Leader
21 آذر 1396 ساعت 13:57

همراه با قرآن

آیه قرآن تصادفی
Cloud
Masjed

به روایت تصویر

خطبه های نماز جمعه

اقدام ترامپ در قدس اعلام جنگ با مسلمانان جهان است

IMAGE

گزارش خطبه های نماز جمعه ی صائین قلعه مورخه 17 آذر ماه 1396      خطیب جمعه خود و همه...

عشق به شهید و شهادت در جامعه زنده است

IMAGE

گزارش خطبه های نماز جمعه ی صائین قلعه مورخه 10 آذر ماه 1396      خطیب جمعه خود و همه...

مسئولان چشم هایتان را باز کنید ، عینک خود را عوض کنید.

IMAGE

گزارش خطبه های نماز جمعه ی صائین قلعه مورخه 19 آبان ماه 1396      خطیب موقت جمعه ابتدا...

13 آبان بهترین فرصت برای فریاد زدن بر سر آمریکاست

IMAGE

گزارش خطبه های نماز جمعه ی صائین قلعه مورخه 12 آبان ماه 1396      خطیب جمعه بعد از دعوت...

گزارش خطبه های نماز جمعه ی صائین قلعه مورخه 14 مهرماه 1396

IMAGE

" آنچه لرزه بر اندام دشمن انداخته ایمان و باور مردم ایران به خدا ، استکبار ستیزی و...

مساله اقتصاد اولویت اول کشور است و اقتصاد مقاومتی علاج مشکلات جامعه است

IMAGE

گزارش خطبه های نماز جمعه ی صائین قلعه مورخه 28مهرماه 1396 " مساله اقتصاد اولویت اول...

انقلاب اسلامی ایران به رهبری حضرت امام(ره) استمرار همان نهضت و انقلاب آقا امام حسین (ع) در عصر حاضر است

IMAGE

گزارش خطبه های نماز جمعه ی صائین قلعه مورخه 21مهرماه 1396 "   انقلاب اسلامی ایران به...

گزارش خطبه های نماز جمعه ی صائین قلعه مورخه 19 آذر ماه 1395

در این شرایط تنها باید به دیدبان تیزبین نظام اعتماد و اقتدا کرد.

    خطیب جمعه  خود و همه نمازگزاران را به رعایت تقوای  الهی دعوت کرد و  با اشاره به بیانات مقام معظم رهبری در کنگره سراسری نماز ، نماز را یکی از مهمترین و لذت بخش ترین عبادات الهی برشمرد که هیچ وقت از انسان ساقط نمی شود و مبنای قبولی سایر عبادات بوده و اولین سوال روز آخرت هم درباره نماز خواهد بودلذا همه باید سعی کنیم این فریضه بزرگ در جامعه گسترش پیدا کند.

 حاج آقا موسوی با تبریک آغاز امامت گل سر سبد هستی آقا امام زمان (عج) گفت: پس از ظهور آقا اراده الهی به دست او محقق خواهد شد. غیبت ایشان یک آزمایش بزرگ برای مسلمانان و شیعیان بوده باید در بحث انتظار مسیر درست و به دور از افراط و تفریط را انتخاب کنیم و با اجرای احکام نورانی اسلام از زمینه سازان ظهور حضرت آقا باشیم.

حجت الاسلام موسوی در ابتدای خطبه دوم به بحث برجام و مذاکره با آمریکا پرداخت و با تاکید بر وجود دو نگاه و تفکر درباره روابط با آمریکا گفت: نگاه اول مذاکره با آمریکا و اعتماد به آنان می تواند راه حل مشکلات اقتصادی منطقه ای و سیاسی باشد حتی اینکه جنگ های نیابتی منطقه هم به صلح تبدیل شود.

    اما نگاه دوم که تجربه نشان گرآن است ثابت کرد آمریکا با اسلام و ایران انقلابی دشمن است نمی توان به او اعتماد کرد، ضمن اینکه سودی ندارد بلکه با ضررهای فراوان همراه است.  

  وی در ادامه بحث برجام و تاکید بر عهدشکنی آمریکا و خصومت آن با نظام اسلامی خاطرنشان کرد: دو حزب فعال آمریکا اگر در مسائل داخلی کشورشان اختلاف داشته باشند درباره ایران متحد هستند و تصویب تحریم مجدد 10 ساله در مجلس نمایندگان و سنای آمریکا مبین همین مطلب است.

امام جمعه صائین قلعه در پاسخ به این سوال که در شرایط کنونی تکلیف ما با آمریکا چیست؟ اظهار داشت در این شرایط تنها باید به دیده بان تیزبین نظام ، شخصیتی انقلابی ، مومن ، شجاع و نترس یعنی حضرت آیت ا... خامنه ای اعتماد و اقتدا کرد.

   در پایان این مطلب با ابراز خوشحالی از موضع گیری متحد مجلس ، دولت و قوه قضائیه گفت: پاسخ به آمریکا باید قاطع ، مقتدرانه و در عین حال هوشمندانه باشد . اگر می خواهیم کشوری آباد داشته باشیم به تولید داخلی هم بیاندیشیم و به اقتصاد مقاومتی و حمایت از نیروی انسانی بپردازیم. 

آخرین خبر

برگزاری نماز پرشکوه عید سعید قربان روز جمعه دهم شهریورماه سال 1396 در صایین قلعه

IMAGE

برگزاری نماز پرشکوه عید سعید قربان روز جمعه دهم شهریورماه سال 1396 در صایین قلعه      خطیب نماز ابتدا خود و همه نماز گزاران را به رعایت تقوای الهی دعوت کرد و به تشریح بخشی از اسرار قربانی در عید قربان پرداخت و گفت : ذبح...

آخرین خطبه

اقدام ترامپ در قدس اعلام جنگ با مسلمانان جهان است

IMAGE

گزارش خطبه های نماز جمعه ی صائین قلعه مورخه 17 آذر ماه 1396      خطیب جمعه خود و همه مردم را به رعایت تقوای الهی و پرهیز از محرمات دعوت کرده و با بیان فرمایشی از امیرالمومنین (ع) گفت : تقوا پیشه کنید از گناهان پرهیز کنید در...

جلسات

برگزاری جلسه ستاد نماز جمعه

IMAGE

جلسه ستاد نماز جمعه با حضور حجت الاسلام والمسلمین موسوی امام جمعه این شهر با اعضای ستاد نماز جمعه در دفتر امام جمعه برگزار شد.

جدیدترین مقاله

حضور امام زمان در آيينه احاديث

IMAGE

رهروان ولایت ـ در بحث اثبات وجود نازنین حضرت ولی عصر(عجل‌الله‌تعالی‌فرجه‌) گفته مي‌شود که هم ادله عقلی وجود دارد و هم ادله نقلی؛که به ادله‌ی نقلی موجود در این بحث می‌پردازیم: