Leader
02 اسفند 1396 ساعت 03:19

همراه با قرآن

آیه قرآن تصادفی
Cloud
Masjed

به روایت تصویر

خطبه های نماز جمعه

گزارش خطبه های نماز جمعه ی صائین قلعه مورخه 27 بهمن ماه 1396

IMAGE

"سهم شهرستان ابهر از اشتغال، بر اساس تقسیمات عادلانه به نسبت جمعیت به صورت اسمی در...

این انقلاب مردمی و در راس آن حکومت ولی فقیه قرار دارد

IMAGE

گزارش خطبه های نماز جمعه ی صائین قلعه مورخه 13 بهمن ماه 1396 " این انقلاب مردمی و در...

نظارت بیشتر بر درمانگاه شبانه روزی ، راه اندازی آزمایشگاه و استقرار پزشک متخصص در شهر محقق شود

IMAGE

گزارش خطبه های نماز جمعه ی صائین قلعه مورخه 6 بهمن ماه 1396 " نظارت بیشتر بر درمانگاه...

هر سه قوه باید پاسخگو باشند!

IMAGE

گزارش خطبه های نماز جمعه ی صائین قلعه مورخه 29 دی ماه 1396      خطیب موقت جمعه پس از...

مسئولین باید قدردان حضور حماسی مردم در دفاع از انقلاب و آرمان ها و ارزش های اسلامی باشند

IMAGE

گزارش خطبه های نماز جمعه ی صائین قلعه مورخه 22 دی ماه 1396 "مسئولین باید قدردان حضور...

شناخت دشمن و همچنین مقابله به هنگام با فتنه از علائم بصیرت و هوشیاری است.

IMAGE

گزارش خطبه های نماز جمعه ی صائین قلعه مورخه 15 دی ماه 1396 " شناخت دشمن و همچنین...

فائق آمدن بر مشکلات اقتصادی و معیشتی مردم ، اقتصاد مقاومتیست

IMAGE

گزارش خطبه های نماز جمعه ی صائین قلعه مورخه 8 دی ماه 1396  خطیب جمعه خود و همه مردم را...

گزارش نماز جمعه صایین قلعه مورخ نوزدهم شهریورماه سال 1395

"درگذشت مظلومانه جمع زیادی از حجاج در سرزمین منا، در اثر بی کفایتی و سوء مدیت آل سعود خائن بود "

    خطیب جمعه پس از دعوت  از خود و همه نمازگزاران به رعایت تقوای الهی وتسلیت به مناسبت سالروز شهادت حضرت امام محمد باقر (ع)، دعا را از نیاز های باطنی انسان برشمرد و به عید عبادت ، بندگی و تسلیم شدن در برابر خالق هستی پرداخت و گفت : عید قربان روز ذبح نفس در برابر خداست . عید قربان روز ذلیل شدن شیطان در برابر انسان های  صالح و دوست خداست.

   در ادامه همین مطلب از روز عرفه به روز نیایش و باز شدن دریچه های معرفت و عشق به خدا یاد کرد و ادامه داد: سرزمین منا و عرفات امسال دلتنگ حاجیان ابراهیمی است اما مردم مومن امسال در مساجد با خدای خود نجوا می کنند و همنوا با امام حسین (ع) دلهای خود را صیقل می دهند.

حجت الاسلام موسوی در بخشی از خطبه دوم به فرمایشات رهبر معظم انقلاب در جمع خانواده های شهدای منا و پیام تاریخی ایشان به حجاج بیت ا.. الحرام پرداخت و با مقصر دانستن حاکمان سعودی در کشتار منا و دیگر جنایات آنان در مسجد الحرام گفت: شکی نیست حکام آل سعود به عروسک خیمه شب بازی برای آمریکا و صهیونیست تبدیل شده است همه جنایات در سوریه ، عراق و یمن با پول اینها صورت می گیرد . آل سعود همانند دیوانه های پولدار بی عقل عمل می کنند.آنها به جان حجاج و زائران خانه خدا افتاده اند و صد عن سبیل الله  می کنند. این ها همان گمراهان روسیاه و بدبخت هائی هستند که بقای خود را در دفاع از مستکبران جهان و بر آورده شدن خواسته های آنان می بینند ولی باید بدانند هیچ کس از آمریکا و صهیونیست ها خیری ندیده است.

امام جمعه صائین قلعه به ابلاغ سیاست های کلی خانواده از سوی رهبر انقلاب اشاره داشت و افزود نهضت فراگیر ملی برای شروع و تسهیل ازدواج موفق و آسان ایجاد می شود. خانواده یکی از نهاد های مقدس و مورد توجه اسلام است که باید مورد توجه قرار گیرد و از آسیب های اجتماعی و اخلاقی که در تضعیف این نهاد مقدس اثر دارد جلوگیری شود. ضمن اینکه سیاست های کلان اقتصادی و اجتماعی کشور بنوعی باشد که حامی خانواده های سالم باشد.

    حاج آقا موسوی  وفات آیت ا... طالقانی اولین امام جمعه شهر تهران ، شهادت حضرت مسلم ابن عقیل و شهادت آیت ا... مدنی دومین شهید محراب و امام جمعه تبریز را تسلیت گفت.

آخرین خبر

شناخت و پایندی به اصول و مبانی انقلاب اسلامی و انقلابی ماندن را راه برون رفت از مشکلات است

IMAGE

گزارش خطبه های نماز جمعه ی صائین قلعه مورخه 20 بهمن ماه 1396 "  شناخت و پایندی به اصول و مبانی انقلاب اسلامی و انقلابی ماندن را راه برون رفت از مشکلات است "       خطیب جمعه پس از دعوت خود و همه نمازگزاران به رعایت تقوای الهی و...

آخرین خطبه

گزارش خطبه های نماز جمعه ی صائین قلعه مورخه 27 بهمن ماه 1396

IMAGE

"سهم شهرستان ابهر از اشتغال، بر اساس تقسیمات عادلانه به نسبت جمعیت به صورت اسمی در سایت استانداری قرار گیرد"      خطیب موقت جمعه پس از دعوت خود و همه نمازگزاران به رعایت تقوای الهی و پرهیز از محرمات گفت: تقوا باعث عزت و...

جلسات

برگزاری جلسه ستاد نماز جمعه

IMAGE

جلسه ستاد نماز جمعه با حضور حجت الاسلام والمسلمین موسوی امام جمعه این شهر با اعضای ستاد نماز جمعه در دفتر امام جمعه برگزار شد.

جدیدترین مقاله

حضور امام زمان در آيينه احاديث

IMAGE

رهروان ولایت ـ در بحث اثبات وجود نازنین حضرت ولی عصر(عجل‌الله‌تعالی‌فرجه‌) گفته مي‌شود که هم ادله عقلی وجود دارد و هم ادله نقلی؛که به ادله‌ی نقلی موجود در این بحث می‌پردازیم: