Leader
01 اسفند 1396 ساعت 21:37

همراه با قرآن

آیه قرآن تصادفی
Cloud
Masjed

به روایت تصویر

خطبه های نماز جمعه

گزارش خطبه های نماز جمعه ی صائین قلعه مورخه 27 بهمن ماه 1396

IMAGE

"سهم شهرستان ابهر از اشتغال، بر اساس تقسیمات عادلانه به نسبت جمعیت به صورت اسمی در...

این انقلاب مردمی و در راس آن حکومت ولی فقیه قرار دارد

IMAGE

گزارش خطبه های نماز جمعه ی صائین قلعه مورخه 13 بهمن ماه 1396 " این انقلاب مردمی و در...

نظارت بیشتر بر درمانگاه شبانه روزی ، راه اندازی آزمایشگاه و استقرار پزشک متخصص در شهر محقق شود

IMAGE

گزارش خطبه های نماز جمعه ی صائین قلعه مورخه 6 بهمن ماه 1396 " نظارت بیشتر بر درمانگاه...

هر سه قوه باید پاسخگو باشند!

IMAGE

گزارش خطبه های نماز جمعه ی صائین قلعه مورخه 29 دی ماه 1396      خطیب موقت جمعه پس از...

مسئولین باید قدردان حضور حماسی مردم در دفاع از انقلاب و آرمان ها و ارزش های اسلامی باشند

IMAGE

گزارش خطبه های نماز جمعه ی صائین قلعه مورخه 22 دی ماه 1396 "مسئولین باید قدردان حضور...

شناخت دشمن و همچنین مقابله به هنگام با فتنه از علائم بصیرت و هوشیاری است.

IMAGE

گزارش خطبه های نماز جمعه ی صائین قلعه مورخه 15 دی ماه 1396 " شناخت دشمن و همچنین...

فائق آمدن بر مشکلات اقتصادی و معیشتی مردم ، اقتصاد مقاومتیست

IMAGE

گزارش خطبه های نماز جمعه ی صائین قلعه مورخه 8 دی ماه 1396  خطیب جمعه خود و همه مردم را...

گزارش نماز جمعه صایین قلعه مورخ بیست و نهم مردادماه سال 1395

    خطیب جمعه با دعوت  از خود و همه نمازگزاران به رعایت تقوای الهی به روز جهانی مسجد اشاره کرد و گفت: مساله قدس شریف مساله اول جهان اسلام است و همه مسلمانان باید برای رهایی آن تلاش کنند چرا که مسجد کانون عبادت و سیاست است و در پیروزی انقلاب (به تعبیر امام سنگر ) نقش کلیدی داشت اما الان کمترین جایگاه را در فرایند مدیریت سیاسی و فرهنگی جامعه دارد که باید محل رفت و آمد جوان و نوجوان و محل برگزاری جلسات مسجد باشد.

امام جمعه صائین قلعه از خدمات و زحمات دولتمردان نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران قدر دانی کرد و افزود : بر اساس توصیه های رهبر معظم انقلاب به این نتیجه می رسیم استقلال اقتصادی ، تنها با اقتصاد مقاومتی بدست می آید .تجربه نشان داده دشمنان نظام قبل و بعد از برجام به دنبال تقویت اقتصاد ما نیستند و با رفت و آمد هایشان به دنبال ایجاد بازار مصرف کالاهای خود در کشور ما هستند در حالی که حل مشکلات اقتصادی سرمایه گذاری و ایجاد صنعت و حرفه و گسترش کارخانجات با توجه به ظرفیت های داخلی است.

در بخشی از خطبه دوم به روز صنعت دفاعی اشاره داشت و صنعت دفاعی کشور را نماد فاخری از ایمان ، خود باوری ، تکلیف ، مدیریت جهادی  در سایه علم و درایت رهبر انقلاب به خاطر دفاع از استقلال و تمامیت ارضی و امنیت کشور دانست و تاکید کرد: در هر زمان اقتدار و امنیت کشور به پیشرفت ها و توانمندی های صنعت دفاعی وابسته است.

    حاج آقا موسوی ضمن تشکر از عملیات سربازان گمنام در انهدام گروهک تروریستی در کرمانشاه گفت: طرح مشترک آمریکا و عربستان برای بیرون راندن نیرو ها از سوریه، تقویت منافقین و اقدامات تروریستی در خاک ایران است که به همراه انتشار مکرر فایل صوتی حمایت از منافقین و اعتراض به اعدام ها همزمان شده و در روز های اخیر شاهد آن بودیم که به حول قوه الهی همچنان که تا الان استکبار جهانی با هوشیاری سربازان گمنام شکست خورده است ، این بار نیز طعم شکست را خواهند کشید . 

حجت الاسلام موسوی از مجموعه شهرداری و شهر دار صائین قلعه به خاطر زیباسازی شهر ، آسفالت ریزی و اصلاح و روکش خیابان ها خصوصا مناطق محروم قدر دانی کردو از مردم فهیم شهر خواست با عوامل پرتلاش آن همکاری لازم را داشته باشند.

آخرین خبر

شناخت و پایندی به اصول و مبانی انقلاب اسلامی و انقلابی ماندن را راه برون رفت از مشکلات است

IMAGE

گزارش خطبه های نماز جمعه ی صائین قلعه مورخه 20 بهمن ماه 1396 "  شناخت و پایندی به اصول و مبانی انقلاب اسلامی و انقلابی ماندن را راه برون رفت از مشکلات است "       خطیب جمعه پس از دعوت خود و همه نمازگزاران به رعایت تقوای الهی و...

آخرین خطبه

گزارش خطبه های نماز جمعه ی صائین قلعه مورخه 27 بهمن ماه 1396

IMAGE

"سهم شهرستان ابهر از اشتغال، بر اساس تقسیمات عادلانه به نسبت جمعیت به صورت اسمی در سایت استانداری قرار گیرد"      خطیب موقت جمعه پس از دعوت خود و همه نمازگزاران به رعایت تقوای الهی و پرهیز از محرمات گفت: تقوا باعث عزت و...

جلسات

برگزاری جلسه ستاد نماز جمعه

IMAGE

جلسه ستاد نماز جمعه با حضور حجت الاسلام والمسلمین موسوی امام جمعه این شهر با اعضای ستاد نماز جمعه در دفتر امام جمعه برگزار شد.

جدیدترین مقاله

حضور امام زمان در آيينه احاديث

IMAGE

رهروان ولایت ـ در بحث اثبات وجود نازنین حضرت ولی عصر(عجل‌الله‌تعالی‌فرجه‌) گفته مي‌شود که هم ادله عقلی وجود دارد و هم ادله نقلی؛که به ادله‌ی نقلی موجود در این بحث می‌پردازیم: