Leader
29 بهمن 1396 ساعت 01:15

همراه با قرآن

آیه قرآن تصادفی
Cloud
Masjed

به روایت تصویر

خطبه های نماز جمعه

گزارش خطبه های نماز جمعه ی صائین قلعه مورخه 27 بهمن ماه 1396

IMAGE

"سهم شهرستان ابهر از اشتغال، بر اساس تقسیمات عادلانه به نسبت جمعیت به صورت اسمی در...

این انقلاب مردمی و در راس آن حکومت ولی فقیه قرار دارد

IMAGE

گزارش خطبه های نماز جمعه ی صائین قلعه مورخه 13 بهمن ماه 1396 " این انقلاب مردمی و در...

نظارت بیشتر بر درمانگاه شبانه روزی ، راه اندازی آزمایشگاه و استقرار پزشک متخصص در شهر محقق شود

IMAGE

گزارش خطبه های نماز جمعه ی صائین قلعه مورخه 6 بهمن ماه 1396 " نظارت بیشتر بر درمانگاه...

هر سه قوه باید پاسخگو باشند!

IMAGE

گزارش خطبه های نماز جمعه ی صائین قلعه مورخه 29 دی ماه 1396      خطیب موقت جمعه پس از...

مسئولین باید قدردان حضور حماسی مردم در دفاع از انقلاب و آرمان ها و ارزش های اسلامی باشند

IMAGE

گزارش خطبه های نماز جمعه ی صائین قلعه مورخه 22 دی ماه 1396 "مسئولین باید قدردان حضور...

شناخت دشمن و همچنین مقابله به هنگام با فتنه از علائم بصیرت و هوشیاری است.

IMAGE

گزارش خطبه های نماز جمعه ی صائین قلعه مورخه 15 دی ماه 1396 " شناخت دشمن و همچنین...

فائق آمدن بر مشکلات اقتصادی و معیشتی مردم ، اقتصاد مقاومتیست

IMAGE

گزارش خطبه های نماز جمعه ی صائین قلعه مورخه 8 دی ماه 1396  خطیب جمعه خود و همه مردم را...

آل خلیفه باید از سرنوشت صدام و محمدرضا و ... عبرت بگیرد.

گزارش نماز جمعه صایین قلعه مورخ 4 تیرماه ماه سال 1395

  خطیب جمعه بعد از دعوت به رعایت تقوای الهی و ترک محرمات گفت : ماه رمضان فرصتی برای راز و نیاز با خالق خوبی و مهربانی است و بهترین زمان دعا شب های قدر است که بیدار بودن شب قدر و احیای آن با دعا و نماز و قرآن مورد سفارش پیامبر و اهل بیت (ع) است شب قدر شب انس با خدا و اهل بیت (ع) و شب توسل به ولایت است.

   امام جمعه صائین قلعه  با اشاره به روز صنعت و معدن و شعار سال گفت: بار اصلی خروج از رکود بر دوش بخش صنعت و معدن و کشاورزان است که باید از طرق مختلف به مشکلات صنفی آنان رسیدگی شود.

    حاج آقا موسوی ادامه داد: با نگاه واقع گرایانه باید گفت کشاورزان جهادگران عرصه تولید بوده تقریبا بی اتکا به دولت چرخ های اقتصادی این کشور را حرکت می دهند.

وی همچنین با بیان این مقدمه که ما شاهد مراجعات متعدد کشاورزان به صندوق بیمه و بد عهدی در حق آنان هستیم افزود: پرداخت این چنینیِ خسارت نوش داروئی بیش نیست . خسارت هر سالی برای پشتیبانی کشاورزان در همان سال زراعی حمایت است و موجب برنامه ریزی برای سال آتی می شود.

     حجت الاسلام موسوی مردم ولایتمدار منطقه را برای شرکت در راهپیمائی روز جهانی قدس دعوت کرد و افزود: روز قدس روز اسلام و روز بسیج  عمومی بر علیه آمریکا و حامیان اوست و قدس متعلق به جهان اسلام است و مسلمانان باید در دفاع از آن مجهز شده اجازه ندهند مثلث شوم آمریکا ، اسرائیل و آل سعود با ایجاد فتنه و جنگ های نیابتی مسئله قدس و فلسطین را کم رنگ کرده و به فراموشی بسپارند.

     در ادامه جنایات آل خلیفه در بحرین ، سلب تابعیت آیت ا... شیخ عیسی قاسم روحانی برجسته در بحرین را محکوم کرد و افزود: گستاخی آل خلیفه با استفاده از سکوت معنی دار سازمان های حقوق بشری به ویژه سران پرمدعای آمریکا روز به روز بیشتر شد ولی او باید از سرنوشت صدام و محمدرضا و ... عبرت بگیرد، علما و مراجع دینی متعلق به خاک و کشور نبوده و بلکه در دلهای مردم مسلمان جای دارند.

در خاتمه با تبریک روز قوه قضائیه و گرامیداشت یاد و خاطره شهید دکتر بهشتی و 72 تن از یاران حضرت امام(ره) گفت: وظیفه قوه قضائیه اجرای عدالت و جلوگیری از تبعیض و فاصله طبقاتی است.

  وی همچنین با بیان این مطلب که امام اول ما بخاطر اوج عدالت و به کارگیری تمام سعی و تلاش خود برای اجرای آن در محراب نماز شهید شد...، تاکید کرد: انتظار این است قوه قضائیه  و مجریه با فیش های نجومی حقوق بعضی از مسئولان برخورد کنند و نتیجه را به اطلاع مردم برسانند که مردم از اجرای عدالت خوشحال و به نظام و انقلاب دلگرم می شوند.

 

آخرین خبر

شناخت و پایندی به اصول و مبانی انقلاب اسلامی و انقلابی ماندن را راه برون رفت از مشکلات است

IMAGE

گزارش خطبه های نماز جمعه ی صائین قلعه مورخه 20 بهمن ماه 1396 "  شناخت و پایندی به اصول و مبانی انقلاب اسلامی و انقلابی ماندن را راه برون رفت از مشکلات است "       خطیب جمعه پس از دعوت خود و همه نمازگزاران به رعایت تقوای الهی و...

آخرین خطبه

گزارش خطبه های نماز جمعه ی صائین قلعه مورخه 27 بهمن ماه 1396

IMAGE

"سهم شهرستان ابهر از اشتغال، بر اساس تقسیمات عادلانه به نسبت جمعیت به صورت اسمی در سایت استانداری قرار گیرد"      خطیب موقت جمعه پس از دعوت خود و همه نمازگزاران به رعایت تقوای الهی و پرهیز از محرمات گفت: تقوا باعث عزت و...

جلسات

برگزاری جلسه ستاد نماز جمعه

IMAGE

جلسه ستاد نماز جمعه با حضور حجت الاسلام والمسلمین موسوی امام جمعه این شهر با اعضای ستاد نماز جمعه در دفتر امام جمعه برگزار شد.

جدیدترین مقاله

حضور امام زمان در آيينه احاديث

IMAGE

رهروان ولایت ـ در بحث اثبات وجود نازنین حضرت ولی عصر(عجل‌الله‌تعالی‌فرجه‌) گفته مي‌شود که هم ادله عقلی وجود دارد و هم ادله نقلی؛که به ادله‌ی نقلی موجود در این بحث می‌پردازیم: