Leader
27 اسفند 1396 ساعت 21:13

همراه با قرآن

آیه قرآن تصادفی
Cloud
Masjed

به روایت تصویر

خطبه های نماز جمعه

مسئولان عدالت اجتماعی را جدی گرفته و با فساد اداری و اقتصادی برخورد قاطع داشته باشند

IMAGE

گزارش خطبه های نماز جمعه ی صائین قلعه مورخه 25 اسفند ماه 1396   خطیب جمعه بعد از دعوت...

تا امروز اتفاق خاصی در مورد شهرک فراموش شده صنعتی صائین قلعه رخ نداده است

IMAGE

گزارش خطبه های نماز جمعه ی صائین قلعه مورخه 18 اسفند ماه 1396 " تا امروز اتفاق خاصی در...

یک کارمند یا مدیر با حقوق مشخص چگونه میلیاردی می شود؟

IMAGE

گزارش خطبه های نماز جمعه ی صائین قلعه مورخه 11 اسفند ماه 1396   خطیب جمعه بعد از دعوت...

چه اتفاقی افتاده که در یک شهر 15 هزار نفری هیچ پروژه ای در ایام فجر افتتاح نشد

IMAGE

گزارش خطبه های نماز جمعه ی صائین قلعه مورخه 4 اسفند ماه 1396      خطیب جمعه بعد از...

گزارش خطبه های نماز جمعه ی صائین قلعه مورخه 27 بهمن ماه 1396

IMAGE

"سهم شهرستان ابهر از اشتغال، بر اساس تقسیمات عادلانه به نسبت جمعیت به صورت اسمی در...

این انقلاب مردمی و در راس آن حکومت ولی فقیه قرار دارد

IMAGE

گزارش خطبه های نماز جمعه ی صائین قلعه مورخه 13 بهمن ماه 1396 " این انقلاب مردمی و در...

نظارت بیشتر بر درمانگاه شبانه روزی ، راه اندازی آزمایشگاه و استقرار پزشک متخصص در شهر محقق شود

IMAGE

گزارش خطبه های نماز جمعه ی صائین قلعه مورخه 6 بهمن ماه 1396 " نظارت بیشتر بر درمانگاه...

هر سه قوه باید پاسخگو باشند!

گزارش خطبه های نماز جمعه ی صائین قلعه مورخه 29 دی ماه 1396

     خطیب موقت جمعه پس از دعوت خود و همه نمازگزاران به رعایت تقوای الهی و پرهیز از محرمات گفت: تقوا زینت و زیور دنیای انسان است . همه انسان ها حتی آنهائی که به دنبال بی تقوائی هستند متقین را دوست دارند . تقوا بزرگترین سرمایه مادی و معنوی انسان است که به زبان نیست ، در عمل باید جلوه کند.

    حجت الاسلام حسینی 29 دی روز غزه را گرامی داشت و با اشاره به پیام اسماعیل هنیه به رهبر انقلاب گفت: بعضی از رهبران اعراب به همه درهای دشمنان دین سر می زند و راه به جائی نمی برند . هیچ دری بهتر و امن تر از باب ائمه نیست و با انتقاد از عملکرد بعضی دول عربی افزود : رقص کنندگان با شمشیر به همراه یک دیوانه حاکم کِی می تواند خادم الحرمین باشد.

  امام جمعه موقت صائین قلعه  سالروز ولادت حضرت زینب کبری را تبریک گفت و ادامه داد :عظمت زینب کبری (س)، فاطمه صغری بعد از ائمه و فاطمه زهرا(س) از بعضی از انبیاء الهی بالاتر است . او توانست با هدایت عالی کاروان اسراء بر همه توطئه های دشمنان فائق آید.

   وی همچنین این روز را به همه پرستاران تبریک گفته ، افزود: پرستار نمونه بودن فقط به این معنی نیست که لباس سفید برتن به بالین بیمار باشد . خدمت به پدر و مادر مخصوصا والدین نیازمند به کمک در منزل هم پرستاریست که برات بهشت برای فرزندان است .

   حاج آقا حسینی  با اظهار تاسف از حادثه غم انگیز کشتی نفت کش ایرانی و سالگرد حادثه ساختمان پلاسکو همچنین اتفاقات اخیر که مورد سوء استفاده دشمنان شد!..

       خاطر نشان کرد: اتفاقات اخیر قابل بررسی است ، طبق فرمان رهبر انقلاب قوه قضائیه باید جدی باشد. وظیفه دولت هم در این مورد شناسایی پایگاه های حامی اغتشاش گران در داخل و خارج از کشور است.

خطیب موقت نماز ، حساب گول خوردگان جوان را از خاطیان و لیدر های آموزش دیده جدا دانست و با انتقاد از عملکرد دولت گفت: من وابسته به هیچ جناحی نیستم و بدون تعارف از دولت مطالبه دارم هرچند هر سه قوه باید پاسخگو باشند اما مسئول همنوائی یک عده جوان نا آگاه با اغتشاشگران دولت است که با بی توجهی به نیازهای جامعه راه سوء استفاده را برای دشمنان فراهم کرده است.

   حاج آقا حسینی انتشار عکس های سران سه قوه در جلسات در کنار هم در رسانه ها را بی اثر در افکار عمومی مردم دانست و افزود: بگویید خروجی این محافل چه بوده که این گونه فرصت ها را به دشمنان نظام داد تا پرچم ایران را که با خون شهدا بر افراشته بود به آتش کشیده شود.

  وی ضمن قدر دانی از مردم و مقاومت هشت ساله ی ملت در دوران دفاع مقدس تصریح کرد: به قرآن قسم می خورم که خیلی از شماها که الان در راس قرار دارید در دوران دفاع مقدس در جبهه ها نبودید و فرزندانتان هم در خارج از کشور تحصیل می کردند.

    در خاتمه  با تاکید بر برخورد با دزدان اموال عمومی و مفسدان اقتصادی و شفاف سازی حقوق های برخی از مدیران که فیش های نجومی دارند و علنی نبودن پایه حقوق در کشور به موضوع مهم بیکاری اشاره و خاطر نشان کرد: شعار فرزند بیشتر زندگی شاد تر و افزایش وام ازدواج به سقف 15 میلیون تومان مشکلات مردم را حل نمی کند . به فکر شغل جوانان باشید من مخالف ورزش نیستم کاش دولت ایران به جای این همه دغدغه و سرمایه گذاری برای فوتبالی که حتی یک بار هم امتیاز جهانی نیاورده است قدری هم به فکر اشتغال جوانان باشد و برنامه ریزی کند تا کی این مردم باید دغدغه گرانی روزانه کالا و اجناس را داشته باشند... ای مسئولین فکری بکنید!

  ستاد نمازجمعه شهر صائین قلعه

  گزارش از رجبی

آخرین خبر

شناخت و پایندی به اصول و مبانی انقلاب اسلامی و انقلابی ماندن را راه برون رفت از مشکلات است

IMAGE

گزارش خطبه های نماز جمعه ی صائین قلعه مورخه 20 بهمن ماه 1396 "  شناخت و پایندی به اصول و مبانی انقلاب اسلامی و انقلابی ماندن را راه برون رفت از مشکلات است "       خطیب جمعه پس از دعوت خود و همه نمازگزاران به رعایت تقوای الهی و...

آخرین خطبه

مسئولان عدالت اجتماعی را جدی گرفته و با فساد اداری و اقتصادی برخورد قاطع داشته باشند

IMAGE

گزارش خطبه های نماز جمعه ی صائین قلعه مورخه 25 اسفند ماه 1396   خطیب جمعه بعد از دعوت مردم به رعایت تقوای الهی وپرهیز از محرمات ،  با بیان برخی از ویژگی های اخلاقی و رفتاری صالحان و متقیان از جمله سبقت گرفتن در خیرات ، پرهیز...

جلسات

برگزاری جلسه ستاد نماز جمعه

IMAGE

جلسه ستاد نماز جمعه با حضور حجت الاسلام والمسلمین موسوی امام جمعه این شهر با اعضای ستاد نماز جمعه در دفتر امام جمعه برگزار شد.

جدیدترین مقاله

حضور امام زمان در آيينه احاديث

IMAGE

رهروان ولایت ـ در بحث اثبات وجود نازنین حضرت ولی عصر(عجل‌الله‌تعالی‌فرجه‌) گفته مي‌شود که هم ادله عقلی وجود دارد و هم ادله نقلی؛که به ادله‌ی نقلی موجود در این بحث می‌پردازیم: