Leader
21 آذر 1396 ساعت 16:06

همراه با قرآن

آیه قرآن تصادفی
Cloud
Masjed

به روایت تصویر

خطبه های نماز جمعه

اقدام ترامپ در قدس اعلام جنگ با مسلمانان جهان است

IMAGE

گزارش خطبه های نماز جمعه ی صائین قلعه مورخه 17 آذر ماه 1396      خطیب جمعه خود و همه...

عشق به شهید و شهادت در جامعه زنده است

IMAGE

گزارش خطبه های نماز جمعه ی صائین قلعه مورخه 10 آذر ماه 1396      خطیب جمعه خود و همه...

مسئولان چشم هایتان را باز کنید ، عینک خود را عوض کنید.

IMAGE

گزارش خطبه های نماز جمعه ی صائین قلعه مورخه 19 آبان ماه 1396      خطیب موقت جمعه ابتدا...

13 آبان بهترین فرصت برای فریاد زدن بر سر آمریکاست

IMAGE

گزارش خطبه های نماز جمعه ی صائین قلعه مورخه 12 آبان ماه 1396      خطیب جمعه بعد از دعوت...

گزارش خطبه های نماز جمعه ی صائین قلعه مورخه 14 مهرماه 1396

IMAGE

" آنچه لرزه بر اندام دشمن انداخته ایمان و باور مردم ایران به خدا ، استکبار ستیزی و...

مساله اقتصاد اولویت اول کشور است و اقتصاد مقاومتی علاج مشکلات جامعه است

IMAGE

گزارش خطبه های نماز جمعه ی صائین قلعه مورخه 28مهرماه 1396 " مساله اقتصاد اولویت اول...

انقلاب اسلامی ایران به رهبری حضرت امام(ره) استمرار همان نهضت و انقلاب آقا امام حسین (ع) در عصر حاضر است

IMAGE

گزارش خطبه های نماز جمعه ی صائین قلعه مورخه 21مهرماه 1396 "   انقلاب اسلامی ایران به...

گزارش خطبه های نماز جمعه ی صائین قلعه مورخه 12 آذر ماه 1395

قوای سه گانه نباید از قانون استفاده ابزاری و سلیقه ای کنند .

    خطیب جمعه  خود و همه نمازگزاران به رعایت تقوای  الهی دعوت کرد و حلول ماه ربیع الاول بهار معنویت را تبریک گفت و ولادت پیامبر اعظم و رئیس مذهب جعفری را مایه رحمت و فضیلت در این ماه دانست.

حجت الاسلام موسوی به مناسبت سالروز تصویب قانون اساسی کشور گفت: قانون برای همه و به نفع جامعه است همه باید با احترام به قانون در برابر آن خاشع باشند و الا هرج و مرج و اختلاف به وجود  می آید .

     وی در خصوص اجرای مصوبات قانونی توسط قوه اجرائی کشور با بیان این جمله که قانون اساسی وظیفه همه را مشخص کرده است، تاکید کرد: قوای سه گانه نباید از قانون استفاده ابزاری و سلیقه ای کنند و رئیس جمهور مسئول اجرای قانون اساسی است . برای اجرای عدالت ، بهبود وضعیت اقتصادی و معیشتی مردم باید تلاش مضاعف کند که این؛ از مطالبات رهبر انقلاب و مردم از مسئولان است .

در ادامه همین مطلب از رئیس قوه قضائیه خواستند با مجرمان و کسانی که با شایعه پراکنی و تهمت برای کشور هزینه تراشی می کنند،برخورد جدی و قاطع نمایند و تصریح کرد : قوه مقننه باید وظایف خود را با مطالبه گری بدور از حب و بغض عمل کند. 

   حاج آقا موسوی به مناسبت روز دانشجو بیان داشت: دانشجویان سرمایه های این ملت و آینده سازان نظام اسلامی هستند و می توانند به دین و مذهب و رشد و تعالی جامعه کمک کنند . لذا باید در دانشگاه، کار فرهنگی صورت پذیرد و جوانان با وجدان ، مومن و متخلق به اخلاق انقلابی تربیت شوند.

امام جمعه صائین قلعه ادامه داد: باید به جوانان انقلابی بها داد همان  ها که در شرایط سخت  و حساس کشور در صحنه حاضر  می شوند.روز دانشجو بهترین فرصت برای پاسخگویی به مطالبات دانشجویان است نه تسویه حساب سیاسی و حزبی!

در بخشی از خطبه دوم  به تشریح فلسفه نامگذاری سال از طرف مقام معظم رهبری پرداخت و آن را صرفا کار تشریفاتی و تزئینی ندانست بلکه مشخص کننده جهت گیری فعالیت های دولت و ملت خواند و آن را سنجشی برای عملکرد مسئولان دانست که مجوزی باشد برای طرح این سوال که در راستای اقتصاد مقاومتی ، اقدام و عمل چکار کرده اید؟ ، چقدر موفق بوده اید؟ و چه قدر صرفه جوئی شده است؟ اما...

  وی صرفه جوئی را فقط وظیفه دولت ندانست و با تاکید به صرفه جوئی همگانی در مصرف گاز ، آب  و برق در مصارف خانگی و کشاورزی خاطر نشان کرد: مصرف یک روز گاز ایران در روز های گذشته که برابر با مصرف گاز کل اروپا در یک روز بوده منطقی نیست! 

آخرین خبر

برگزاری نماز پرشکوه عید سعید قربان روز جمعه دهم شهریورماه سال 1396 در صایین قلعه

IMAGE

برگزاری نماز پرشکوه عید سعید قربان روز جمعه دهم شهریورماه سال 1396 در صایین قلعه      خطیب نماز ابتدا خود و همه نماز گزاران را به رعایت تقوای الهی دعوت کرد و به تشریح بخشی از اسرار قربانی در عید قربان پرداخت و گفت : ذبح...

آخرین خطبه

اقدام ترامپ در قدس اعلام جنگ با مسلمانان جهان است

IMAGE

گزارش خطبه های نماز جمعه ی صائین قلعه مورخه 17 آذر ماه 1396      خطیب جمعه خود و همه مردم را به رعایت تقوای الهی و پرهیز از محرمات دعوت کرده و با بیان فرمایشی از امیرالمومنین (ع) گفت : تقوا پیشه کنید از گناهان پرهیز کنید در...

جلسات

برگزاری جلسه ستاد نماز جمعه

IMAGE

جلسه ستاد نماز جمعه با حضور حجت الاسلام والمسلمین موسوی امام جمعه این شهر با اعضای ستاد نماز جمعه در دفتر امام جمعه برگزار شد.

جدیدترین مقاله

حضور امام زمان در آيينه احاديث

IMAGE

رهروان ولایت ـ در بحث اثبات وجود نازنین حضرت ولی عصر(عجل‌الله‌تعالی‌فرجه‌) گفته مي‌شود که هم ادله عقلی وجود دارد و هم ادله نقلی؛که به ادله‌ی نقلی موجود در این بحث می‌پردازیم: