Leader
27 اسفند 1396 ساعت 21:18

همراه با قرآن

آیه قرآن تصادفی
Cloud
Masjed

به روایت تصویر

خطبه های نماز جمعه

مسئولان عدالت اجتماعی را جدی گرفته و با فساد اداری و اقتصادی برخورد قاطع داشته باشند

IMAGE

گزارش خطبه های نماز جمعه ی صائین قلعه مورخه 25 اسفند ماه 1396   خطیب جمعه بعد از دعوت...

تا امروز اتفاق خاصی در مورد شهرک فراموش شده صنعتی صائین قلعه رخ نداده است

IMAGE

گزارش خطبه های نماز جمعه ی صائین قلعه مورخه 18 اسفند ماه 1396 " تا امروز اتفاق خاصی در...

یک کارمند یا مدیر با حقوق مشخص چگونه میلیاردی می شود؟

IMAGE

گزارش خطبه های نماز جمعه ی صائین قلعه مورخه 11 اسفند ماه 1396   خطیب جمعه بعد از دعوت...

چه اتفاقی افتاده که در یک شهر 15 هزار نفری هیچ پروژه ای در ایام فجر افتتاح نشد

IMAGE

گزارش خطبه های نماز جمعه ی صائین قلعه مورخه 4 اسفند ماه 1396      خطیب جمعه بعد از...

گزارش خطبه های نماز جمعه ی صائین قلعه مورخه 27 بهمن ماه 1396

IMAGE

"سهم شهرستان ابهر از اشتغال، بر اساس تقسیمات عادلانه به نسبت جمعیت به صورت اسمی در...

این انقلاب مردمی و در راس آن حکومت ولی فقیه قرار دارد

IMAGE

گزارش خطبه های نماز جمعه ی صائین قلعه مورخه 13 بهمن ماه 1396 " این انقلاب مردمی و در...

نظارت بیشتر بر درمانگاه شبانه روزی ، راه اندازی آزمایشگاه و استقرار پزشک متخصص در شهر محقق شود

IMAGE

گزارش خطبه های نماز جمعه ی صائین قلعه مورخه 6 بهمن ماه 1396 " نظارت بیشتر بر درمانگاه...

جهان اسلام باید برای مراسم بزرگ حج چاره اندیشی کند

 

 

  گزارش نماز جمعه صایین قلعه مورخ دوزادهم شهریورماه سال 1395

  خطیب جمعه پس از دعوت  از خود و همه نمازگزاران به رعایت تقوای الهی سالروز فرخنده ازدواج حضرت علی (ع) با فاطمه (س) را تبریک گفت و افزود: برای این پیوند، فرشتگان آسمانی در سرور و شادمانی و بهشتیان به زینت و زیور آراسته شده بودند .

حجت الاسلام موسوی ضمن تاکید به خانواده ها برای تسهیل ازدواج جوانان با ابراز نگرانی از درگیری خانواده های ایرانی با معضلات زیادی همچون افزایش سن ازدواج ، لذت جوئی و پیمان شکنی ، طلاق های عاطفی و آمار بسیار بالای طلاق گفت: ازدواج علی (ع) با فاطمه (س) الگویی است برای همه زنان و مردان مومن و با ایمان و می تواند نجات بخش جامعه امروزی باشد . آمار 16 طلاق در ساعت و جدائی روزانه 90 زوج از همدیگر در تهران تکان دهنده است.

امام جمعه صائین قلعه مراسم حج سال 66 را متن یکی از صفحات کتاب پر جنایت آل سعود برشمرد و افزود: آن جنایت و فاجعه خونین منای سال گذشته با چراغ سبز آمریکا به دست آل سعود انجام می شود و نشان می دهد آل سعود لیاقت خادم الحرمین بودن را نداد و به خاطر بی کفایتی باید از جهان اسلام و مسلمین عذر خواهی کند ، از طرف دیگر جهان اسلام باید برای مراسم بزرگ حج چاره اندیشی کند.

   در ادامه و بررسی تحولات جهانی به مسئله یمن پرداخته با بیان این مطلب که با وجود حمایت  آمریکا و همکاری کشور های عربی با آل سعود در حمله به یمن و خلع سلاح انصار ا... و بمباران مردم بی گناه و بی دفاع و سکوت مجامع بین المللی توجه همه را معطوف این مطلب کرد که : آمریکا و آل سعود به این نتیجه رسیدند که مذاکرات سیاسی بهترین راه است و به خاطر محبوبیت اجتماعی و مردمی انصار ا.. نمی توان این را از عرصه سیاسی حذف کرد و نا گزیر به پذیرش خواسته های مردمی هستند.

    وی همچنین خاطر نشان کرد : اینها همه وعده الهی است . ایستادگی و مقاومت در برابر دشمن عزت آور بوده و یاری و کمک خداوند را به همراه دارد.

 مطلب پایانی خطبه های نماز امروز مسئله سوریه بود که:

    حاج آقا موسوی  اظهار داشت آمریکا بطور کلی سه هدف مشخص را در سوریه دنبال می کرد ، برکناری بشار اسد، تشدید در گیری و جنگ فرسایشی با حمایت از 80 هزار تروریست از 96 کشور جهان که وارد سوریه شده بودند و نهایتاً تجزیه سوریه که به فضل الهی در این مرحله هم شکست خواهند خورد . اکنون افکار عمومی جهان در مقابل یک بام و دو هوای آمریکاست ، باید پاسخگو باشد چگونه خود در سوریه حامی تروریست ها است و سلاح در اختیار آنها قرار می دهد و از طرف دیگر منادی حقوق بشر است.

 

آخرین خبر

شناخت و پایندی به اصول و مبانی انقلاب اسلامی و انقلابی ماندن را راه برون رفت از مشکلات است

IMAGE

گزارش خطبه های نماز جمعه ی صائین قلعه مورخه 20 بهمن ماه 1396 "  شناخت و پایندی به اصول و مبانی انقلاب اسلامی و انقلابی ماندن را راه برون رفت از مشکلات است "       خطیب جمعه پس از دعوت خود و همه نمازگزاران به رعایت تقوای الهی و...

آخرین خطبه

مسئولان عدالت اجتماعی را جدی گرفته و با فساد اداری و اقتصادی برخورد قاطع داشته باشند

IMAGE

گزارش خطبه های نماز جمعه ی صائین قلعه مورخه 25 اسفند ماه 1396   خطیب جمعه بعد از دعوت مردم به رعایت تقوای الهی وپرهیز از محرمات ،  با بیان برخی از ویژگی های اخلاقی و رفتاری صالحان و متقیان از جمله سبقت گرفتن در خیرات ، پرهیز...

جلسات

برگزاری جلسه ستاد نماز جمعه

IMAGE

جلسه ستاد نماز جمعه با حضور حجت الاسلام والمسلمین موسوی امام جمعه این شهر با اعضای ستاد نماز جمعه در دفتر امام جمعه برگزار شد.

جدیدترین مقاله

حضور امام زمان در آيينه احاديث

IMAGE

رهروان ولایت ـ در بحث اثبات وجود نازنین حضرت ولی عصر(عجل‌الله‌تعالی‌فرجه‌) گفته مي‌شود که هم ادله عقلی وجود دارد و هم ادله نقلی؛که به ادله‌ی نقلی موجود در این بحث می‌پردازیم: