Leader
04 خرداد 1397 ساعت 03:23

همراه با قرآن

آیه قرآن تصادفی
Cloud
Masjed

به روایت تصویر

خطبه های نماز جمعه

چشم دوختن به اروپا برای حل مشکلات اقتصادی همانقدر اشتباه است که چشم دوختن به آمریکا اشتباه بود!

IMAGE

گزارش خطبه های نماز جمعه ی صائین قلعه مورخه 28 اردیبهشت ماه 97 "  چشم دوختن به اروپا...

مسئولان در چنین روزهایی کشاورزان را تنها نگذاشته و در پرداخت خسارت بیمه تلاش کنند

IMAGE

گزارش خطبه های نماز جمعه ی صائین قلعه مورخه 31 فروردین ماه 97 "   مسئولان در چنین...

باید با تکیه بر این نیرو های کارآمد (جوانان ) از تمام ظرفیت ها استفاده کنیم.

IMAGE

گزارش خطبه های نماز جمعه ی صائین قلعه مورخه دهم فروردین ماه 97   خطیب موقت جمعه بعد...

چقدر زیبا می شود برای نزدیکی قلوب به یکدیگر و عمران و آبادانی شهر و کشور همه با هم تلاش کنیم.

IMAGE

گزارش خطبه های نماز جمعه ی صائین قلعه مورخه سوم فروردین ماه 97 "چقدر زیبا می شود...

مسئولان عدالت اجتماعی را جدی گرفته و با فساد اداری و اقتصادی برخورد قاطع داشته باشند

IMAGE

گزارش خطبه های نماز جمعه ی صائین قلعه مورخه 25 اسفند ماه 1396   خطیب جمعه بعد از دعوت...

تا امروز اتفاق خاصی در مورد شهرک فراموش شده صنعتی صائین قلعه رخ نداده است

IMAGE

گزارش خطبه های نماز جمعه ی صائین قلعه مورخه 18 اسفند ماه 1396 " تا امروز اتفاق خاصی در...

یک کارمند یا مدیر با حقوق مشخص چگونه میلیاردی می شود؟

IMAGE

گزارش خطبه های نماز جمعه ی صائین قلعه مورخه 11 اسفند ماه 1396   خطیب جمعه بعد از دعوت...

گزارش خطبه های نماز جمعه ی صائین قلعه مورخ نهم مهرماه 1395

 خطاب به نمایندگان مجلس:" حال نوبت شماست که به داد مردم برسید و به مشکلات آنان برسید "

    خطیب موقت جمعه  پس از سفارش به رعایت تقوای الهی توجه مردم را معطوف اهل بیت عصمت و طهارت کرد و خواستار حضور پرشور و شعور در مراسم ایام سوگواری اباعبدا... الحسین (علیه السلام) در ماه محرم شد و با بیان این جمله که یک عده از مسئولان شمشیر به دست با نظام  در ستیزند باید بدانند که خون شهدا حافظ نظام است . از نمایندگان مجلس ، قوه قضائیه و مجریه به خاطر بی اهمیتی به دست درازی عده ای به اموال عمومی با هر شکل آن انتقاد کرد.

حاج آقا حسینی   با تبریک هفته نیروی انتظامی از پرسنل پر تلاش آن قدر دانی کرد و افزود : خواب راحت شهروندان در منازل حاصل هوشیاری و بیداری آنان است که از مطالبات اصلی مردم است.

در ادامه این موضوع از نیروی انتظامی خواست که در توقیف و انتقال موتور سیکلت های متخلف به پارکینگ دقت بیشتری کرده و کشاورزانی را که با موتور سیکلت به مزارع و باغات در تردد هستند مراعات کنند.

امام جمعه موقت صائین قلعه در خطبه های امروز با طرح مشکلات عدیده تلاشگران عرصه کشاورزی خواستار حمایت واقعی از این قشر زحمت کش شد. و با بیان این مهم که بیش از سی سال از استقرار نظام مقدس جمهوری اسلامی گذشته ، هنوز محصول کشاورز ایرانی روی دستش می ماند تا برای فروش آن به التماس بیفتد .

      وی با ابراز گله از توجه ویژه به بعضی هنرمندان و ورزشکاران گفت: ما مخالف هنر و فوتبال نیستیم . به بازیگر فیلم هنرمند می گوییم آیا رزم در مقابل دشمن هنر نیست؟ با توجه به مفهوم واقعی هنر ، باید به فکر هنر دینی باشیم ؟ یا هنر غربی؟ هنر اصلی در کشور هنر صنعت و کشاورزی است بدانید اگر کشاورزی نباشد صنعتی هم نخواهد بود.

     او همچنین با انتقاد از برنامه ریزی های شعاری دولت های حال و گذشته تصریح کرد: کشاورز با تحمل مشقت فراوان دوران کاشت، داشت و برداشت محصول و محافظت آن از سرقت دزدان و دستبرد معتادان همچنین آفت های فراوان غیر از بلایای طبیعی و بعد از برداشت نجات از دست کلاهبرداران که همه چشم به محصول آنان دوخته اند تازه به روزی می رسد که برای فروش آن به دلالان التماس کند. چرا قیمت تضمینی نداریم؟

   حجت الاسلام حسینی با بیان اینکه دزدی های نجومی در کشور بوده ، حقوق های کلان دریافت شده سر از کانادا در آورده ...! افزود :اولویت اول برای دولت ، مجلس و نظام بخش کشاورزی است. کشاورزان توان فرار از کشور را ندارند و این کشاورزان و صنعتگران هستند که بقای نظام را تضمین می کنند .

   وی در ادامه این موضوع خطاب به منتخبان مردم گفت : نمایندگان مجلس از این تک فوریتی ها و دوفوریتی ها یکی را هم برای بخش کشاورزی به مجلس ببرند ، دولت هنوز خسارت بیمه پارسال کشاورزان و پول گندم بخشی از گندم کاران را نداده است. منتخبان بدانند که از بین مردم هستند ، شهدا هم از بین مردم بودند و با انتقاد شدید از رفتار و خواست های نمایندگان از مردم در زمان قبل از انتخابات گفت: حال نوبت شماست که به داد مردم برسید و به مشکلات آنان فکر کنید.

 

آخرین خبر

طی دو ماه وضعیت همه زمینهای دارای معارض شهرک صنعتی صائین قلعه از طریق طرح تملک حل می گردد.

IMAGE

گزارش خطبه های نماز جمعه ی صائین قلعه مورخه 14 اردیبهشت ماه 97 "    طی دو ماه وضعیت همه زمینهای دارای معارض شهرک صنعتی صائین قلعه از طریق طرح تملک حل می گردد."   خطیب جمعه ضمن تاکید بر تقوای الهی و پرهیز از محرمات گفت: گناه...

آخرین خطبه

چشم دوختن به اروپا برای حل مشکلات اقتصادی همانقدر اشتباه است که چشم دوختن به آمریکا اشتباه بود!

IMAGE

گزارش خطبه های نماز جمعه ی صائین قلعه مورخه 28 اردیبهشت ماه 97 "  چشم دوختن به اروپا برای حل مشکلات اقتصادی همانقدر اشتباه است که چشم دوختن به آمریکا اشتباه بود!"      خطیب جمعه بعد از دعوت به رعایت تقوای الهی و پرهیز از...

جلسات

برگزاری جلسه ستاد نماز جمعه

IMAGE

جلسه ستاد نماز جمعه با حضور حجت الاسلام والمسلمین موسوی امام جمعه این شهر با اعضای ستاد نماز جمعه در دفتر امام جمعه برگزار شد.

جدیدترین مقاله

حضور امام زمان در آيينه احاديث

IMAGE

رهروان ولایت ـ در بحث اثبات وجود نازنین حضرت ولی عصر(عجل‌الله‌تعالی‌فرجه‌) گفته مي‌شود که هم ادله عقلی وجود دارد و هم ادله نقلی؛که به ادله‌ی نقلی موجود در این بحث می‌پردازیم: