Leader
27 اسفند 1396 ساعت 21:19

همراه با قرآن

آیه قرآن تصادفی
Cloud
Masjed

به روایت تصویر

خطبه های نماز جمعه

مسئولان عدالت اجتماعی را جدی گرفته و با فساد اداری و اقتصادی برخورد قاطع داشته باشند

IMAGE

گزارش خطبه های نماز جمعه ی صائین قلعه مورخه 25 اسفند ماه 1396   خطیب جمعه بعد از دعوت...

تا امروز اتفاق خاصی در مورد شهرک فراموش شده صنعتی صائین قلعه رخ نداده است

IMAGE

گزارش خطبه های نماز جمعه ی صائین قلعه مورخه 18 اسفند ماه 1396 " تا امروز اتفاق خاصی در...

یک کارمند یا مدیر با حقوق مشخص چگونه میلیاردی می شود؟

IMAGE

گزارش خطبه های نماز جمعه ی صائین قلعه مورخه 11 اسفند ماه 1396   خطیب جمعه بعد از دعوت...

چه اتفاقی افتاده که در یک شهر 15 هزار نفری هیچ پروژه ای در ایام فجر افتتاح نشد

IMAGE

گزارش خطبه های نماز جمعه ی صائین قلعه مورخه 4 اسفند ماه 1396      خطیب جمعه بعد از...

گزارش خطبه های نماز جمعه ی صائین قلعه مورخه 27 بهمن ماه 1396

IMAGE

"سهم شهرستان ابهر از اشتغال، بر اساس تقسیمات عادلانه به نسبت جمعیت به صورت اسمی در...

این انقلاب مردمی و در راس آن حکومت ولی فقیه قرار دارد

IMAGE

گزارش خطبه های نماز جمعه ی صائین قلعه مورخه 13 بهمن ماه 1396 " این انقلاب مردمی و در...

نظارت بیشتر بر درمانگاه شبانه روزی ، راه اندازی آزمایشگاه و استقرار پزشک متخصص در شهر محقق شود

IMAGE

گزارش خطبه های نماز جمعه ی صائین قلعه مورخه 6 بهمن ماه 1396 " نظارت بیشتر بر درمانگاه...

آمریکا در سطح جهان مخصوصا خاورمیانه از منفورترین کشورهاست .

گزارش خطبه های نماز جمعه ی صائین قلعه مورخه 14 آبان ماه 1395

    خطیب موقت جمعه  با دعوت  از خود و همه نمازگزاران به رعایت تقوای الهی و بیان این مهم که هرگز از کافران اطاعت نکنید و با آموزش فرمول زندگی دینی و عمل به آن به سعادت اخروی خواهید رسید، به بحث تجارت با خدا پرداخته با تشریح ارکان پنج گانه آن گفت: خداوند متعال به عنوان سند معامله در سه کتاب سماوی خود به جهادگران راه خدا وعده بهشت جاویدان داده علی الخصوص به جهادگرانی که به تجارت با خداوند متعال وارد شده و با اهداء اموال خود در برداشته شدن موانع مختلف فرهنگی و تربیتی برای استقرار حاکمیت الهی تلاش حداکثری می کنند.

 وی در ادامه این بحث از کسانی که در راه اندازی حوزه های علمیه برادران و خواهران شهر  شرکت کردند تشکر کرده از مردم خواست که برای توسعه اینگونه اماکن علمی ، مذهبی بیش از پیش بپردازند.

حجت الاسلام شبیری  از حضور دانش آموزان ، دانشجویان ، مدیران مدارس و معلمان همچنین قاطبه ی مردم شریف صائین قلعه و توابع آن برای حضور در راهپیمائی روز 13 آبان قدر دانی کرده در صحنه بودن آنان را مصداق بارز تولی و تبری خواندند که با شجاعت به نمایش در آمد.

امام جمعه موقت صائین قلعه  پیرامون این جمله که چرا امام راحل تسخیر لانه جاسوسی را انقلاب دوم نامیدند و ایستادگی در مقابل آمریکا را از اصول انقلاب می دانستند و همچنین در پاسخ به کسانی که مقاومت امام در برابر استکبار را متعصبانه بر شمرده و نوعی لجبازی می دانند !...خاطر نشان کرد: این تفکر امام کاملا دارای منطق محکم و مستدل است چرا که مقام معظم رهبری در این باره فرموده اند : مبارزه با آمریکا به دلایل مختلفی منطقی است :  اول اینکه خوی استکباری و سطله گری که در طول تاریخ قبل و بعد از انقلاب بارها و بارها شاهد بوده ایم. از جمله کودتای 28 مرداد سال 32 و برگرداندن طاغوت به ایران و اخیراً در قضیه برجام با بدعهدی و عدم اجرای تعهدات خود به این سلطه پذیری پرداخته است.

   حاج آقا شبیری با ابراز نگرانی از وجود این تفکر در بین بعضی از کسانی که معتقدند ارتباط با آمریکا مشکل ما را حل می کند تاکید کرد: از زبان پرطرفدار ترین کاندیداهای خود آمریکا که برای تصاحب پست ریاست جمهوری در ستیزند می شنویم که امروز آمریکا با بحران اقتصادی ، سیاسی اجتماعی و اخلاقی روبروست بطوریکه کل سرمایه آن در دست یک در صد از شهروندان آن قرار دارد و از نظر سیاسی در سطح جهان مخصوصا خاورمیانه از منفورترین کشورهاست. این ثابت می کند که آمریکا برای حل مشکلات خود عاجز مانده ، چگونه صاحبان این تفکر در انتظار گشایش و حل مشکلات از طرف آمریکا هستند. 

آخرین خبر

شناخت و پایندی به اصول و مبانی انقلاب اسلامی و انقلابی ماندن را راه برون رفت از مشکلات است

IMAGE

گزارش خطبه های نماز جمعه ی صائین قلعه مورخه 20 بهمن ماه 1396 "  شناخت و پایندی به اصول و مبانی انقلاب اسلامی و انقلابی ماندن را راه برون رفت از مشکلات است "       خطیب جمعه پس از دعوت خود و همه نمازگزاران به رعایت تقوای الهی و...

آخرین خطبه

مسئولان عدالت اجتماعی را جدی گرفته و با فساد اداری و اقتصادی برخورد قاطع داشته باشند

IMAGE

گزارش خطبه های نماز جمعه ی صائین قلعه مورخه 25 اسفند ماه 1396   خطیب جمعه بعد از دعوت مردم به رعایت تقوای الهی وپرهیز از محرمات ،  با بیان برخی از ویژگی های اخلاقی و رفتاری صالحان و متقیان از جمله سبقت گرفتن در خیرات ، پرهیز...

جلسات

برگزاری جلسه ستاد نماز جمعه

IMAGE

جلسه ستاد نماز جمعه با حضور حجت الاسلام والمسلمین موسوی امام جمعه این شهر با اعضای ستاد نماز جمعه در دفتر امام جمعه برگزار شد.

جدیدترین مقاله

حضور امام زمان در آيينه احاديث

IMAGE

رهروان ولایت ـ در بحث اثبات وجود نازنین حضرت ولی عصر(عجل‌الله‌تعالی‌فرجه‌) گفته مي‌شود که هم ادله عقلی وجود دارد و هم ادله نقلی؛که به ادله‌ی نقلی موجود در این بحث می‌پردازیم: