Leader
28 دی 1396 ساعت 18:10

همراه با قرآن

آیه قرآن تصادفی
Cloud
Masjed

به روایت تصویر

خطبه های نماز جمعه

مسئولین باید قدردان حضور حماسی مردم در دفاع از انقلاب و آرمان ها و ارزش های اسلامی باشند

IMAGE

گزارش خطبه های نماز جمعه ی صائین قلعه مورخه 22 دی ماه 1396 "مسئولین باید قدردان حضور...

شناخت دشمن و همچنین مقابله به هنگام با فتنه از علائم بصیرت و هوشیاری است.

IMAGE

گزارش خطبه های نماز جمعه ی صائین قلعه مورخه 15 دی ماه 1396 " شناخت دشمن و همچنین...

فائق آمدن بر مشکلات اقتصادی و معیشتی مردم ، اقتصاد مقاومتیست

IMAGE

گزارش خطبه های نماز جمعه ی صائین قلعه مورخه 8 دی ماه 1396  خطیب جمعه خود و همه مردم را...

مسئولان درهای دفاتر و اطاق های خود را بر روی مردم باز کنید!

IMAGE

گزارش خطبه های نماز جمعه ی صائین قلعه مورخه یکم آبان ماه 1396 " مسئولان درهای دفاتر و...

اقدام ترامپ در قدس اعلام جنگ با مسلمانان جهان است

IMAGE

گزارش خطبه های نماز جمعه ی صائین قلعه مورخه 17 آذر ماه 1396      خطیب جمعه خود و همه...

عشق به شهید و شهادت در جامعه زنده است

IMAGE

گزارش خطبه های نماز جمعه ی صائین قلعه مورخه 10 آذر ماه 1396      خطیب جمعه خود و همه...

مسئولان چشم هایتان را باز کنید ، عینک خود را عوض کنید.

IMAGE

گزارش خطبه های نماز جمعه ی صائین قلعه مورخه 19 آبان ماه 1396      خطیب موقت جمعه ابتدا...

مردم انتظار دارند هر سال هنگام تقدیم بودجه و تصویب آن گره ای از مشکلات آنان رفع شود

گزارش خطبه های نماز جمعه ی صائین قلعه مورخه 24آذر ماه 1396

" مردم انتظار دارند هر سال هنگام تقدیم بودجه و تصویب آن گره ای از مشکلات آنان رفع شود "

     خطیب جمعه خود و همه مردم را به رعایت تقوای الهی و پرهیز از محرمات دعوت کرد و در ادامه ادامه مباحث هفته گذشته پیرامون اهمیت کار و تلاش از منظر اسلام و رعایت وجدان کاری گفت: وجدان کاری یعنی گرایش و نیروی درونی که سبب می شود فرد بدون وجود هیچ گونه کنترل و نظارت خارجی کارش را به نحو احسن انجام دهد. داشتن وجدان کاری به فعالیت های اجتماعی ارزش و اعتبار می بخشد و موجب جلب رحمت الهی و برکت می شود.

   ایشان مسئولیت پذیری ، پرکاری و کنترل درونی را از نشانه های وجدان کاری و در مقابل کم کاری ، اهمال کاری ، نظارتخواهی و مسئولیت گریزی را از علائم ضعف وجدان کاری برشمرد.

    حجت الاسلام موسوی 27 آذر سالروز شهادت دکتر مفتح و روز  وحدت حوزه و دانشگاه را گرامی داشت و گفت: شکی نیست ایجاد تفرقه و اختلاف بین امت های اسلامی و فرق و جریانات سیاسی خصوصا مراکز علمی و دانشگاهی یکی از نقشه های شوم دشمن است وی با بیان اینکه دشمن همیشه سعی کرده بین طلاب و دانشجویان اختلاف باشد افزود: این دو قشر یک هدف دارند با وظایفی متفاوت.  

   حاج آقا موسوی تصمیم ترامپ را ظالمانه دانست. عکس العمل های جهانی از طرف حشدالشعبی ، نیرو های حزب اله و سپاه قدس ایران را ستود و افزود : قابل توجه است که سردار سلیمانی در تماس با فرماندهان گردان های شهید عزالدین قسام و جهاد اسلامی بر آمادگی ایران برای پشتیبانی از نیروهای فلسطینی تاکید کرده است.

امام جمعه صائین قلعه در بخشی از خطبه دوم انتصاب دکتر معینی به ریاست دانشگاه علمی کاربردی صائین قلعه را تبریک گفت و از زحمات محمدلو رئیس سابق دانشگاه قدر دانی کرد.

   در ادامه توجه ویژه به صرفه جوئی و قناعت یکی از آموزه های اخلاقی دین اسلام را لازم و ضروری خواند و افزود: با توجه به فصل سرما لازم است با اصلاح الگوی مصرف از نعمت الهی گاز به درستی استفاده کنیم و از اسراف پرهیز کنیم.

    وی با اشاره به تقدیم لایحه بودجه به مجلس از طرف رئیس جمهور به بیان سه نکته در این خصوص پرداخت . ابتدا گفت: مردم انتظار دارند هر سال هنگام تقدیم بودجه و تصویب آن گره ای از مشکلات آنان رفع شود با انکه چندین سال است شاهد افزایش قیمت ها هستیم ولی یارانه ها ثابت است و در خصوص حذف یارانه 30-20 میلیون نفر در لایحه امسال تاکید کرد : گرچه هدف مند کردن یارانه ها امری مطلوب است اما اشخاصی هستند که حاضر نیستند تحت حمایت بهزیستی و کمیته امداد باشند.

 در ادامه این مطلب با انتقاد از افزایش 10 میلیارد تومانی هزینه های جاری دولت و افزایش نیافتن بودجه عمرانی تصریح کرد 72 هزار طرح نیمه تمام وجود دارد ولی بودجه افزایش نیافته است. این یعنی رکود ، ریخت و پاش و بیکاری .

   در خاتمه خطاب به نمایندگان مجلس شورای اسلامی گفت : انتظار می رود که به اقتصاد مقاومتی و رفع بیکاری توجه بیشتری داشته ، نقاط قوت و ضعف لایحه را سنجیده و دقت لازم داشته باشند تا افراد ضعیف و کم درآمد آسیب نبینند.

آخرین خبر

برگزاری نماز پرشکوه عید سعید قربان روز جمعه دهم شهریورماه سال 1396 در صایین قلعه

IMAGE

برگزاری نماز پرشکوه عید سعید قربان روز جمعه دهم شهریورماه سال 1396 در صایین قلعه      خطیب نماز ابتدا خود و همه نماز گزاران را به رعایت تقوای الهی دعوت کرد و به تشریح بخشی از اسرار قربانی در عید قربان پرداخت و گفت : ذبح...

آخرین خطبه

مسئولین باید قدردان حضور حماسی مردم در دفاع از انقلاب و آرمان ها و ارزش های اسلامی باشند

IMAGE

گزارش خطبه های نماز جمعه ی صائین قلعه مورخه 22 دی ماه 1396 "مسئولین باید قدردان حضور حماسی مردم در دفاع از انقلاب و آرمان ها و ارزش های اسلامی باشند"      خطیب جمعه پس از دعوت خود و همه نمازگزاران به رعایت تقوای الهی و پرهیز...

جلسات

برگزاری جلسه ستاد نماز جمعه

IMAGE

جلسه ستاد نماز جمعه با حضور حجت الاسلام والمسلمین موسوی امام جمعه این شهر با اعضای ستاد نماز جمعه در دفتر امام جمعه برگزار شد.

جدیدترین مقاله

حضور امام زمان در آيينه احاديث

IMAGE

رهروان ولایت ـ در بحث اثبات وجود نازنین حضرت ولی عصر(عجل‌الله‌تعالی‌فرجه‌) گفته مي‌شود که هم ادله عقلی وجود دارد و هم ادله نقلی؛که به ادله‌ی نقلی موجود در این بحث می‌پردازیم: