Leader
21 آذر 1396 ساعت 14:07

همراه با قرآن

آیه قرآن تصادفی
Cloud
Masjed

به روایت تصویر

خطبه های نماز جمعه

اقدام ترامپ در قدس اعلام جنگ با مسلمانان جهان است

IMAGE

گزارش خطبه های نماز جمعه ی صائین قلعه مورخه 17 آذر ماه 1396      خطیب جمعه خود و همه...

عشق به شهید و شهادت در جامعه زنده است

IMAGE

گزارش خطبه های نماز جمعه ی صائین قلعه مورخه 10 آذر ماه 1396      خطیب جمعه خود و همه...

مسئولان چشم هایتان را باز کنید ، عینک خود را عوض کنید.

IMAGE

گزارش خطبه های نماز جمعه ی صائین قلعه مورخه 19 آبان ماه 1396      خطیب موقت جمعه ابتدا...

13 آبان بهترین فرصت برای فریاد زدن بر سر آمریکاست

IMAGE

گزارش خطبه های نماز جمعه ی صائین قلعه مورخه 12 آبان ماه 1396      خطیب جمعه بعد از دعوت...

گزارش خطبه های نماز جمعه ی صائین قلعه مورخه 14 مهرماه 1396

IMAGE

" آنچه لرزه بر اندام دشمن انداخته ایمان و باور مردم ایران به خدا ، استکبار ستیزی و...

مساله اقتصاد اولویت اول کشور است و اقتصاد مقاومتی علاج مشکلات جامعه است

IMAGE

گزارش خطبه های نماز جمعه ی صائین قلعه مورخه 28مهرماه 1396 " مساله اقتصاد اولویت اول...

انقلاب اسلامی ایران به رهبری حضرت امام(ره) استمرار همان نهضت و انقلاب آقا امام حسین (ع) در عصر حاضر است

IMAGE

گزارش خطبه های نماز جمعه ی صائین قلعه مورخه 21مهرماه 1396 "   انقلاب اسلامی ایران به...

گزارش نماز جمعه صایین قلعه مورخ نوزدهم شهریورماه سال 1395

"درگذشت مظلومانه جمع زیادی از حجاج در سرزمین منا، در اثر بی کفایتی و سوء مدیت آل سعود خائن بود "

    خطیب جمعه پس از دعوت  از خود و همه نمازگزاران به رعایت تقوای الهی وتسلیت به مناسبت سالروز شهادت حضرت امام محمد باقر (ع)، دعا را از نیاز های باطنی انسان برشمرد و به عید عبادت ، بندگی و تسلیم شدن در برابر خالق هستی پرداخت و گفت : عید قربان روز ذبح نفس در برابر خداست . عید قربان روز ذلیل شدن شیطان در برابر انسان های  صالح و دوست خداست.

   در ادامه همین مطلب از روز عرفه به روز نیایش و باز شدن دریچه های معرفت و عشق به خدا یاد کرد و ادامه داد: سرزمین منا و عرفات امسال دلتنگ حاجیان ابراهیمی است اما مردم مومن امسال در مساجد با خدای خود نجوا می کنند و همنوا با امام حسین (ع) دلهای خود را صیقل می دهند.

حجت الاسلام موسوی در بخشی از خطبه دوم به فرمایشات رهبر معظم انقلاب در جمع خانواده های شهدای منا و پیام تاریخی ایشان به حجاج بیت ا.. الحرام پرداخت و با مقصر دانستن حاکمان سعودی در کشتار منا و دیگر جنایات آنان در مسجد الحرام گفت: شکی نیست حکام آل سعود به عروسک خیمه شب بازی برای آمریکا و صهیونیست تبدیل شده است همه جنایات در سوریه ، عراق و یمن با پول اینها صورت می گیرد . آل سعود همانند دیوانه های پولدار بی عقل عمل می کنند.آنها به جان حجاج و زائران خانه خدا افتاده اند و صد عن سبیل الله  می کنند. این ها همان گمراهان روسیاه و بدبخت هائی هستند که بقای خود را در دفاع از مستکبران جهان و بر آورده شدن خواسته های آنان می بینند ولی باید بدانند هیچ کس از آمریکا و صهیونیست ها خیری ندیده است.

امام جمعه صائین قلعه به ابلاغ سیاست های کلی خانواده از سوی رهبر انقلاب اشاره داشت و افزود نهضت فراگیر ملی برای شروع و تسهیل ازدواج موفق و آسان ایجاد می شود. خانواده یکی از نهاد های مقدس و مورد توجه اسلام است که باید مورد توجه قرار گیرد و از آسیب های اجتماعی و اخلاقی که در تضعیف این نهاد مقدس اثر دارد جلوگیری شود. ضمن اینکه سیاست های کلان اقتصادی و اجتماعی کشور بنوعی باشد که حامی خانواده های سالم باشد.

    حاج آقا موسوی  وفات آیت ا... طالقانی اولین امام جمعه شهر تهران ، شهادت حضرت مسلم ابن عقیل و شهادت آیت ا... مدنی دومین شهید محراب و امام جمعه تبریز را تسلیت گفت.

آخرین خبر

برگزاری نماز پرشکوه عید سعید قربان روز جمعه دهم شهریورماه سال 1396 در صایین قلعه

IMAGE

برگزاری نماز پرشکوه عید سعید قربان روز جمعه دهم شهریورماه سال 1396 در صایین قلعه      خطیب نماز ابتدا خود و همه نماز گزاران را به رعایت تقوای الهی دعوت کرد و به تشریح بخشی از اسرار قربانی در عید قربان پرداخت و گفت : ذبح...

آخرین خطبه

اقدام ترامپ در قدس اعلام جنگ با مسلمانان جهان است

IMAGE

گزارش خطبه های نماز جمعه ی صائین قلعه مورخه 17 آذر ماه 1396      خطیب جمعه خود و همه مردم را به رعایت تقوای الهی و پرهیز از محرمات دعوت کرده و با بیان فرمایشی از امیرالمومنین (ع) گفت : تقوا پیشه کنید از گناهان پرهیز کنید در...

جلسات

برگزاری جلسه ستاد نماز جمعه

IMAGE

جلسه ستاد نماز جمعه با حضور حجت الاسلام والمسلمین موسوی امام جمعه این شهر با اعضای ستاد نماز جمعه در دفتر امام جمعه برگزار شد.

جدیدترین مقاله

حضور امام زمان در آيينه احاديث

IMAGE

رهروان ولایت ـ در بحث اثبات وجود نازنین حضرت ولی عصر(عجل‌الله‌تعالی‌فرجه‌) گفته مي‌شود که هم ادله عقلی وجود دارد و هم ادله نقلی؛که به ادله‌ی نقلی موجود در این بحث می‌پردازیم: