Leader
04 خرداد 1397 ساعت 03:23

همراه با قرآن

آیه قرآن تصادفی
Cloud
Masjed

به روایت تصویر

خطبه های نماز جمعه

چشم دوختن به اروپا برای حل مشکلات اقتصادی همانقدر اشتباه است که چشم دوختن به آمریکا اشتباه بود!

IMAGE

گزارش خطبه های نماز جمعه ی صائین قلعه مورخه 28 اردیبهشت ماه 97 "  چشم دوختن به اروپا...

مسئولان در چنین روزهایی کشاورزان را تنها نگذاشته و در پرداخت خسارت بیمه تلاش کنند

IMAGE

گزارش خطبه های نماز جمعه ی صائین قلعه مورخه 31 فروردین ماه 97 "   مسئولان در چنین...

باید با تکیه بر این نیرو های کارآمد (جوانان ) از تمام ظرفیت ها استفاده کنیم.

IMAGE

گزارش خطبه های نماز جمعه ی صائین قلعه مورخه دهم فروردین ماه 97   خطیب موقت جمعه بعد...

چقدر زیبا می شود برای نزدیکی قلوب به یکدیگر و عمران و آبادانی شهر و کشور همه با هم تلاش کنیم.

IMAGE

گزارش خطبه های نماز جمعه ی صائین قلعه مورخه سوم فروردین ماه 97 "چقدر زیبا می شود...

مسئولان عدالت اجتماعی را جدی گرفته و با فساد اداری و اقتصادی برخورد قاطع داشته باشند

IMAGE

گزارش خطبه های نماز جمعه ی صائین قلعه مورخه 25 اسفند ماه 1396   خطیب جمعه بعد از دعوت...

تا امروز اتفاق خاصی در مورد شهرک فراموش شده صنعتی صائین قلعه رخ نداده است

IMAGE

گزارش خطبه های نماز جمعه ی صائین قلعه مورخه 18 اسفند ماه 1396 " تا امروز اتفاق خاصی در...

یک کارمند یا مدیر با حقوق مشخص چگونه میلیاردی می شود؟

IMAGE

گزارش خطبه های نماز جمعه ی صائین قلعه مورخه 11 اسفند ماه 1396   خطیب جمعه بعد از دعوت...

گزارش خطبه های نماز جمعه ی صائین قلعه مورخه 28 آبان ماه 1395

"    آمریکا دروغگو ، بد عهد و نامرد است ، از پشت خنجر می زند."

    خطیب جمعه  با دعوت  از خود و همه نمازگزاران به رعایت تقوای  الهی و پرهیز از محرمات به بحث انفاق و وقف از سنت های حسنه پرداخت و با بررسی آثار و برکات فراوان آن برای فرد و جامعه اظهار داشت : انسان های پرهیز کار و مومن کسانی هستند که در کنار اقامه نماز و انجام واجبات دینی از اموالی که خداوند به آنان عطا کرده انفاق می کنند . در ادامه نیکو کار بودن و ولایت مداری را از ویژگی های مردم صائین قلعه برشمرد و تصریح کرد : الحق که صائین قلعه دارالمحسنین است.

حجت الاسلام موسوی  اربعین سید و سالار شهیدان را به محبان او تسلیت گفت و زیارت اربعین را از شعار ها و علامات شیعه برشمرد . همچنین اربعین را بزرگترین گردهمائی عالم اسلام معرفی کرد و افزود حرکت جابرابن عبدالله سرآغاز حرکت پربرکتی بود که الآن به با شکوه ترین و جذاب ترین حرکت های پر شور اجتماع جهانی تبدیل شده است.

وی حرکت مردم از نقاط مختلف و شرکت آنان در پیاده روی به سوی کربلا را حاصل عشق و ایمان به ابا عبداله دانسته و افزود : هرکس می خواهد شیعه و قدرت آن را بشناسد داستان کربلا را بخواند و این همایش ها و صحنه ها را ببیند.

   حاج آقا موسوی با اشاره به مصوبه نمایندگان آمریکا برای ممانعت از فروش هواپیما به ایران و تمدید تحریم های گذشته به مدت 1 سال دیگر گفت: آمریکا دروغگو ، بد عهد و نامرد است ، از پشت خنجر می زند و با آن منفعت طلبی و مصلحت طلبی با بحران های اقتصادی ، اجتماعی ، سیاسی و اخلاقی متعددی مواجه است .

وی به صاحبان تفکر سازش با آمریکا گفت: دفاع ما از سوریه، یمن ، عراق، بر اساس قرآن و دشمنی با آمریکا و اسرائیل هم بر اساس  قرآن است چرا که هرکس که دین و ایمان دارد استکبار ستیز خواهد بود.

امام جمعه صائین قلعه  به مناسبت هفته بسیج به همه بسیجیان تبریک گفت و تاسیس آن را یکی از برکات و الطاف خداوند متعال بر ملت ایران در دوران 8 سال دفاع مقدس و بعد از آن برشمرد و اضافه کرد بسیج با ایثار ، فداکاری نیت خالص و شهادت طلبی در صحنه حاضر شد . نیرو های مخلصی که با تمام اعضاء آمیخته به محبت علی (ع) و اولاد علی (ع) به یاری امام پرداخته اند .

     وی همچنین خاطر نشان کرد : الان تفکر بسیجی منحصر به ملت ایران اسلامی نیست بلکه هسته مقاومت اسلامی با این تفکر در اکثر کشور های اسلامی به وجود آمده که نمونه بارز آن سوریه  را از دست داعش و تکفیر نجات می دهد و خطاب به کسانی که با عناوین مختلفی همچون لباس شخصی و تندرو درصدد تخریب بسیج هستند گفت : بسیج از این موضوع باکی ندارد.

در خاتمه از مردم منطقه خواست در راهپیمائی حرم تا حرم روز اربعین از امام زاده یحیی (ع) به مقصد امام زاده یعقوب (ع) حضور گسترده داشته باشند.

آخرین خبر

طی دو ماه وضعیت همه زمینهای دارای معارض شهرک صنعتی صائین قلعه از طریق طرح تملک حل می گردد.

IMAGE

گزارش خطبه های نماز جمعه ی صائین قلعه مورخه 14 اردیبهشت ماه 97 "    طی دو ماه وضعیت همه زمینهای دارای معارض شهرک صنعتی صائین قلعه از طریق طرح تملک حل می گردد."   خطیب جمعه ضمن تاکید بر تقوای الهی و پرهیز از محرمات گفت: گناه...

آخرین خطبه

چشم دوختن به اروپا برای حل مشکلات اقتصادی همانقدر اشتباه است که چشم دوختن به آمریکا اشتباه بود!

IMAGE

گزارش خطبه های نماز جمعه ی صائین قلعه مورخه 28 اردیبهشت ماه 97 "  چشم دوختن به اروپا برای حل مشکلات اقتصادی همانقدر اشتباه است که چشم دوختن به آمریکا اشتباه بود!"      خطیب جمعه بعد از دعوت به رعایت تقوای الهی و پرهیز از...

جلسات

برگزاری جلسه ستاد نماز جمعه

IMAGE

جلسه ستاد نماز جمعه با حضور حجت الاسلام والمسلمین موسوی امام جمعه این شهر با اعضای ستاد نماز جمعه در دفتر امام جمعه برگزار شد.

جدیدترین مقاله

حضور امام زمان در آيينه احاديث

IMAGE

رهروان ولایت ـ در بحث اثبات وجود نازنین حضرت ولی عصر(عجل‌الله‌تعالی‌فرجه‌) گفته مي‌شود که هم ادله عقلی وجود دارد و هم ادله نقلی؛که به ادله‌ی نقلی موجود در این بحث می‌پردازیم: