IMAGE

گزارش خطبه های نماز جمعه ی صائین قلعه مورخه 10 آذر ماه 1396      خطیب جمعه خود و همه...

مسئولان چشم هایتان را باز کنید ، عینک خود را عوض کنید.

IMAGE

گزارش خطبه های نماز جمعه ی صائین قلعه مورخه 19 آبان ماه 1396      خطیب موقت جمعه ابتدا...

13 آبان بهترین فرصت برای فریاد زدن بر سر آمریکاست

IMAGE

گزارش خطبه های نماز جمعه ی صائین قلعه مورخه 12 آبان ماه 1396      خطیب جمعه بعد از دعوت...

گزارش خطبه های نماز جمعه ی صائین قلعه مورخه 14 مهرماه 1396

IMAGE

" آنچه لرزه بر اندام دشمن انداخته ایمان و باور مردم ایران به خدا ، استکبار ستیزی و...

مساله اقتصاد اولویت اول کشور است و اقتصاد مقاومتی علاج مشکلات جامعه است

IMAGE

گزارش خطبه های نماز جمعه ی صائین قلعه مورخه 28مهرماه 1396 " مساله اقتصاد اولویت اول...

انقلاب اسلامی ایران به رهبری حضرت امام(ره) استمرار همان نهضت و انقلاب آقا امام حسین (ع) در عصر حاضر است

IMAGE

گزارش خطبه های نماز جمعه ی صائین قلعه مورخه 21مهرماه 1396 "   انقلاب اسلامی ایران به...

آمریکا و غرب مبتنی به چه شریعتی از ظالم حمایت می کنند؟

گزارش خطبه های نماز جمعه ی صائین قلعه مورخه سوم دی ماه 1395

"آمریکا و غرب مبتنی به چه شریعتی از ظالم حمایت می کنند؟"

    خطیب جمعه  بعد از دعوت خود و همه نمازگزاران به رعایت تقوای  الهی و پرهیز از محرمات گفت: معاد یکی از مراحل زندگی انسان و یا همان مرحله نهایی می باشد و شناخت انسان ، شناخت هستی و شناخت خدا و صفات گوناگونش زمینه ساز اعتقاد به معاد خواهد بود.

ایشان با بیان این مطلب که تفکر در انسان موجب اعتقاد به معاد می شود گفت: با توجه به استعداد های انسان و استمرار سیر وجودی او معاد به دست می آید و با تفکر به آن در می یابیم که هستی حق و هدفمند است و باطل نیست و اعتقاد به معاد انسان را هدفمند می کند.

 حاج آقا موسوی در سالروز ولادت حضرت مسیح (ع) گفت: حضرت عیسی (ع) از انبیاء بزرگ الهیست و صاحب کتاب و مورد احترام امت اسلام بوده و خواهد بود که بشارت به ظهور پیامبر اسلام داده است .

    وی با بیان اینکه : دعوت به توحید، نفی شرک ،حمایت از مظلوم و نبرد با ظالم در برنامه های همه انبیاء موج می زند، لذا پیروان آنها نباید ظلم کنند خطاب به آمریکا و سایر کشور های اروپائی گفت: با کدام منطق و چه شریعتی از ظالم دفاع می کنید آیا وقت آن نرسیده که به شریعت خود رجوع کنید و دست از ظلم بردارید . منطق عیسی مسیح دفاع از مردم سوریه ، یمن و عراق است نه اسرائیل غاصب.

حجت الاسلام موسوی جریان فتنه سال 88 را یک نوع انقلاب رنگی و مخملی شمرد که برای تحقق آن از شیوه های براندازی نرم و سرنگون کردن حاکمیت ، جابجائی قدرت از طریق تحولات سیاسی و نافرمانی های مدنی استفاده شده بود.

وی اصلی ترین هنر سران فتنه را درآوردن عناصر ضد انقلاب ، بدخواه و زاویه دار با نظام به صحنه دانست که تا آن زمان جرأت عرض اندام نداشتند که جان تازه گرفتند و به پرچمداری آمریکا به همراهی برخی خواص بی بصیرت سرمست از جاه و مقام به خیابان ها آمدند و در نهایت روز عاشورای حسینی با تعرض به حریم امامت پرچم های یا حسین ، یا زهرا و یازینب را به آتش کشیدند.

    در ادامه همین مطلب با قدر دانی از مردم همیشه قهرمان ایران در خلق حماسه ای ماندگار و جاودانه 9 دی که مبتنی با سه عنصر اساسی ایمان ، اتحاد ، بصیرت همراه ولایت شده بود گفت: ملت ایران بار دیگر عزت و اقتدار خود را به رخ جهانیان کشید. اما خطاب به کسانی که اعتقادی به حمایت از مردم غزه و لبنان و سوریه را ندارند خاطرنشان کرد: اگر غیرت و مردانگی نوجوانان 15 و 16 ساله در حمایت از مردم مظلوم و مسلمان و حرم اهل بیت را ندارید حداقل به شعور خود توهین نکنید. 

آخرین خبر

برگزاری نماز پرشکوه عید سعید قربان روز جمعه دهم شهریورماه سال 1396 در صایین قلعه

IMAGE

برگزاری نماز پرشکوه عید سعید قربان روز جمعه دهم شهریورماه سال 1396 در صایین قلعه      خطیب نماز ابتدا خود و همه نماز گزاران را به رعایت تقوای الهی دعوت کرد و به تشریح بخشی از اسرار قربانی در عید قربان پرداخت و گفت : ذبح...

آخرین خطبه

اقدام ترامپ در قدس اعلام جنگ با مسلمانان جهان است

IMAGE

گزارش خطبه های نماز جمعه ی صائین قلعه مورخه 17 آذر ماه 1396      خطیب جمعه خود و همه مردم را به رعایت تقوای الهی و پرهیز از محرمات دعوت کرده و با بیان فرمایشی از امیرالمومنین (ع) گفت : تقوا پیشه کنید از گناهان پرهیز کنید در...

جلسات

برگزاری جلسه ستاد نماز جمعه

IMAGE

جلسه ستاد نماز جمعه با حضور حجت الاسلام والمسلمین موسوی امام جمعه این شهر با اعضای ستاد نماز جمعه در دفتر امام جمعه برگزار شد.

جدیدترین مقاله

حضور امام زمان در آيينه احاديث

IMAGE

رهروان ولایت ـ در بحث اثبات وجود نازنین حضرت ولی عصر(عجل‌الله‌تعالی‌فرجه‌) گفته مي‌شود که هم ادله عقلی وجود دارد و هم ادله نقلی؛که به ادله‌ی نقلی موجود در این بحث می‌پردازیم: