Leader
24 آذر 1396 ساعت 00:30

همراه با قرآن

آیه قرآن تصادفی
Cloud
Masjed

به روایت تصویر

خطبه های نماز جمعه

اقدام ترامپ در قدس اعلام جنگ با مسلمانان جهان است

IMAGE

گزارش خطبه های نماز جمعه ی صائین قلعه مورخه 17 آذر ماه 1396      خطیب جمعه خود و همه...

عشق به شهید و شهادت در جامعه زنده است

IMAGE

گزارش خطبه های نماز جمعه ی صائین قلعه مورخه 10 آذر ماه 1396      خطیب جمعه خود و همه...

مسئولان چشم هایتان را باز کنید ، عینک خود را عوض کنید.

IMAGE

گزارش خطبه های نماز جمعه ی صائین قلعه مورخه 19 آبان ماه 1396      خطیب موقت جمعه ابتدا...

13 آبان بهترین فرصت برای فریاد زدن بر سر آمریکاست

IMAGE

گزارش خطبه های نماز جمعه ی صائین قلعه مورخه 12 آبان ماه 1396      خطیب جمعه بعد از دعوت...

گزارش خطبه های نماز جمعه ی صائین قلعه مورخه 14 مهرماه 1396

IMAGE

" آنچه لرزه بر اندام دشمن انداخته ایمان و باور مردم ایران به خدا ، استکبار ستیزی و...

مساله اقتصاد اولویت اول کشور است و اقتصاد مقاومتی علاج مشکلات جامعه است

IMAGE

گزارش خطبه های نماز جمعه ی صائین قلعه مورخه 28مهرماه 1396 " مساله اقتصاد اولویت اول...

انقلاب اسلامی ایران به رهبری حضرت امام(ره) استمرار همان نهضت و انقلاب آقا امام حسین (ع) در عصر حاضر است

IMAGE

گزارش خطبه های نماز جمعه ی صائین قلعه مورخه 21مهرماه 1396 "   انقلاب اسلامی ایران به...

آمریکا در سطح جهان مخصوصا خاورمیانه از منفورترین کشورهاست .

گزارش خطبه های نماز جمعه ی صائین قلعه مورخه 14 آبان ماه 1395

    خطیب موقت جمعه  با دعوت  از خود و همه نمازگزاران به رعایت تقوای الهی و بیان این مهم که هرگز از کافران اطاعت نکنید و با آموزش فرمول زندگی دینی و عمل به آن به سعادت اخروی خواهید رسید، به بحث تجارت با خدا پرداخته با تشریح ارکان پنج گانه آن گفت: خداوند متعال به عنوان سند معامله در سه کتاب سماوی خود به جهادگران راه خدا وعده بهشت جاویدان داده علی الخصوص به جهادگرانی که به تجارت با خداوند متعال وارد شده و با اهداء اموال خود در برداشته شدن موانع مختلف فرهنگی و تربیتی برای استقرار حاکمیت الهی تلاش حداکثری می کنند.

 وی در ادامه این بحث از کسانی که در راه اندازی حوزه های علمیه برادران و خواهران شهر  شرکت کردند تشکر کرده از مردم خواست که برای توسعه اینگونه اماکن علمی ، مذهبی بیش از پیش بپردازند.

حجت الاسلام شبیری  از حضور دانش آموزان ، دانشجویان ، مدیران مدارس و معلمان همچنین قاطبه ی مردم شریف صائین قلعه و توابع آن برای حضور در راهپیمائی روز 13 آبان قدر دانی کرده در صحنه بودن آنان را مصداق بارز تولی و تبری خواندند که با شجاعت به نمایش در آمد.

امام جمعه موقت صائین قلعه  پیرامون این جمله که چرا امام راحل تسخیر لانه جاسوسی را انقلاب دوم نامیدند و ایستادگی در مقابل آمریکا را از اصول انقلاب می دانستند و همچنین در پاسخ به کسانی که مقاومت امام در برابر استکبار را متعصبانه بر شمرده و نوعی لجبازی می دانند !...خاطر نشان کرد: این تفکر امام کاملا دارای منطق محکم و مستدل است چرا که مقام معظم رهبری در این باره فرموده اند : مبارزه با آمریکا به دلایل مختلفی منطقی است :  اول اینکه خوی استکباری و سطله گری که در طول تاریخ قبل و بعد از انقلاب بارها و بارها شاهد بوده ایم. از جمله کودتای 28 مرداد سال 32 و برگرداندن طاغوت به ایران و اخیراً در قضیه برجام با بدعهدی و عدم اجرای تعهدات خود به این سلطه پذیری پرداخته است.

   حاج آقا شبیری با ابراز نگرانی از وجود این تفکر در بین بعضی از کسانی که معتقدند ارتباط با آمریکا مشکل ما را حل می کند تاکید کرد: از زبان پرطرفدار ترین کاندیداهای خود آمریکا که برای تصاحب پست ریاست جمهوری در ستیزند می شنویم که امروز آمریکا با بحران اقتصادی ، سیاسی اجتماعی و اخلاقی روبروست بطوریکه کل سرمایه آن در دست یک در صد از شهروندان آن قرار دارد و از نظر سیاسی در سطح جهان مخصوصا خاورمیانه از منفورترین کشورهاست. این ثابت می کند که آمریکا برای حل مشکلات خود عاجز مانده ، چگونه صاحبان این تفکر در انتظار گشایش و حل مشکلات از طرف آمریکا هستند. 

آخرین خبر

برگزاری نماز پرشکوه عید سعید قربان روز جمعه دهم شهریورماه سال 1396 در صایین قلعه

IMAGE

برگزاری نماز پرشکوه عید سعید قربان روز جمعه دهم شهریورماه سال 1396 در صایین قلعه      خطیب نماز ابتدا خود و همه نماز گزاران را به رعایت تقوای الهی دعوت کرد و به تشریح بخشی از اسرار قربانی در عید قربان پرداخت و گفت : ذبح...

آخرین خطبه

اقدام ترامپ در قدس اعلام جنگ با مسلمانان جهان است

IMAGE

گزارش خطبه های نماز جمعه ی صائین قلعه مورخه 17 آذر ماه 1396      خطیب جمعه خود و همه مردم را به رعایت تقوای الهی و پرهیز از محرمات دعوت کرده و با بیان فرمایشی از امیرالمومنین (ع) گفت : تقوا پیشه کنید از گناهان پرهیز کنید در...

جلسات

برگزاری جلسه ستاد نماز جمعه

IMAGE

جلسه ستاد نماز جمعه با حضور حجت الاسلام والمسلمین موسوی امام جمعه این شهر با اعضای ستاد نماز جمعه در دفتر امام جمعه برگزار شد.

جدیدترین مقاله

حضور امام زمان در آيينه احاديث

IMAGE

رهروان ولایت ـ در بحث اثبات وجود نازنین حضرت ولی عصر(عجل‌الله‌تعالی‌فرجه‌) گفته مي‌شود که هم ادله عقلی وجود دارد و هم ادله نقلی؛که به ادله‌ی نقلی موجود در این بحث می‌پردازیم: