Leader
01 ارديبهشت 1397 ساعت 07:54

همراه با قرآن

آیه قرآن تصادفی
Cloud
Masjed

به روایت تصویر

خطبه های نماز جمعه

مسئولان در چنین روزهایی کشاورزان را تنها نگذاشته و در پرداخت خسارت بیمه تلاش کنند

IMAGE

گزارش خطبه های نماز جمعه ی صائین قلعه مورخه 31 فروردین ماه 97 "   مسئولان در چنین...

باید با تکیه بر این نیرو های کارآمد (جوانان ) از تمام ظرفیت ها استفاده کنیم.

IMAGE

گزارش خطبه های نماز جمعه ی صائین قلعه مورخه دهم فروردین ماه 97   خطیب موقت جمعه بعد...

چقدر زیبا می شود برای نزدیکی قلوب به یکدیگر و عمران و آبادانی شهر و کشور همه با هم تلاش کنیم.

IMAGE

گزارش خطبه های نماز جمعه ی صائین قلعه مورخه سوم فروردین ماه 97 "چقدر زیبا می شود...

مسئولان عدالت اجتماعی را جدی گرفته و با فساد اداری و اقتصادی برخورد قاطع داشته باشند

IMAGE

گزارش خطبه های نماز جمعه ی صائین قلعه مورخه 25 اسفند ماه 1396   خطیب جمعه بعد از دعوت...

تا امروز اتفاق خاصی در مورد شهرک فراموش شده صنعتی صائین قلعه رخ نداده است

IMAGE

گزارش خطبه های نماز جمعه ی صائین قلعه مورخه 18 اسفند ماه 1396 " تا امروز اتفاق خاصی در...

یک کارمند یا مدیر با حقوق مشخص چگونه میلیاردی می شود؟

IMAGE

گزارش خطبه های نماز جمعه ی صائین قلعه مورخه 11 اسفند ماه 1396   خطیب جمعه بعد از دعوت...

گزارش خطبه های نماز جمعه ی صائین قلعه مورخه 27 بهمن ماه 1396

IMAGE

"سهم شهرستان ابهر از اشتغال، بر اساس تقسیمات عادلانه به نسبت جمعیت به صورت اسمی در...

چه اتفاقی افتاده که در یک شهر 15 هزار نفری هیچ پروژه ای در ایام فجر افتتاح نشد

گزارش خطبه های نماز جمعه ی صائین قلعه مورخه 4 اسفند ماه 1396

     خطیب جمعه بعد از دعوت مردم به رعایت تقوای الهی وپرهیز از محرمات گفت: برای قبولی عمل هم حسن فاعلی و حسن فعلی لازم است. یعنی هم عمل باید خوب باشد و هم به نیت تقرب به پروردگار عالم هستی انجام پذیرد، لذا در روایات قبل از عمل به نیت درست تاکید شده است و عمل انسان بر اساس نیت اوست و هرچه ایمان انسان قوی و عمل صالح او با نیت خالص انجام پذیرد نزد خداوند ارزش و اعتبار خواهد داشت و عمل بدون نیت خالص مستحق پاداش و ثواب نخواهد بود.

حاج آقا موسوی به موضوع اقتصاد از نوع مقاومتی و تولید و اشتغال پرداخت و با بیان اینکه مسئولان دولتی به جای پرداختن به مسائل حاشیه ای رفراندوم و طرح مسائلی که گرهی از مشکلات معیشتی ، اقتصادی را حل نمی کند، بگویند برای تولید چه کرده اند و برای تنظیم بازار ، رنگی شدن سفره مردم ، رفع بیکاری چه اقداماتی را انجام داده اند و در پاسخ به کسانی که می خواهند مسئولان در تریبون نماز جمعه حاضر شوند گفت: ما دعوت کردیم ! بعضی ها نیامدند و عده ای هم آمدند و به مسائل حاشیه ای پرداختند. باید سئوال کرد چه اتفاقی افتاده که در یک شهر 15 هزار نفری هیچ پروژه ای در ایام فجر افتتاح نشد.

   وی همچنین با اشاره به هشدار های قبل از برجامی مقام معظم رهبری و با تاکید بر اتکا به خدا و اعتماد به ولایت فقیه و نیروهای جوان و خوش فکر اظهار داشت: عده ای گفتند اقتصاد مقاومتی محصور شدن در داخل کشور است باید با همه دنیا ارتباط داشته باشیم حال جواب بدهند با برجام کدام مشکل حل شد؟ کدام تحریم از بین رفت؟و آیا بعد از اجرائی شدن برجام دیگر تحریم نشدیم؟

امام جمعه صائین قلعه در بخشی از خطبه دوم به حوادث تلخ و ناگوار هفته ی اخیر پرداخت و با تشکر از همه مسئولان و نهاد های فعال در این چند روز برای انتقال اجساد کشته شدگان حادثه سقوط هواپیمای مسافری و عرض تسلیت به خانواده های آنان از مسئولان خواست پاسخگو بوده و رسیدگی کنند .

   حجت الاسلام موسوی در بخش دیگر به نا امنی و اغتشاش در تهران و به شهادت رسیدن 5 تن از عزیزان نیروی انتظامی و مدافعان امنیت کشور پرداخت و از نقش نیروی انتظامی در ایجاد امنیت و مقابله با قانون شکنان قدردانی کرد.  

  وی در ادامه  با اعلان انزجار و تنفر شدید از برهم زنندگان امنیت از هر گروه و جناحی که باشد، اغتشاش ، آدم کشی، تخریب اموال عمومی از سوی هرکسی را محکوم کرد و افزود : انتظار این است بزرگان این فرقه حساب خود را از اغتشاش گران جدا کنند.

   در ادامه با بیان این واقعیت که زیبنده نیست درکشوری که خاورمیانه را امن کرده ، قمه کش ها و اوباش در وسط خیابان هایش جولان بدهد ، برخورد جدی و قاطع دستگاه قضا با مخلان اجتماع را خواستار شد.

  در خاتمه به مناسبت روز امور تربیتی و تربیت اسلامی گفت: تربیت اسلامی همه ابعاد وجود انسان رادر بر می گیرد و از جامعیت برخوردار است با فطرت انسان سازگار و او را به سعادت ابدی سوق می دهد و با رد سند 2030 تاکید کرد : این سند خلاف قانون و شرع ماست و نمی تواند دانش آموزی با تربیت دینی و اسلامی تربیت نماید.

آخرین خبر

شناخت و پایندی به اصول و مبانی انقلاب اسلامی و انقلابی ماندن را راه برون رفت از مشکلات است

IMAGE

گزارش خطبه های نماز جمعه ی صائین قلعه مورخه 20 بهمن ماه 1396 "  شناخت و پایندی به اصول و مبانی انقلاب اسلامی و انقلابی ماندن را راه برون رفت از مشکلات است "       خطیب جمعه پس از دعوت خود و همه نمازگزاران به رعایت تقوای الهی و...

آخرین خطبه

مسئولان در چنین روزهایی کشاورزان را تنها نگذاشته و در پرداخت خسارت بیمه تلاش کنند

IMAGE

گزارش خطبه های نماز جمعه ی صائین قلعه مورخه 31 فروردین ماه 97 "   مسئولان در چنین روزهایی کشاورزان را تنها نگذاشته و در پرداخت خسارت بیمه تلاش کنند.."   خطیب جمعه ضمن تاکید بر تقوای الهی و پرهیز از محرمات سالروز بعثت حضرت...

جلسات

برگزاری جلسه ستاد نماز جمعه

IMAGE

جلسه ستاد نماز جمعه با حضور حجت الاسلام والمسلمین موسوی امام جمعه این شهر با اعضای ستاد نماز جمعه در دفتر امام جمعه برگزار شد.

جدیدترین مقاله

حضور امام زمان در آيينه احاديث

IMAGE

رهروان ولایت ـ در بحث اثبات وجود نازنین حضرت ولی عصر(عجل‌الله‌تعالی‌فرجه‌) گفته مي‌شود که هم ادله عقلی وجود دارد و هم ادله نقلی؛که به ادله‌ی نقلی موجود در این بحث می‌پردازیم: