Leader
28 دی 1396 ساعت 18:10

همراه با قرآن

آیه قرآن تصادفی
Cloud
Masjed

به روایت تصویر

خطبه های نماز جمعه

مسئولین باید قدردان حضور حماسی مردم در دفاع از انقلاب و آرمان ها و ارزش های اسلامی باشند

IMAGE

گزارش خطبه های نماز جمعه ی صائین قلعه مورخه 22 دی ماه 1396 "مسئولین باید قدردان حضور...

شناخت دشمن و همچنین مقابله به هنگام با فتنه از علائم بصیرت و هوشیاری است.

IMAGE

گزارش خطبه های نماز جمعه ی صائین قلعه مورخه 15 دی ماه 1396 " شناخت دشمن و همچنین...

فائق آمدن بر مشکلات اقتصادی و معیشتی مردم ، اقتصاد مقاومتیست

IMAGE

گزارش خطبه های نماز جمعه ی صائین قلعه مورخه 8 دی ماه 1396  خطیب جمعه خود و همه مردم را...

مردم انتظار دارند هر سال هنگام تقدیم بودجه و تصویب آن گره ای از مشکلات آنان رفع شود

IMAGE

گزارش خطبه های نماز جمعه ی صائین قلعه مورخه 24آذر ماه 1396 " مردم انتظار دارند هر سال...

اقدام ترامپ در قدس اعلام جنگ با مسلمانان جهان است

IMAGE

گزارش خطبه های نماز جمعه ی صائین قلعه مورخه 17 آذر ماه 1396      خطیب جمعه خود و همه...

عشق به شهید و شهادت در جامعه زنده است

IMAGE

گزارش خطبه های نماز جمعه ی صائین قلعه مورخه 10 آذر ماه 1396      خطیب جمعه خود و همه...

مسئولان چشم هایتان را باز کنید ، عینک خود را عوض کنید.

IMAGE

گزارش خطبه های نماز جمعه ی صائین قلعه مورخه 19 آبان ماه 1396      خطیب موقت جمعه ابتدا...

مسئولان درهای دفاتر و اطاق های خود را بر روی مردم باز کنید!

گزارش خطبه های نماز جمعه ی صائین قلعه مورخه یکم آبان ماه 1396

" مسئولان درهای دفاتر و اطاق های خود را بر روی مردم باز کنید! "

     خطیب جمعه خود و همه مردم را به رعایت تقوای الهی و پرهیز از محرمات دعوت کرد و گفت : بهترین زاد و توشه برای انسان تقوا و عمل صالح است که انسان باید با استفاده از همه فرصت ها و لحظات همچنین خلوت با خود و حسابرسی بر عملکرد بداند که هدف دنیای فانی است یا آخرت، آیا قلب ما مشغول ذکر خداست ؟ آیا شکر گذار نعمت های الهی هستیم؟

    ایشان ادامه داد : ذکر و یاد خدا مایه شرافت و شکر گزاری از او و مایه رستگاری است. نمازجمعه ذکر است که خداند دعوت به آن نموده است و در رابطه با اجلاسیه نماز در بندرعباس ضمن بیان فرازی از بیانات رهبر انقلاب در این خصوص که فرمود: دعوت به نماز دعوت به زیباترین جلوه های زندگی است ،گفت: باید به نماز و اقامه آن توجه جدی داشته باشیم و همه مسئولان با تمام امکانات در خدمت نماز باشند و از مسئولان و اعضای ستاد نماز جمعه تشکر کرد.

   حاج آقا موسوی از مردم به خاطر کمک و همیاری به حوزه های علمیه خواهران و برادران در شهر تشکر و قدردانی کرد.

امام جمعه صائین قلعه در آستانه 9 دی روز بصیرت و همدلی و دفاع از حریم ولایت و امامت ، این روز را یاد آور حوادث خوب و ماندگار در تاریخ انقلاب خواند و افزود: مردم ایران بصیر، آگاه ، دشمن شناس و حاضر در صحنه است و از اول انقلاب همیشه مدافع انقلاب  و ارزش های والای دینی بوده ، در دفاع از آن در مقابل دشمن خارجی و استکبار متحد و یکدل هرکجا که نیاز بود حاضر شده و می شود. دفاع از حریم اهل بیت (ع) و اعلام آمادگی برای دفاع از قدس شریف نمونه بارز این ادعاست.

    وی با بیان این واقعیت که آمریکا و اسرائیل می دانند با اقدام نظامی امنیتی و سیاسی بر علیه ملت ایران به جائی نخواهند رسید لذا به دنبال توطئه دیگری هستند!...بزرگترین تهدید ها برای مردم و جامعه را بی اعتمادی مردم به مسئولان ، نزاع داخلی، ایجاد فاصله طبقاتی  و سست شدن اعتقادات و باور ها برشمرد و ادامه داد : مسئولان در اظهار نظر ها دقت کنند مردم به اخبار دسترسی دارند تناقضات را می بینند.

    حجت الاسلام موسوی حقوق های نجومی را از تهدید های دیگر برای نظام عنوان کرد و از مسئولان خواست که نیاز های مردم را از اولویت های کاری خود دانسته به اشتغال و مسکن جوانان ، مبارزه با مفاسد اقتصادی بپردازند.

در پایان این مطلب  خطاب به مسئولان در تمام مقاطع کشوری و نمایندگان گفت:  در های دفاتر و اطاق های خود را بر روی مردم باز کنید . مردم ایران قانع است و شما بگوئید که در سال تولید و اشتغال چه کرده اید.

   در خاتمه ولادت با سعادت امام حسن عسکری و حضرت عیسی مسیح را تبریک و رحلت حضرت آیت اله حائری شیرازی از شاگردان حضرت امام و مدافعان حریم امامت و ولایت و استاد اخلاق حوزه و دانشگاه را تسلیت گفت.

ستاد نمازجمعه شهر صائین قلعه

 گزارش از رجبی

آخرین خبر

برگزاری نماز پرشکوه عید سعید قربان روز جمعه دهم شهریورماه سال 1396 در صایین قلعه

IMAGE

برگزاری نماز پرشکوه عید سعید قربان روز جمعه دهم شهریورماه سال 1396 در صایین قلعه      خطیب نماز ابتدا خود و همه نماز گزاران را به رعایت تقوای الهی دعوت کرد و به تشریح بخشی از اسرار قربانی در عید قربان پرداخت و گفت : ذبح...

آخرین خطبه

مسئولین باید قدردان حضور حماسی مردم در دفاع از انقلاب و آرمان ها و ارزش های اسلامی باشند

IMAGE

گزارش خطبه های نماز جمعه ی صائین قلعه مورخه 22 دی ماه 1396 "مسئولین باید قدردان حضور حماسی مردم در دفاع از انقلاب و آرمان ها و ارزش های اسلامی باشند"      خطیب جمعه پس از دعوت خود و همه نمازگزاران به رعایت تقوای الهی و پرهیز...

جلسات

برگزاری جلسه ستاد نماز جمعه

IMAGE

جلسه ستاد نماز جمعه با حضور حجت الاسلام والمسلمین موسوی امام جمعه این شهر با اعضای ستاد نماز جمعه در دفتر امام جمعه برگزار شد.

جدیدترین مقاله

حضور امام زمان در آيينه احاديث

IMAGE

رهروان ولایت ـ در بحث اثبات وجود نازنین حضرت ولی عصر(عجل‌الله‌تعالی‌فرجه‌) گفته مي‌شود که هم ادله عقلی وجود دارد و هم ادله نقلی؛که به ادله‌ی نقلی موجود در این بحث می‌پردازیم: