Leader
04 خرداد 1397 ساعت 03:24

همراه با قرآن

آیه قرآن تصادفی
Cloud
Masjed

به روایت تصویر

خطبه های نماز جمعه

چشم دوختن به اروپا برای حل مشکلات اقتصادی همانقدر اشتباه است که چشم دوختن به آمریکا اشتباه بود!

IMAGE

گزارش خطبه های نماز جمعه ی صائین قلعه مورخه 28 اردیبهشت ماه 97 "  چشم دوختن به اروپا...

مسئولان در چنین روزهایی کشاورزان را تنها نگذاشته و در پرداخت خسارت بیمه تلاش کنند

IMAGE

گزارش خطبه های نماز جمعه ی صائین قلعه مورخه 31 فروردین ماه 97 "   مسئولان در چنین...

باید با تکیه بر این نیرو های کارآمد (جوانان ) از تمام ظرفیت ها استفاده کنیم.

IMAGE

گزارش خطبه های نماز جمعه ی صائین قلعه مورخه دهم فروردین ماه 97   خطیب موقت جمعه بعد...

چقدر زیبا می شود برای نزدیکی قلوب به یکدیگر و عمران و آبادانی شهر و کشور همه با هم تلاش کنیم.

IMAGE

گزارش خطبه های نماز جمعه ی صائین قلعه مورخه سوم فروردین ماه 97 "چقدر زیبا می شود...

مسئولان عدالت اجتماعی را جدی گرفته و با فساد اداری و اقتصادی برخورد قاطع داشته باشند

IMAGE

گزارش خطبه های نماز جمعه ی صائین قلعه مورخه 25 اسفند ماه 1396   خطیب جمعه بعد از دعوت...

تا امروز اتفاق خاصی در مورد شهرک فراموش شده صنعتی صائین قلعه رخ نداده است

IMAGE

گزارش خطبه های نماز جمعه ی صائین قلعه مورخه 18 اسفند ماه 1396 " تا امروز اتفاق خاصی در...

یک کارمند یا مدیر با حقوق مشخص چگونه میلیاردی می شود؟

IMAGE

گزارش خطبه های نماز جمعه ی صائین قلعه مورخه 11 اسفند ماه 1396   خطیب جمعه بعد از دعوت...

گزارش خطبه های نماز جمعه ی صائین قلعه مورخه 12 آذر ماه 1395

قوای سه گانه نباید از قانون استفاده ابزاری و سلیقه ای کنند .

    خطیب جمعه  خود و همه نمازگزاران به رعایت تقوای  الهی دعوت کرد و حلول ماه ربیع الاول بهار معنویت را تبریک گفت و ولادت پیامبر اعظم و رئیس مذهب جعفری را مایه رحمت و فضیلت در این ماه دانست.

حجت الاسلام موسوی به مناسبت سالروز تصویب قانون اساسی کشور گفت: قانون برای همه و به نفع جامعه است همه باید با احترام به قانون در برابر آن خاشع باشند و الا هرج و مرج و اختلاف به وجود  می آید .

     وی در خصوص اجرای مصوبات قانونی توسط قوه اجرائی کشور با بیان این جمله که قانون اساسی وظیفه همه را مشخص کرده است، تاکید کرد: قوای سه گانه نباید از قانون استفاده ابزاری و سلیقه ای کنند و رئیس جمهور مسئول اجرای قانون اساسی است . برای اجرای عدالت ، بهبود وضعیت اقتصادی و معیشتی مردم باید تلاش مضاعف کند که این؛ از مطالبات رهبر انقلاب و مردم از مسئولان است .

در ادامه همین مطلب از رئیس قوه قضائیه خواستند با مجرمان و کسانی که با شایعه پراکنی و تهمت برای کشور هزینه تراشی می کنند،برخورد جدی و قاطع نمایند و تصریح کرد : قوه مقننه باید وظایف خود را با مطالبه گری بدور از حب و بغض عمل کند. 

   حاج آقا موسوی به مناسبت روز دانشجو بیان داشت: دانشجویان سرمایه های این ملت و آینده سازان نظام اسلامی هستند و می توانند به دین و مذهب و رشد و تعالی جامعه کمک کنند . لذا باید در دانشگاه، کار فرهنگی صورت پذیرد و جوانان با وجدان ، مومن و متخلق به اخلاق انقلابی تربیت شوند.

امام جمعه صائین قلعه ادامه داد: باید به جوانان انقلابی بها داد همان  ها که در شرایط سخت  و حساس کشور در صحنه حاضر  می شوند.روز دانشجو بهترین فرصت برای پاسخگویی به مطالبات دانشجویان است نه تسویه حساب سیاسی و حزبی!

در بخشی از خطبه دوم  به تشریح فلسفه نامگذاری سال از طرف مقام معظم رهبری پرداخت و آن را صرفا کار تشریفاتی و تزئینی ندانست بلکه مشخص کننده جهت گیری فعالیت های دولت و ملت خواند و آن را سنجشی برای عملکرد مسئولان دانست که مجوزی باشد برای طرح این سوال که در راستای اقتصاد مقاومتی ، اقدام و عمل چکار کرده اید؟ ، چقدر موفق بوده اید؟ و چه قدر صرفه جوئی شده است؟ اما...

  وی صرفه جوئی را فقط وظیفه دولت ندانست و با تاکید به صرفه جوئی همگانی در مصرف گاز ، آب  و برق در مصارف خانگی و کشاورزی خاطر نشان کرد: مصرف یک روز گاز ایران در روز های گذشته که برابر با مصرف گاز کل اروپا در یک روز بوده منطقی نیست! 

آخرین خبر

طی دو ماه وضعیت همه زمینهای دارای معارض شهرک صنعتی صائین قلعه از طریق طرح تملک حل می گردد.

IMAGE

گزارش خطبه های نماز جمعه ی صائین قلعه مورخه 14 اردیبهشت ماه 97 "    طی دو ماه وضعیت همه زمینهای دارای معارض شهرک صنعتی صائین قلعه از طریق طرح تملک حل می گردد."   خطیب جمعه ضمن تاکید بر تقوای الهی و پرهیز از محرمات گفت: گناه...

آخرین خطبه

چشم دوختن به اروپا برای حل مشکلات اقتصادی همانقدر اشتباه است که چشم دوختن به آمریکا اشتباه بود!

IMAGE

گزارش خطبه های نماز جمعه ی صائین قلعه مورخه 28 اردیبهشت ماه 97 "  چشم دوختن به اروپا برای حل مشکلات اقتصادی همانقدر اشتباه است که چشم دوختن به آمریکا اشتباه بود!"      خطیب جمعه بعد از دعوت به رعایت تقوای الهی و پرهیز از...

جلسات

برگزاری جلسه ستاد نماز جمعه

IMAGE

جلسه ستاد نماز جمعه با حضور حجت الاسلام والمسلمین موسوی امام جمعه این شهر با اعضای ستاد نماز جمعه در دفتر امام جمعه برگزار شد.

جدیدترین مقاله

حضور امام زمان در آيينه احاديث

IMAGE

رهروان ولایت ـ در بحث اثبات وجود نازنین حضرت ولی عصر(عجل‌الله‌تعالی‌فرجه‌) گفته مي‌شود که هم ادله عقلی وجود دارد و هم ادله نقلی؛که به ادله‌ی نقلی موجود در این بحث می‌پردازیم: