Leader
28 دی 1396 ساعت 18:10

همراه با قرآن

آیه قرآن تصادفی
Cloud
Masjed

به روایت تصویر

خطبه های نماز جمعه

شناخت دشمن و همچنین مقابله به هنگام با فتنه از علائم بصیرت و هوشیاری است.

IMAGE

گزارش خطبه های نماز جمعه ی صائین قلعه مورخه 15 دی ماه 1396 " شناخت دشمن و همچنین...

فائق آمدن بر مشکلات اقتصادی و معیشتی مردم ، اقتصاد مقاومتیست

IMAGE

گزارش خطبه های نماز جمعه ی صائین قلعه مورخه 8 دی ماه 1396  خطیب جمعه خود و همه مردم را...

مسئولان درهای دفاتر و اطاق های خود را بر روی مردم باز کنید!

IMAGE

گزارش خطبه های نماز جمعه ی صائین قلعه مورخه یکم آبان ماه 1396 " مسئولان درهای دفاتر و...

مردم انتظار دارند هر سال هنگام تقدیم بودجه و تصویب آن گره ای از مشکلات آنان رفع شود

IMAGE

گزارش خطبه های نماز جمعه ی صائین قلعه مورخه 24آذر ماه 1396 " مردم انتظار دارند هر سال...

اقدام ترامپ در قدس اعلام جنگ با مسلمانان جهان است

IMAGE

گزارش خطبه های نماز جمعه ی صائین قلعه مورخه 17 آذر ماه 1396      خطیب جمعه خود و همه...

عشق به شهید و شهادت در جامعه زنده است

IMAGE

گزارش خطبه های نماز جمعه ی صائین قلعه مورخه 10 آذر ماه 1396      خطیب جمعه خود و همه...

مسئولان چشم هایتان را باز کنید ، عینک خود را عوض کنید.

IMAGE

گزارش خطبه های نماز جمعه ی صائین قلعه مورخه 19 آبان ماه 1396      خطیب موقت جمعه ابتدا...

مسئولین باید قدردان حضور حماسی مردم در دفاع از انقلاب و آرمان ها و ارزش های اسلامی باشند

گزارش خطبه های نماز جمعه ی صائین قلعه مورخه 22 دی ماه 1396

"مسئولین باید قدردان حضور حماسی مردم در دفاع از انقلاب و آرمان ها و ارزش های اسلامی باشند"

     خطیب جمعه پس از دعوت خود و همه نمازگزاران به رعایت تقوای الهی و پرهیز از محرمات در پاسخ به فلسفه عبادت خداوند گفت: خداوند غنی و بی نیاز از همه چیز است ، غیر از خدا هر چه موجود است همه مخلوق خداست و نیازمند به او، در نتیجه خداوند به عبادت ما نیاز ندارد و همچنان که اگر مردم رو به خورشید یا پشت به آن خانه بسازند ، اثری به حال خورشید ندارد، بلکه اموری مانند پرستش موجودی برتر ، پاسخگویی به فطرت خداجویی ، توجه به نعمت های خدا که خالق و رازق و مربی ماست. و توجه به فقر و نیاز خود ، هماهنگ و همرنگ شدن با تمام موجودات عالم و رسیدن به کمال در پرتوی پرستش،  ما را وادار به عبادت می کند.

    حجت الاسلام موسوی با اشاره به بیانات رهبر معظم انقلاب در 19 دی گفت: مسئولین باید قدردان حضور حماسی مردم در دفاع از انقلاب و آرمان ها و ارزش های اسلامی بوده ،در برابر مطالبات به حق مردم پاسخگو باشند و با اغتشاش گران برخورد قاطع نمایند و همه با وحدت کلمه ذیل سایه ولایت فقیه در برابر مستکبران و خصوصا آمریکای جنایتکار ایستادگی نمایند.

   وی در ادامه مطلب به موضوع برجام پرداخت و خطاب به دولت آمریکا گفت: به ما خسارت زده اید ، بدانید بی تقاص نخواهد ماند و در خصوص موضع رئیس جمهور آمریکا درباره برجام که امروز اعلام خواهد شد گفت : هرچه باشد قطعا نتیجه به نفع ایران خواهد بود . به این معنی که مخالفت با برجام انزوای آن را به دنبال دارد  و موافقت با برجام بر ذلت یک ساله آنان خواهد افزود.

  امام جمعه صائین قلعه  27 دی سالروز شهادت نواب صفوی را تسلیت گفت، سپس مداومت در انجام فریضه امر به معروف و نهی از منکر و دارا بودن به عزت نفس بالا و آزادگی را از ویژگی های بارز نواب برشمرد که این ویژگی ها آن شهید والامقام را از قبول هر نوع پیشنهادی از طرف طاغوت و دولت حاکمه محفوظ داشت.

   حاج آقا موسوی  با اشاره به 26 دی سالروز فرار شاه و برنامه ریزی ها برای ایام ا... دهه فجر انقلاب اسلامی ، همچنین بیان این واقعیت که ملت ایران از ابتدای پیروزی انقلاب اسلامی تا حال با فراز و نشیب فراوانی همچون شهادت بزرگان نظام ، دست به کار شدن منافقین ، جنگ تحمیلی و به تبع آن جنگ سیاسی ، اقتصادی و فرهنگی مواجه بوده ،افزود: با بیرون کردن شاه از این کشور انتظار دشمنی برای همیشه از طرف آنان وجود دارد .اما از طرفی از قدرت ایران که عبارتست از (ولایت فقیه ، ایمان مردم و حضور به موقع مردم ) در هراسند لذا به فتنه گری می پردازند .

  وی در ادامه همین مطلب با برشمردن موارد متعددی از درس های فتنه اخیر که به فرصت ها تبدیل شد افزود: برای افزایش امید و اعتماد مردم و ریشه کنی یاس و ناامیدی ملی باید تلاش کرد. همچنین به اقدامات واقعی و عملی در حوزه اقتصاد مقاومتی و افزایش توان داخلی با فکر و اندیشه جوان ایرانی تکیه کرد.

آخرین خبر

برگزاری نماز پرشکوه عید سعید قربان روز جمعه دهم شهریورماه سال 1396 در صایین قلعه

IMAGE

برگزاری نماز پرشکوه عید سعید قربان روز جمعه دهم شهریورماه سال 1396 در صایین قلعه      خطیب نماز ابتدا خود و همه نماز گزاران را به رعایت تقوای الهی دعوت کرد و به تشریح بخشی از اسرار قربانی در عید قربان پرداخت و گفت : ذبح...

آخرین خطبه

مسئولین باید قدردان حضور حماسی مردم در دفاع از انقلاب و آرمان ها و ارزش های اسلامی باشند

IMAGE

گزارش خطبه های نماز جمعه ی صائین قلعه مورخه 22 دی ماه 1396 "مسئولین باید قدردان حضور حماسی مردم در دفاع از انقلاب و آرمان ها و ارزش های اسلامی باشند"      خطیب جمعه پس از دعوت خود و همه نمازگزاران به رعایت تقوای الهی و پرهیز...

جلسات

برگزاری جلسه ستاد نماز جمعه

IMAGE

جلسه ستاد نماز جمعه با حضور حجت الاسلام والمسلمین موسوی امام جمعه این شهر با اعضای ستاد نماز جمعه در دفتر امام جمعه برگزار شد.

جدیدترین مقاله

حضور امام زمان در آيينه احاديث

IMAGE

رهروان ولایت ـ در بحث اثبات وجود نازنین حضرت ولی عصر(عجل‌الله‌تعالی‌فرجه‌) گفته مي‌شود که هم ادله عقلی وجود دارد و هم ادله نقلی؛که به ادله‌ی نقلی موجود در این بحث می‌پردازیم: