Leader
21 آذر 1396 ساعت 14:06

همراه با قرآن

آیه قرآن تصادفی
Cloud
Masjed

به روایت تصویر

خطبه های نماز جمعه

اقدام ترامپ در قدس اعلام جنگ با مسلمانان جهان است

IMAGE

گزارش خطبه های نماز جمعه ی صائین قلعه مورخه 17 آذر ماه 1396      خطیب جمعه خود و همه...

عشق به شهید و شهادت در جامعه زنده است

IMAGE

گزارش خطبه های نماز جمعه ی صائین قلعه مورخه 10 آذر ماه 1396      خطیب جمعه خود و همه...

مسئولان چشم هایتان را باز کنید ، عینک خود را عوض کنید.

IMAGE

گزارش خطبه های نماز جمعه ی صائین قلعه مورخه 19 آبان ماه 1396      خطیب موقت جمعه ابتدا...

13 آبان بهترین فرصت برای فریاد زدن بر سر آمریکاست

IMAGE

گزارش خطبه های نماز جمعه ی صائین قلعه مورخه 12 آبان ماه 1396      خطیب جمعه بعد از دعوت...

گزارش خطبه های نماز جمعه ی صائین قلعه مورخه 14 مهرماه 1396

IMAGE

" آنچه لرزه بر اندام دشمن انداخته ایمان و باور مردم ایران به خدا ، استکبار ستیزی و...

مساله اقتصاد اولویت اول کشور است و اقتصاد مقاومتی علاج مشکلات جامعه است

IMAGE

گزارش خطبه های نماز جمعه ی صائین قلعه مورخه 28مهرماه 1396 " مساله اقتصاد اولویت اول...

انقلاب اسلامی ایران به رهبری حضرت امام(ره) استمرار همان نهضت و انقلاب آقا امام حسین (ع) در عصر حاضر است

IMAGE

گزارش خطبه های نماز جمعه ی صائین قلعه مورخه 21مهرماه 1396 "   انقلاب اسلامی ایران به...

13 آبان روز ذلت آمریکا در برابر ملت ایران است.

گزارش خطبه های نماز جمعه ی صائین قلعه مورخه 7 آبان ماه 1395

خطیب جمعه  با دعوت  از خود و همه نمازگزاران به رعایت تقوای الهی و پرهیز از محرمات گفت: جامعه ای به درد امام زمان می خورد که احساس نیاز جدی به امام زمان (عج) داشته باشد و اگر چنین احساسی به وجود آمد چنین جامعه ای برای گسترش و پیاده شدن احکام الهی تلاش خواهد نمود. و از دیگر ویژگی های جامعه مهدوی تناسب پیدا کردن افراد جامعه با باور ها و آرزوهای امام زمان (عج) می باشد.

حجت الاسلام موسوی روز تسخیر لانه جاسوسی را یک روز ماندگار در تاریخ جمهوری اسلامی ایران دانست و گفت: در آن روز دست آمریکا برای ملت ایران رو شد.

امام جمعه صائین قلعه  با تشریح موارد زیادی از جنایت ها و خیانت های آمریکا در حق ملت ایران تصریح کرد: 13 آبان روز ذلت آمریکا در برابر ملت ایران است و مختص به سال 58 نیست . طبیعت استکبار سلطه است و هاضمه سیری ناپذیری دارد و با ما دشمنی می کند لذا تاز زمانی که این دشمنی وجود دارد مبارزه هم هست.

   حاج آقا موسوی به مناسبت سالروز شهادت شهید فهمیده ، روز نوجوان و بسیج دانش آموزی با انتقاد از حذف نام شهید فهمیده از متن کتاب درسی پایه ششم ابتدائی، شهید فهمیده را الگوی نوجوان ایرانی و سرباز ولایت معرفی کرده ، ادامه داد: باید شهید فهمیده و امثال شهید فهمیده ها به دانش آموزان و جامعه ایرانی معرفی شوند.

   وی  با اشاره به اختلاس 8 هزار میلیاردی در صندوق ذخیره فرهنگیان خاطرنشان کرد: اگر به فرمایشات مقام معظم رهبری در بحث مبارزه با مفاسد اقتصادی و برخورد با فیش های نجومی خوب عمل می شد امروز شاهد رسوایی دیگری در این عرصه نبودیم. لذا انتظار از مراجع قضائی پیگیری مستمر و قاطع در این زمینه است.

    در ادامه ضمن قدر دانی از همه فعالان عرصه تولید محصولات کشاورزی خواستار حمایت ویژه ی مسئولان از آنان شد و افزود: کشاورزان این قشر زحمت کش برای امرار معاش خود و رونق اقتصاد کشور مدام در تلاشند، لذا باید با قیمت گذاری مناسب برای بیشتر تولیدات آنان از آنها حمایت شود.

   در خاتمه در بحث مشکلات و مطالبات مردم اشاره ای داشتند به جایگاه سوخت شهر که مدتی است از فعالیت بازمانده  و از مسئولان خواست برای راه اندازی دوباره آن هرچه زودتر اقدام کنند.

آخرین خبر

برگزاری نماز پرشکوه عید سعید قربان روز جمعه دهم شهریورماه سال 1396 در صایین قلعه

IMAGE

برگزاری نماز پرشکوه عید سعید قربان روز جمعه دهم شهریورماه سال 1396 در صایین قلعه      خطیب نماز ابتدا خود و همه نماز گزاران را به رعایت تقوای الهی دعوت کرد و به تشریح بخشی از اسرار قربانی در عید قربان پرداخت و گفت : ذبح...

آخرین خطبه

اقدام ترامپ در قدس اعلام جنگ با مسلمانان جهان است

IMAGE

گزارش خطبه های نماز جمعه ی صائین قلعه مورخه 17 آذر ماه 1396      خطیب جمعه خود و همه مردم را به رعایت تقوای الهی و پرهیز از محرمات دعوت کرده و با بیان فرمایشی از امیرالمومنین (ع) گفت : تقوا پیشه کنید از گناهان پرهیز کنید در...

جلسات

برگزاری جلسه ستاد نماز جمعه

IMAGE

جلسه ستاد نماز جمعه با حضور حجت الاسلام والمسلمین موسوی امام جمعه این شهر با اعضای ستاد نماز جمعه در دفتر امام جمعه برگزار شد.

جدیدترین مقاله

حضور امام زمان در آيينه احاديث

IMAGE

رهروان ولایت ـ در بحث اثبات وجود نازنین حضرت ولی عصر(عجل‌الله‌تعالی‌فرجه‌) گفته مي‌شود که هم ادله عقلی وجود دارد و هم ادله نقلی؛که به ادله‌ی نقلی موجود در این بحث می‌پردازیم: