Leader
02 اسفند 1396 ساعت 03:03

همراه با قرآن

آیه قرآن تصادفی
Cloud
Masjed

به روایت تصویر

خطبه های نماز جمعه

گزارش خطبه های نماز جمعه ی صائین قلعه مورخه 27 بهمن ماه 1396

IMAGE

"سهم شهرستان ابهر از اشتغال، بر اساس تقسیمات عادلانه به نسبت جمعیت به صورت اسمی در...

این انقلاب مردمی و در راس آن حکومت ولی فقیه قرار دارد

IMAGE

گزارش خطبه های نماز جمعه ی صائین قلعه مورخه 13 بهمن ماه 1396 " این انقلاب مردمی و در...

نظارت بیشتر بر درمانگاه شبانه روزی ، راه اندازی آزمایشگاه و استقرار پزشک متخصص در شهر محقق شود

IMAGE

گزارش خطبه های نماز جمعه ی صائین قلعه مورخه 6 بهمن ماه 1396 " نظارت بیشتر بر درمانگاه...

هر سه قوه باید پاسخگو باشند!

IMAGE

گزارش خطبه های نماز جمعه ی صائین قلعه مورخه 29 دی ماه 1396      خطیب موقت جمعه پس از...

مسئولین باید قدردان حضور حماسی مردم در دفاع از انقلاب و آرمان ها و ارزش های اسلامی باشند

IMAGE

گزارش خطبه های نماز جمعه ی صائین قلعه مورخه 22 دی ماه 1396 "مسئولین باید قدردان حضور...

شناخت دشمن و همچنین مقابله به هنگام با فتنه از علائم بصیرت و هوشیاری است.

IMAGE

گزارش خطبه های نماز جمعه ی صائین قلعه مورخه 15 دی ماه 1396 " شناخت دشمن و همچنین...

فائق آمدن بر مشکلات اقتصادی و معیشتی مردم ، اقتصاد مقاومتیست

IMAGE

گزارش خطبه های نماز جمعه ی صائین قلعه مورخه 8 دی ماه 1396  خطیب جمعه خود و همه مردم را...

13 آبان روز ذلت آمریکا در برابر ملت ایران است.

گزارش خطبه های نماز جمعه ی صائین قلعه مورخه 7 آبان ماه 1395

خطیب جمعه  با دعوت  از خود و همه نمازگزاران به رعایت تقوای الهی و پرهیز از محرمات گفت: جامعه ای به درد امام زمان می خورد که احساس نیاز جدی به امام زمان (عج) داشته باشد و اگر چنین احساسی به وجود آمد چنین جامعه ای برای گسترش و پیاده شدن احکام الهی تلاش خواهد نمود. و از دیگر ویژگی های جامعه مهدوی تناسب پیدا کردن افراد جامعه با باور ها و آرزوهای امام زمان (عج) می باشد.

حجت الاسلام موسوی روز تسخیر لانه جاسوسی را یک روز ماندگار در تاریخ جمهوری اسلامی ایران دانست و گفت: در آن روز دست آمریکا برای ملت ایران رو شد.

امام جمعه صائین قلعه  با تشریح موارد زیادی از جنایت ها و خیانت های آمریکا در حق ملت ایران تصریح کرد: 13 آبان روز ذلت آمریکا در برابر ملت ایران است و مختص به سال 58 نیست . طبیعت استکبار سلطه است و هاضمه سیری ناپذیری دارد و با ما دشمنی می کند لذا تاز زمانی که این دشمنی وجود دارد مبارزه هم هست.

   حاج آقا موسوی به مناسبت سالروز شهادت شهید فهمیده ، روز نوجوان و بسیج دانش آموزی با انتقاد از حذف نام شهید فهمیده از متن کتاب درسی پایه ششم ابتدائی، شهید فهمیده را الگوی نوجوان ایرانی و سرباز ولایت معرفی کرده ، ادامه داد: باید شهید فهمیده و امثال شهید فهمیده ها به دانش آموزان و جامعه ایرانی معرفی شوند.

   وی  با اشاره به اختلاس 8 هزار میلیاردی در صندوق ذخیره فرهنگیان خاطرنشان کرد: اگر به فرمایشات مقام معظم رهبری در بحث مبارزه با مفاسد اقتصادی و برخورد با فیش های نجومی خوب عمل می شد امروز شاهد رسوایی دیگری در این عرصه نبودیم. لذا انتظار از مراجع قضائی پیگیری مستمر و قاطع در این زمینه است.

    در ادامه ضمن قدر دانی از همه فعالان عرصه تولید محصولات کشاورزی خواستار حمایت ویژه ی مسئولان از آنان شد و افزود: کشاورزان این قشر زحمت کش برای امرار معاش خود و رونق اقتصاد کشور مدام در تلاشند، لذا باید با قیمت گذاری مناسب برای بیشتر تولیدات آنان از آنها حمایت شود.

   در خاتمه در بحث مشکلات و مطالبات مردم اشاره ای داشتند به جایگاه سوخت شهر که مدتی است از فعالیت بازمانده  و از مسئولان خواست برای راه اندازی دوباره آن هرچه زودتر اقدام کنند.

آخرین خبر

شناخت و پایندی به اصول و مبانی انقلاب اسلامی و انقلابی ماندن را راه برون رفت از مشکلات است

IMAGE

گزارش خطبه های نماز جمعه ی صائین قلعه مورخه 20 بهمن ماه 1396 "  شناخت و پایندی به اصول و مبانی انقلاب اسلامی و انقلابی ماندن را راه برون رفت از مشکلات است "       خطیب جمعه پس از دعوت خود و همه نمازگزاران به رعایت تقوای الهی و...

آخرین خطبه

گزارش خطبه های نماز جمعه ی صائین قلعه مورخه 27 بهمن ماه 1396

IMAGE

"سهم شهرستان ابهر از اشتغال، بر اساس تقسیمات عادلانه به نسبت جمعیت به صورت اسمی در سایت استانداری قرار گیرد"      خطیب موقت جمعه پس از دعوت خود و همه نمازگزاران به رعایت تقوای الهی و پرهیز از محرمات گفت: تقوا باعث عزت و...

جلسات

برگزاری جلسه ستاد نماز جمعه

IMAGE

جلسه ستاد نماز جمعه با حضور حجت الاسلام والمسلمین موسوی امام جمعه این شهر با اعضای ستاد نماز جمعه در دفتر امام جمعه برگزار شد.

جدیدترین مقاله

حضور امام زمان در آيينه احاديث

IMAGE

رهروان ولایت ـ در بحث اثبات وجود نازنین حضرت ولی عصر(عجل‌الله‌تعالی‌فرجه‌) گفته مي‌شود که هم ادله عقلی وجود دارد و هم ادله نقلی؛که به ادله‌ی نقلی موجود در این بحث می‌پردازیم: