Leader
01 اسفند 1396 ساعت 21:33

همراه با قرآن

آیه قرآن تصادفی
Cloud
Masjed

به روایت تصویر

خطبه های نماز جمعه

گزارش خطبه های نماز جمعه ی صائین قلعه مورخه 27 بهمن ماه 1396

IMAGE

"سهم شهرستان ابهر از اشتغال، بر اساس تقسیمات عادلانه به نسبت جمعیت به صورت اسمی در...

این انقلاب مردمی و در راس آن حکومت ولی فقیه قرار دارد

IMAGE

گزارش خطبه های نماز جمعه ی صائین قلعه مورخه 13 بهمن ماه 1396 " این انقلاب مردمی و در...

نظارت بیشتر بر درمانگاه شبانه روزی ، راه اندازی آزمایشگاه و استقرار پزشک متخصص در شهر محقق شود

IMAGE

گزارش خطبه های نماز جمعه ی صائین قلعه مورخه 6 بهمن ماه 1396 " نظارت بیشتر بر درمانگاه...

هر سه قوه باید پاسخگو باشند!

IMAGE

گزارش خطبه های نماز جمعه ی صائین قلعه مورخه 29 دی ماه 1396      خطیب موقت جمعه پس از...

مسئولین باید قدردان حضور حماسی مردم در دفاع از انقلاب و آرمان ها و ارزش های اسلامی باشند

IMAGE

گزارش خطبه های نماز جمعه ی صائین قلعه مورخه 22 دی ماه 1396 "مسئولین باید قدردان حضور...

شناخت دشمن و همچنین مقابله به هنگام با فتنه از علائم بصیرت و هوشیاری است.

IMAGE

گزارش خطبه های نماز جمعه ی صائین قلعه مورخه 15 دی ماه 1396 " شناخت دشمن و همچنین...

فائق آمدن بر مشکلات اقتصادی و معیشتی مردم ، اقتصاد مقاومتیست

IMAGE

گزارش خطبه های نماز جمعه ی صائین قلعه مورخه 8 دی ماه 1396  خطیب جمعه خود و همه مردم را...

گزارش خطبه های نماز جمعه ی صائین قلعه مورخه 12 آذر ماه 1395

قوای سه گانه نباید از قانون استفاده ابزاری و سلیقه ای کنند .

    خطیب جمعه  خود و همه نمازگزاران به رعایت تقوای  الهی دعوت کرد و حلول ماه ربیع الاول بهار معنویت را تبریک گفت و ولادت پیامبر اعظم و رئیس مذهب جعفری را مایه رحمت و فضیلت در این ماه دانست.

حجت الاسلام موسوی به مناسبت سالروز تصویب قانون اساسی کشور گفت: قانون برای همه و به نفع جامعه است همه باید با احترام به قانون در برابر آن خاشع باشند و الا هرج و مرج و اختلاف به وجود  می آید .

     وی در خصوص اجرای مصوبات قانونی توسط قوه اجرائی کشور با بیان این جمله که قانون اساسی وظیفه همه را مشخص کرده است، تاکید کرد: قوای سه گانه نباید از قانون استفاده ابزاری و سلیقه ای کنند و رئیس جمهور مسئول اجرای قانون اساسی است . برای اجرای عدالت ، بهبود وضعیت اقتصادی و معیشتی مردم باید تلاش مضاعف کند که این؛ از مطالبات رهبر انقلاب و مردم از مسئولان است .

در ادامه همین مطلب از رئیس قوه قضائیه خواستند با مجرمان و کسانی که با شایعه پراکنی و تهمت برای کشور هزینه تراشی می کنند،برخورد جدی و قاطع نمایند و تصریح کرد : قوه مقننه باید وظایف خود را با مطالبه گری بدور از حب و بغض عمل کند. 

   حاج آقا موسوی به مناسبت روز دانشجو بیان داشت: دانشجویان سرمایه های این ملت و آینده سازان نظام اسلامی هستند و می توانند به دین و مذهب و رشد و تعالی جامعه کمک کنند . لذا باید در دانشگاه، کار فرهنگی صورت پذیرد و جوانان با وجدان ، مومن و متخلق به اخلاق انقلابی تربیت شوند.

امام جمعه صائین قلعه ادامه داد: باید به جوانان انقلابی بها داد همان  ها که در شرایط سخت  و حساس کشور در صحنه حاضر  می شوند.روز دانشجو بهترین فرصت برای پاسخگویی به مطالبات دانشجویان است نه تسویه حساب سیاسی و حزبی!

در بخشی از خطبه دوم  به تشریح فلسفه نامگذاری سال از طرف مقام معظم رهبری پرداخت و آن را صرفا کار تشریفاتی و تزئینی ندانست بلکه مشخص کننده جهت گیری فعالیت های دولت و ملت خواند و آن را سنجشی برای عملکرد مسئولان دانست که مجوزی باشد برای طرح این سوال که در راستای اقتصاد مقاومتی ، اقدام و عمل چکار کرده اید؟ ، چقدر موفق بوده اید؟ و چه قدر صرفه جوئی شده است؟ اما...

  وی صرفه جوئی را فقط وظیفه دولت ندانست و با تاکید به صرفه جوئی همگانی در مصرف گاز ، آب  و برق در مصارف خانگی و کشاورزی خاطر نشان کرد: مصرف یک روز گاز ایران در روز های گذشته که برابر با مصرف گاز کل اروپا در یک روز بوده منطقی نیست! 

آخرین خبر

شناخت و پایندی به اصول و مبانی انقلاب اسلامی و انقلابی ماندن را راه برون رفت از مشکلات است

IMAGE

گزارش خطبه های نماز جمعه ی صائین قلعه مورخه 20 بهمن ماه 1396 "  شناخت و پایندی به اصول و مبانی انقلاب اسلامی و انقلابی ماندن را راه برون رفت از مشکلات است "       خطیب جمعه پس از دعوت خود و همه نمازگزاران به رعایت تقوای الهی و...

آخرین خطبه

گزارش خطبه های نماز جمعه ی صائین قلعه مورخه 27 بهمن ماه 1396

IMAGE

"سهم شهرستان ابهر از اشتغال، بر اساس تقسیمات عادلانه به نسبت جمعیت به صورت اسمی در سایت استانداری قرار گیرد"      خطیب موقت جمعه پس از دعوت خود و همه نمازگزاران به رعایت تقوای الهی و پرهیز از محرمات گفت: تقوا باعث عزت و...

جلسات

برگزاری جلسه ستاد نماز جمعه

IMAGE

جلسه ستاد نماز جمعه با حضور حجت الاسلام والمسلمین موسوی امام جمعه این شهر با اعضای ستاد نماز جمعه در دفتر امام جمعه برگزار شد.

جدیدترین مقاله

حضور امام زمان در آيينه احاديث

IMAGE

رهروان ولایت ـ در بحث اثبات وجود نازنین حضرت ولی عصر(عجل‌الله‌تعالی‌فرجه‌) گفته مي‌شود که هم ادله عقلی وجود دارد و هم ادله نقلی؛که به ادله‌ی نقلی موجود در این بحث می‌پردازیم: