Leader
21 آذر 1396 ساعت 16:09

همراه با قرآن

آیه قرآن تصادفی
Cloud
Masjed

به روایت تصویر

خطبه های نماز جمعه

اقدام ترامپ در قدس اعلام جنگ با مسلمانان جهان است

IMAGE

گزارش خطبه های نماز جمعه ی صائین قلعه مورخه 17 آذر ماه 1396      خطیب جمعه خود و همه...

عشق به شهید و شهادت در جامعه زنده است

IMAGE

گزارش خطبه های نماز جمعه ی صائین قلعه مورخه 10 آذر ماه 1396      خطیب جمعه خود و همه...

مسئولان چشم هایتان را باز کنید ، عینک خود را عوض کنید.

IMAGE

گزارش خطبه های نماز جمعه ی صائین قلعه مورخه 19 آبان ماه 1396      خطیب موقت جمعه ابتدا...

13 آبان بهترین فرصت برای فریاد زدن بر سر آمریکاست

IMAGE

گزارش خطبه های نماز جمعه ی صائین قلعه مورخه 12 آبان ماه 1396      خطیب جمعه بعد از دعوت...

گزارش خطبه های نماز جمعه ی صائین قلعه مورخه 14 مهرماه 1396

IMAGE

" آنچه لرزه بر اندام دشمن انداخته ایمان و باور مردم ایران به خدا ، استکبار ستیزی و...

مساله اقتصاد اولویت اول کشور است و اقتصاد مقاومتی علاج مشکلات جامعه است

IMAGE

گزارش خطبه های نماز جمعه ی صائین قلعه مورخه 28مهرماه 1396 " مساله اقتصاد اولویت اول...

انقلاب اسلامی ایران به رهبری حضرت امام(ره) استمرار همان نهضت و انقلاب آقا امام حسین (ع) در عصر حاضر است

IMAGE

گزارش خطبه های نماز جمعه ی صائین قلعه مورخه 21مهرماه 1396 "   انقلاب اسلامی ایران به...

گزارش نماز جمعه صایین قلعه مورخ18 تیرماه ماه سال 1395

      خطیب جمعه پس از دعوت به رعایت تقوای الهی و پرهیز از محرمات گفتند : خداوند از باب لطف و کرم نعمت های فراوانی به انسان عطا فرموده ولی در برابر نعمت هدایت ، نبوت، اسلام و حاکمیت مومنین بر مسلمانان و مومنین منت می گذارد که آن بخاطر اهمیت این نعمات می باشد، پس همه باید قدر این نعمت ها را بدانیم و شکرگزار خداوند باشیم.

   امام جمعه صائین قلعه  با تشکر از جهاد کشاورزی برای اجرای طرح خرید بی واسطه گندم از کشاورزان اظهار امیدواری کرد: مسئولان در قیمت گذاری ، نحوه خرید و نوع پرداخت وجه آن راه آسان را انتخاب کنند تا کشاورزان برای تشدید فعالیت در این حوزه ترغیب شوند چرا که گندم از محصولات استراتژیک منطقه محسوب می گردد.

    حاج آقا موسوی  با تحلیل جنگ و بیان شفاف از نوع ارتباط آل سعود با اسرائیل و وحشت آمریکا از اسلام ناب محمدی گفت: ابر قدرت ها با اسلام مخالفند چرا که خوب می دانند تنها نیروئی که می تواند آنان را از صحنه خارج کند و منافع آنان را به خطر اندازد اسلام ناب است. از این رو حکومت های منحرف و خارج از تعالیم اسلامی که خود را به دروغ به اسلام بسته اند را برای محو قرآن و تثبیت مقاصد شیطانی خود حمایت می کنند. آل سعود و وهابیت هیچ نسبتی با اسلام ندارند ، یک جریان سیاسی هستند و فقط به صرف ایجاد تفرقه بین امت اسلام تاسیس شده و ابزار دست آمریکا و اسرائیل است.دنیا بداند جهان اسلام آگاه است و هوشیار و وهابیت و آل سعود را نه خادم الحرمین بلکه خادم و مجری سیاست های اسرائیل و آمریکا می داند.

حجت الاسلام موسوی  23 تیر روز همبستگی ملی و دفاع از ارکان نظام و رهبری را گرامی داشت و خاطر نشان کرد: هیچ زمانی کفر و استکبار نمی تواند با اسلام مقابله کند و تجره نشان داده همیشه کفر در برابر ایمان منجر به شکست بوده و خواهد بود ولی دشمن همیشه سعی بر فتنه افکنی دارد تا حق و باطل را در هم آمیزد که اینجا نیاز به بصیرت است. فتنه 78 و 88 که دشمن می خواست از آن استفاده کند نمونه بارز آن است که مردم مومن و با بصیرت ایران با تاسی از رهبر انقلاب در صحنه حاضر شد و جواب فتنه گران را داد.

     حاج آقا موسوی به مناسبت 21 تیر روز حجاب و عفاف به موضوع حجاب و عفاف پرداخته عفت زن را مهم ترین عنصر برای شخصیت او دانسته ادامه داد: عفت وسیله ای برای تعادل و تکریم شخصیت زن در چشم دیگران و مایه احترام به اوست.

در خاتمه بدحجابی و بی حجابی را اوج بی فرهنگی برشمرده و آن را بی حرمتی به خواست اکثریت جامعه دانست، بدحجابی مقدمات نابودی شخصیت زن را فراهم می کند لذا از همه نهاد های دولتی و غیر دولتی خواست با اجرای قانون حجاب و عفاف اجازه تقویت ریشه فرهنگ غرب در جامعه ایران را ندهند.

آخرین خبر

برگزاری نماز پرشکوه عید سعید قربان روز جمعه دهم شهریورماه سال 1396 در صایین قلعه

IMAGE

برگزاری نماز پرشکوه عید سعید قربان روز جمعه دهم شهریورماه سال 1396 در صایین قلعه      خطیب نماز ابتدا خود و همه نماز گزاران را به رعایت تقوای الهی دعوت کرد و به تشریح بخشی از اسرار قربانی در عید قربان پرداخت و گفت : ذبح...

آخرین خطبه

اقدام ترامپ در قدس اعلام جنگ با مسلمانان جهان است

IMAGE

گزارش خطبه های نماز جمعه ی صائین قلعه مورخه 17 آذر ماه 1396      خطیب جمعه خود و همه مردم را به رعایت تقوای الهی و پرهیز از محرمات دعوت کرده و با بیان فرمایشی از امیرالمومنین (ع) گفت : تقوا پیشه کنید از گناهان پرهیز کنید در...

جلسات

برگزاری جلسه ستاد نماز جمعه

IMAGE

جلسه ستاد نماز جمعه با حضور حجت الاسلام والمسلمین موسوی امام جمعه این شهر با اعضای ستاد نماز جمعه در دفتر امام جمعه برگزار شد.

جدیدترین مقاله

حضور امام زمان در آيينه احاديث

IMAGE

رهروان ولایت ـ در بحث اثبات وجود نازنین حضرت ولی عصر(عجل‌الله‌تعالی‌فرجه‌) گفته مي‌شود که هم ادله عقلی وجود دارد و هم ادله نقلی؛که به ادله‌ی نقلی موجود در این بحث می‌پردازیم: