Leader
02 اسفند 1396 ساعت 03:21

همراه با قرآن

آیه قرآن تصادفی
Cloud
Masjed

به روایت تصویر

خطبه های نماز جمعه

گزارش خطبه های نماز جمعه ی صائین قلعه مورخه 27 بهمن ماه 1396

IMAGE

"سهم شهرستان ابهر از اشتغال، بر اساس تقسیمات عادلانه به نسبت جمعیت به صورت اسمی در...

این انقلاب مردمی و در راس آن حکومت ولی فقیه قرار دارد

IMAGE

گزارش خطبه های نماز جمعه ی صائین قلعه مورخه 13 بهمن ماه 1396 " این انقلاب مردمی و در...

نظارت بیشتر بر درمانگاه شبانه روزی ، راه اندازی آزمایشگاه و استقرار پزشک متخصص در شهر محقق شود

IMAGE

گزارش خطبه های نماز جمعه ی صائین قلعه مورخه 6 بهمن ماه 1396 " نظارت بیشتر بر درمانگاه...

هر سه قوه باید پاسخگو باشند!

IMAGE

گزارش خطبه های نماز جمعه ی صائین قلعه مورخه 29 دی ماه 1396      خطیب موقت جمعه پس از...

مسئولین باید قدردان حضور حماسی مردم در دفاع از انقلاب و آرمان ها و ارزش های اسلامی باشند

IMAGE

گزارش خطبه های نماز جمعه ی صائین قلعه مورخه 22 دی ماه 1396 "مسئولین باید قدردان حضور...

شناخت دشمن و همچنین مقابله به هنگام با فتنه از علائم بصیرت و هوشیاری است.

IMAGE

گزارش خطبه های نماز جمعه ی صائین قلعه مورخه 15 دی ماه 1396 " شناخت دشمن و همچنین...

فائق آمدن بر مشکلات اقتصادی و معیشتی مردم ، اقتصاد مقاومتیست

IMAGE

گزارش خطبه های نماز جمعه ی صائین قلعه مورخه 8 دی ماه 1396  خطیب جمعه خود و همه مردم را...

گزارش خطبه های نماز جمعه ی صائین قلعه مورخه 19 آذر ماه 1395

در این شرایط تنها باید به دیدبان تیزبین نظام اعتماد و اقتدا کرد.

    خطیب جمعه  خود و همه نمازگزاران را به رعایت تقوای  الهی دعوت کرد و  با اشاره به بیانات مقام معظم رهبری در کنگره سراسری نماز ، نماز را یکی از مهمترین و لذت بخش ترین عبادات الهی برشمرد که هیچ وقت از انسان ساقط نمی شود و مبنای قبولی سایر عبادات بوده و اولین سوال روز آخرت هم درباره نماز خواهد بودلذا همه باید سعی کنیم این فریضه بزرگ در جامعه گسترش پیدا کند.

 حاج آقا موسوی با تبریک آغاز امامت گل سر سبد هستی آقا امام زمان (عج) گفت: پس از ظهور آقا اراده الهی به دست او محقق خواهد شد. غیبت ایشان یک آزمایش بزرگ برای مسلمانان و شیعیان بوده باید در بحث انتظار مسیر درست و به دور از افراط و تفریط را انتخاب کنیم و با اجرای احکام نورانی اسلام از زمینه سازان ظهور حضرت آقا باشیم.

حجت الاسلام موسوی در ابتدای خطبه دوم به بحث برجام و مذاکره با آمریکا پرداخت و با تاکید بر وجود دو نگاه و تفکر درباره روابط با آمریکا گفت: نگاه اول مذاکره با آمریکا و اعتماد به آنان می تواند راه حل مشکلات اقتصادی منطقه ای و سیاسی باشد حتی اینکه جنگ های نیابتی منطقه هم به صلح تبدیل شود.

    اما نگاه دوم که تجربه نشان گرآن است ثابت کرد آمریکا با اسلام و ایران انقلابی دشمن است نمی توان به او اعتماد کرد، ضمن اینکه سودی ندارد بلکه با ضررهای فراوان همراه است.  

  وی در ادامه بحث برجام و تاکید بر عهدشکنی آمریکا و خصومت آن با نظام اسلامی خاطرنشان کرد: دو حزب فعال آمریکا اگر در مسائل داخلی کشورشان اختلاف داشته باشند درباره ایران متحد هستند و تصویب تحریم مجدد 10 ساله در مجلس نمایندگان و سنای آمریکا مبین همین مطلب است.

امام جمعه صائین قلعه در پاسخ به این سوال که در شرایط کنونی تکلیف ما با آمریکا چیست؟ اظهار داشت در این شرایط تنها باید به دیده بان تیزبین نظام ، شخصیتی انقلابی ، مومن ، شجاع و نترس یعنی حضرت آیت ا... خامنه ای اعتماد و اقتدا کرد.

   در پایان این مطلب با ابراز خوشحالی از موضع گیری متحد مجلس ، دولت و قوه قضائیه گفت: پاسخ به آمریکا باید قاطع ، مقتدرانه و در عین حال هوشمندانه باشد . اگر می خواهیم کشوری آباد داشته باشیم به تولید داخلی هم بیاندیشیم و به اقتصاد مقاومتی و حمایت از نیروی انسانی بپردازیم. 

آخرین خبر

شناخت و پایندی به اصول و مبانی انقلاب اسلامی و انقلابی ماندن را راه برون رفت از مشکلات است

IMAGE

گزارش خطبه های نماز جمعه ی صائین قلعه مورخه 20 بهمن ماه 1396 "  شناخت و پایندی به اصول و مبانی انقلاب اسلامی و انقلابی ماندن را راه برون رفت از مشکلات است "       خطیب جمعه پس از دعوت خود و همه نمازگزاران به رعایت تقوای الهی و...

آخرین خطبه

گزارش خطبه های نماز جمعه ی صائین قلعه مورخه 27 بهمن ماه 1396

IMAGE

"سهم شهرستان ابهر از اشتغال، بر اساس تقسیمات عادلانه به نسبت جمعیت به صورت اسمی در سایت استانداری قرار گیرد"      خطیب موقت جمعه پس از دعوت خود و همه نمازگزاران به رعایت تقوای الهی و پرهیز از محرمات گفت: تقوا باعث عزت و...

جلسات

برگزاری جلسه ستاد نماز جمعه

IMAGE

جلسه ستاد نماز جمعه با حضور حجت الاسلام والمسلمین موسوی امام جمعه این شهر با اعضای ستاد نماز جمعه در دفتر امام جمعه برگزار شد.

جدیدترین مقاله

حضور امام زمان در آيينه احاديث

IMAGE

رهروان ولایت ـ در بحث اثبات وجود نازنین حضرت ولی عصر(عجل‌الله‌تعالی‌فرجه‌) گفته مي‌شود که هم ادله عقلی وجود دارد و هم ادله نقلی؛که به ادله‌ی نقلی موجود در این بحث می‌پردازیم: