Leader
21 آذر 1396 ساعت 16:09

همراه با قرآن

آیه قرآن تصادفی
Cloud
Masjed

به روایت تصویر

خطبه های نماز جمعه

اقدام ترامپ در قدس اعلام جنگ با مسلمانان جهان است

IMAGE

گزارش خطبه های نماز جمعه ی صائین قلعه مورخه 17 آذر ماه 1396      خطیب جمعه خود و همه...

عشق به شهید و شهادت در جامعه زنده است

IMAGE

گزارش خطبه های نماز جمعه ی صائین قلعه مورخه 10 آذر ماه 1396      خطیب جمعه خود و همه...

مسئولان چشم هایتان را باز کنید ، عینک خود را عوض کنید.

IMAGE

گزارش خطبه های نماز جمعه ی صائین قلعه مورخه 19 آبان ماه 1396      خطیب موقت جمعه ابتدا...

13 آبان بهترین فرصت برای فریاد زدن بر سر آمریکاست

IMAGE

گزارش خطبه های نماز جمعه ی صائین قلعه مورخه 12 آبان ماه 1396      خطیب جمعه بعد از دعوت...

گزارش خطبه های نماز جمعه ی صائین قلعه مورخه 14 مهرماه 1396

IMAGE

" آنچه لرزه بر اندام دشمن انداخته ایمان و باور مردم ایران به خدا ، استکبار ستیزی و...

مساله اقتصاد اولویت اول کشور است و اقتصاد مقاومتی علاج مشکلات جامعه است

IMAGE

گزارش خطبه های نماز جمعه ی صائین قلعه مورخه 28مهرماه 1396 " مساله اقتصاد اولویت اول...

انقلاب اسلامی ایران به رهبری حضرت امام(ره) استمرار همان نهضت و انقلاب آقا امام حسین (ع) در عصر حاضر است

IMAGE

گزارش خطبه های نماز جمعه ی صائین قلعه مورخه 21مهرماه 1396 "   انقلاب اسلامی ایران به...

گزارش نماز جمعه صایین قلعه مورخ بیست و نهم مردادماه سال 1395

    خطیب جمعه با دعوت  از خود و همه نمازگزاران به رعایت تقوای الهی به روز جهانی مسجد اشاره کرد و گفت: مساله قدس شریف مساله اول جهان اسلام است و همه مسلمانان باید برای رهایی آن تلاش کنند چرا که مسجد کانون عبادت و سیاست است و در پیروزی انقلاب (به تعبیر امام سنگر ) نقش کلیدی داشت اما الان کمترین جایگاه را در فرایند مدیریت سیاسی و فرهنگی جامعه دارد که باید محل رفت و آمد جوان و نوجوان و محل برگزاری جلسات مسجد باشد.

امام جمعه صائین قلعه از خدمات و زحمات دولتمردان نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران قدر دانی کرد و افزود : بر اساس توصیه های رهبر معظم انقلاب به این نتیجه می رسیم استقلال اقتصادی ، تنها با اقتصاد مقاومتی بدست می آید .تجربه نشان داده دشمنان نظام قبل و بعد از برجام به دنبال تقویت اقتصاد ما نیستند و با رفت و آمد هایشان به دنبال ایجاد بازار مصرف کالاهای خود در کشور ما هستند در حالی که حل مشکلات اقتصادی سرمایه گذاری و ایجاد صنعت و حرفه و گسترش کارخانجات با توجه به ظرفیت های داخلی است.

در بخشی از خطبه دوم به روز صنعت دفاعی اشاره داشت و صنعت دفاعی کشور را نماد فاخری از ایمان ، خود باوری ، تکلیف ، مدیریت جهادی  در سایه علم و درایت رهبر انقلاب به خاطر دفاع از استقلال و تمامیت ارضی و امنیت کشور دانست و تاکید کرد: در هر زمان اقتدار و امنیت کشور به پیشرفت ها و توانمندی های صنعت دفاعی وابسته است.

    حاج آقا موسوی ضمن تشکر از عملیات سربازان گمنام در انهدام گروهک تروریستی در کرمانشاه گفت: طرح مشترک آمریکا و عربستان برای بیرون راندن نیرو ها از سوریه، تقویت منافقین و اقدامات تروریستی در خاک ایران است که به همراه انتشار مکرر فایل صوتی حمایت از منافقین و اعتراض به اعدام ها همزمان شده و در روز های اخیر شاهد آن بودیم که به حول قوه الهی همچنان که تا الان استکبار جهانی با هوشیاری سربازان گمنام شکست خورده است ، این بار نیز طعم شکست را خواهند کشید . 

حجت الاسلام موسوی از مجموعه شهرداری و شهر دار صائین قلعه به خاطر زیباسازی شهر ، آسفالت ریزی و اصلاح و روکش خیابان ها خصوصا مناطق محروم قدر دانی کردو از مردم فهیم شهر خواست با عوامل پرتلاش آن همکاری لازم را داشته باشند.

آخرین خبر

برگزاری نماز پرشکوه عید سعید قربان روز جمعه دهم شهریورماه سال 1396 در صایین قلعه

IMAGE

برگزاری نماز پرشکوه عید سعید قربان روز جمعه دهم شهریورماه سال 1396 در صایین قلعه      خطیب نماز ابتدا خود و همه نماز گزاران را به رعایت تقوای الهی دعوت کرد و به تشریح بخشی از اسرار قربانی در عید قربان پرداخت و گفت : ذبح...

آخرین خطبه

اقدام ترامپ در قدس اعلام جنگ با مسلمانان جهان است

IMAGE

گزارش خطبه های نماز جمعه ی صائین قلعه مورخه 17 آذر ماه 1396      خطیب جمعه خود و همه مردم را به رعایت تقوای الهی و پرهیز از محرمات دعوت کرده و با بیان فرمایشی از امیرالمومنین (ع) گفت : تقوا پیشه کنید از گناهان پرهیز کنید در...

جلسات

برگزاری جلسه ستاد نماز جمعه

IMAGE

جلسه ستاد نماز جمعه با حضور حجت الاسلام والمسلمین موسوی امام جمعه این شهر با اعضای ستاد نماز جمعه در دفتر امام جمعه برگزار شد.

جدیدترین مقاله

حضور امام زمان در آيينه احاديث

IMAGE

رهروان ولایت ـ در بحث اثبات وجود نازنین حضرت ولی عصر(عجل‌الله‌تعالی‌فرجه‌) گفته مي‌شود که هم ادله عقلی وجود دارد و هم ادله نقلی؛که به ادله‌ی نقلی موجود در این بحث می‌پردازیم: