Leader
27 اسفند 1396 ساعت 21:17

همراه با قرآن

آیه قرآن تصادفی
Cloud
Masjed

به روایت تصویر

خطبه های نماز جمعه

مسئولان عدالت اجتماعی را جدی گرفته و با فساد اداری و اقتصادی برخورد قاطع داشته باشند

IMAGE

گزارش خطبه های نماز جمعه ی صائین قلعه مورخه 25 اسفند ماه 1396   خطیب جمعه بعد از دعوت...

تا امروز اتفاق خاصی در مورد شهرک فراموش شده صنعتی صائین قلعه رخ نداده است

IMAGE

گزارش خطبه های نماز جمعه ی صائین قلعه مورخه 18 اسفند ماه 1396 " تا امروز اتفاق خاصی در...

یک کارمند یا مدیر با حقوق مشخص چگونه میلیاردی می شود؟

IMAGE

گزارش خطبه های نماز جمعه ی صائین قلعه مورخه 11 اسفند ماه 1396   خطیب جمعه بعد از دعوت...

چه اتفاقی افتاده که در یک شهر 15 هزار نفری هیچ پروژه ای در ایام فجر افتتاح نشد

IMAGE

گزارش خطبه های نماز جمعه ی صائین قلعه مورخه 4 اسفند ماه 1396      خطیب جمعه بعد از...

گزارش خطبه های نماز جمعه ی صائین قلعه مورخه 27 بهمن ماه 1396

IMAGE

"سهم شهرستان ابهر از اشتغال، بر اساس تقسیمات عادلانه به نسبت جمعیت به صورت اسمی در...

این انقلاب مردمی و در راس آن حکومت ولی فقیه قرار دارد

IMAGE

گزارش خطبه های نماز جمعه ی صائین قلعه مورخه 13 بهمن ماه 1396 " این انقلاب مردمی و در...

نظارت بیشتر بر درمانگاه شبانه روزی ، راه اندازی آزمایشگاه و استقرار پزشک متخصص در شهر محقق شود

IMAGE

گزارش خطبه های نماز جمعه ی صائین قلعه مورخه 6 بهمن ماه 1396 " نظارت بیشتر بر درمانگاه...

مسئولین باید قدردان حضور حماسی مردم در دفاع از انقلاب و آرمان ها و ارزش های اسلامی باشند

گزارش خطبه های نماز جمعه ی صائین قلعه مورخه 22 دی ماه 1396

"مسئولین باید قدردان حضور حماسی مردم در دفاع از انقلاب و آرمان ها و ارزش های اسلامی باشند"

     خطیب جمعه پس از دعوت خود و همه نمازگزاران به رعایت تقوای الهی و پرهیز از محرمات در پاسخ به فلسفه عبادت خداوند گفت: خداوند غنی و بی نیاز از همه چیز است ، غیر از خدا هر چه موجود است همه مخلوق خداست و نیازمند به او، در نتیجه خداوند به عبادت ما نیاز ندارد و همچنان که اگر مردم رو به خورشید یا پشت به آن خانه بسازند ، اثری به حال خورشید ندارد، بلکه اموری مانند پرستش موجودی برتر ، پاسخگویی به فطرت خداجویی ، توجه به نعمت های خدا که خالق و رازق و مربی ماست. و توجه به فقر و نیاز خود ، هماهنگ و همرنگ شدن با تمام موجودات عالم و رسیدن به کمال در پرتوی پرستش،  ما را وادار به عبادت می کند.

    حجت الاسلام موسوی با اشاره به بیانات رهبر معظم انقلاب در 19 دی گفت: مسئولین باید قدردان حضور حماسی مردم در دفاع از انقلاب و آرمان ها و ارزش های اسلامی بوده ،در برابر مطالبات به حق مردم پاسخگو باشند و با اغتشاش گران برخورد قاطع نمایند و همه با وحدت کلمه ذیل سایه ولایت فقیه در برابر مستکبران و خصوصا آمریکای جنایتکار ایستادگی نمایند.

   وی در ادامه مطلب به موضوع برجام پرداخت و خطاب به دولت آمریکا گفت: به ما خسارت زده اید ، بدانید بی تقاص نخواهد ماند و در خصوص موضع رئیس جمهور آمریکا درباره برجام که امروز اعلام خواهد شد گفت : هرچه باشد قطعا نتیجه به نفع ایران خواهد بود . به این معنی که مخالفت با برجام انزوای آن را به دنبال دارد  و موافقت با برجام بر ذلت یک ساله آنان خواهد افزود.

  امام جمعه صائین قلعه  27 دی سالروز شهادت نواب صفوی را تسلیت گفت، سپس مداومت در انجام فریضه امر به معروف و نهی از منکر و دارا بودن به عزت نفس بالا و آزادگی را از ویژگی های بارز نواب برشمرد که این ویژگی ها آن شهید والامقام را از قبول هر نوع پیشنهادی از طرف طاغوت و دولت حاکمه محفوظ داشت.

   حاج آقا موسوی  با اشاره به 26 دی سالروز فرار شاه و برنامه ریزی ها برای ایام ا... دهه فجر انقلاب اسلامی ، همچنین بیان این واقعیت که ملت ایران از ابتدای پیروزی انقلاب اسلامی تا حال با فراز و نشیب فراوانی همچون شهادت بزرگان نظام ، دست به کار شدن منافقین ، جنگ تحمیلی و به تبع آن جنگ سیاسی ، اقتصادی و فرهنگی مواجه بوده ،افزود: با بیرون کردن شاه از این کشور انتظار دشمنی برای همیشه از طرف آنان وجود دارد .اما از طرفی از قدرت ایران که عبارتست از (ولایت فقیه ، ایمان مردم و حضور به موقع مردم ) در هراسند لذا به فتنه گری می پردازند .

  وی در ادامه همین مطلب با برشمردن موارد متعددی از درس های فتنه اخیر که به فرصت ها تبدیل شد افزود: برای افزایش امید و اعتماد مردم و ریشه کنی یاس و ناامیدی ملی باید تلاش کرد. همچنین به اقدامات واقعی و عملی در حوزه اقتصاد مقاومتی و افزایش توان داخلی با فکر و اندیشه جوان ایرانی تکیه کرد.

آخرین خبر

شناخت و پایندی به اصول و مبانی انقلاب اسلامی و انقلابی ماندن را راه برون رفت از مشکلات است

IMAGE

گزارش خطبه های نماز جمعه ی صائین قلعه مورخه 20 بهمن ماه 1396 "  شناخت و پایندی به اصول و مبانی انقلاب اسلامی و انقلابی ماندن را راه برون رفت از مشکلات است "       خطیب جمعه پس از دعوت خود و همه نمازگزاران به رعایت تقوای الهی و...

آخرین خطبه

مسئولان عدالت اجتماعی را جدی گرفته و با فساد اداری و اقتصادی برخورد قاطع داشته باشند

IMAGE

گزارش خطبه های نماز جمعه ی صائین قلعه مورخه 25 اسفند ماه 1396   خطیب جمعه بعد از دعوت مردم به رعایت تقوای الهی وپرهیز از محرمات ،  با بیان برخی از ویژگی های اخلاقی و رفتاری صالحان و متقیان از جمله سبقت گرفتن در خیرات ، پرهیز...

جلسات

برگزاری جلسه ستاد نماز جمعه

IMAGE

جلسه ستاد نماز جمعه با حضور حجت الاسلام والمسلمین موسوی امام جمعه این شهر با اعضای ستاد نماز جمعه در دفتر امام جمعه برگزار شد.

جدیدترین مقاله

حضور امام زمان در آيينه احاديث

IMAGE

رهروان ولایت ـ در بحث اثبات وجود نازنین حضرت ولی عصر(عجل‌الله‌تعالی‌فرجه‌) گفته مي‌شود که هم ادله عقلی وجود دارد و هم ادله نقلی؛که به ادله‌ی نقلی موجود در این بحث می‌پردازیم: