Leader
20 آذر 1396 ساعت 14:56

همراه با قرآن

آیه قرآن تصادفی
Cloud
Masjed

به روایت تصویر

خطبه های نماز جمعه

اقدام ترامپ در قدس اعلام جنگ با مسلمانان جهان است

IMAGE

گزارش خطبه های نماز جمعه ی صائین قلعه مورخه 17 آذر ماه 1396      خطیب جمعه خود و همه...

مسئولان چشم هایتان را باز کنید ، عینک خود را عوض کنید.

IMAGE

گزارش خطبه های نماز جمعه ی صائین قلعه مورخه 19 آبان ماه 1396      خطیب موقت جمعه ابتدا...

13 آبان بهترین فرصت برای فریاد زدن بر سر آمریکاست

IMAGE

گزارش خطبه های نماز جمعه ی صائین قلعه مورخه 12 آبان ماه 1396      خطیب جمعه بعد از دعوت...

گزارش خطبه های نماز جمعه ی صائین قلعه مورخه 14 مهرماه 1396

IMAGE

" آنچه لرزه بر اندام دشمن انداخته ایمان و باور مردم ایران به خدا ، استکبار ستیزی و...

مساله اقتصاد اولویت اول کشور است و اقتصاد مقاومتی علاج مشکلات جامعه است

IMAGE

گزارش خطبه های نماز جمعه ی صائین قلعه مورخه 28مهرماه 1396 " مساله اقتصاد اولویت اول...

انقلاب اسلامی ایران به رهبری حضرت امام(ره) استمرار همان نهضت و انقلاب آقا امام حسین (ع) در عصر حاضر است

IMAGE

گزارش خطبه های نماز جمعه ی صائین قلعه مورخه 21مهرماه 1396 "   انقلاب اسلامی ایران به...

تجزیه کردستان عراق در جهت منافع استکبار جهانی است

IMAGE

گزارش خطبه های نماز جمعه ی صائین قلعه مورخه 14 مهرماه 1396 " تجزیه کردستان عراق در جهت...

عشق به شهید و شهادت در جامعه زنده است

گزارش خطبه های نماز جمعه ی صائین قلعه مورخه 10 آذر ماه 1396

     خطیب جمعه خود و همه مردم را به رعایت تقوای الهی و پرهیز از محرمات دعوت کرده گفت: دین اسلام به عنوان جامع ترین و کامل ترین دین توسط خاتم پیامبران حضرت محمد (ص) در کوتاه ترین زمان در منطقه عربستان و جهان گسترش یافت و توانست عادت های ناپسند جاهلیت را از بین ببرد و قبایل عرب را متحد کند و هرچه زمان می گذرد و علم و تکنولوژی پیشرفت می کند نیاز به سیره پیامبر (ص) که انسان سازی و تربیت روح انسان است بیشتر احساس می شود.

   وی با بیان برخی شبهات در فضای مجازی  پیرامون مسائل اعتقادی گفت: دشمنان در تلاش هستند با شبهات متعدد اعتقادات مردم خصوصا جوانان را کم رنگ  و سست کنند و همه مومنین خصوصا دغدغه مندان فرهنگی جامعه باید به این موضوع حساس باشند.

   حاج آقا موسوی از حضور با شکوه مردم منطقه در مراسم یادواره شهدا و تجلیل از مقام شامخ شهدا تشکر و قدردانی کرد و افزود : عشق به شهید و شهادت در جامعه زنده است.

    حجت الاسلام موسوی در بخشی از خطبه نماز به بحث زلزله زدگان کرمانشاه پرداخت و با قدر دانی از حضور بی درنگ نیرو های نظامی، انتظامی و نهادهای دولتی و غیر دولتی در صحنه و از یاری رسانی و حرکت های خود جوش و انسان دوستانه قابل توجه مردم یاد کرد و افزود: عزیزان نمازگزار ؛ برای ساخت 4 باب منزل در مناطق زلزله زده که سهم شهر صائین قلعه است مبالغی جمع شده ، شماها می توانید با مراجعه به مرکز نیکوکاری امیرالمومنین در این امر خداپسندانه شرکت کنید.

  حاج آقا موسوی با تبریک ولادت پیامبر اکرم (ص) به نماز گزاران و جامعه مسلمانان جهان ،گفت: پیامبر ما پیامبر رحمت و مهربانی و وحدت است که پیروان آن دومین جمعیت جهان بعد از مسیحیت هستند.

    وی با بیان این نکات که مسلمانان دارای قبله، کتاب و پیامبر واحد هستند تاکید کرد : با تأسی به پیامبر اکرم و عمل به تعالیم آن حضرت جهان اسلام از رنج و بدبختی نجات می یابد لذا باید از اختلافات و تفرقه پرهیز کرد و با شناخت خود و نقشه ی دشمن در مقابل آنان ایستاد .

امام جمعه صائین قلعه با طرح سه سوال از شیعه نمایان انگلیسی که 1- چرا در برابر جنایات داعش سکوت کردند؟  2- چرا حکم جهاد ندادند؟ 3- مگر اینها که مورد ظلمند مسلمان نیستند؟گفت: امروز صف بندی و پرداختن به سلفی گری و اندیشه های پوسیده وهابیت از طرفی و تشویق و ترغیب شیعه نمایان انگلیسی جز خوش خدمتی به جبهه کفر و استکبار نیست، تاکید کرد: امروز همه باید برای حاکمیت اسلام تلاش کنند و این فقط در سایه وحدت است.

  در ادامه سالروز شهادت مجتهد مجاهد سیاست مدار آیت اله مدرس را تسلیت گفت و به همین مناسبت یعنی روز مجلس ادامه داد: همانگونه که امام راحل فرمودند مجلس باید نسبت به رفع گرفتاری های مردم انقلابی عمل کند . مردم از نمایندگان انتظار دارند برای رفع مشکلات اساسی و مسائل ضروری از جمله رفع آسیب های اجتماعی و بیکاری ، تامین مسکن و ازدواج جوانان تلاش کنند و با انتقاد از مجلس گفت: متاسفانه امروز جای مسائل اصلی و فرعی عوض شده و مدت ها به بحث حضور اقلیت های مذهبی در شورای شهر به بهانه دفاع از حقوق شهروندی پرداخته می شود در حالی که حقوق شهروندی یعنی بهره مندی از یک زندگی سالم و دارا بودن شغل مناسب است.

   در ادامه این مطلب از نماینده مردم شهرستان در مجلس شورای اسلامی بخاطر تلاش های فراوان در رفع مشکلات موجود بر سر راه تکمیل پروژه استخر سرپوشیده ی شهر  و شهرک صنعتی تشکر و قدر دانی کرد و از وی خواست موضوع ارتقاء صائین قلعه به بخش که مهمترین مطالبه مردم شهر است را با جدیت پیگیری کنند.

 

آخرین خبر

برگزاری نماز پرشکوه عید سعید قربان روز جمعه دهم شهریورماه سال 1396 در صایین قلعه

IMAGE

برگزاری نماز پرشکوه عید سعید قربان روز جمعه دهم شهریورماه سال 1396 در صایین قلعه      خطیب نماز ابتدا خود و همه نماز گزاران را به رعایت تقوای الهی دعوت کرد و به تشریح بخشی از اسرار قربانی در عید قربان پرداخت و گفت : ذبح...

آخرین خطبه

اقدام ترامپ در قدس اعلام جنگ با مسلمانان جهان است

IMAGE

گزارش خطبه های نماز جمعه ی صائین قلعه مورخه 17 آذر ماه 1396      خطیب جمعه خود و همه مردم را به رعایت تقوای الهی و پرهیز از محرمات دعوت کرده و با بیان فرمایشی از امیرالمومنین (ع) گفت : تقوا پیشه کنید از گناهان پرهیز کنید در...

جلسات

برگزاری جلسه ستاد نماز جمعه

IMAGE

جلسه ستاد نماز جمعه با حضور حجت الاسلام والمسلمین موسوی امام جمعه این شهر با اعضای ستاد نماز جمعه در دفتر امام جمعه برگزار شد.

جدیدترین مقاله

حضور امام زمان در آيينه احاديث

IMAGE

رهروان ولایت ـ در بحث اثبات وجود نازنین حضرت ولی عصر(عجل‌الله‌تعالی‌فرجه‌) گفته مي‌شود که هم ادله عقلی وجود دارد و هم ادله نقلی؛که به ادله‌ی نقلی موجود در این بحث می‌پردازیم: