Leader
26 اسفند 1396 ساعت 05:55

همراه با قرآن

آیه قرآن تصادفی
Cloud
Masjed

به روایت تصویر

خطبه های نماز جمعه

مسئولان عدالت اجتماعی را جدی گرفته و با فساد اداری و اقتصادی برخورد قاطع داشته باشند

IMAGE

گزارش خطبه های نماز جمعه ی صائین قلعه مورخه 25 اسفند ماه 1396   خطیب جمعه بعد از دعوت...

تا امروز اتفاق خاصی در مورد شهرک فراموش شده صنعتی صائین قلعه رخ نداده است

IMAGE

گزارش خطبه های نماز جمعه ی صائین قلعه مورخه 18 اسفند ماه 1396 " تا امروز اتفاق خاصی در...

یک کارمند یا مدیر با حقوق مشخص چگونه میلیاردی می شود؟

IMAGE

گزارش خطبه های نماز جمعه ی صائین قلعه مورخه 11 اسفند ماه 1396   خطیب جمعه بعد از دعوت...

چه اتفاقی افتاده که در یک شهر 15 هزار نفری هیچ پروژه ای در ایام فجر افتتاح نشد

IMAGE

گزارش خطبه های نماز جمعه ی صائین قلعه مورخه 4 اسفند ماه 1396      خطیب جمعه بعد از...

گزارش خطبه های نماز جمعه ی صائین قلعه مورخه 27 بهمن ماه 1396

IMAGE

"سهم شهرستان ابهر از اشتغال، بر اساس تقسیمات عادلانه به نسبت جمعیت به صورت اسمی در...

این انقلاب مردمی و در راس آن حکومت ولی فقیه قرار دارد

IMAGE

گزارش خطبه های نماز جمعه ی صائین قلعه مورخه 13 بهمن ماه 1396 " این انقلاب مردمی و در...

نظارت بیشتر بر درمانگاه شبانه روزی ، راه اندازی آزمایشگاه و استقرار پزشک متخصص در شهر محقق شود

IMAGE

گزارش خطبه های نماز جمعه ی صائین قلعه مورخه 6 بهمن ماه 1396 " نظارت بیشتر بر درمانگاه...

عشق به شهید و شهادت در جامعه زنده است

گزارش خطبه های نماز جمعه ی صائین قلعه مورخه 10 آذر ماه 1396

     خطیب جمعه خود و همه مردم را به رعایت تقوای الهی و پرهیز از محرمات دعوت کرده گفت: دین اسلام به عنوان جامع ترین و کامل ترین دین توسط خاتم پیامبران حضرت محمد (ص) در کوتاه ترین زمان در منطقه عربستان و جهان گسترش یافت و توانست عادت های ناپسند جاهلیت را از بین ببرد و قبایل عرب را متحد کند و هرچه زمان می گذرد و علم و تکنولوژی پیشرفت می کند نیاز به سیره پیامبر (ص) که انسان سازی و تربیت روح انسان است بیشتر احساس می شود.

   وی با بیان برخی شبهات در فضای مجازی  پیرامون مسائل اعتقادی گفت: دشمنان در تلاش هستند با شبهات متعدد اعتقادات مردم خصوصا جوانان را کم رنگ  و سست کنند و همه مومنین خصوصا دغدغه مندان فرهنگی جامعه باید به این موضوع حساس باشند.

   حاج آقا موسوی از حضور با شکوه مردم منطقه در مراسم یادواره شهدا و تجلیل از مقام شامخ شهدا تشکر و قدردانی کرد و افزود : عشق به شهید و شهادت در جامعه زنده است.

    حجت الاسلام موسوی در بخشی از خطبه نماز به بحث زلزله زدگان کرمانشاه پرداخت و با قدر دانی از حضور بی درنگ نیرو های نظامی، انتظامی و نهادهای دولتی و غیر دولتی در صحنه و از یاری رسانی و حرکت های خود جوش و انسان دوستانه قابل توجه مردم یاد کرد و افزود: عزیزان نمازگزار ؛ برای ساخت 4 باب منزل در مناطق زلزله زده که سهم شهر صائین قلعه است مبالغی جمع شده ، شماها می توانید با مراجعه به مرکز نیکوکاری امیرالمومنین در این امر خداپسندانه شرکت کنید.

  حاج آقا موسوی با تبریک ولادت پیامبر اکرم (ص) به نماز گزاران و جامعه مسلمانان جهان ،گفت: پیامبر ما پیامبر رحمت و مهربانی و وحدت است که پیروان آن دومین جمعیت جهان بعد از مسیحیت هستند.

    وی با بیان این نکات که مسلمانان دارای قبله، کتاب و پیامبر واحد هستند تاکید کرد : با تأسی به پیامبر اکرم و عمل به تعالیم آن حضرت جهان اسلام از رنج و بدبختی نجات می یابد لذا باید از اختلافات و تفرقه پرهیز کرد و با شناخت خود و نقشه ی دشمن در مقابل آنان ایستاد .

امام جمعه صائین قلعه با طرح سه سوال از شیعه نمایان انگلیسی که 1- چرا در برابر جنایات داعش سکوت کردند؟  2- چرا حکم جهاد ندادند؟ 3- مگر اینها که مورد ظلمند مسلمان نیستند؟گفت: امروز صف بندی و پرداختن به سلفی گری و اندیشه های پوسیده وهابیت از طرفی و تشویق و ترغیب شیعه نمایان انگلیسی جز خوش خدمتی به جبهه کفر و استکبار نیست، تاکید کرد: امروز همه باید برای حاکمیت اسلام تلاش کنند و این فقط در سایه وحدت است.

  در ادامه سالروز شهادت مجتهد مجاهد سیاست مدار آیت اله مدرس را تسلیت گفت و به همین مناسبت یعنی روز مجلس ادامه داد: همانگونه که امام راحل فرمودند مجلس باید نسبت به رفع گرفتاری های مردم انقلابی عمل کند . مردم از نمایندگان انتظار دارند برای رفع مشکلات اساسی و مسائل ضروری از جمله رفع آسیب های اجتماعی و بیکاری ، تامین مسکن و ازدواج جوانان تلاش کنند و با انتقاد از مجلس گفت: متاسفانه امروز جای مسائل اصلی و فرعی عوض شده و مدت ها به بحث حضور اقلیت های مذهبی در شورای شهر به بهانه دفاع از حقوق شهروندی پرداخته می شود در حالی که حقوق شهروندی یعنی بهره مندی از یک زندگی سالم و دارا بودن شغل مناسب است.

   در ادامه این مطلب از نماینده مردم شهرستان در مجلس شورای اسلامی بخاطر تلاش های فراوان در رفع مشکلات موجود بر سر راه تکمیل پروژه استخر سرپوشیده ی شهر  و شهرک صنعتی تشکر و قدر دانی کرد و از وی خواست موضوع ارتقاء صائین قلعه به بخش که مهمترین مطالبه مردم شهر است را با جدیت پیگیری کنند.

 

آخرین خبر

شناخت و پایندی به اصول و مبانی انقلاب اسلامی و انقلابی ماندن را راه برون رفت از مشکلات است

IMAGE

گزارش خطبه های نماز جمعه ی صائین قلعه مورخه 20 بهمن ماه 1396 "  شناخت و پایندی به اصول و مبانی انقلاب اسلامی و انقلابی ماندن را راه برون رفت از مشکلات است "       خطیب جمعه پس از دعوت خود و همه نمازگزاران به رعایت تقوای الهی و...

آخرین خطبه

مسئولان عدالت اجتماعی را جدی گرفته و با فساد اداری و اقتصادی برخورد قاطع داشته باشند

IMAGE

گزارش خطبه های نماز جمعه ی صائین قلعه مورخه 25 اسفند ماه 1396   خطیب جمعه بعد از دعوت مردم به رعایت تقوای الهی وپرهیز از محرمات ،  با بیان برخی از ویژگی های اخلاقی و رفتاری صالحان و متقیان از جمله سبقت گرفتن در خیرات ، پرهیز...

جلسات

برگزاری جلسه ستاد نماز جمعه

IMAGE

جلسه ستاد نماز جمعه با حضور حجت الاسلام والمسلمین موسوی امام جمعه این شهر با اعضای ستاد نماز جمعه در دفتر امام جمعه برگزار شد.

جدیدترین مقاله

حضور امام زمان در آيينه احاديث

IMAGE

رهروان ولایت ـ در بحث اثبات وجود نازنین حضرت ولی عصر(عجل‌الله‌تعالی‌فرجه‌) گفته مي‌شود که هم ادله عقلی وجود دارد و هم ادله نقلی؛که به ادله‌ی نقلی موجود در این بحث می‌پردازیم: