Leader
01 اسفند 1396 ساعت 21:37

همراه با قرآن

آیه قرآن تصادفی
Cloud
Masjed

به روایت تصویر

خطبه های نماز جمعه

گزارش خطبه های نماز جمعه ی صائین قلعه مورخه 27 بهمن ماه 1396

IMAGE

"سهم شهرستان ابهر از اشتغال، بر اساس تقسیمات عادلانه به نسبت جمعیت به صورت اسمی در...

این انقلاب مردمی و در راس آن حکومت ولی فقیه قرار دارد

IMAGE

گزارش خطبه های نماز جمعه ی صائین قلعه مورخه 13 بهمن ماه 1396 " این انقلاب مردمی و در...

نظارت بیشتر بر درمانگاه شبانه روزی ، راه اندازی آزمایشگاه و استقرار پزشک متخصص در شهر محقق شود

IMAGE

گزارش خطبه های نماز جمعه ی صائین قلعه مورخه 6 بهمن ماه 1396 " نظارت بیشتر بر درمانگاه...

هر سه قوه باید پاسخگو باشند!

IMAGE

گزارش خطبه های نماز جمعه ی صائین قلعه مورخه 29 دی ماه 1396      خطیب موقت جمعه پس از...

مسئولین باید قدردان حضور حماسی مردم در دفاع از انقلاب و آرمان ها و ارزش های اسلامی باشند

IMAGE

گزارش خطبه های نماز جمعه ی صائین قلعه مورخه 22 دی ماه 1396 "مسئولین باید قدردان حضور...

شناخت دشمن و همچنین مقابله به هنگام با فتنه از علائم بصیرت و هوشیاری است.

IMAGE

گزارش خطبه های نماز جمعه ی صائین قلعه مورخه 15 دی ماه 1396 " شناخت دشمن و همچنین...

فائق آمدن بر مشکلات اقتصادی و معیشتی مردم ، اقتصاد مقاومتیست

IMAGE

گزارش خطبه های نماز جمعه ی صائین قلعه مورخه 8 دی ماه 1396  خطیب جمعه خود و همه مردم را...

گزارش نماز جمعه صایین قلعه مورخ18 تیرماه ماه سال 1395

      خطیب جمعه پس از دعوت به رعایت تقوای الهی و پرهیز از محرمات گفتند : خداوند از باب لطف و کرم نعمت های فراوانی به انسان عطا فرموده ولی در برابر نعمت هدایت ، نبوت، اسلام و حاکمیت مومنین بر مسلمانان و مومنین منت می گذارد که آن بخاطر اهمیت این نعمات می باشد، پس همه باید قدر این نعمت ها را بدانیم و شکرگزار خداوند باشیم.

   امام جمعه صائین قلعه  با تشکر از جهاد کشاورزی برای اجرای طرح خرید بی واسطه گندم از کشاورزان اظهار امیدواری کرد: مسئولان در قیمت گذاری ، نحوه خرید و نوع پرداخت وجه آن راه آسان را انتخاب کنند تا کشاورزان برای تشدید فعالیت در این حوزه ترغیب شوند چرا که گندم از محصولات استراتژیک منطقه محسوب می گردد.

    حاج آقا موسوی  با تحلیل جنگ و بیان شفاف از نوع ارتباط آل سعود با اسرائیل و وحشت آمریکا از اسلام ناب محمدی گفت: ابر قدرت ها با اسلام مخالفند چرا که خوب می دانند تنها نیروئی که می تواند آنان را از صحنه خارج کند و منافع آنان را به خطر اندازد اسلام ناب است. از این رو حکومت های منحرف و خارج از تعالیم اسلامی که خود را به دروغ به اسلام بسته اند را برای محو قرآن و تثبیت مقاصد شیطانی خود حمایت می کنند. آل سعود و وهابیت هیچ نسبتی با اسلام ندارند ، یک جریان سیاسی هستند و فقط به صرف ایجاد تفرقه بین امت اسلام تاسیس شده و ابزار دست آمریکا و اسرائیل است.دنیا بداند جهان اسلام آگاه است و هوشیار و وهابیت و آل سعود را نه خادم الحرمین بلکه خادم و مجری سیاست های اسرائیل و آمریکا می داند.

حجت الاسلام موسوی  23 تیر روز همبستگی ملی و دفاع از ارکان نظام و رهبری را گرامی داشت و خاطر نشان کرد: هیچ زمانی کفر و استکبار نمی تواند با اسلام مقابله کند و تجره نشان داده همیشه کفر در برابر ایمان منجر به شکست بوده و خواهد بود ولی دشمن همیشه سعی بر فتنه افکنی دارد تا حق و باطل را در هم آمیزد که اینجا نیاز به بصیرت است. فتنه 78 و 88 که دشمن می خواست از آن استفاده کند نمونه بارز آن است که مردم مومن و با بصیرت ایران با تاسی از رهبر انقلاب در صحنه حاضر شد و جواب فتنه گران را داد.

     حاج آقا موسوی به مناسبت 21 تیر روز حجاب و عفاف به موضوع حجاب و عفاف پرداخته عفت زن را مهم ترین عنصر برای شخصیت او دانسته ادامه داد: عفت وسیله ای برای تعادل و تکریم شخصیت زن در چشم دیگران و مایه احترام به اوست.

در خاتمه بدحجابی و بی حجابی را اوج بی فرهنگی برشمرده و آن را بی حرمتی به خواست اکثریت جامعه دانست، بدحجابی مقدمات نابودی شخصیت زن را فراهم می کند لذا از همه نهاد های دولتی و غیر دولتی خواست با اجرای قانون حجاب و عفاف اجازه تقویت ریشه فرهنگ غرب در جامعه ایران را ندهند.

آخرین خبر

شناخت و پایندی به اصول و مبانی انقلاب اسلامی و انقلابی ماندن را راه برون رفت از مشکلات است

IMAGE

گزارش خطبه های نماز جمعه ی صائین قلعه مورخه 20 بهمن ماه 1396 "  شناخت و پایندی به اصول و مبانی انقلاب اسلامی و انقلابی ماندن را راه برون رفت از مشکلات است "       خطیب جمعه پس از دعوت خود و همه نمازگزاران به رعایت تقوای الهی و...

آخرین خطبه

گزارش خطبه های نماز جمعه ی صائین قلعه مورخه 27 بهمن ماه 1396

IMAGE

"سهم شهرستان ابهر از اشتغال، بر اساس تقسیمات عادلانه به نسبت جمعیت به صورت اسمی در سایت استانداری قرار گیرد"      خطیب موقت جمعه پس از دعوت خود و همه نمازگزاران به رعایت تقوای الهی و پرهیز از محرمات گفت: تقوا باعث عزت و...

جلسات

برگزاری جلسه ستاد نماز جمعه

IMAGE

جلسه ستاد نماز جمعه با حضور حجت الاسلام والمسلمین موسوی امام جمعه این شهر با اعضای ستاد نماز جمعه در دفتر امام جمعه برگزار شد.

جدیدترین مقاله

حضور امام زمان در آيينه احاديث

IMAGE

رهروان ولایت ـ در بحث اثبات وجود نازنین حضرت ولی عصر(عجل‌الله‌تعالی‌فرجه‌) گفته مي‌شود که هم ادله عقلی وجود دارد و هم ادله نقلی؛که به ادله‌ی نقلی موجود در این بحث می‌پردازیم: