Leader
04 خرداد 1397 ساعت 03:25

همراه با قرآن

آیه قرآن تصادفی
Cloud
Masjed

به روایت تصویر

خطبه های نماز جمعه

چشم دوختن به اروپا برای حل مشکلات اقتصادی همانقدر اشتباه است که چشم دوختن به آمریکا اشتباه بود!

IMAGE

گزارش خطبه های نماز جمعه ی صائین قلعه مورخه 28 اردیبهشت ماه 97 "  چشم دوختن به اروپا...

مسئولان در چنین روزهایی کشاورزان را تنها نگذاشته و در پرداخت خسارت بیمه تلاش کنند

IMAGE

گزارش خطبه های نماز جمعه ی صائین قلعه مورخه 31 فروردین ماه 97 "   مسئولان در چنین...

باید با تکیه بر این نیرو های کارآمد (جوانان ) از تمام ظرفیت ها استفاده کنیم.

IMAGE

گزارش خطبه های نماز جمعه ی صائین قلعه مورخه دهم فروردین ماه 97   خطیب موقت جمعه بعد...

چقدر زیبا می شود برای نزدیکی قلوب به یکدیگر و عمران و آبادانی شهر و کشور همه با هم تلاش کنیم.

IMAGE

گزارش خطبه های نماز جمعه ی صائین قلعه مورخه سوم فروردین ماه 97 "چقدر زیبا می شود...

مسئولان عدالت اجتماعی را جدی گرفته و با فساد اداری و اقتصادی برخورد قاطع داشته باشند

IMAGE

گزارش خطبه های نماز جمعه ی صائین قلعه مورخه 25 اسفند ماه 1396   خطیب جمعه بعد از دعوت...

تا امروز اتفاق خاصی در مورد شهرک فراموش شده صنعتی صائین قلعه رخ نداده است

IMAGE

گزارش خطبه های نماز جمعه ی صائین قلعه مورخه 18 اسفند ماه 1396 " تا امروز اتفاق خاصی در...

یک کارمند یا مدیر با حقوق مشخص چگونه میلیاردی می شود؟

IMAGE

گزارش خطبه های نماز جمعه ی صائین قلعه مورخه 11 اسفند ماه 1396   خطیب جمعه بعد از دعوت...

گزارش نماز جمعه صایین قلعه مورخ18 تیرماه ماه سال 1395

      خطیب جمعه پس از دعوت به رعایت تقوای الهی و پرهیز از محرمات گفتند : خداوند از باب لطف و کرم نعمت های فراوانی به انسان عطا فرموده ولی در برابر نعمت هدایت ، نبوت، اسلام و حاکمیت مومنین بر مسلمانان و مومنین منت می گذارد که آن بخاطر اهمیت این نعمات می باشد، پس همه باید قدر این نعمت ها را بدانیم و شکرگزار خداوند باشیم.

   امام جمعه صائین قلعه  با تشکر از جهاد کشاورزی برای اجرای طرح خرید بی واسطه گندم از کشاورزان اظهار امیدواری کرد: مسئولان در قیمت گذاری ، نحوه خرید و نوع پرداخت وجه آن راه آسان را انتخاب کنند تا کشاورزان برای تشدید فعالیت در این حوزه ترغیب شوند چرا که گندم از محصولات استراتژیک منطقه محسوب می گردد.

    حاج آقا موسوی  با تحلیل جنگ و بیان شفاف از نوع ارتباط آل سعود با اسرائیل و وحشت آمریکا از اسلام ناب محمدی گفت: ابر قدرت ها با اسلام مخالفند چرا که خوب می دانند تنها نیروئی که می تواند آنان را از صحنه خارج کند و منافع آنان را به خطر اندازد اسلام ناب است. از این رو حکومت های منحرف و خارج از تعالیم اسلامی که خود را به دروغ به اسلام بسته اند را برای محو قرآن و تثبیت مقاصد شیطانی خود حمایت می کنند. آل سعود و وهابیت هیچ نسبتی با اسلام ندارند ، یک جریان سیاسی هستند و فقط به صرف ایجاد تفرقه بین امت اسلام تاسیس شده و ابزار دست آمریکا و اسرائیل است.دنیا بداند جهان اسلام آگاه است و هوشیار و وهابیت و آل سعود را نه خادم الحرمین بلکه خادم و مجری سیاست های اسرائیل و آمریکا می داند.

حجت الاسلام موسوی  23 تیر روز همبستگی ملی و دفاع از ارکان نظام و رهبری را گرامی داشت و خاطر نشان کرد: هیچ زمانی کفر و استکبار نمی تواند با اسلام مقابله کند و تجره نشان داده همیشه کفر در برابر ایمان منجر به شکست بوده و خواهد بود ولی دشمن همیشه سعی بر فتنه افکنی دارد تا حق و باطل را در هم آمیزد که اینجا نیاز به بصیرت است. فتنه 78 و 88 که دشمن می خواست از آن استفاده کند نمونه بارز آن است که مردم مومن و با بصیرت ایران با تاسی از رهبر انقلاب در صحنه حاضر شد و جواب فتنه گران را داد.

     حاج آقا موسوی به مناسبت 21 تیر روز حجاب و عفاف به موضوع حجاب و عفاف پرداخته عفت زن را مهم ترین عنصر برای شخصیت او دانسته ادامه داد: عفت وسیله ای برای تعادل و تکریم شخصیت زن در چشم دیگران و مایه احترام به اوست.

در خاتمه بدحجابی و بی حجابی را اوج بی فرهنگی برشمرده و آن را بی حرمتی به خواست اکثریت جامعه دانست، بدحجابی مقدمات نابودی شخصیت زن را فراهم می کند لذا از همه نهاد های دولتی و غیر دولتی خواست با اجرای قانون حجاب و عفاف اجازه تقویت ریشه فرهنگ غرب در جامعه ایران را ندهند.

آخرین خبر

طی دو ماه وضعیت همه زمینهای دارای معارض شهرک صنعتی صائین قلعه از طریق طرح تملک حل می گردد.

IMAGE

گزارش خطبه های نماز جمعه ی صائین قلعه مورخه 14 اردیبهشت ماه 97 "    طی دو ماه وضعیت همه زمینهای دارای معارض شهرک صنعتی صائین قلعه از طریق طرح تملک حل می گردد."   خطیب جمعه ضمن تاکید بر تقوای الهی و پرهیز از محرمات گفت: گناه...

آخرین خطبه

چشم دوختن به اروپا برای حل مشکلات اقتصادی همانقدر اشتباه است که چشم دوختن به آمریکا اشتباه بود!

IMAGE

گزارش خطبه های نماز جمعه ی صائین قلعه مورخه 28 اردیبهشت ماه 97 "  چشم دوختن به اروپا برای حل مشکلات اقتصادی همانقدر اشتباه است که چشم دوختن به آمریکا اشتباه بود!"      خطیب جمعه بعد از دعوت به رعایت تقوای الهی و پرهیز از...

جلسات

برگزاری جلسه ستاد نماز جمعه

IMAGE

جلسه ستاد نماز جمعه با حضور حجت الاسلام والمسلمین موسوی امام جمعه این شهر با اعضای ستاد نماز جمعه در دفتر امام جمعه برگزار شد.

جدیدترین مقاله

حضور امام زمان در آيينه احاديث

IMAGE

رهروان ولایت ـ در بحث اثبات وجود نازنین حضرت ولی عصر(عجل‌الله‌تعالی‌فرجه‌) گفته مي‌شود که هم ادله عقلی وجود دارد و هم ادله نقلی؛که به ادله‌ی نقلی موجود در این بحث می‌پردازیم: