Leader
21 آذر 1396 ساعت 14:03

همراه با قرآن

آیه قرآن تصادفی
Cloud
Masjed

به روایت تصویر

خطبه های نماز جمعه

اقدام ترامپ در قدس اعلام جنگ با مسلمانان جهان است

IMAGE

گزارش خطبه های نماز جمعه ی صائین قلعه مورخه 17 آذر ماه 1396      خطیب جمعه خود و همه...

عشق به شهید و شهادت در جامعه زنده است

IMAGE

گزارش خطبه های نماز جمعه ی صائین قلعه مورخه 10 آذر ماه 1396      خطیب جمعه خود و همه...

مسئولان چشم هایتان را باز کنید ، عینک خود را عوض کنید.

IMAGE

گزارش خطبه های نماز جمعه ی صائین قلعه مورخه 19 آبان ماه 1396      خطیب موقت جمعه ابتدا...

13 آبان بهترین فرصت برای فریاد زدن بر سر آمریکاست

IMAGE

گزارش خطبه های نماز جمعه ی صائین قلعه مورخه 12 آبان ماه 1396      خطیب جمعه بعد از دعوت...

گزارش خطبه های نماز جمعه ی صائین قلعه مورخه 14 مهرماه 1396

IMAGE

" آنچه لرزه بر اندام دشمن انداخته ایمان و باور مردم ایران به خدا ، استکبار ستیزی و...

مساله اقتصاد اولویت اول کشور است و اقتصاد مقاومتی علاج مشکلات جامعه است

IMAGE

گزارش خطبه های نماز جمعه ی صائین قلعه مورخه 28مهرماه 1396 " مساله اقتصاد اولویت اول...

انقلاب اسلامی ایران به رهبری حضرت امام(ره) استمرار همان نهضت و انقلاب آقا امام حسین (ع) در عصر حاضر است

IMAGE

گزارش خطبه های نماز جمعه ی صائین قلعه مورخه 21مهرماه 1396 "   انقلاب اسلامی ایران به...

گزارش نماز جمعه صایین قلعه مورخ 25 تیرماه ماه سال 1395

 

خطیب موقت جمعه پس از دعوت به رعایت تقوای الهی اظهار داشت : همه عبادات و دستورات دین آماده اند تا روح تقوا را در انسان ایجاد ، تقویت  و تکامل بخشند.

امام جمعه موقت صائین قلعه از همه کشاورزان که مجموعه فعال اقتصاد مقاومتی هستند قدر دانی کرده از مسئولان خواست برای حمایت هرچه بیشتر از این قشر تلاش کنند .

حاج آقا شبیری   با  انتقاد از مسئولان صندوق بیمه کشاورزی بخاطر بد عهدی در حق کشاورزان تاکید کرد : بیمه برای حمایت از کشاورزان در دوران آسیب دیدگی است . تاخیر یکساله در پرداخت خسارت هیچ توجیهی ندارد . انتظار حداقل از مسئولان این است پاسخگو باشند و علت عدم پرداخت را برای خسارت دیدگان شفاف کنند.

حجت الاسلام شبیری با اشاره به سالروز تشکیل اولین دوره شورای نگهبان در سال 1359 و ابراز تشکر و قدر دانی از ناظران این شورا در تمام عرصه های انتخاباتی و بیان این واقعیت که شورای نگهبان خدمات ارزنده داشته با آنکه مورد هجمه دشمنان اسلام هم بوده  خاطر نشان کرد : تضعیف شورای نگهبان تضعیف نظام است.

حاج آقا شبیری به مناسبت سالروز تاسیس نیروی انتظامی از این نیرو به عنوان یک نیروی تخصصی مردم دار رئوف یاد کرد که در تامین یکی از دو نعمت مجهول یعنی امنیت ، شهدای زیای را تقدیم نظام کرده است .وی ضمن تاکید به حفظ موارد قانونی و مقاومت در برابر هر نوع قانون شکنی از مردم خواست در تامین امنیت جامعه با نیروی انتظامی همکاری لازم را داشته و نیز از پرسنل خدوم این نیرو خواست که در برخورد با مردم حفظ کرامت انسانی و اخلاق مداری را سرلوحه کار خود قرار دهند .

در ادامه به هفته مالیات اشاره داشت و از پرداخت دو میلیارد و چهارصد میلیون تومان در سال 93و سه میلیارد و دویست میلیون تومان در سال 94 و ششصد میلیون تومان در سه ماهه اول سال95 از محل مالیات بر ارزش افزوده توسط مردم صائین قلعه خبرداده افزود: پرداخت به موقع و چشمگیر این مبالغ می طلبد که مسئولان در مصرف بهینه آن برای پیشرفت و توسعه شهر صائین قلعه اقدام چشمگیر داشته و بصورت شفاف اطلاع رسانی کنند.   

 

آخرین خبر

برگزاری نماز پرشکوه عید سعید قربان روز جمعه دهم شهریورماه سال 1396 در صایین قلعه

IMAGE

برگزاری نماز پرشکوه عید سعید قربان روز جمعه دهم شهریورماه سال 1396 در صایین قلعه      خطیب نماز ابتدا خود و همه نماز گزاران را به رعایت تقوای الهی دعوت کرد و به تشریح بخشی از اسرار قربانی در عید قربان پرداخت و گفت : ذبح...

آخرین خطبه

اقدام ترامپ در قدس اعلام جنگ با مسلمانان جهان است

IMAGE

گزارش خطبه های نماز جمعه ی صائین قلعه مورخه 17 آذر ماه 1396      خطیب جمعه خود و همه مردم را به رعایت تقوای الهی و پرهیز از محرمات دعوت کرده و با بیان فرمایشی از امیرالمومنین (ع) گفت : تقوا پیشه کنید از گناهان پرهیز کنید در...

جلسات

برگزاری جلسه ستاد نماز جمعه

IMAGE

جلسه ستاد نماز جمعه با حضور حجت الاسلام والمسلمین موسوی امام جمعه این شهر با اعضای ستاد نماز جمعه در دفتر امام جمعه برگزار شد.

جدیدترین مقاله

حضور امام زمان در آيينه احاديث

IMAGE

رهروان ولایت ـ در بحث اثبات وجود نازنین حضرت ولی عصر(عجل‌الله‌تعالی‌فرجه‌) گفته مي‌شود که هم ادله عقلی وجود دارد و هم ادله نقلی؛که به ادله‌ی نقلی موجود در این بحث می‌پردازیم: