Leader
21 آذر 1396 ساعت 14:08

همراه با قرآن

آیه قرآن تصادفی
Cloud
Masjed

به روایت تصویر

خطبه های نماز جمعه

اقدام ترامپ در قدس اعلام جنگ با مسلمانان جهان است

IMAGE

گزارش خطبه های نماز جمعه ی صائین قلعه مورخه 17 آذر ماه 1396      خطیب جمعه خود و همه...

عشق به شهید و شهادت در جامعه زنده است

IMAGE

گزارش خطبه های نماز جمعه ی صائین قلعه مورخه 10 آذر ماه 1396      خطیب جمعه خود و همه...

مسئولان چشم هایتان را باز کنید ، عینک خود را عوض کنید.

IMAGE

گزارش خطبه های نماز جمعه ی صائین قلعه مورخه 19 آبان ماه 1396      خطیب موقت جمعه ابتدا...

13 آبان بهترین فرصت برای فریاد زدن بر سر آمریکاست

IMAGE

گزارش خطبه های نماز جمعه ی صائین قلعه مورخه 12 آبان ماه 1396      خطیب جمعه بعد از دعوت...

گزارش خطبه های نماز جمعه ی صائین قلعه مورخه 14 مهرماه 1396

IMAGE

" آنچه لرزه بر اندام دشمن انداخته ایمان و باور مردم ایران به خدا ، استکبار ستیزی و...

مساله اقتصاد اولویت اول کشور است و اقتصاد مقاومتی علاج مشکلات جامعه است

IMAGE

گزارش خطبه های نماز جمعه ی صائین قلعه مورخه 28مهرماه 1396 " مساله اقتصاد اولویت اول...

انقلاب اسلامی ایران به رهبری حضرت امام(ره) استمرار همان نهضت و انقلاب آقا امام حسین (ع) در عصر حاضر است

IMAGE

گزارش خطبه های نماز جمعه ی صائین قلعه مورخه 21مهرماه 1396 "   انقلاب اسلامی ایران به...

گزارش خطبه های نماز جمعه ی صائین قلعه مورخ شانزدهم مهرماه 1395

  "  عاشورای حسینی حماسه ای از جنس بالاترین سطح امر به معروف و نهی از منکر هاست"

    خطیب جمعه  پس از سفارش به رعایت تقوای الهی از محبان اهل بیت (ع) خواست که عاشقانه در مراسم سوگواری اباعبدالله الحسین (ع) شرکت کنند.

حاج آقا موسوی زمان برداشت محصول را فرصتی مناسب دانست  برای تشکر از کشاورزان و همه اقشار اهل پرداخت زکات وگفت: خداوند متعال برکات خود را بر همه نازل کرده و شما مردم متدین هم اهل زکات هستید . لذا می توانید با رعایت اولویت ها به نیازمندان ، فقرا و مراکز عام المنفعه کمک کنید.

     وی بقعه امام زاده یعقوب (ع)، مساجد ، دارالقران و مرکز نیکوکاری امیرالمومنین (ع) شهر را از محل های مهم برای پرداخت زکات برشمرد.

حجت الاسلام موسوی از اعضای شورای اسلامی شهر و شهرداری برای حمایت ها و همیاری در استقرار حوزه علمیه برادران و خواهران در شهر قدر دانی کرده از شروع ثبت نام طلبه برای حوزه علمیه خواهران خبر داد و افزون بر آن تشکر ویژه ای داشت از ارائه خدمات بهتر در امورات عمرانی و آسفالت ریزی خیابان های شهر و اظهار امیدواری کرد که این روند ادامه داشته باشد.

امام جمعه صائین قلعه در بخشی از خطبه اول از حضور گسترده جوانان و نوجوانان در تزئین شهر ، مساجد و تکایا و حسینیه ها قدر دانی کرده به پرهیز از مزاحمت های صوتی بی موقع تاکید کرد و گفت:عزاداری ها باید ما را به خدا و فرهنگ امام حسین (ع) نزدیک کند. 

حجت الاسلام موسوی عاشورا را یک حادثه و جریان تاریخی خواند و افزود:  عاشورای حسینی حماسه ای از جنس بالاترین سطح امر به معروف و نهی از منکر هاست که در آن حق و باطل دائم در تقابلند .

     ایشان با اذعان به جدی بودن تقابل حق و باطل در منطقه و نیاز بیشتر به وحدت جوامع اسلامی اظهار داشت: امروز تمام کفر در یک جبهه جمع شده و کمر به حذف اسلام بسته اند تا جائی که شیعیان ایران و مسلمانان را از شرکت در مراسم عبادی حج منع کردند.

   در خاتمه شناخت دشمن و یزید زمان ، تبعیت از ولایت فقیه و مقدم نداشتن فهم خود بر فهم ولی فقیه و رهبر معظم انقلاب ، جدی گرفتن نفوذ دشمن و بدبینی به آمریکا را فهم دقیقی  از فرهنگ عاشورا دانست و خاطر نشان کرد : دهه محرم یک فرصت طلائی برای هدایت افکار و اندیشه به سمت آرمان های حسینی و نشر تفکر انقلابی است.

آخرین خبر

برگزاری نماز پرشکوه عید سعید قربان روز جمعه دهم شهریورماه سال 1396 در صایین قلعه

IMAGE

برگزاری نماز پرشکوه عید سعید قربان روز جمعه دهم شهریورماه سال 1396 در صایین قلعه      خطیب نماز ابتدا خود و همه نماز گزاران را به رعایت تقوای الهی دعوت کرد و به تشریح بخشی از اسرار قربانی در عید قربان پرداخت و گفت : ذبح...

آخرین خطبه

اقدام ترامپ در قدس اعلام جنگ با مسلمانان جهان است

IMAGE

گزارش خطبه های نماز جمعه ی صائین قلعه مورخه 17 آذر ماه 1396      خطیب جمعه خود و همه مردم را به رعایت تقوای الهی و پرهیز از محرمات دعوت کرده و با بیان فرمایشی از امیرالمومنین (ع) گفت : تقوا پیشه کنید از گناهان پرهیز کنید در...

جلسات

برگزاری جلسه ستاد نماز جمعه

IMAGE

جلسه ستاد نماز جمعه با حضور حجت الاسلام والمسلمین موسوی امام جمعه این شهر با اعضای ستاد نماز جمعه در دفتر امام جمعه برگزار شد.

جدیدترین مقاله

حضور امام زمان در آيينه احاديث

IMAGE

رهروان ولایت ـ در بحث اثبات وجود نازنین حضرت ولی عصر(عجل‌الله‌تعالی‌فرجه‌) گفته مي‌شود که هم ادله عقلی وجود دارد و هم ادله نقلی؛که به ادله‌ی نقلی موجود در این بحث می‌پردازیم: