Leader
06 خرداد 1397 ساعت 07:59

همراه با قرآن

آیه قرآن تصادفی
Cloud
Masjed

به روایت تصویر

خطبه های نماز جمعه

مسئولان تا انجام تمام شروط رهبری، مذاکره با اروپا را متوقف کنند

IMAGE

گزارش خطبه های نماز جمعه ی صائین قلعه مورخه 4 خرداد ماه 97 " مسئولان تا انجام تمام...

چشم دوختن به اروپا برای حل مشکلات اقتصادی همانقدر اشتباه است که چشم دوختن به آمریکا اشتباه بود!

IMAGE

گزارش خطبه های نماز جمعه ی صائین قلعه مورخه 28 اردیبهشت ماه 97 "  چشم دوختن به اروپا...

مسئولان در چنین روزهایی کشاورزان را تنها نگذاشته و در پرداخت خسارت بیمه تلاش کنند

IMAGE

گزارش خطبه های نماز جمعه ی صائین قلعه مورخه 31 فروردین ماه 97 "   مسئولان در چنین...

باید با تکیه بر این نیرو های کارآمد (جوانان ) از تمام ظرفیت ها استفاده کنیم.

IMAGE

گزارش خطبه های نماز جمعه ی صائین قلعه مورخه دهم فروردین ماه 97   خطیب موقت جمعه بعد...

چقدر زیبا می شود برای نزدیکی قلوب به یکدیگر و عمران و آبادانی شهر و کشور همه با هم تلاش کنیم.

IMAGE

گزارش خطبه های نماز جمعه ی صائین قلعه مورخه سوم فروردین ماه 97 "چقدر زیبا می شود...

مسئولان عدالت اجتماعی را جدی گرفته و با فساد اداری و اقتصادی برخورد قاطع داشته باشند

IMAGE

گزارش خطبه های نماز جمعه ی صائین قلعه مورخه 25 اسفند ماه 1396   خطیب جمعه بعد از دعوت...

تا امروز اتفاق خاصی در مورد شهرک فراموش شده صنعتی صائین قلعه رخ نداده است

IMAGE

گزارش خطبه های نماز جمعه ی صائین قلعه مورخه 18 اسفند ماه 1396 " تا امروز اتفاق خاصی در...

هر سه قوه باید پاسخگو باشند!

گزارش خطبه های نماز جمعه ی صائین قلعه مورخه 29 دی ماه 1396

     خطیب موقت جمعه پس از دعوت خود و همه نمازگزاران به رعایت تقوای الهی و پرهیز از محرمات گفت: تقوا زینت و زیور دنیای انسان است . همه انسان ها حتی آنهائی که به دنبال بی تقوائی هستند متقین را دوست دارند . تقوا بزرگترین سرمایه مادی و معنوی انسان است که به زبان نیست ، در عمل باید جلوه کند.

    حجت الاسلام حسینی 29 دی روز غزه را گرامی داشت و با اشاره به پیام اسماعیل هنیه به رهبر انقلاب گفت: بعضی از رهبران اعراب به همه درهای دشمنان دین سر می زند و راه به جائی نمی برند . هیچ دری بهتر و امن تر از باب ائمه نیست و با انتقاد از عملکرد بعضی دول عربی افزود : رقص کنندگان با شمشیر به همراه یک دیوانه حاکم کِی می تواند خادم الحرمین باشد.

  امام جمعه موقت صائین قلعه  سالروز ولادت حضرت زینب کبری را تبریک گفت و ادامه داد :عظمت زینب کبری (س)، فاطمه صغری بعد از ائمه و فاطمه زهرا(س) از بعضی از انبیاء الهی بالاتر است . او توانست با هدایت عالی کاروان اسراء بر همه توطئه های دشمنان فائق آید.

   وی همچنین این روز را به همه پرستاران تبریک گفته ، افزود: پرستار نمونه بودن فقط به این معنی نیست که لباس سفید برتن به بالین بیمار باشد . خدمت به پدر و مادر مخصوصا والدین نیازمند به کمک در منزل هم پرستاریست که برات بهشت برای فرزندان است .

   حاج آقا حسینی  با اظهار تاسف از حادثه غم انگیز کشتی نفت کش ایرانی و سالگرد حادثه ساختمان پلاسکو همچنین اتفاقات اخیر که مورد سوء استفاده دشمنان شد!..

       خاطر نشان کرد: اتفاقات اخیر قابل بررسی است ، طبق فرمان رهبر انقلاب قوه قضائیه باید جدی باشد. وظیفه دولت هم در این مورد شناسایی پایگاه های حامی اغتشاش گران در داخل و خارج از کشور است.

خطیب موقت نماز ، حساب گول خوردگان جوان را از خاطیان و لیدر های آموزش دیده جدا دانست و با انتقاد از عملکرد دولت گفت: من وابسته به هیچ جناحی نیستم و بدون تعارف از دولت مطالبه دارم هرچند هر سه قوه باید پاسخگو باشند اما مسئول همنوائی یک عده جوان نا آگاه با اغتشاشگران دولت است که با بی توجهی به نیازهای جامعه راه سوء استفاده را برای دشمنان فراهم کرده است.

   حاج آقا حسینی انتشار عکس های سران سه قوه در جلسات در کنار هم در رسانه ها را بی اثر در افکار عمومی مردم دانست و افزود: بگویید خروجی این محافل چه بوده که این گونه فرصت ها را به دشمنان نظام داد تا پرچم ایران را که با خون شهدا بر افراشته بود به آتش کشیده شود.

  وی ضمن قدر دانی از مردم و مقاومت هشت ساله ی ملت در دوران دفاع مقدس تصریح کرد: به قرآن قسم می خورم که خیلی از شماها که الان در راس قرار دارید در دوران دفاع مقدس در جبهه ها نبودید و فرزندانتان هم در خارج از کشور تحصیل می کردند.

    در خاتمه  با تاکید بر برخورد با دزدان اموال عمومی و مفسدان اقتصادی و شفاف سازی حقوق های برخی از مدیران که فیش های نجومی دارند و علنی نبودن پایه حقوق در کشور به موضوع مهم بیکاری اشاره و خاطر نشان کرد: شعار فرزند بیشتر زندگی شاد تر و افزایش وام ازدواج به سقف 15 میلیون تومان مشکلات مردم را حل نمی کند . به فکر شغل جوانان باشید من مخالف ورزش نیستم کاش دولت ایران به جای این همه دغدغه و سرمایه گذاری برای فوتبالی که حتی یک بار هم امتیاز جهانی نیاورده است قدری هم به فکر اشتغال جوانان باشد و برنامه ریزی کند تا کی این مردم باید دغدغه گرانی روزانه کالا و اجناس را داشته باشند... ای مسئولین فکری بکنید!

  ستاد نمازجمعه شهر صائین قلعه

  گزارش از رجبی

آخرین خبر

طی دو ماه وضعیت همه زمینهای دارای معارض شهرک صنعتی صائین قلعه از طریق طرح تملک حل می گردد.

IMAGE

گزارش خطبه های نماز جمعه ی صائین قلعه مورخه 14 اردیبهشت ماه 97 "    طی دو ماه وضعیت همه زمینهای دارای معارض شهرک صنعتی صائین قلعه از طریق طرح تملک حل می گردد."   خطیب جمعه ضمن تاکید بر تقوای الهی و پرهیز از محرمات گفت: گناه...

آخرین خطبه

مسئولان تا انجام تمام شروط رهبری، مذاکره با اروپا را متوقف کنند

IMAGE

گزارش خطبه های نماز جمعه ی صائین قلعه مورخه 4 خرداد ماه 97 " مسئولان تا انجام تمام شروط رهبری، مذاکره با اروپا را متوقف کنند "   خطیب جمعه بعد از دعوت به رعایت تقوای الهی و پرهیز از محرمات ، گفت: گرامی ترین مردم نزد خداوند با...

جلسات

برگزاری جلسه ستاد نماز جمعه

IMAGE

جلسه ستاد نماز جمعه با حضور حجت الاسلام والمسلمین موسوی امام جمعه این شهر با اعضای ستاد نماز جمعه در دفتر امام جمعه برگزار شد.

جدیدترین مقاله

حضور امام زمان در آيينه احاديث

IMAGE

رهروان ولایت ـ در بحث اثبات وجود نازنین حضرت ولی عصر(عجل‌الله‌تعالی‌فرجه‌) گفته مي‌شود که هم ادله عقلی وجود دارد و هم ادله نقلی؛که به ادله‌ی نقلی موجود در این بحث می‌پردازیم: