Leader
06 خرداد 1397 ساعت 08:01

همراه با قرآن

آیه قرآن تصادفی
Cloud
Masjed

به روایت تصویر

خطبه های نماز جمعه

مسئولان تا انجام تمام شروط رهبری، مذاکره با اروپا را متوقف کنند

IMAGE

گزارش خطبه های نماز جمعه ی صائین قلعه مورخه 4 خرداد ماه 97 " مسئولان تا انجام تمام...

چشم دوختن به اروپا برای حل مشکلات اقتصادی همانقدر اشتباه است که چشم دوختن به آمریکا اشتباه بود!

IMAGE

گزارش خطبه های نماز جمعه ی صائین قلعه مورخه 28 اردیبهشت ماه 97 "  چشم دوختن به اروپا...

مسئولان در چنین روزهایی کشاورزان را تنها نگذاشته و در پرداخت خسارت بیمه تلاش کنند

IMAGE

گزارش خطبه های نماز جمعه ی صائین قلعه مورخه 31 فروردین ماه 97 "   مسئولان در چنین...

باید با تکیه بر این نیرو های کارآمد (جوانان ) از تمام ظرفیت ها استفاده کنیم.

IMAGE

گزارش خطبه های نماز جمعه ی صائین قلعه مورخه دهم فروردین ماه 97   خطیب موقت جمعه بعد...

چقدر زیبا می شود برای نزدیکی قلوب به یکدیگر و عمران و آبادانی شهر و کشور همه با هم تلاش کنیم.

IMAGE

گزارش خطبه های نماز جمعه ی صائین قلعه مورخه سوم فروردین ماه 97 "چقدر زیبا می شود...

مسئولان عدالت اجتماعی را جدی گرفته و با فساد اداری و اقتصادی برخورد قاطع داشته باشند

IMAGE

گزارش خطبه های نماز جمعه ی صائین قلعه مورخه 25 اسفند ماه 1396   خطیب جمعه بعد از دعوت...

تا امروز اتفاق خاصی در مورد شهرک فراموش شده صنعتی صائین قلعه رخ نداده است

IMAGE

گزارش خطبه های نماز جمعه ی صائین قلعه مورخه 18 اسفند ماه 1396 " تا امروز اتفاق خاصی در...

مسئولین باید قدردان حضور حماسی مردم در دفاع از انقلاب و آرمان ها و ارزش های اسلامی باشند

گزارش خطبه های نماز جمعه ی صائین قلعه مورخه 22 دی ماه 1396

"مسئولین باید قدردان حضور حماسی مردم در دفاع از انقلاب و آرمان ها و ارزش های اسلامی باشند"

     خطیب جمعه پس از دعوت خود و همه نمازگزاران به رعایت تقوای الهی و پرهیز از محرمات در پاسخ به فلسفه عبادت خداوند گفت: خداوند غنی و بی نیاز از همه چیز است ، غیر از خدا هر چه موجود است همه مخلوق خداست و نیازمند به او، در نتیجه خداوند به عبادت ما نیاز ندارد و همچنان که اگر مردم رو به خورشید یا پشت به آن خانه بسازند ، اثری به حال خورشید ندارد، بلکه اموری مانند پرستش موجودی برتر ، پاسخگویی به فطرت خداجویی ، توجه به نعمت های خدا که خالق و رازق و مربی ماست. و توجه به فقر و نیاز خود ، هماهنگ و همرنگ شدن با تمام موجودات عالم و رسیدن به کمال در پرتوی پرستش،  ما را وادار به عبادت می کند.

    حجت الاسلام موسوی با اشاره به بیانات رهبر معظم انقلاب در 19 دی گفت: مسئولین باید قدردان حضور حماسی مردم در دفاع از انقلاب و آرمان ها و ارزش های اسلامی بوده ،در برابر مطالبات به حق مردم پاسخگو باشند و با اغتشاش گران برخورد قاطع نمایند و همه با وحدت کلمه ذیل سایه ولایت فقیه در برابر مستکبران و خصوصا آمریکای جنایتکار ایستادگی نمایند.

   وی در ادامه مطلب به موضوع برجام پرداخت و خطاب به دولت آمریکا گفت: به ما خسارت زده اید ، بدانید بی تقاص نخواهد ماند و در خصوص موضع رئیس جمهور آمریکا درباره برجام که امروز اعلام خواهد شد گفت : هرچه باشد قطعا نتیجه به نفع ایران خواهد بود . به این معنی که مخالفت با برجام انزوای آن را به دنبال دارد  و موافقت با برجام بر ذلت یک ساله آنان خواهد افزود.

  امام جمعه صائین قلعه  27 دی سالروز شهادت نواب صفوی را تسلیت گفت، سپس مداومت در انجام فریضه امر به معروف و نهی از منکر و دارا بودن به عزت نفس بالا و آزادگی را از ویژگی های بارز نواب برشمرد که این ویژگی ها آن شهید والامقام را از قبول هر نوع پیشنهادی از طرف طاغوت و دولت حاکمه محفوظ داشت.

   حاج آقا موسوی  با اشاره به 26 دی سالروز فرار شاه و برنامه ریزی ها برای ایام ا... دهه فجر انقلاب اسلامی ، همچنین بیان این واقعیت که ملت ایران از ابتدای پیروزی انقلاب اسلامی تا حال با فراز و نشیب فراوانی همچون شهادت بزرگان نظام ، دست به کار شدن منافقین ، جنگ تحمیلی و به تبع آن جنگ سیاسی ، اقتصادی و فرهنگی مواجه بوده ،افزود: با بیرون کردن شاه از این کشور انتظار دشمنی برای همیشه از طرف آنان وجود دارد .اما از طرفی از قدرت ایران که عبارتست از (ولایت فقیه ، ایمان مردم و حضور به موقع مردم ) در هراسند لذا به فتنه گری می پردازند .

  وی در ادامه همین مطلب با برشمردن موارد متعددی از درس های فتنه اخیر که به فرصت ها تبدیل شد افزود: برای افزایش امید و اعتماد مردم و ریشه کنی یاس و ناامیدی ملی باید تلاش کرد. همچنین به اقدامات واقعی و عملی در حوزه اقتصاد مقاومتی و افزایش توان داخلی با فکر و اندیشه جوان ایرانی تکیه کرد.

آخرین خبر

طی دو ماه وضعیت همه زمینهای دارای معارض شهرک صنعتی صائین قلعه از طریق طرح تملک حل می گردد.

IMAGE

گزارش خطبه های نماز جمعه ی صائین قلعه مورخه 14 اردیبهشت ماه 97 "    طی دو ماه وضعیت همه زمینهای دارای معارض شهرک صنعتی صائین قلعه از طریق طرح تملک حل می گردد."   خطیب جمعه ضمن تاکید بر تقوای الهی و پرهیز از محرمات گفت: گناه...

آخرین خطبه

مسئولان تا انجام تمام شروط رهبری، مذاکره با اروپا را متوقف کنند

IMAGE

گزارش خطبه های نماز جمعه ی صائین قلعه مورخه 4 خرداد ماه 97 " مسئولان تا انجام تمام شروط رهبری، مذاکره با اروپا را متوقف کنند "   خطیب جمعه بعد از دعوت به رعایت تقوای الهی و پرهیز از محرمات ، گفت: گرامی ترین مردم نزد خداوند با...

جلسات

برگزاری جلسه ستاد نماز جمعه

IMAGE

جلسه ستاد نماز جمعه با حضور حجت الاسلام والمسلمین موسوی امام جمعه این شهر با اعضای ستاد نماز جمعه در دفتر امام جمعه برگزار شد.

جدیدترین مقاله

حضور امام زمان در آيينه احاديث

IMAGE

رهروان ولایت ـ در بحث اثبات وجود نازنین حضرت ولی عصر(عجل‌الله‌تعالی‌فرجه‌) گفته مي‌شود که هم ادله عقلی وجود دارد و هم ادله نقلی؛که به ادله‌ی نقلی موجود در این بحث می‌پردازیم: