Leader
06 خرداد 1397 ساعت 08:00

همراه با قرآن

آیه قرآن تصادفی
Cloud
Masjed

به روایت تصویر

خطبه های نماز جمعه

مسئولان تا انجام تمام شروط رهبری، مذاکره با اروپا را متوقف کنند

IMAGE

گزارش خطبه های نماز جمعه ی صائین قلعه مورخه 4 خرداد ماه 97 " مسئولان تا انجام تمام...

چشم دوختن به اروپا برای حل مشکلات اقتصادی همانقدر اشتباه است که چشم دوختن به آمریکا اشتباه بود!

IMAGE

گزارش خطبه های نماز جمعه ی صائین قلعه مورخه 28 اردیبهشت ماه 97 "  چشم دوختن به اروپا...

مسئولان در چنین روزهایی کشاورزان را تنها نگذاشته و در پرداخت خسارت بیمه تلاش کنند

IMAGE

گزارش خطبه های نماز جمعه ی صائین قلعه مورخه 31 فروردین ماه 97 "   مسئولان در چنین...

باید با تکیه بر این نیرو های کارآمد (جوانان ) از تمام ظرفیت ها استفاده کنیم.

IMAGE

گزارش خطبه های نماز جمعه ی صائین قلعه مورخه دهم فروردین ماه 97   خطیب موقت جمعه بعد...

چقدر زیبا می شود برای نزدیکی قلوب به یکدیگر و عمران و آبادانی شهر و کشور همه با هم تلاش کنیم.

IMAGE

گزارش خطبه های نماز جمعه ی صائین قلعه مورخه سوم فروردین ماه 97 "چقدر زیبا می شود...

مسئولان عدالت اجتماعی را جدی گرفته و با فساد اداری و اقتصادی برخورد قاطع داشته باشند

IMAGE

گزارش خطبه های نماز جمعه ی صائین قلعه مورخه 25 اسفند ماه 1396   خطیب جمعه بعد از دعوت...

تا امروز اتفاق خاصی در مورد شهرک فراموش شده صنعتی صائین قلعه رخ نداده است

IMAGE

گزارش خطبه های نماز جمعه ی صائین قلعه مورخه 18 اسفند ماه 1396 " تا امروز اتفاق خاصی در...

عشق به شهید و شهادت در جامعه زنده است

گزارش خطبه های نماز جمعه ی صائین قلعه مورخه 10 آذر ماه 1396

     خطیب جمعه خود و همه مردم را به رعایت تقوای الهی و پرهیز از محرمات دعوت کرده گفت: دین اسلام به عنوان جامع ترین و کامل ترین دین توسط خاتم پیامبران حضرت محمد (ص) در کوتاه ترین زمان در منطقه عربستان و جهان گسترش یافت و توانست عادت های ناپسند جاهلیت را از بین ببرد و قبایل عرب را متحد کند و هرچه زمان می گذرد و علم و تکنولوژی پیشرفت می کند نیاز به سیره پیامبر (ص) که انسان سازی و تربیت روح انسان است بیشتر احساس می شود.

   وی با بیان برخی شبهات در فضای مجازی  پیرامون مسائل اعتقادی گفت: دشمنان در تلاش هستند با شبهات متعدد اعتقادات مردم خصوصا جوانان را کم رنگ  و سست کنند و همه مومنین خصوصا دغدغه مندان فرهنگی جامعه باید به این موضوع حساس باشند.

   حاج آقا موسوی از حضور با شکوه مردم منطقه در مراسم یادواره شهدا و تجلیل از مقام شامخ شهدا تشکر و قدردانی کرد و افزود : عشق به شهید و شهادت در جامعه زنده است.

    حجت الاسلام موسوی در بخشی از خطبه نماز به بحث زلزله زدگان کرمانشاه پرداخت و با قدر دانی از حضور بی درنگ نیرو های نظامی، انتظامی و نهادهای دولتی و غیر دولتی در صحنه و از یاری رسانی و حرکت های خود جوش و انسان دوستانه قابل توجه مردم یاد کرد و افزود: عزیزان نمازگزار ؛ برای ساخت 4 باب منزل در مناطق زلزله زده که سهم شهر صائین قلعه است مبالغی جمع شده ، شماها می توانید با مراجعه به مرکز نیکوکاری امیرالمومنین در این امر خداپسندانه شرکت کنید.

  حاج آقا موسوی با تبریک ولادت پیامبر اکرم (ص) به نماز گزاران و جامعه مسلمانان جهان ،گفت: پیامبر ما پیامبر رحمت و مهربانی و وحدت است که پیروان آن دومین جمعیت جهان بعد از مسیحیت هستند.

    وی با بیان این نکات که مسلمانان دارای قبله، کتاب و پیامبر واحد هستند تاکید کرد : با تأسی به پیامبر اکرم و عمل به تعالیم آن حضرت جهان اسلام از رنج و بدبختی نجات می یابد لذا باید از اختلافات و تفرقه پرهیز کرد و با شناخت خود و نقشه ی دشمن در مقابل آنان ایستاد .

امام جمعه صائین قلعه با طرح سه سوال از شیعه نمایان انگلیسی که 1- چرا در برابر جنایات داعش سکوت کردند؟  2- چرا حکم جهاد ندادند؟ 3- مگر اینها که مورد ظلمند مسلمان نیستند؟گفت: امروز صف بندی و پرداختن به سلفی گری و اندیشه های پوسیده وهابیت از طرفی و تشویق و ترغیب شیعه نمایان انگلیسی جز خوش خدمتی به جبهه کفر و استکبار نیست، تاکید کرد: امروز همه باید برای حاکمیت اسلام تلاش کنند و این فقط در سایه وحدت است.

  در ادامه سالروز شهادت مجتهد مجاهد سیاست مدار آیت اله مدرس را تسلیت گفت و به همین مناسبت یعنی روز مجلس ادامه داد: همانگونه که امام راحل فرمودند مجلس باید نسبت به رفع گرفتاری های مردم انقلابی عمل کند . مردم از نمایندگان انتظار دارند برای رفع مشکلات اساسی و مسائل ضروری از جمله رفع آسیب های اجتماعی و بیکاری ، تامین مسکن و ازدواج جوانان تلاش کنند و با انتقاد از مجلس گفت: متاسفانه امروز جای مسائل اصلی و فرعی عوض شده و مدت ها به بحث حضور اقلیت های مذهبی در شورای شهر به بهانه دفاع از حقوق شهروندی پرداخته می شود در حالی که حقوق شهروندی یعنی بهره مندی از یک زندگی سالم و دارا بودن شغل مناسب است.

   در ادامه این مطلب از نماینده مردم شهرستان در مجلس شورای اسلامی بخاطر تلاش های فراوان در رفع مشکلات موجود بر سر راه تکمیل پروژه استخر سرپوشیده ی شهر  و شهرک صنعتی تشکر و قدر دانی کرد و از وی خواست موضوع ارتقاء صائین قلعه به بخش که مهمترین مطالبه مردم شهر است را با جدیت پیگیری کنند.

 

آخرین خبر

طی دو ماه وضعیت همه زمینهای دارای معارض شهرک صنعتی صائین قلعه از طریق طرح تملک حل می گردد.

IMAGE

گزارش خطبه های نماز جمعه ی صائین قلعه مورخه 14 اردیبهشت ماه 97 "    طی دو ماه وضعیت همه زمینهای دارای معارض شهرک صنعتی صائین قلعه از طریق طرح تملک حل می گردد."   خطیب جمعه ضمن تاکید بر تقوای الهی و پرهیز از محرمات گفت: گناه...

آخرین خطبه

مسئولان تا انجام تمام شروط رهبری، مذاکره با اروپا را متوقف کنند

IMAGE

گزارش خطبه های نماز جمعه ی صائین قلعه مورخه 4 خرداد ماه 97 " مسئولان تا انجام تمام شروط رهبری، مذاکره با اروپا را متوقف کنند "   خطیب جمعه بعد از دعوت به رعایت تقوای الهی و پرهیز از محرمات ، گفت: گرامی ترین مردم نزد خداوند با...

جلسات

برگزاری جلسه ستاد نماز جمعه

IMAGE

جلسه ستاد نماز جمعه با حضور حجت الاسلام والمسلمین موسوی امام جمعه این شهر با اعضای ستاد نماز جمعه در دفتر امام جمعه برگزار شد.

جدیدترین مقاله

حضور امام زمان در آيينه احاديث

IMAGE

رهروان ولایت ـ در بحث اثبات وجود نازنین حضرت ولی عصر(عجل‌الله‌تعالی‌فرجه‌) گفته مي‌شود که هم ادله عقلی وجود دارد و هم ادله نقلی؛که به ادله‌ی نقلی موجود در این بحث می‌پردازیم: