Leader
20 آذر 1396 ساعت 14:58

همراه با قرآن

آیه قرآن تصادفی
Cloud
Masjed

به روایت تصویر

خطبه های نماز جمعه

اقدام ترامپ در قدس اعلام جنگ با مسلمانان جهان است

IMAGE

گزارش خطبه های نماز جمعه ی صائین قلعه مورخه 17 آذر ماه 1396      خطیب جمعه خود و همه...

عشق به شهید و شهادت در جامعه زنده است

IMAGE

گزارش خطبه های نماز جمعه ی صائین قلعه مورخه 10 آذر ماه 1396      خطیب جمعه خود و همه...

مسئولان چشم هایتان را باز کنید ، عینک خود را عوض کنید.

IMAGE

گزارش خطبه های نماز جمعه ی صائین قلعه مورخه 19 آبان ماه 1396      خطیب موقت جمعه ابتدا...

13 آبان بهترین فرصت برای فریاد زدن بر سر آمریکاست

IMAGE

گزارش خطبه های نماز جمعه ی صائین قلعه مورخه 12 آبان ماه 1396      خطیب جمعه بعد از دعوت...

مساله اقتصاد اولویت اول کشور است و اقتصاد مقاومتی علاج مشکلات جامعه است

IMAGE

گزارش خطبه های نماز جمعه ی صائین قلعه مورخه 28مهرماه 1396 " مساله اقتصاد اولویت اول...

انقلاب اسلامی ایران به رهبری حضرت امام(ره) استمرار همان نهضت و انقلاب آقا امام حسین (ع) در عصر حاضر است

IMAGE

گزارش خطبه های نماز جمعه ی صائین قلعه مورخه 21مهرماه 1396 "   انقلاب اسلامی ایران به...

تجزیه کردستان عراق در جهت منافع استکبار جهانی است

IMAGE

گزارش خطبه های نماز جمعه ی صائین قلعه مورخه 14 مهرماه 1396 " تجزیه کردستان عراق در جهت...

گزارش خطبه های نماز جمعه ی صائین قلعه مورخه 14 مهرماه 1396

" آنچه لرزه بر اندام دشمن انداخته ایمان و باور مردم ایران به خدا ، استکبار ستیزی و مقاومت در برابر ظلم است "

     خطیب جمعه بعد از دعوت مردم به رعایت تقوای الهی و پرهیز از محرمات با بیان فضایل امام حسن مجتبی (ع)  گفت:  امام حسن مجتبی کریم اهل بیت (ع) ،یکی از عابدترین و پارساترین و برترین افراد زمان خود بود شخصیتی که مظهر و تجلی خوبیها و فضایل اخلاقی بودند ، عبادت خالصانه حلم و گذشت و سخاوت از برجسته ترین ویژگی های امام حسن (ع) بود.

حجت الاسلام موسوی سالروز شهادت آیت اله قاضی طباطبائی و آیت اله العظمی مرعشی نجفی را تسلیت گفت و با گرامیداشت سالروز شهادت عمار یاسر بصیرت و ولایتمداری را از بزرگترین ویژگی او برشمرد و افزود: الآن جامعه ما به تفکر و اندیشه عمار نیازمند است.

امام جمعه صائین قلعه با تسلیت شهادت شهید حسین فهمیده گفت: 8 سال دفاع مقدس تجربه خوبی بود . اکثر فرماندهان آن جوان بودند ،نوجوان و جوان آلوده به گناه نشده و روحیه ایثار و شهادت طلبی دارد که حسین فهمیده هم یکی از آنان بود.

   وی با اشاره به شبیخون فرهنگی ایجاد شبهه در خصوص واقعه کربلا و مدافعان حرم و دیگر اقدامات دشمن برای سست کردن باورها و اعتقادات جوانان و نوجوانان ، خاطر نشان کرد: باید تلاش کنیم مساجد به روی جوانان باز باشد و جلسات مذهبی و هیئات دایر گردد تا امثال حسین فهمیده ها و بهنام محمدی ها تربیت شوند که دشمن از این جوانان که امید های آینده ایران اسلامی هستند می ترسند و برنامه ریزی می کنند .

   حاج آقا موسوی در بخشی از خطبه دوم به موضوع داغ برجام پرداخت و با اشاره به بیانات مقام معظم رهبری اقدام اروپا را در مقابل تصمیم آمریکا کافی ندانست و داشتن منطق قوی را عامل پیروزی هر ملتی خواند و گفت: آنچه لرزه بر اندام دشمن انداخته ایمان و باور مردم ایران به خدا ، استکبار ستیزی و مقاومت در برابر ظلم است . آمریکا از موشک و قدرت نظامی ما نمی ترسد .او در برابر ایمان و باور محکم ما مستأصل مانده است .

    در خاتمه با اذعان به وجود همدلی و اتحاد در بین مردم و مسئولان کشوری تاکید کرد: آمریکا باید بداند اختلاف سلایق در داخل کشور است ولی در برابر آمریکا اتحاد حاکم است یا باید همه به اجرای برجام پایبند باشند و مفاد آن را رعایت کنند، یا همه کنار بروند، ماندن اروپا کافی نیست و برجام دیگری هم اتفاق نخواهد افتاد. 

آخرین خبر

برگزاری نماز پرشکوه عید سعید قربان روز جمعه دهم شهریورماه سال 1396 در صایین قلعه

IMAGE

برگزاری نماز پرشکوه عید سعید قربان روز جمعه دهم شهریورماه سال 1396 در صایین قلعه      خطیب نماز ابتدا خود و همه نماز گزاران را به رعایت تقوای الهی دعوت کرد و به تشریح بخشی از اسرار قربانی در عید قربان پرداخت و گفت : ذبح...

آخرین خطبه

اقدام ترامپ در قدس اعلام جنگ با مسلمانان جهان است

IMAGE

گزارش خطبه های نماز جمعه ی صائین قلعه مورخه 17 آذر ماه 1396      خطیب جمعه خود و همه مردم را به رعایت تقوای الهی و پرهیز از محرمات دعوت کرده و با بیان فرمایشی از امیرالمومنین (ع) گفت : تقوا پیشه کنید از گناهان پرهیز کنید در...

جلسات

برگزاری جلسه ستاد نماز جمعه

IMAGE

جلسه ستاد نماز جمعه با حضور حجت الاسلام والمسلمین موسوی امام جمعه این شهر با اعضای ستاد نماز جمعه در دفتر امام جمعه برگزار شد.

جدیدترین مقاله

حضور امام زمان در آيينه احاديث

IMAGE

رهروان ولایت ـ در بحث اثبات وجود نازنین حضرت ولی عصر(عجل‌الله‌تعالی‌فرجه‌) گفته مي‌شود که هم ادله عقلی وجود دارد و هم ادله نقلی؛که به ادله‌ی نقلی موجود در این بحث می‌پردازیم: