Leader
02 اسفند 1396 ساعت 03:08

همراه با قرآن

آیه قرآن تصادفی
Cloud
Masjed

به روایت تصویر

خطبه های نماز جمعه

گزارش خطبه های نماز جمعه ی صائین قلعه مورخه 27 بهمن ماه 1396

IMAGE

"سهم شهرستان ابهر از اشتغال، بر اساس تقسیمات عادلانه به نسبت جمعیت به صورت اسمی در...

این انقلاب مردمی و در راس آن حکومت ولی فقیه قرار دارد

IMAGE

گزارش خطبه های نماز جمعه ی صائین قلعه مورخه 13 بهمن ماه 1396 " این انقلاب مردمی و در...

نظارت بیشتر بر درمانگاه شبانه روزی ، راه اندازی آزمایشگاه و استقرار پزشک متخصص در شهر محقق شود

IMAGE

گزارش خطبه های نماز جمعه ی صائین قلعه مورخه 6 بهمن ماه 1396 " نظارت بیشتر بر درمانگاه...

هر سه قوه باید پاسخگو باشند!

IMAGE

گزارش خطبه های نماز جمعه ی صائین قلعه مورخه 29 دی ماه 1396      خطیب موقت جمعه پس از...

مسئولین باید قدردان حضور حماسی مردم در دفاع از انقلاب و آرمان ها و ارزش های اسلامی باشند

IMAGE

گزارش خطبه های نماز جمعه ی صائین قلعه مورخه 22 دی ماه 1396 "مسئولین باید قدردان حضور...

شناخت دشمن و همچنین مقابله به هنگام با فتنه از علائم بصیرت و هوشیاری است.

IMAGE

گزارش خطبه های نماز جمعه ی صائین قلعه مورخه 15 دی ماه 1396 " شناخت دشمن و همچنین...

فائق آمدن بر مشکلات اقتصادی و معیشتی مردم ، اقتصاد مقاومتیست

IMAGE

گزارش خطبه های نماز جمعه ی صائین قلعه مورخه 8 دی ماه 1396  خطیب جمعه خود و همه مردم را...

آمریکا و غرب مبتنی به چه شریعتی از ظالم حمایت می کنند؟

گزارش خطبه های نماز جمعه ی صائین قلعه مورخه سوم دی ماه 1395

"آمریکا و غرب مبتنی به چه شریعتی از ظالم حمایت می کنند؟"

    خطیب جمعه  بعد از دعوت خود و همه نمازگزاران به رعایت تقوای  الهی و پرهیز از محرمات گفت: معاد یکی از مراحل زندگی انسان و یا همان مرحله نهایی می باشد و شناخت انسان ، شناخت هستی و شناخت خدا و صفات گوناگونش زمینه ساز اعتقاد به معاد خواهد بود.

ایشان با بیان این مطلب که تفکر در انسان موجب اعتقاد به معاد می شود گفت: با توجه به استعداد های انسان و استمرار سیر وجودی او معاد به دست می آید و با تفکر به آن در می یابیم که هستی حق و هدفمند است و باطل نیست و اعتقاد به معاد انسان را هدفمند می کند.

 حاج آقا موسوی در سالروز ولادت حضرت مسیح (ع) گفت: حضرت عیسی (ع) از انبیاء بزرگ الهیست و صاحب کتاب و مورد احترام امت اسلام بوده و خواهد بود که بشارت به ظهور پیامبر اسلام داده است .

    وی با بیان اینکه : دعوت به توحید، نفی شرک ،حمایت از مظلوم و نبرد با ظالم در برنامه های همه انبیاء موج می زند، لذا پیروان آنها نباید ظلم کنند خطاب به آمریکا و سایر کشور های اروپائی گفت: با کدام منطق و چه شریعتی از ظالم دفاع می کنید آیا وقت آن نرسیده که به شریعت خود رجوع کنید و دست از ظلم بردارید . منطق عیسی مسیح دفاع از مردم سوریه ، یمن و عراق است نه اسرائیل غاصب.

حجت الاسلام موسوی جریان فتنه سال 88 را یک نوع انقلاب رنگی و مخملی شمرد که برای تحقق آن از شیوه های براندازی نرم و سرنگون کردن حاکمیت ، جابجائی قدرت از طریق تحولات سیاسی و نافرمانی های مدنی استفاده شده بود.

وی اصلی ترین هنر سران فتنه را درآوردن عناصر ضد انقلاب ، بدخواه و زاویه دار با نظام به صحنه دانست که تا آن زمان جرأت عرض اندام نداشتند که جان تازه گرفتند و به پرچمداری آمریکا به همراهی برخی خواص بی بصیرت سرمست از جاه و مقام به خیابان ها آمدند و در نهایت روز عاشورای حسینی با تعرض به حریم امامت پرچم های یا حسین ، یا زهرا و یازینب را به آتش کشیدند.

    در ادامه همین مطلب با قدر دانی از مردم همیشه قهرمان ایران در خلق حماسه ای ماندگار و جاودانه 9 دی که مبتنی با سه عنصر اساسی ایمان ، اتحاد ، بصیرت همراه ولایت شده بود گفت: ملت ایران بار دیگر عزت و اقتدار خود را به رخ جهانیان کشید. اما خطاب به کسانی که اعتقادی به حمایت از مردم غزه و لبنان و سوریه را ندارند خاطرنشان کرد: اگر غیرت و مردانگی نوجوانان 15 و 16 ساله در حمایت از مردم مظلوم و مسلمان و حرم اهل بیت را ندارید حداقل به شعور خود توهین نکنید. 

آخرین خبر

شناخت و پایندی به اصول و مبانی انقلاب اسلامی و انقلابی ماندن را راه برون رفت از مشکلات است

IMAGE

گزارش خطبه های نماز جمعه ی صائین قلعه مورخه 20 بهمن ماه 1396 "  شناخت و پایندی به اصول و مبانی انقلاب اسلامی و انقلابی ماندن را راه برون رفت از مشکلات است "       خطیب جمعه پس از دعوت خود و همه نمازگزاران به رعایت تقوای الهی و...

آخرین خطبه

گزارش خطبه های نماز جمعه ی صائین قلعه مورخه 27 بهمن ماه 1396

IMAGE

"سهم شهرستان ابهر از اشتغال، بر اساس تقسیمات عادلانه به نسبت جمعیت به صورت اسمی در سایت استانداری قرار گیرد"      خطیب موقت جمعه پس از دعوت خود و همه نمازگزاران به رعایت تقوای الهی و پرهیز از محرمات گفت: تقوا باعث عزت و...

جلسات

برگزاری جلسه ستاد نماز جمعه

IMAGE

جلسه ستاد نماز جمعه با حضور حجت الاسلام والمسلمین موسوی امام جمعه این شهر با اعضای ستاد نماز جمعه در دفتر امام جمعه برگزار شد.

جدیدترین مقاله

حضور امام زمان در آيينه احاديث

IMAGE

رهروان ولایت ـ در بحث اثبات وجود نازنین حضرت ولی عصر(عجل‌الله‌تعالی‌فرجه‌) گفته مي‌شود که هم ادله عقلی وجود دارد و هم ادله نقلی؛که به ادله‌ی نقلی موجود در این بحث می‌پردازیم: