Leader
28 دی 1396 ساعت 18:10

همراه با قرآن

آیه قرآن تصادفی
Cloud
Masjed

به روایت تصویر

خطبه های نماز جمعه

مسئولین باید قدردان حضور حماسی مردم در دفاع از انقلاب و آرمان ها و ارزش های اسلامی باشند

IMAGE

گزارش خطبه های نماز جمعه ی صائین قلعه مورخه 22 دی ماه 1396 "مسئولین باید قدردان حضور...

شناخت دشمن و همچنین مقابله به هنگام با فتنه از علائم بصیرت و هوشیاری است.

IMAGE

گزارش خطبه های نماز جمعه ی صائین قلعه مورخه 15 دی ماه 1396 " شناخت دشمن و همچنین...

فائق آمدن بر مشکلات اقتصادی و معیشتی مردم ، اقتصاد مقاومتیست

IMAGE

گزارش خطبه های نماز جمعه ی صائین قلعه مورخه 8 دی ماه 1396  خطیب جمعه خود و همه مردم را...

مسئولان درهای دفاتر و اطاق های خود را بر روی مردم باز کنید!

IMAGE

گزارش خطبه های نماز جمعه ی صائین قلعه مورخه یکم آبان ماه 1396 " مسئولان درهای دفاتر و...

مردم انتظار دارند هر سال هنگام تقدیم بودجه و تصویب آن گره ای از مشکلات آنان رفع شود

IMAGE

گزارش خطبه های نماز جمعه ی صائین قلعه مورخه 24آذر ماه 1396 " مردم انتظار دارند هر سال...

عشق به شهید و شهادت در جامعه زنده است

IMAGE

گزارش خطبه های نماز جمعه ی صائین قلعه مورخه 10 آذر ماه 1396      خطیب جمعه خود و همه...

مسئولان چشم هایتان را باز کنید ، عینک خود را عوض کنید.

IMAGE

گزارش خطبه های نماز جمعه ی صائین قلعه مورخه 19 آبان ماه 1396      خطیب موقت جمعه ابتدا...

اقدام ترامپ در قدس اعلام جنگ با مسلمانان جهان است

گزارش خطبه های نماز جمعه ی صائین قلعه مورخه 17 آذر ماه 1396

     خطیب جمعه خود و همه مردم را به رعایت تقوای الهی و پرهیز از محرمات دعوت کرده و با بیان فرمایشی از امیرالمومنین (ع) گفت : تقوا پیشه کنید از گناهان پرهیز کنید در نهان، بدرستیکه در روز قیامت، شاهد خودش حاکم است و تمام اعمل انسان مورد شهادت واقع خواهد شد و انسان هیچ کدام را نمی تواند انکار کند حتی اگر در خلوت عملی را انجام داده باشد.

    حجت الاسلام موسوی قدس شریف را متعلق به تشکیلات خاصی ندانست و با بیان این که اقدام عجولانه و غیر منطقی ترامپ اعلام جنگ بر علیه تمام مسلمانان جهان است ، از جهان اسلام،  اعم از دولت های اسلامی ، علما دانشمندان ، حوزویان خواست یک دل و متحد مخالفت خود را اعلام کنند. قدس اولین قلبه گاه مسلمین متعلق به مسلمانان است .

وی همراهی آمریکا با اسرائیل و تعیین قدس به عنوان پایتخت برای رژیم غاصب را از ضعف های متعدد اسرائیل دانست و افزود: برای تحقق پیروزی نهائی وعده الهی مقاومت ، ایستادگی و جهاد لازم است صلح و سازش با دشمن خائن و عهد شکن هیچ نتیجه ای ندارد.

   حاج آقا موسوی با تبریک 16 آذر روز دانشجو و آرزوی خیر و سعادت برای اساتید و دانشجویان کشور پیشرفت و توسعه کشور را در گرو اتحاد و همدلی دانشجویان و اساتید مومن و انقلابی دانست . از شورای عالی انقلاب فرهنگی ، بعنوان بالاترین نهاد تصمیم گیری خواست که تمام تلاش خود را در جهت اسلامی کردن دانشگاه ها به کارگیرد، نه به معنای اینکه علوم حوزوی تدریس شود، بلکه در چارچوب اصول اسلامی رفتار کنند .

وی با ابراز رضایت از نتایج عملکرد دانشگاه ها در چهار دهه گذشته تصریح کرد : دانشمندان هسته ای ماحصل همین دانشگاه ها بودند و هستند لذا دولت باید با تمام توان از علم و فن آوری و پژوهش حمایت کند تا دانشجو بودن به یک ارزش تبدیل شود.

امام جمعه صائین قلعه در بخشی از خطبه دوم اشاره داشت به روز جهانی حقوق بشر و تصویب آن در سازمان ملل متحد  که گفت: مدعیان حقوق بشر خود ظالم ترین افراد هستند ، این واژه بهانه ای در دست آنان است . جنایت های فراوان انجام می دهند اما ایران و حزب الله را ناقض حقوق بشری معرفی می کنند .

   در خاتمه مطلب مطرح شده در خطبه دوم موضوع کنفرانس اسلامی و بیانات رهبر انقلاب در آن جمع بود که حجت الاسلام موسوی با بیان بخشی از بیانات رهبر انقلاب گفت: قدرت نظامی و توان موشکی ما بازدارنده و عامل ثبات منطقه است و هرگز قابل مذاکره و گفتگو نیست و برای از بین بردن و نابودی فرعون زمان، موسی و امت لازم است و با اطاعت از رهبری شجاع ، بصیر و همراهی امت مومن، شاهد نابودی و شکست اسرائیل و آمریکا ، فرعون زمان خواهیم بود.

 

آخرین خبر

برگزاری نماز پرشکوه عید سعید قربان روز جمعه دهم شهریورماه سال 1396 در صایین قلعه

IMAGE

برگزاری نماز پرشکوه عید سعید قربان روز جمعه دهم شهریورماه سال 1396 در صایین قلعه      خطیب نماز ابتدا خود و همه نماز گزاران را به رعایت تقوای الهی دعوت کرد و به تشریح بخشی از اسرار قربانی در عید قربان پرداخت و گفت : ذبح...

آخرین خطبه

مسئولین باید قدردان حضور حماسی مردم در دفاع از انقلاب و آرمان ها و ارزش های اسلامی باشند

IMAGE

گزارش خطبه های نماز جمعه ی صائین قلعه مورخه 22 دی ماه 1396 "مسئولین باید قدردان حضور حماسی مردم در دفاع از انقلاب و آرمان ها و ارزش های اسلامی باشند"      خطیب جمعه پس از دعوت خود و همه نمازگزاران به رعایت تقوای الهی و پرهیز...

جلسات

برگزاری جلسه ستاد نماز جمعه

IMAGE

جلسه ستاد نماز جمعه با حضور حجت الاسلام والمسلمین موسوی امام جمعه این شهر با اعضای ستاد نماز جمعه در دفتر امام جمعه برگزار شد.

جدیدترین مقاله

حضور امام زمان در آيينه احاديث

IMAGE

رهروان ولایت ـ در بحث اثبات وجود نازنین حضرت ولی عصر(عجل‌الله‌تعالی‌فرجه‌) گفته مي‌شود که هم ادله عقلی وجود دارد و هم ادله نقلی؛که به ادله‌ی نقلی موجود در این بحث می‌پردازیم: