Leader
27 اسفند 1396 ساعت 21:18

همراه با قرآن

آیه قرآن تصادفی
Cloud
Masjed

به روایت تصویر

خطبه های نماز جمعه

مسئولان عدالت اجتماعی را جدی گرفته و با فساد اداری و اقتصادی برخورد قاطع داشته باشند

IMAGE

گزارش خطبه های نماز جمعه ی صائین قلعه مورخه 25 اسفند ماه 1396   خطیب جمعه بعد از دعوت...

تا امروز اتفاق خاصی در مورد شهرک فراموش شده صنعتی صائین قلعه رخ نداده است

IMAGE

گزارش خطبه های نماز جمعه ی صائین قلعه مورخه 18 اسفند ماه 1396 " تا امروز اتفاق خاصی در...

یک کارمند یا مدیر با حقوق مشخص چگونه میلیاردی می شود؟

IMAGE

گزارش خطبه های نماز جمعه ی صائین قلعه مورخه 11 اسفند ماه 1396   خطیب جمعه بعد از دعوت...

چه اتفاقی افتاده که در یک شهر 15 هزار نفری هیچ پروژه ای در ایام فجر افتتاح نشد

IMAGE

گزارش خطبه های نماز جمعه ی صائین قلعه مورخه 4 اسفند ماه 1396      خطیب جمعه بعد از...

گزارش خطبه های نماز جمعه ی صائین قلعه مورخه 27 بهمن ماه 1396

IMAGE

"سهم شهرستان ابهر از اشتغال، بر اساس تقسیمات عادلانه به نسبت جمعیت به صورت اسمی در...

این انقلاب مردمی و در راس آن حکومت ولی فقیه قرار دارد

IMAGE

گزارش خطبه های نماز جمعه ی صائین قلعه مورخه 13 بهمن ماه 1396 " این انقلاب مردمی و در...

نظارت بیشتر بر درمانگاه شبانه روزی ، راه اندازی آزمایشگاه و استقرار پزشک متخصص در شهر محقق شود

IMAGE

گزارش خطبه های نماز جمعه ی صائین قلعه مورخه 6 بهمن ماه 1396 " نظارت بیشتر بر درمانگاه...

گزارش نماز جمعه صایین قلعه مورخ پانزدهم مردادماه سال 1395

    خطیب موقت جمعه پس از دعوت به رعایت تقوای الهی ، به بحث سبک زندگی اسلامی پرداخته و نبود یک معیار ثابت و مشخص برای تصمیم گیری و قضاوت را یکی از مشکلات عمده جامعه ما دانست و افزود: متاسفانه امروز حرف مردم ، چشم و هم چشمی ؛ سلیقه های شخصی با هواهای نفسانی و اقتصاد معیار و مبنای زندگی بعضی ها قرار گرفته که هیچ کدام مبنای خوبی نبوده و منتهی به حیات طیبه نمی شود و نمی تواند جامعه را به سمت و سوی یک زندگی سالم هدایت کند.

وی با بیان اینکه طبق آمار های موجود 68 درصد طلاق ها مربوط به خانواده هایی است که از لحاظ مالی در سطح بالایی قرار دارند، می شود تاکید کرد: هیچ مبنایی جز رضایت خدا نمی تواند به زندگی نجات بخش با نشاط منتهی شود.

    حجت الاسلام شبیری بیانات اخیر مقام معظم رهبری را برای مسئولان زنگ خطر دانسته با ذکر این مطلب که وقتی دشمن برای نظام موانعی ایجاد می کند مسئولان باید با تدبیر و بدون اعتماد به دشمن به رفع موانع بپردازند، ادامه داد : مقوله برجام برای نمونه در تاریخ ثبت شد و بعنوان بالاترین تجربه از عدم پایبندی آمریکا در عمل به تعهداتش در اذهان مردم مسلمان ثبت شد.

    حاج آقا شبیری با اشاره به کلیات بحث برجام و نوع اجرای آن از سوی طرف های مذاکره کننده خاطرنشان کرد : بحث این بود که ما به تعهدات خود در مورد انرژی هسته ای عمل کنیم و طرف مقابل همه تحریم ها را بردارد اما امروز می بینیم سه سال مردم تعطیل ، سه سال تمام طرح های توسعه ای راکد ، ساخت کارخانه ها و خیلی طرح ها همه به برجام گره خورد ، به بهانه های گوناگون به تعداد تحریم ها اضافه شد، بدون اینکه تحریمی برداشته شود.پاسخ بی کلام همراه با خنده طرف های مذاکره کننده آیا تاثیری در معیشت مردم و برداشته شدن تحریم ها خواهد داشت ؟ مسئولان باید جوابگوی مردم باشند.

    در ادامه اشاره ای داشت به روز تکریم امامزادگان و تجلیل از خادمان آنان که ادامه داد : بقاع متبرکه امام زاده یعقوب (ع) و یحیی (ع) و دیگر بقاع نعمت بزرگی برای صائین قلعه است و طبق بیانات رهبر انقلاب باید به قطب فرهنگی تبدیل شود چرا که حفظ معنویت نظام به برکت تقویت این امام زاده هاست . دشمن از انرژی هسته ای و غیره ترسی ندارد ترس دشمن از معنویتی است که از این امام زادگان در جامعه اسلامی ترویج داده می شود.

        در خاتمه 17 مرداد روز خبرنگار را به اهل رسانه و جامعه خبرنگاران تبریک گفته آن را سنگری برای خدمت به مردم دانست و افزود : خبرنگاران خوب می توانند گفتمان ولایت را ترویج دهند ، روشنگری کرده ، حرف ها و سئوال های مردم را به مسئولان و بالعکس آن پاسخ مسئولان را به مردم  برسانند که در این صورت به اسلام و نظام در حد عالی خدمت کرده اند.

آخرین خبر

شناخت و پایندی به اصول و مبانی انقلاب اسلامی و انقلابی ماندن را راه برون رفت از مشکلات است

IMAGE

گزارش خطبه های نماز جمعه ی صائین قلعه مورخه 20 بهمن ماه 1396 "  شناخت و پایندی به اصول و مبانی انقلاب اسلامی و انقلابی ماندن را راه برون رفت از مشکلات است "       خطیب جمعه پس از دعوت خود و همه نمازگزاران به رعایت تقوای الهی و...

آخرین خطبه

مسئولان عدالت اجتماعی را جدی گرفته و با فساد اداری و اقتصادی برخورد قاطع داشته باشند

IMAGE

گزارش خطبه های نماز جمعه ی صائین قلعه مورخه 25 اسفند ماه 1396   خطیب جمعه بعد از دعوت مردم به رعایت تقوای الهی وپرهیز از محرمات ،  با بیان برخی از ویژگی های اخلاقی و رفتاری صالحان و متقیان از جمله سبقت گرفتن در خیرات ، پرهیز...

جلسات

برگزاری جلسه ستاد نماز جمعه

IMAGE

جلسه ستاد نماز جمعه با حضور حجت الاسلام والمسلمین موسوی امام جمعه این شهر با اعضای ستاد نماز جمعه در دفتر امام جمعه برگزار شد.

جدیدترین مقاله

حضور امام زمان در آيينه احاديث

IMAGE

رهروان ولایت ـ در بحث اثبات وجود نازنین حضرت ولی عصر(عجل‌الله‌تعالی‌فرجه‌) گفته مي‌شود که هم ادله عقلی وجود دارد و هم ادله نقلی؛که به ادله‌ی نقلی موجود در این بحث می‌پردازیم: