Leader
01 اسفند 1396 ساعت 21:35

همراه با قرآن

آیه قرآن تصادفی
Cloud
Masjed

به روایت تصویر

خطبه های نماز جمعه

گزارش خطبه های نماز جمعه ی صائین قلعه مورخه 27 بهمن ماه 1396

IMAGE

"سهم شهرستان ابهر از اشتغال، بر اساس تقسیمات عادلانه به نسبت جمعیت به صورت اسمی در...

این انقلاب مردمی و در راس آن حکومت ولی فقیه قرار دارد

IMAGE

گزارش خطبه های نماز جمعه ی صائین قلعه مورخه 13 بهمن ماه 1396 " این انقلاب مردمی و در...

نظارت بیشتر بر درمانگاه شبانه روزی ، راه اندازی آزمایشگاه و استقرار پزشک متخصص در شهر محقق شود

IMAGE

گزارش خطبه های نماز جمعه ی صائین قلعه مورخه 6 بهمن ماه 1396 " نظارت بیشتر بر درمانگاه...

هر سه قوه باید پاسخگو باشند!

IMAGE

گزارش خطبه های نماز جمعه ی صائین قلعه مورخه 29 دی ماه 1396      خطیب موقت جمعه پس از...

مسئولین باید قدردان حضور حماسی مردم در دفاع از انقلاب و آرمان ها و ارزش های اسلامی باشند

IMAGE

گزارش خطبه های نماز جمعه ی صائین قلعه مورخه 22 دی ماه 1396 "مسئولین باید قدردان حضور...

شناخت دشمن و همچنین مقابله به هنگام با فتنه از علائم بصیرت و هوشیاری است.

IMAGE

گزارش خطبه های نماز جمعه ی صائین قلعه مورخه 15 دی ماه 1396 " شناخت دشمن و همچنین...

فائق آمدن بر مشکلات اقتصادی و معیشتی مردم ، اقتصاد مقاومتیست

IMAGE

گزارش خطبه های نماز جمعه ی صائین قلعه مورخه 8 دی ماه 1396  خطیب جمعه خود و همه مردم را...

گزارش خطبه های نماز جمعه ی صائین قلعه مورخ نهم مهرماه 1395

 خطاب به نمایندگان مجلس:" حال نوبت شماست که به داد مردم برسید و به مشکلات آنان برسید "

    خطیب موقت جمعه  پس از سفارش به رعایت تقوای الهی توجه مردم را معطوف اهل بیت عصمت و طهارت کرد و خواستار حضور پرشور و شعور در مراسم ایام سوگواری اباعبدا... الحسین (علیه السلام) در ماه محرم شد و با بیان این جمله که یک عده از مسئولان شمشیر به دست با نظام  در ستیزند باید بدانند که خون شهدا حافظ نظام است . از نمایندگان مجلس ، قوه قضائیه و مجریه به خاطر بی اهمیتی به دست درازی عده ای به اموال عمومی با هر شکل آن انتقاد کرد.

حاج آقا حسینی   با تبریک هفته نیروی انتظامی از پرسنل پر تلاش آن قدر دانی کرد و افزود : خواب راحت شهروندان در منازل حاصل هوشیاری و بیداری آنان است که از مطالبات اصلی مردم است.

در ادامه این موضوع از نیروی انتظامی خواست که در توقیف و انتقال موتور سیکلت های متخلف به پارکینگ دقت بیشتری کرده و کشاورزانی را که با موتور سیکلت به مزارع و باغات در تردد هستند مراعات کنند.

امام جمعه موقت صائین قلعه در خطبه های امروز با طرح مشکلات عدیده تلاشگران عرصه کشاورزی خواستار حمایت واقعی از این قشر زحمت کش شد. و با بیان این مهم که بیش از سی سال از استقرار نظام مقدس جمهوری اسلامی گذشته ، هنوز محصول کشاورز ایرانی روی دستش می ماند تا برای فروش آن به التماس بیفتد .

      وی با ابراز گله از توجه ویژه به بعضی هنرمندان و ورزشکاران گفت: ما مخالف هنر و فوتبال نیستیم . به بازیگر فیلم هنرمند می گوییم آیا رزم در مقابل دشمن هنر نیست؟ با توجه به مفهوم واقعی هنر ، باید به فکر هنر دینی باشیم ؟ یا هنر غربی؟ هنر اصلی در کشور هنر صنعت و کشاورزی است بدانید اگر کشاورزی نباشد صنعتی هم نخواهد بود.

     او همچنین با انتقاد از برنامه ریزی های شعاری دولت های حال و گذشته تصریح کرد: کشاورز با تحمل مشقت فراوان دوران کاشت، داشت و برداشت محصول و محافظت آن از سرقت دزدان و دستبرد معتادان همچنین آفت های فراوان غیر از بلایای طبیعی و بعد از برداشت نجات از دست کلاهبرداران که همه چشم به محصول آنان دوخته اند تازه به روزی می رسد که برای فروش آن به دلالان التماس کند. چرا قیمت تضمینی نداریم؟

   حجت الاسلام حسینی با بیان اینکه دزدی های نجومی در کشور بوده ، حقوق های کلان دریافت شده سر از کانادا در آورده ...! افزود :اولویت اول برای دولت ، مجلس و نظام بخش کشاورزی است. کشاورزان توان فرار از کشور را ندارند و این کشاورزان و صنعتگران هستند که بقای نظام را تضمین می کنند .

   وی در ادامه این موضوع خطاب به منتخبان مردم گفت : نمایندگان مجلس از این تک فوریتی ها و دوفوریتی ها یکی را هم برای بخش کشاورزی به مجلس ببرند ، دولت هنوز خسارت بیمه پارسال کشاورزان و پول گندم بخشی از گندم کاران را نداده است. منتخبان بدانند که از بین مردم هستند ، شهدا هم از بین مردم بودند و با انتقاد شدید از رفتار و خواست های نمایندگان از مردم در زمان قبل از انتخابات گفت: حال نوبت شماست که به داد مردم برسید و به مشکلات آنان فکر کنید.

 

آخرین خبر

شناخت و پایندی به اصول و مبانی انقلاب اسلامی و انقلابی ماندن را راه برون رفت از مشکلات است

IMAGE

گزارش خطبه های نماز جمعه ی صائین قلعه مورخه 20 بهمن ماه 1396 "  شناخت و پایندی به اصول و مبانی انقلاب اسلامی و انقلابی ماندن را راه برون رفت از مشکلات است "       خطیب جمعه پس از دعوت خود و همه نمازگزاران به رعایت تقوای الهی و...

آخرین خطبه

گزارش خطبه های نماز جمعه ی صائین قلعه مورخه 27 بهمن ماه 1396

IMAGE

"سهم شهرستان ابهر از اشتغال، بر اساس تقسیمات عادلانه به نسبت جمعیت به صورت اسمی در سایت استانداری قرار گیرد"      خطیب موقت جمعه پس از دعوت خود و همه نمازگزاران به رعایت تقوای الهی و پرهیز از محرمات گفت: تقوا باعث عزت و...

جلسات

برگزاری جلسه ستاد نماز جمعه

IMAGE

جلسه ستاد نماز جمعه با حضور حجت الاسلام والمسلمین موسوی امام جمعه این شهر با اعضای ستاد نماز جمعه در دفتر امام جمعه برگزار شد.

جدیدترین مقاله

حضور امام زمان در آيينه احاديث

IMAGE

رهروان ولایت ـ در بحث اثبات وجود نازنین حضرت ولی عصر(عجل‌الله‌تعالی‌فرجه‌) گفته مي‌شود که هم ادله عقلی وجود دارد و هم ادله نقلی؛که به ادله‌ی نقلی موجود در این بحث می‌پردازیم: