Leader
29 بهمن 1396 ساعت 00:47

همراه با قرآن

آیه قرآن تصادفی
Cloud
Masjed

به روایت تصویر

خطبه های نماز جمعه

گزارش خطبه های نماز جمعه ی صائین قلعه مورخه 27 بهمن ماه 1396

IMAGE

"سهم شهرستان ابهر از اشتغال، بر اساس تقسیمات عادلانه به نسبت جمعیت به صورت اسمی در...

این انقلاب مردمی و در راس آن حکومت ولی فقیه قرار دارد

IMAGE

گزارش خطبه های نماز جمعه ی صائین قلعه مورخه 13 بهمن ماه 1396 " این انقلاب مردمی و در...

نظارت بیشتر بر درمانگاه شبانه روزی ، راه اندازی آزمایشگاه و استقرار پزشک متخصص در شهر محقق شود

IMAGE

گزارش خطبه های نماز جمعه ی صائین قلعه مورخه 6 بهمن ماه 1396 " نظارت بیشتر بر درمانگاه...

هر سه قوه باید پاسخگو باشند!

IMAGE

گزارش خطبه های نماز جمعه ی صائین قلعه مورخه 29 دی ماه 1396      خطیب موقت جمعه پس از...

مسئولین باید قدردان حضور حماسی مردم در دفاع از انقلاب و آرمان ها و ارزش های اسلامی باشند

IMAGE

گزارش خطبه های نماز جمعه ی صائین قلعه مورخه 22 دی ماه 1396 "مسئولین باید قدردان حضور...

شناخت دشمن و همچنین مقابله به هنگام با فتنه از علائم بصیرت و هوشیاری است.

IMAGE

گزارش خطبه های نماز جمعه ی صائین قلعه مورخه 15 دی ماه 1396 " شناخت دشمن و همچنین...

فائق آمدن بر مشکلات اقتصادی و معیشتی مردم ، اقتصاد مقاومتیست

IMAGE

گزارش خطبه های نماز جمعه ی صائین قلعه مورخه 8 دی ماه 1396  خطیب جمعه خود و همه مردم را...

مسئولان چشم هایتان را باز کنید ، عینک خود را عوض کنید.

گزارش خطبه های نماز جمعه ی صائین قلعه مورخه 19 آبان ماه 1396

     خطیب موقت جمعه ابتدا خود و همه مردم را به رعایت تقوای الهی و پرهیز از محرمات دعوت کرد سپس با توسل به اباعبداللله الحسین (ع) گفت: ائمه آمدند به بشریت معنویت بدهند . عمر اندک این دنیا که خداوند به ما بندگان عطا کرده در مسیر هدایت ائمه باشیم.

وی سیاست را بخشی از دین دانست و افزود :حضور سیاسی ، معنوی مردم از ادیان مختلف در راهپیمائی و تجمع اربعین این را به ما نشان داد که حب الحسین مخصوص شیعه نیست ، همه مدیون خون شهداء هستیم که امروز برخلاف گذشته شاهد برگزاری بزرگترین و باشکوهترین همایش دینی هستیم که دلها را به سمت و سوی سید و سالار شهیدان  در کربلا معطوف کرده است.

   حجت الاسلام حسینی با اشاره به حملات بی امان سعودی ها به مردم مظلوم یمن ، همچنین اصابت موشک یمنی ها به خاک عربستان را از نهاد های مدافع حقوق بشر انتقاد کرد و افزود: 4 سال است مردم مظلوم یمن زیر بمباران ظالمانه عربستان بوده و مردم دنیا شاهد ارسال سلاح از آمریکا و انگلیس به عربستان است . هیچ اقدام موثری برای جلوگیری از فاجعه انسانی در یمن صورت نگرفته است اما با اصابت یک موشک یمنی ها به خاک عربستان ایران مقصر شده و متهم به دخالت در امور داخلی کشور هاست.

وی در انتهای مطلب با محکوم کردن اقدامات سعودی ها و بیان این نکته که خداوند وعده پیروزی را به مظلومان جهان داده است ، حال حاضر دستگاه حاکمه عربستان را با روز های آخر حکومت بنی امیه مقایسه کرده و افزود : امروز هم مدعیان حکومت در عربستان بسیار شده و خبر از پایان عمر پادشاهی آنها می دهد.

   حاج آقا حسینی در ادامه خطبه دوم خطاب به سعودی ها گفت: حمایت از داعش ، دخالت در سوریه و عراق، حمله به یمن و در نهایت استعفای از پیش تدوین شده ی حریری از طرف آمریکا که به دست شما عملی شده و تهمت به ایران به دخالت در جنگ با یمن باید گفت شما ها خیلی کوچکتر از آن هستید که فکر می کنید چند کشور دنیا هشت سال در مقابل ایران بود و کاری از پیش نبرد . حال که در برابر کشور ضعیفی مانند یمن درمانده اید مجبور هستید که قدرت ایران را بیان حرف های مصرف داخلی موثر و متهم قضیه قرار دهید تا بتوانید سرپوشی برای شکست های متوالی خود بگذارید.

امام جمعه موقت صائین قلعه در بخشی از خطبه دوم بار دیگر به موضوع اربعین حسینی و راهپیمائی میلیونی اربعین پرداخت  اما در حاشیه  آن با گریزی به سمت مسئولان گفت: چشم هایتان را باز کنید ، عینک خود را عوض کنید  به این مردم بنگرید ،به فکر این مردم حسینی ، عباسی ، زینبی و علوی  باشید . من مدیون چپ و راست ،اصولگرا و اصلاح طلب نیستم می گویم شما باید نماد مردم ایران باشید.

 وی در خاتمه با اشاره به سالروز بزرگداشت علامه طباطبایی همچنین روز جهانی علم در خدمت صلح و توسعه ، یاد و خاطره رضا روزبه دانشمند زنجانی همچنین علامه طباطبایی را گرامی داشت.

آخرین خبر

شناخت و پایندی به اصول و مبانی انقلاب اسلامی و انقلابی ماندن را راه برون رفت از مشکلات است

IMAGE

گزارش خطبه های نماز جمعه ی صائین قلعه مورخه 20 بهمن ماه 1396 "  شناخت و پایندی به اصول و مبانی انقلاب اسلامی و انقلابی ماندن را راه برون رفت از مشکلات است "       خطیب جمعه پس از دعوت خود و همه نمازگزاران به رعایت تقوای الهی و...

آخرین خطبه

گزارش خطبه های نماز جمعه ی صائین قلعه مورخه 27 بهمن ماه 1396

IMAGE

"سهم شهرستان ابهر از اشتغال، بر اساس تقسیمات عادلانه به نسبت جمعیت به صورت اسمی در سایت استانداری قرار گیرد"      خطیب موقت جمعه پس از دعوت خود و همه نمازگزاران به رعایت تقوای الهی و پرهیز از محرمات گفت: تقوا باعث عزت و...

جلسات

برگزاری جلسه ستاد نماز جمعه

IMAGE

جلسه ستاد نماز جمعه با حضور حجت الاسلام والمسلمین موسوی امام جمعه این شهر با اعضای ستاد نماز جمعه در دفتر امام جمعه برگزار شد.

جدیدترین مقاله

حضور امام زمان در آيينه احاديث

IMAGE

رهروان ولایت ـ در بحث اثبات وجود نازنین حضرت ولی عصر(عجل‌الله‌تعالی‌فرجه‌) گفته مي‌شود که هم ادله عقلی وجود دارد و هم ادله نقلی؛که به ادله‌ی نقلی موجود در این بحث می‌پردازیم: