Leader
26 اسفند 1396 ساعت 05:57

همراه با قرآن

آیه قرآن تصادفی
Cloud
Masjed

به روایت تصویر

خطبه های نماز جمعه

مسئولان عدالت اجتماعی را جدی گرفته و با فساد اداری و اقتصادی برخورد قاطع داشته باشند

IMAGE

گزارش خطبه های نماز جمعه ی صائین قلعه مورخه 25 اسفند ماه 1396   خطیب جمعه بعد از دعوت...

تا امروز اتفاق خاصی در مورد شهرک فراموش شده صنعتی صائین قلعه رخ نداده است

IMAGE

گزارش خطبه های نماز جمعه ی صائین قلعه مورخه 18 اسفند ماه 1396 " تا امروز اتفاق خاصی در...

یک کارمند یا مدیر با حقوق مشخص چگونه میلیاردی می شود؟

IMAGE

گزارش خطبه های نماز جمعه ی صائین قلعه مورخه 11 اسفند ماه 1396   خطیب جمعه بعد از دعوت...

چه اتفاقی افتاده که در یک شهر 15 هزار نفری هیچ پروژه ای در ایام فجر افتتاح نشد

IMAGE

گزارش خطبه های نماز جمعه ی صائین قلعه مورخه 4 اسفند ماه 1396      خطیب جمعه بعد از...

گزارش خطبه های نماز جمعه ی صائین قلعه مورخه 27 بهمن ماه 1396

IMAGE

"سهم شهرستان ابهر از اشتغال، بر اساس تقسیمات عادلانه به نسبت جمعیت به صورت اسمی در...

این انقلاب مردمی و در راس آن حکومت ولی فقیه قرار دارد

IMAGE

گزارش خطبه های نماز جمعه ی صائین قلعه مورخه 13 بهمن ماه 1396 " این انقلاب مردمی و در...

نظارت بیشتر بر درمانگاه شبانه روزی ، راه اندازی آزمایشگاه و استقرار پزشک متخصص در شهر محقق شود

IMAGE

گزارش خطبه های نماز جمعه ی صائین قلعه مورخه 6 بهمن ماه 1396 " نظارت بیشتر بر درمانگاه...

مردم انتظار دارند هر سال هنگام تقدیم بودجه و تصویب آن گره ای از مشکلات آنان رفع شود

گزارش خطبه های نماز جمعه ی صائین قلعه مورخه 24آذر ماه 1396

" مردم انتظار دارند هر سال هنگام تقدیم بودجه و تصویب آن گره ای از مشکلات آنان رفع شود "

     خطیب جمعه خود و همه مردم را به رعایت تقوای الهی و پرهیز از محرمات دعوت کرد و در ادامه ادامه مباحث هفته گذشته پیرامون اهمیت کار و تلاش از منظر اسلام و رعایت وجدان کاری گفت: وجدان کاری یعنی گرایش و نیروی درونی که سبب می شود فرد بدون وجود هیچ گونه کنترل و نظارت خارجی کارش را به نحو احسن انجام دهد. داشتن وجدان کاری به فعالیت های اجتماعی ارزش و اعتبار می بخشد و موجب جلب رحمت الهی و برکت می شود.

   ایشان مسئولیت پذیری ، پرکاری و کنترل درونی را از نشانه های وجدان کاری و در مقابل کم کاری ، اهمال کاری ، نظارتخواهی و مسئولیت گریزی را از علائم ضعف وجدان کاری برشمرد.

    حجت الاسلام موسوی 27 آذر سالروز شهادت دکتر مفتح و روز  وحدت حوزه و دانشگاه را گرامی داشت و گفت: شکی نیست ایجاد تفرقه و اختلاف بین امت های اسلامی و فرق و جریانات سیاسی خصوصا مراکز علمی و دانشگاهی یکی از نقشه های شوم دشمن است وی با بیان اینکه دشمن همیشه سعی کرده بین طلاب و دانشجویان اختلاف باشد افزود: این دو قشر یک هدف دارند با وظایفی متفاوت.  

   حاج آقا موسوی تصمیم ترامپ را ظالمانه دانست. عکس العمل های جهانی از طرف حشدالشعبی ، نیرو های حزب اله و سپاه قدس ایران را ستود و افزود : قابل توجه است که سردار سلیمانی در تماس با فرماندهان گردان های شهید عزالدین قسام و جهاد اسلامی بر آمادگی ایران برای پشتیبانی از نیروهای فلسطینی تاکید کرده است.

امام جمعه صائین قلعه در بخشی از خطبه دوم انتصاب دکتر معینی به ریاست دانشگاه علمی کاربردی صائین قلعه را تبریک گفت و از زحمات محمدلو رئیس سابق دانشگاه قدر دانی کرد.

   در ادامه توجه ویژه به صرفه جوئی و قناعت یکی از آموزه های اخلاقی دین اسلام را لازم و ضروری خواند و افزود: با توجه به فصل سرما لازم است با اصلاح الگوی مصرف از نعمت الهی گاز به درستی استفاده کنیم و از اسراف پرهیز کنیم.

    وی با اشاره به تقدیم لایحه بودجه به مجلس از طرف رئیس جمهور به بیان سه نکته در این خصوص پرداخت . ابتدا گفت: مردم انتظار دارند هر سال هنگام تقدیم بودجه و تصویب آن گره ای از مشکلات آنان رفع شود با انکه چندین سال است شاهد افزایش قیمت ها هستیم ولی یارانه ها ثابت است و در خصوص حذف یارانه 30-20 میلیون نفر در لایحه امسال تاکید کرد : گرچه هدف مند کردن یارانه ها امری مطلوب است اما اشخاصی هستند که حاضر نیستند تحت حمایت بهزیستی و کمیته امداد باشند.

 در ادامه این مطلب با انتقاد از افزایش 10 میلیارد تومانی هزینه های جاری دولت و افزایش نیافتن بودجه عمرانی تصریح کرد 72 هزار طرح نیمه تمام وجود دارد ولی بودجه افزایش نیافته است. این یعنی رکود ، ریخت و پاش و بیکاری .

   در خاتمه خطاب به نمایندگان مجلس شورای اسلامی گفت : انتظار می رود که به اقتصاد مقاومتی و رفع بیکاری توجه بیشتری داشته ، نقاط قوت و ضعف لایحه را سنجیده و دقت لازم داشته باشند تا افراد ضعیف و کم درآمد آسیب نبینند.

آخرین خبر

شناخت و پایندی به اصول و مبانی انقلاب اسلامی و انقلابی ماندن را راه برون رفت از مشکلات است

IMAGE

گزارش خطبه های نماز جمعه ی صائین قلعه مورخه 20 بهمن ماه 1396 "  شناخت و پایندی به اصول و مبانی انقلاب اسلامی و انقلابی ماندن را راه برون رفت از مشکلات است "       خطیب جمعه پس از دعوت خود و همه نمازگزاران به رعایت تقوای الهی و...

آخرین خطبه

مسئولان عدالت اجتماعی را جدی گرفته و با فساد اداری و اقتصادی برخورد قاطع داشته باشند

IMAGE

گزارش خطبه های نماز جمعه ی صائین قلعه مورخه 25 اسفند ماه 1396   خطیب جمعه بعد از دعوت مردم به رعایت تقوای الهی وپرهیز از محرمات ،  با بیان برخی از ویژگی های اخلاقی و رفتاری صالحان و متقیان از جمله سبقت گرفتن در خیرات ، پرهیز...

جلسات

برگزاری جلسه ستاد نماز جمعه

IMAGE

جلسه ستاد نماز جمعه با حضور حجت الاسلام والمسلمین موسوی امام جمعه این شهر با اعضای ستاد نماز جمعه در دفتر امام جمعه برگزار شد.

جدیدترین مقاله

حضور امام زمان در آيينه احاديث

IMAGE

رهروان ولایت ـ در بحث اثبات وجود نازنین حضرت ولی عصر(عجل‌الله‌تعالی‌فرجه‌) گفته مي‌شود که هم ادله عقلی وجود دارد و هم ادله نقلی؛که به ادله‌ی نقلی موجود در این بحث می‌پردازیم: