Leader
29 بهمن 1396 ساعت 01:15

همراه با قرآن

آیه قرآن تصادفی
Cloud
Masjed

به روایت تصویر

خطبه های نماز جمعه

گزارش خطبه های نماز جمعه ی صائین قلعه مورخه 27 بهمن ماه 1396

IMAGE

"سهم شهرستان ابهر از اشتغال، بر اساس تقسیمات عادلانه به نسبت جمعیت به صورت اسمی در...

این انقلاب مردمی و در راس آن حکومت ولی فقیه قرار دارد

IMAGE

گزارش خطبه های نماز جمعه ی صائین قلعه مورخه 13 بهمن ماه 1396 " این انقلاب مردمی و در...

نظارت بیشتر بر درمانگاه شبانه روزی ، راه اندازی آزمایشگاه و استقرار پزشک متخصص در شهر محقق شود

IMAGE

گزارش خطبه های نماز جمعه ی صائین قلعه مورخه 6 بهمن ماه 1396 " نظارت بیشتر بر درمانگاه...

هر سه قوه باید پاسخگو باشند!

IMAGE

گزارش خطبه های نماز جمعه ی صائین قلعه مورخه 29 دی ماه 1396      خطیب موقت جمعه پس از...

مسئولین باید قدردان حضور حماسی مردم در دفاع از انقلاب و آرمان ها و ارزش های اسلامی باشند

IMAGE

گزارش خطبه های نماز جمعه ی صائین قلعه مورخه 22 دی ماه 1396 "مسئولین باید قدردان حضور...

شناخت دشمن و همچنین مقابله به هنگام با فتنه از علائم بصیرت و هوشیاری است.

IMAGE

گزارش خطبه های نماز جمعه ی صائین قلعه مورخه 15 دی ماه 1396 " شناخت دشمن و همچنین...

فائق آمدن بر مشکلات اقتصادی و معیشتی مردم ، اقتصاد مقاومتیست

IMAGE

گزارش خطبه های نماز جمعه ی صائین قلعه مورخه 8 دی ماه 1396  خطیب جمعه خود و همه مردم را...

گزارش نماز جمعه صایین قلعه مورخ 25 تیرماه ماه سال 1395

 

خطیب موقت جمعه پس از دعوت به رعایت تقوای الهی اظهار داشت : همه عبادات و دستورات دین آماده اند تا روح تقوا را در انسان ایجاد ، تقویت  و تکامل بخشند.

امام جمعه موقت صائین قلعه از همه کشاورزان که مجموعه فعال اقتصاد مقاومتی هستند قدر دانی کرده از مسئولان خواست برای حمایت هرچه بیشتر از این قشر تلاش کنند .

حاج آقا شبیری   با  انتقاد از مسئولان صندوق بیمه کشاورزی بخاطر بد عهدی در حق کشاورزان تاکید کرد : بیمه برای حمایت از کشاورزان در دوران آسیب دیدگی است . تاخیر یکساله در پرداخت خسارت هیچ توجیهی ندارد . انتظار حداقل از مسئولان این است پاسخگو باشند و علت عدم پرداخت را برای خسارت دیدگان شفاف کنند.

حجت الاسلام شبیری با اشاره به سالروز تشکیل اولین دوره شورای نگهبان در سال 1359 و ابراز تشکر و قدر دانی از ناظران این شورا در تمام عرصه های انتخاباتی و بیان این واقعیت که شورای نگهبان خدمات ارزنده داشته با آنکه مورد هجمه دشمنان اسلام هم بوده  خاطر نشان کرد : تضعیف شورای نگهبان تضعیف نظام است.

حاج آقا شبیری به مناسبت سالروز تاسیس نیروی انتظامی از این نیرو به عنوان یک نیروی تخصصی مردم دار رئوف یاد کرد که در تامین یکی از دو نعمت مجهول یعنی امنیت ، شهدای زیای را تقدیم نظام کرده است .وی ضمن تاکید به حفظ موارد قانونی و مقاومت در برابر هر نوع قانون شکنی از مردم خواست در تامین امنیت جامعه با نیروی انتظامی همکاری لازم را داشته و نیز از پرسنل خدوم این نیرو خواست که در برخورد با مردم حفظ کرامت انسانی و اخلاق مداری را سرلوحه کار خود قرار دهند .

در ادامه به هفته مالیات اشاره داشت و از پرداخت دو میلیارد و چهارصد میلیون تومان در سال 93و سه میلیارد و دویست میلیون تومان در سال 94 و ششصد میلیون تومان در سه ماهه اول سال95 از محل مالیات بر ارزش افزوده توسط مردم صائین قلعه خبرداده افزود: پرداخت به موقع و چشمگیر این مبالغ می طلبد که مسئولان در مصرف بهینه آن برای پیشرفت و توسعه شهر صائین قلعه اقدام چشمگیر داشته و بصورت شفاف اطلاع رسانی کنند.   

 

آخرین خبر

شناخت و پایندی به اصول و مبانی انقلاب اسلامی و انقلابی ماندن را راه برون رفت از مشکلات است

IMAGE

گزارش خطبه های نماز جمعه ی صائین قلعه مورخه 20 بهمن ماه 1396 "  شناخت و پایندی به اصول و مبانی انقلاب اسلامی و انقلابی ماندن را راه برون رفت از مشکلات است "       خطیب جمعه پس از دعوت خود و همه نمازگزاران به رعایت تقوای الهی و...

آخرین خطبه

گزارش خطبه های نماز جمعه ی صائین قلعه مورخه 27 بهمن ماه 1396

IMAGE

"سهم شهرستان ابهر از اشتغال، بر اساس تقسیمات عادلانه به نسبت جمعیت به صورت اسمی در سایت استانداری قرار گیرد"      خطیب موقت جمعه پس از دعوت خود و همه نمازگزاران به رعایت تقوای الهی و پرهیز از محرمات گفت: تقوا باعث عزت و...

جلسات

برگزاری جلسه ستاد نماز جمعه

IMAGE

جلسه ستاد نماز جمعه با حضور حجت الاسلام والمسلمین موسوی امام جمعه این شهر با اعضای ستاد نماز جمعه در دفتر امام جمعه برگزار شد.

جدیدترین مقاله

حضور امام زمان در آيينه احاديث

IMAGE

رهروان ولایت ـ در بحث اثبات وجود نازنین حضرت ولی عصر(عجل‌الله‌تعالی‌فرجه‌) گفته مي‌شود که هم ادله عقلی وجود دارد و هم ادله نقلی؛که به ادله‌ی نقلی موجود در این بحث می‌پردازیم: