Leader
21 آذر 1396 ساعت 16:03

همراه با قرآن

آیه قرآن تصادفی
Cloud
Masjed

به روایت تصویر

خطبه های نماز جمعه

اقدام ترامپ در قدس اعلام جنگ با مسلمانان جهان است

IMAGE

گزارش خطبه های نماز جمعه ی صائین قلعه مورخه 17 آذر ماه 1396      خطیب جمعه خود و همه...

عشق به شهید و شهادت در جامعه زنده است

IMAGE

گزارش خطبه های نماز جمعه ی صائین قلعه مورخه 10 آذر ماه 1396      خطیب جمعه خود و همه...

مسئولان چشم هایتان را باز کنید ، عینک خود را عوض کنید.

IMAGE

گزارش خطبه های نماز جمعه ی صائین قلعه مورخه 19 آبان ماه 1396      خطیب موقت جمعه ابتدا...

13 آبان بهترین فرصت برای فریاد زدن بر سر آمریکاست

IMAGE

گزارش خطبه های نماز جمعه ی صائین قلعه مورخه 12 آبان ماه 1396      خطیب جمعه بعد از دعوت...

گزارش خطبه های نماز جمعه ی صائین قلعه مورخه 14 مهرماه 1396

IMAGE

" آنچه لرزه بر اندام دشمن انداخته ایمان و باور مردم ایران به خدا ، استکبار ستیزی و...

مساله اقتصاد اولویت اول کشور است و اقتصاد مقاومتی علاج مشکلات جامعه است

IMAGE

گزارش خطبه های نماز جمعه ی صائین قلعه مورخه 28مهرماه 1396 " مساله اقتصاد اولویت اول...

انقلاب اسلامی ایران به رهبری حضرت امام(ره) استمرار همان نهضت و انقلاب آقا امام حسین (ع) در عصر حاضر است

IMAGE

گزارش خطبه های نماز جمعه ی صائین قلعه مورخه 21مهرماه 1396 "   انقلاب اسلامی ایران به...

گزارش خطبه های نماز جمعه ی صائین قلعه مورخه 28 آبان ماه 1395

"    آمریکا دروغگو ، بد عهد و نامرد است ، از پشت خنجر می زند."

    خطیب جمعه  با دعوت  از خود و همه نمازگزاران به رعایت تقوای  الهی و پرهیز از محرمات به بحث انفاق و وقف از سنت های حسنه پرداخت و با بررسی آثار و برکات فراوان آن برای فرد و جامعه اظهار داشت : انسان های پرهیز کار و مومن کسانی هستند که در کنار اقامه نماز و انجام واجبات دینی از اموالی که خداوند به آنان عطا کرده انفاق می کنند . در ادامه نیکو کار بودن و ولایت مداری را از ویژگی های مردم صائین قلعه برشمرد و تصریح کرد : الحق که صائین قلعه دارالمحسنین است.

حجت الاسلام موسوی  اربعین سید و سالار شهیدان را به محبان او تسلیت گفت و زیارت اربعین را از شعار ها و علامات شیعه برشمرد . همچنین اربعین را بزرگترین گردهمائی عالم اسلام معرفی کرد و افزود حرکت جابرابن عبدالله سرآغاز حرکت پربرکتی بود که الآن به با شکوه ترین و جذاب ترین حرکت های پر شور اجتماع جهانی تبدیل شده است.

وی حرکت مردم از نقاط مختلف و شرکت آنان در پیاده روی به سوی کربلا را حاصل عشق و ایمان به ابا عبداله دانسته و افزود : هرکس می خواهد شیعه و قدرت آن را بشناسد داستان کربلا را بخواند و این همایش ها و صحنه ها را ببیند.

   حاج آقا موسوی با اشاره به مصوبه نمایندگان آمریکا برای ممانعت از فروش هواپیما به ایران و تمدید تحریم های گذشته به مدت 1 سال دیگر گفت: آمریکا دروغگو ، بد عهد و نامرد است ، از پشت خنجر می زند و با آن منفعت طلبی و مصلحت طلبی با بحران های اقتصادی ، اجتماعی ، سیاسی و اخلاقی متعددی مواجه است .

وی به صاحبان تفکر سازش با آمریکا گفت: دفاع ما از سوریه، یمن ، عراق، بر اساس قرآن و دشمنی با آمریکا و اسرائیل هم بر اساس  قرآن است چرا که هرکس که دین و ایمان دارد استکبار ستیز خواهد بود.

امام جمعه صائین قلعه  به مناسبت هفته بسیج به همه بسیجیان تبریک گفت و تاسیس آن را یکی از برکات و الطاف خداوند متعال بر ملت ایران در دوران 8 سال دفاع مقدس و بعد از آن برشمرد و اضافه کرد بسیج با ایثار ، فداکاری نیت خالص و شهادت طلبی در صحنه حاضر شد . نیرو های مخلصی که با تمام اعضاء آمیخته به محبت علی (ع) و اولاد علی (ع) به یاری امام پرداخته اند .

     وی همچنین خاطر نشان کرد : الان تفکر بسیجی منحصر به ملت ایران اسلامی نیست بلکه هسته مقاومت اسلامی با این تفکر در اکثر کشور های اسلامی به وجود آمده که نمونه بارز آن سوریه  را از دست داعش و تکفیر نجات می دهد و خطاب به کسانی که با عناوین مختلفی همچون لباس شخصی و تندرو درصدد تخریب بسیج هستند گفت : بسیج از این موضوع باکی ندارد.

در خاتمه از مردم منطقه خواست در راهپیمائی حرم تا حرم روز اربعین از امام زاده یحیی (ع) به مقصد امام زاده یعقوب (ع) حضور گسترده داشته باشند.

آخرین خبر

برگزاری نماز پرشکوه عید سعید قربان روز جمعه دهم شهریورماه سال 1396 در صایین قلعه

IMAGE

برگزاری نماز پرشکوه عید سعید قربان روز جمعه دهم شهریورماه سال 1396 در صایین قلعه      خطیب نماز ابتدا خود و همه نماز گزاران را به رعایت تقوای الهی دعوت کرد و به تشریح بخشی از اسرار قربانی در عید قربان پرداخت و گفت : ذبح...

آخرین خطبه

اقدام ترامپ در قدس اعلام جنگ با مسلمانان جهان است

IMAGE

گزارش خطبه های نماز جمعه ی صائین قلعه مورخه 17 آذر ماه 1396      خطیب جمعه خود و همه مردم را به رعایت تقوای الهی و پرهیز از محرمات دعوت کرده و با بیان فرمایشی از امیرالمومنین (ع) گفت : تقوا پیشه کنید از گناهان پرهیز کنید در...

جلسات

برگزاری جلسه ستاد نماز جمعه

IMAGE

جلسه ستاد نماز جمعه با حضور حجت الاسلام والمسلمین موسوی امام جمعه این شهر با اعضای ستاد نماز جمعه در دفتر امام جمعه برگزار شد.

جدیدترین مقاله

حضور امام زمان در آيينه احاديث

IMAGE

رهروان ولایت ـ در بحث اثبات وجود نازنین حضرت ولی عصر(عجل‌الله‌تعالی‌فرجه‌) گفته مي‌شود که هم ادله عقلی وجود دارد و هم ادله نقلی؛که به ادله‌ی نقلی موجود در این بحث می‌پردازیم: