Leader
21 آذر 1396 ساعت 14:06

همراه با قرآن

آیه قرآن تصادفی
Cloud
Masjed

به روایت تصویر

خطبه های نماز جمعه

اقدام ترامپ در قدس اعلام جنگ با مسلمانان جهان است

IMAGE

گزارش خطبه های نماز جمعه ی صائین قلعه مورخه 17 آذر ماه 1396      خطیب جمعه خود و همه...

عشق به شهید و شهادت در جامعه زنده است

IMAGE

گزارش خطبه های نماز جمعه ی صائین قلعه مورخه 10 آذر ماه 1396      خطیب جمعه خود و همه...

مسئولان چشم هایتان را باز کنید ، عینک خود را عوض کنید.

IMAGE

گزارش خطبه های نماز جمعه ی صائین قلعه مورخه 19 آبان ماه 1396      خطیب موقت جمعه ابتدا...

13 آبان بهترین فرصت برای فریاد زدن بر سر آمریکاست

IMAGE

گزارش خطبه های نماز جمعه ی صائین قلعه مورخه 12 آبان ماه 1396      خطیب جمعه بعد از دعوت...

گزارش خطبه های نماز جمعه ی صائین قلعه مورخه 14 مهرماه 1396

IMAGE

" آنچه لرزه بر اندام دشمن انداخته ایمان و باور مردم ایران به خدا ، استکبار ستیزی و...

مساله اقتصاد اولویت اول کشور است و اقتصاد مقاومتی علاج مشکلات جامعه است

IMAGE

گزارش خطبه های نماز جمعه ی صائین قلعه مورخه 28مهرماه 1396 " مساله اقتصاد اولویت اول...

انقلاب اسلامی ایران به رهبری حضرت امام(ره) استمرار همان نهضت و انقلاب آقا امام حسین (ع) در عصر حاضر است

IMAGE

گزارش خطبه های نماز جمعه ی صائین قلعه مورخه 21مهرماه 1396 "   انقلاب اسلامی ایران به...

آل خلیفه باید از سرنوشت صدام و محمدرضا و ... عبرت بگیرد.

گزارش نماز جمعه صایین قلعه مورخ 4 تیرماه ماه سال 1395

  خطیب جمعه بعد از دعوت به رعایت تقوای الهی و ترک محرمات گفت : ماه رمضان فرصتی برای راز و نیاز با خالق خوبی و مهربانی است و بهترین زمان دعا شب های قدر است که بیدار بودن شب قدر و احیای آن با دعا و نماز و قرآن مورد سفارش پیامبر و اهل بیت (ع) است شب قدر شب انس با خدا و اهل بیت (ع) و شب توسل به ولایت است.

   امام جمعه صائین قلعه  با اشاره به روز صنعت و معدن و شعار سال گفت: بار اصلی خروج از رکود بر دوش بخش صنعت و معدن و کشاورزان است که باید از طرق مختلف به مشکلات صنفی آنان رسیدگی شود.

    حاج آقا موسوی ادامه داد: با نگاه واقع گرایانه باید گفت کشاورزان جهادگران عرصه تولید بوده تقریبا بی اتکا به دولت چرخ های اقتصادی این کشور را حرکت می دهند.

وی همچنین با بیان این مقدمه که ما شاهد مراجعات متعدد کشاورزان به صندوق بیمه و بد عهدی در حق آنان هستیم افزود: پرداخت این چنینیِ خسارت نوش داروئی بیش نیست . خسارت هر سالی برای پشتیبانی کشاورزان در همان سال زراعی حمایت است و موجب برنامه ریزی برای سال آتی می شود.

     حجت الاسلام موسوی مردم ولایتمدار منطقه را برای شرکت در راهپیمائی روز جهانی قدس دعوت کرد و افزود: روز قدس روز اسلام و روز بسیج  عمومی بر علیه آمریکا و حامیان اوست و قدس متعلق به جهان اسلام است و مسلمانان باید در دفاع از آن مجهز شده اجازه ندهند مثلث شوم آمریکا ، اسرائیل و آل سعود با ایجاد فتنه و جنگ های نیابتی مسئله قدس و فلسطین را کم رنگ کرده و به فراموشی بسپارند.

     در ادامه جنایات آل خلیفه در بحرین ، سلب تابعیت آیت ا... شیخ عیسی قاسم روحانی برجسته در بحرین را محکوم کرد و افزود: گستاخی آل خلیفه با استفاده از سکوت معنی دار سازمان های حقوق بشری به ویژه سران پرمدعای آمریکا روز به روز بیشتر شد ولی او باید از سرنوشت صدام و محمدرضا و ... عبرت بگیرد، علما و مراجع دینی متعلق به خاک و کشور نبوده و بلکه در دلهای مردم مسلمان جای دارند.

در خاتمه با تبریک روز قوه قضائیه و گرامیداشت یاد و خاطره شهید دکتر بهشتی و 72 تن از یاران حضرت امام(ره) گفت: وظیفه قوه قضائیه اجرای عدالت و جلوگیری از تبعیض و فاصله طبقاتی است.

  وی همچنین با بیان این مطلب که امام اول ما بخاطر اوج عدالت و به کارگیری تمام سعی و تلاش خود برای اجرای آن در محراب نماز شهید شد...، تاکید کرد: انتظار این است قوه قضائیه  و مجریه با فیش های نجومی حقوق بعضی از مسئولان برخورد کنند و نتیجه را به اطلاع مردم برسانند که مردم از اجرای عدالت خوشحال و به نظام و انقلاب دلگرم می شوند.

 

آخرین خبر

برگزاری نماز پرشکوه عید سعید قربان روز جمعه دهم شهریورماه سال 1396 در صایین قلعه

IMAGE

برگزاری نماز پرشکوه عید سعید قربان روز جمعه دهم شهریورماه سال 1396 در صایین قلعه      خطیب نماز ابتدا خود و همه نماز گزاران را به رعایت تقوای الهی دعوت کرد و به تشریح بخشی از اسرار قربانی در عید قربان پرداخت و گفت : ذبح...

آخرین خطبه

اقدام ترامپ در قدس اعلام جنگ با مسلمانان جهان است

IMAGE

گزارش خطبه های نماز جمعه ی صائین قلعه مورخه 17 آذر ماه 1396      خطیب جمعه خود و همه مردم را به رعایت تقوای الهی و پرهیز از محرمات دعوت کرده و با بیان فرمایشی از امیرالمومنین (ع) گفت : تقوا پیشه کنید از گناهان پرهیز کنید در...

جلسات

برگزاری جلسه ستاد نماز جمعه

IMAGE

جلسه ستاد نماز جمعه با حضور حجت الاسلام والمسلمین موسوی امام جمعه این شهر با اعضای ستاد نماز جمعه در دفتر امام جمعه برگزار شد.

جدیدترین مقاله

حضور امام زمان در آيينه احاديث

IMAGE

رهروان ولایت ـ در بحث اثبات وجود نازنین حضرت ولی عصر(عجل‌الله‌تعالی‌فرجه‌) گفته مي‌شود که هم ادله عقلی وجود دارد و هم ادله نقلی؛که به ادله‌ی نقلی موجود در این بحث می‌پردازیم: