Leader
06 خرداد 1397 ساعت 07:58

همراه با قرآن

آیه قرآن تصادفی
Cloud
Masjed

به روایت تصویر

خطبه های نماز جمعه

مسئولان تا انجام تمام شروط رهبری، مذاکره با اروپا را متوقف کنند

IMAGE

گزارش خطبه های نماز جمعه ی صائین قلعه مورخه 4 خرداد ماه 97 " مسئولان تا انجام تمام...

چشم دوختن به اروپا برای حل مشکلات اقتصادی همانقدر اشتباه است که چشم دوختن به آمریکا اشتباه بود!

IMAGE

گزارش خطبه های نماز جمعه ی صائین قلعه مورخه 28 اردیبهشت ماه 97 "  چشم دوختن به اروپا...

مسئولان در چنین روزهایی کشاورزان را تنها نگذاشته و در پرداخت خسارت بیمه تلاش کنند

IMAGE

گزارش خطبه های نماز جمعه ی صائین قلعه مورخه 31 فروردین ماه 97 "   مسئولان در چنین...

باید با تکیه بر این نیرو های کارآمد (جوانان ) از تمام ظرفیت ها استفاده کنیم.

IMAGE

گزارش خطبه های نماز جمعه ی صائین قلعه مورخه دهم فروردین ماه 97   خطیب موقت جمعه بعد...

چقدر زیبا می شود برای نزدیکی قلوب به یکدیگر و عمران و آبادانی شهر و کشور همه با هم تلاش کنیم.

IMAGE

گزارش خطبه های نماز جمعه ی صائین قلعه مورخه سوم فروردین ماه 97 "چقدر زیبا می شود...

مسئولان عدالت اجتماعی را جدی گرفته و با فساد اداری و اقتصادی برخورد قاطع داشته باشند

IMAGE

گزارش خطبه های نماز جمعه ی صائین قلعه مورخه 25 اسفند ماه 1396   خطیب جمعه بعد از دعوت...

تا امروز اتفاق خاصی در مورد شهرک فراموش شده صنعتی صائین قلعه رخ نداده است

IMAGE

گزارش خطبه های نماز جمعه ی صائین قلعه مورخه 18 اسفند ماه 1396 " تا امروز اتفاق خاصی در...

اقدام ترامپ در قدس اعلام جنگ با مسلمانان جهان است

گزارش خطبه های نماز جمعه ی صائین قلعه مورخه 17 آذر ماه 1396

     خطیب جمعه خود و همه مردم را به رعایت تقوای الهی و پرهیز از محرمات دعوت کرده و با بیان فرمایشی از امیرالمومنین (ع) گفت : تقوا پیشه کنید از گناهان پرهیز کنید در نهان، بدرستیکه در روز قیامت، شاهد خودش حاکم است و تمام اعمل انسان مورد شهادت واقع خواهد شد و انسان هیچ کدام را نمی تواند انکار کند حتی اگر در خلوت عملی را انجام داده باشد.

    حجت الاسلام موسوی قدس شریف را متعلق به تشکیلات خاصی ندانست و با بیان این که اقدام عجولانه و غیر منطقی ترامپ اعلام جنگ بر علیه تمام مسلمانان جهان است ، از جهان اسلام،  اعم از دولت های اسلامی ، علما دانشمندان ، حوزویان خواست یک دل و متحد مخالفت خود را اعلام کنند. قدس اولین قلبه گاه مسلمین متعلق به مسلمانان است .

وی همراهی آمریکا با اسرائیل و تعیین قدس به عنوان پایتخت برای رژیم غاصب را از ضعف های متعدد اسرائیل دانست و افزود: برای تحقق پیروزی نهائی وعده الهی مقاومت ، ایستادگی و جهاد لازم است صلح و سازش با دشمن خائن و عهد شکن هیچ نتیجه ای ندارد.

   حاج آقا موسوی با تبریک 16 آذر روز دانشجو و آرزوی خیر و سعادت برای اساتید و دانشجویان کشور پیشرفت و توسعه کشور را در گرو اتحاد و همدلی دانشجویان و اساتید مومن و انقلابی دانست . از شورای عالی انقلاب فرهنگی ، بعنوان بالاترین نهاد تصمیم گیری خواست که تمام تلاش خود را در جهت اسلامی کردن دانشگاه ها به کارگیرد، نه به معنای اینکه علوم حوزوی تدریس شود، بلکه در چارچوب اصول اسلامی رفتار کنند .

وی با ابراز رضایت از نتایج عملکرد دانشگاه ها در چهار دهه گذشته تصریح کرد : دانشمندان هسته ای ماحصل همین دانشگاه ها بودند و هستند لذا دولت باید با تمام توان از علم و فن آوری و پژوهش حمایت کند تا دانشجو بودن به یک ارزش تبدیل شود.

امام جمعه صائین قلعه در بخشی از خطبه دوم اشاره داشت به روز جهانی حقوق بشر و تصویب آن در سازمان ملل متحد  که گفت: مدعیان حقوق بشر خود ظالم ترین افراد هستند ، این واژه بهانه ای در دست آنان است . جنایت های فراوان انجام می دهند اما ایران و حزب الله را ناقض حقوق بشری معرفی می کنند .

   در خاتمه مطلب مطرح شده در خطبه دوم موضوع کنفرانس اسلامی و بیانات رهبر انقلاب در آن جمع بود که حجت الاسلام موسوی با بیان بخشی از بیانات رهبر انقلاب گفت: قدرت نظامی و توان موشکی ما بازدارنده و عامل ثبات منطقه است و هرگز قابل مذاکره و گفتگو نیست و برای از بین بردن و نابودی فرعون زمان، موسی و امت لازم است و با اطاعت از رهبری شجاع ، بصیر و همراهی امت مومن، شاهد نابودی و شکست اسرائیل و آمریکا ، فرعون زمان خواهیم بود.

 

آخرین خبر

طی دو ماه وضعیت همه زمینهای دارای معارض شهرک صنعتی صائین قلعه از طریق طرح تملک حل می گردد.

IMAGE

گزارش خطبه های نماز جمعه ی صائین قلعه مورخه 14 اردیبهشت ماه 97 "    طی دو ماه وضعیت همه زمینهای دارای معارض شهرک صنعتی صائین قلعه از طریق طرح تملک حل می گردد."   خطیب جمعه ضمن تاکید بر تقوای الهی و پرهیز از محرمات گفت: گناه...

آخرین خطبه

مسئولان تا انجام تمام شروط رهبری، مذاکره با اروپا را متوقف کنند

IMAGE

گزارش خطبه های نماز جمعه ی صائین قلعه مورخه 4 خرداد ماه 97 " مسئولان تا انجام تمام شروط رهبری، مذاکره با اروپا را متوقف کنند "   خطیب جمعه بعد از دعوت به رعایت تقوای الهی و پرهیز از محرمات ، گفت: گرامی ترین مردم نزد خداوند با...

جلسات

برگزاری جلسه ستاد نماز جمعه

IMAGE

جلسه ستاد نماز جمعه با حضور حجت الاسلام والمسلمین موسوی امام جمعه این شهر با اعضای ستاد نماز جمعه در دفتر امام جمعه برگزار شد.

جدیدترین مقاله

حضور امام زمان در آيينه احاديث

IMAGE

رهروان ولایت ـ در بحث اثبات وجود نازنین حضرت ولی عصر(عجل‌الله‌تعالی‌فرجه‌) گفته مي‌شود که هم ادله عقلی وجود دارد و هم ادله نقلی؛که به ادله‌ی نقلی موجود در این بحث می‌پردازیم: