Leader
24 آذر 1396 ساعت 00:28

همراه با قرآن

آیه قرآن تصادفی
Cloud
Masjed

به روایت تصویر

خطبه های نماز جمعه

اقدام ترامپ در قدس اعلام جنگ با مسلمانان جهان است

IMAGE

گزارش خطبه های نماز جمعه ی صائین قلعه مورخه 17 آذر ماه 1396      خطیب جمعه خود و همه...

عشق به شهید و شهادت در جامعه زنده است

IMAGE

گزارش خطبه های نماز جمعه ی صائین قلعه مورخه 10 آذر ماه 1396      خطیب جمعه خود و همه...

مسئولان چشم هایتان را باز کنید ، عینک خود را عوض کنید.

IMAGE

گزارش خطبه های نماز جمعه ی صائین قلعه مورخه 19 آبان ماه 1396      خطیب موقت جمعه ابتدا...

13 آبان بهترین فرصت برای فریاد زدن بر سر آمریکاست

IMAGE

گزارش خطبه های نماز جمعه ی صائین قلعه مورخه 12 آبان ماه 1396      خطیب جمعه بعد از دعوت...

گزارش خطبه های نماز جمعه ی صائین قلعه مورخه 14 مهرماه 1396

IMAGE

" آنچه لرزه بر اندام دشمن انداخته ایمان و باور مردم ایران به خدا ، استکبار ستیزی و...

مساله اقتصاد اولویت اول کشور است و اقتصاد مقاومتی علاج مشکلات جامعه است

IMAGE

گزارش خطبه های نماز جمعه ی صائین قلعه مورخه 28مهرماه 1396 " مساله اقتصاد اولویت اول...

انقلاب اسلامی ایران به رهبری حضرت امام(ره) استمرار همان نهضت و انقلاب آقا امام حسین (ع) در عصر حاضر است

IMAGE

گزارش خطبه های نماز جمعه ی صائین قلعه مورخه 21مهرماه 1396 "   انقلاب اسلامی ایران به...

گزارش نماز جمعه صایین قلعه مورخ پانزدهم مردادماه سال 1395

    خطیب موقت جمعه پس از دعوت به رعایت تقوای الهی ، به بحث سبک زندگی اسلامی پرداخته و نبود یک معیار ثابت و مشخص برای تصمیم گیری و قضاوت را یکی از مشکلات عمده جامعه ما دانست و افزود: متاسفانه امروز حرف مردم ، چشم و هم چشمی ؛ سلیقه های شخصی با هواهای نفسانی و اقتصاد معیار و مبنای زندگی بعضی ها قرار گرفته که هیچ کدام مبنای خوبی نبوده و منتهی به حیات طیبه نمی شود و نمی تواند جامعه را به سمت و سوی یک زندگی سالم هدایت کند.

وی با بیان اینکه طبق آمار های موجود 68 درصد طلاق ها مربوط به خانواده هایی است که از لحاظ مالی در سطح بالایی قرار دارند، می شود تاکید کرد: هیچ مبنایی جز رضایت خدا نمی تواند به زندگی نجات بخش با نشاط منتهی شود.

    حجت الاسلام شبیری بیانات اخیر مقام معظم رهبری را برای مسئولان زنگ خطر دانسته با ذکر این مطلب که وقتی دشمن برای نظام موانعی ایجاد می کند مسئولان باید با تدبیر و بدون اعتماد به دشمن به رفع موانع بپردازند، ادامه داد : مقوله برجام برای نمونه در تاریخ ثبت شد و بعنوان بالاترین تجربه از عدم پایبندی آمریکا در عمل به تعهداتش در اذهان مردم مسلمان ثبت شد.

    حاج آقا شبیری با اشاره به کلیات بحث برجام و نوع اجرای آن از سوی طرف های مذاکره کننده خاطرنشان کرد : بحث این بود که ما به تعهدات خود در مورد انرژی هسته ای عمل کنیم و طرف مقابل همه تحریم ها را بردارد اما امروز می بینیم سه سال مردم تعطیل ، سه سال تمام طرح های توسعه ای راکد ، ساخت کارخانه ها و خیلی طرح ها همه به برجام گره خورد ، به بهانه های گوناگون به تعداد تحریم ها اضافه شد، بدون اینکه تحریمی برداشته شود.پاسخ بی کلام همراه با خنده طرف های مذاکره کننده آیا تاثیری در معیشت مردم و برداشته شدن تحریم ها خواهد داشت ؟ مسئولان باید جوابگوی مردم باشند.

    در ادامه اشاره ای داشت به روز تکریم امامزادگان و تجلیل از خادمان آنان که ادامه داد : بقاع متبرکه امام زاده یعقوب (ع) و یحیی (ع) و دیگر بقاع نعمت بزرگی برای صائین قلعه است و طبق بیانات رهبر انقلاب باید به قطب فرهنگی تبدیل شود چرا که حفظ معنویت نظام به برکت تقویت این امام زاده هاست . دشمن از انرژی هسته ای و غیره ترسی ندارد ترس دشمن از معنویتی است که از این امام زادگان در جامعه اسلامی ترویج داده می شود.

        در خاتمه 17 مرداد روز خبرنگار را به اهل رسانه و جامعه خبرنگاران تبریک گفته آن را سنگری برای خدمت به مردم دانست و افزود : خبرنگاران خوب می توانند گفتمان ولایت را ترویج دهند ، روشنگری کرده ، حرف ها و سئوال های مردم را به مسئولان و بالعکس آن پاسخ مسئولان را به مردم  برسانند که در این صورت به اسلام و نظام در حد عالی خدمت کرده اند.

آخرین خبر

برگزاری نماز پرشکوه عید سعید قربان روز جمعه دهم شهریورماه سال 1396 در صایین قلعه

IMAGE

برگزاری نماز پرشکوه عید سعید قربان روز جمعه دهم شهریورماه سال 1396 در صایین قلعه      خطیب نماز ابتدا خود و همه نماز گزاران را به رعایت تقوای الهی دعوت کرد و به تشریح بخشی از اسرار قربانی در عید قربان پرداخت و گفت : ذبح...

آخرین خطبه

اقدام ترامپ در قدس اعلام جنگ با مسلمانان جهان است

IMAGE

گزارش خطبه های نماز جمعه ی صائین قلعه مورخه 17 آذر ماه 1396      خطیب جمعه خود و همه مردم را به رعایت تقوای الهی و پرهیز از محرمات دعوت کرده و با بیان فرمایشی از امیرالمومنین (ع) گفت : تقوا پیشه کنید از گناهان پرهیز کنید در...

جلسات

برگزاری جلسه ستاد نماز جمعه

IMAGE

جلسه ستاد نماز جمعه با حضور حجت الاسلام والمسلمین موسوی امام جمعه این شهر با اعضای ستاد نماز جمعه در دفتر امام جمعه برگزار شد.

جدیدترین مقاله

حضور امام زمان در آيينه احاديث

IMAGE

رهروان ولایت ـ در بحث اثبات وجود نازنین حضرت ولی عصر(عجل‌الله‌تعالی‌فرجه‌) گفته مي‌شود که هم ادله عقلی وجود دارد و هم ادله نقلی؛که به ادله‌ی نقلی موجود در این بحث می‌پردازیم: