Leader
24 آذر 1396 ساعت 00:22

همراه با قرآن

آیه قرآن تصادفی
Cloud
Masjed

به روایت تصویر

خطبه های نماز جمعه

اقدام ترامپ در قدس اعلام جنگ با مسلمانان جهان است

IMAGE

گزارش خطبه های نماز جمعه ی صائین قلعه مورخه 17 آذر ماه 1396      خطیب جمعه خود و همه...

عشق به شهید و شهادت در جامعه زنده است

IMAGE

گزارش خطبه های نماز جمعه ی صائین قلعه مورخه 10 آذر ماه 1396      خطیب جمعه خود و همه...

مسئولان چشم هایتان را باز کنید ، عینک خود را عوض کنید.

IMAGE

گزارش خطبه های نماز جمعه ی صائین قلعه مورخه 19 آبان ماه 1396      خطیب موقت جمعه ابتدا...

13 آبان بهترین فرصت برای فریاد زدن بر سر آمریکاست

IMAGE

گزارش خطبه های نماز جمعه ی صائین قلعه مورخه 12 آبان ماه 1396      خطیب جمعه بعد از دعوت...

گزارش خطبه های نماز جمعه ی صائین قلعه مورخه 14 مهرماه 1396

IMAGE

" آنچه لرزه بر اندام دشمن انداخته ایمان و باور مردم ایران به خدا ، استکبار ستیزی و...

مساله اقتصاد اولویت اول کشور است و اقتصاد مقاومتی علاج مشکلات جامعه است

IMAGE

گزارش خطبه های نماز جمعه ی صائین قلعه مورخه 28مهرماه 1396 " مساله اقتصاد اولویت اول...

انقلاب اسلامی ایران به رهبری حضرت امام(ره) استمرار همان نهضت و انقلاب آقا امام حسین (ع) در عصر حاضر است

IMAGE

گزارش خطبه های نماز جمعه ی صائین قلعه مورخه 21مهرماه 1396 "   انقلاب اسلامی ایران به...

جهان اسلام باید برای مراسم بزرگ حج چاره اندیشی کند

 

 

  گزارش نماز جمعه صایین قلعه مورخ دوزادهم شهریورماه سال 1395

  خطیب جمعه پس از دعوت  از خود و همه نمازگزاران به رعایت تقوای الهی سالروز فرخنده ازدواج حضرت علی (ع) با فاطمه (س) را تبریک گفت و افزود: برای این پیوند، فرشتگان آسمانی در سرور و شادمانی و بهشتیان به زینت و زیور آراسته شده بودند .

حجت الاسلام موسوی ضمن تاکید به خانواده ها برای تسهیل ازدواج جوانان با ابراز نگرانی از درگیری خانواده های ایرانی با معضلات زیادی همچون افزایش سن ازدواج ، لذت جوئی و پیمان شکنی ، طلاق های عاطفی و آمار بسیار بالای طلاق گفت: ازدواج علی (ع) با فاطمه (س) الگویی است برای همه زنان و مردان مومن و با ایمان و می تواند نجات بخش جامعه امروزی باشد . آمار 16 طلاق در ساعت و جدائی روزانه 90 زوج از همدیگر در تهران تکان دهنده است.

امام جمعه صائین قلعه مراسم حج سال 66 را متن یکی از صفحات کتاب پر جنایت آل سعود برشمرد و افزود: آن جنایت و فاجعه خونین منای سال گذشته با چراغ سبز آمریکا به دست آل سعود انجام می شود و نشان می دهد آل سعود لیاقت خادم الحرمین بودن را نداد و به خاطر بی کفایتی باید از جهان اسلام و مسلمین عذر خواهی کند ، از طرف دیگر جهان اسلام باید برای مراسم بزرگ حج چاره اندیشی کند.

   در ادامه و بررسی تحولات جهانی به مسئله یمن پرداخته با بیان این مطلب که با وجود حمایت  آمریکا و همکاری کشور های عربی با آل سعود در حمله به یمن و خلع سلاح انصار ا... و بمباران مردم بی گناه و بی دفاع و سکوت مجامع بین المللی توجه همه را معطوف این مطلب کرد که : آمریکا و آل سعود به این نتیجه رسیدند که مذاکرات سیاسی بهترین راه است و به خاطر محبوبیت اجتماعی و مردمی انصار ا.. نمی توان این را از عرصه سیاسی حذف کرد و نا گزیر به پذیرش خواسته های مردمی هستند.

    وی همچنین خاطر نشان کرد : اینها همه وعده الهی است . ایستادگی و مقاومت در برابر دشمن عزت آور بوده و یاری و کمک خداوند را به همراه دارد.

 مطلب پایانی خطبه های نماز امروز مسئله سوریه بود که:

    حاج آقا موسوی  اظهار داشت آمریکا بطور کلی سه هدف مشخص را در سوریه دنبال می کرد ، برکناری بشار اسد، تشدید در گیری و جنگ فرسایشی با حمایت از 80 هزار تروریست از 96 کشور جهان که وارد سوریه شده بودند و نهایتاً تجزیه سوریه که به فضل الهی در این مرحله هم شکست خواهند خورد . اکنون افکار عمومی جهان در مقابل یک بام و دو هوای آمریکاست ، باید پاسخگو باشد چگونه خود در سوریه حامی تروریست ها است و سلاح در اختیار آنها قرار می دهد و از طرف دیگر منادی حقوق بشر است.

 

آخرین خبر

برگزاری نماز پرشکوه عید سعید قربان روز جمعه دهم شهریورماه سال 1396 در صایین قلعه

IMAGE

برگزاری نماز پرشکوه عید سعید قربان روز جمعه دهم شهریورماه سال 1396 در صایین قلعه      خطیب نماز ابتدا خود و همه نماز گزاران را به رعایت تقوای الهی دعوت کرد و به تشریح بخشی از اسرار قربانی در عید قربان پرداخت و گفت : ذبح...

آخرین خطبه

اقدام ترامپ در قدس اعلام جنگ با مسلمانان جهان است

IMAGE

گزارش خطبه های نماز جمعه ی صائین قلعه مورخه 17 آذر ماه 1396      خطیب جمعه خود و همه مردم را به رعایت تقوای الهی و پرهیز از محرمات دعوت کرده و با بیان فرمایشی از امیرالمومنین (ع) گفت : تقوا پیشه کنید از گناهان پرهیز کنید در...

جلسات

برگزاری جلسه ستاد نماز جمعه

IMAGE

جلسه ستاد نماز جمعه با حضور حجت الاسلام والمسلمین موسوی امام جمعه این شهر با اعضای ستاد نماز جمعه در دفتر امام جمعه برگزار شد.

جدیدترین مقاله

حضور امام زمان در آيينه احاديث

IMAGE

رهروان ولایت ـ در بحث اثبات وجود نازنین حضرت ولی عصر(عجل‌الله‌تعالی‌فرجه‌) گفته مي‌شود که هم ادله عقلی وجود دارد و هم ادله نقلی؛که به ادله‌ی نقلی موجود در این بحث می‌پردازیم: