Leader
01 ارديبهشت 1397 ساعت 07:30

همراه با قرآن

آیه قرآن تصادفی
Cloud
Masjed

به روایت تصویر

خطبه های نماز جمعه

مسئولان در چنین روزهایی کشاورزان را تنها نگذاشته و در پرداخت خسارت بیمه تلاش کنند

IMAGE

گزارش خطبه های نماز جمعه ی صائین قلعه مورخه 31 فروردین ماه 97 "   مسئولان در چنین...

باید با تکیه بر این نیرو های کارآمد (جوانان ) از تمام ظرفیت ها استفاده کنیم.

IMAGE

گزارش خطبه های نماز جمعه ی صائین قلعه مورخه دهم فروردین ماه 97   خطیب موقت جمعه بعد...

چقدر زیبا می شود برای نزدیکی قلوب به یکدیگر و عمران و آبادانی شهر و کشور همه با هم تلاش کنیم.

IMAGE

گزارش خطبه های نماز جمعه ی صائین قلعه مورخه سوم فروردین ماه 97 "چقدر زیبا می شود...

مسئولان عدالت اجتماعی را جدی گرفته و با فساد اداری و اقتصادی برخورد قاطع داشته باشند

IMAGE

گزارش خطبه های نماز جمعه ی صائین قلعه مورخه 25 اسفند ماه 1396   خطیب جمعه بعد از دعوت...

تا امروز اتفاق خاصی در مورد شهرک فراموش شده صنعتی صائین قلعه رخ نداده است

IMAGE

گزارش خطبه های نماز جمعه ی صائین قلعه مورخه 18 اسفند ماه 1396 " تا امروز اتفاق خاصی در...

یک کارمند یا مدیر با حقوق مشخص چگونه میلیاردی می شود؟

IMAGE

گزارش خطبه های نماز جمعه ی صائین قلعه مورخه 11 اسفند ماه 1396   خطیب جمعه بعد از دعوت...

چه اتفاقی افتاده که در یک شهر 15 هزار نفری هیچ پروژه ای در ایام فجر افتتاح نشد

IMAGE

گزارش خطبه های نماز جمعه ی صائین قلعه مورخه 4 اسفند ماه 1396      خطیب جمعه بعد از...

مساله اقتصاد اولویت اول کشور است و اقتصاد مقاومتی علاج مشکلات جامعه است

گزارش خطبه های نماز جمعه ی صائین قلعه مورخه 28مهرماه 1396

" مساله اقتصاد اولویت اول کشور است و اقتصاد مقاومتی علاج مشکلات جامعه است "

     خطیب جمعه بعد از دعوت مردم به رعایت تقوای الهی و پرهیز از محرمات گفت: همه انسان ها چه خوب و چه بد به سوی خداوند در حرکت هستند ولی برخی به سمت خشنودی، رحمت و بهشت خدا و برخی به سمت خشم و غضب الهی .سبک زندگی هرکس نشان می دهد جهت حرکت اوست اگر انسان بر اساس اراده و رضایت خداوند رفتار کند یعنی واجبات را انجام دهد ، محرمات را ترک کند ، شکر گزار نعمت باشد و در برابر بلا و امتحان صبور باشد و در لحظه لحظه ی زندگی تقوا را رعایت کند اهل بهشت خواهد بود.

آمریکا کیست؟ و به دنبال چیست؟ ، امام جمعه صائین قلعه در پاسخ به این دو سئوالی که در ابتدای خطبه دوم مطرح نمود، تصریح کرد: آمریکا بزرگترین دشمن اسلام و مسلمانان جهان حیله گری تشنه به خون استقلال طلبان و آزادی خواهان دنیاست که در نهاد و سرشت آن کینه و دشمنی با اسلام ناب محمدی موج می زند لذا به دنبال از بین بردن اسلام و به ذلت کشاندن مسلمانان در منطقه است که به فضل خدا رو سیاه خواهد شد.

   حجت الاسلام موسوی در خصوص رفتار و عملکرد ترامپ در برابر ایران با اشاره به سوابق دولت های گذشته اظهار داشت : هرکسی به رفتار های آمریکا توجه کند می داند ترامپ و همه روسای جمهور گذشته نقش بازی می کنند و مجری برنامه های از پیش طراحی شده هستند و فرقی ندارد که دموکرات باشد یا جمهوری خواه به دنبال از بین بردن اسلام و به ذلت کشاندن مسلمانان در منطقه می باشد .

امام جمعه صائین قلعه در مقایسه اهداف ایران و آمریکا برای مذاکره گفت: مذاکره کردیم تا از حق خودمان دفاع کنیم با حفظ انرژی هسته ای تحریم های ظالمانه را رفع کنیم. اما آنها خواستند پیشرفت هسته ای ما را متوقف کنند و در برنامه خود به برجام 2 و 3 که محدودیت نظامی برای ماست برسند . همچنین مانع نفوذ ایران در منطقه و حمایت از حزب الله باشند ، کور خوانده اند و بدانند جرات حمله به ایران را ندارند  لذا به بهانه های متعدد به یاوه گویی پرداخته و مطالبی که در شان خودشان است به ملت ایران نسبت می دهند سپاه پاسداران حافظ امنیت در منطقه است و توان دفاعی ما قابل مذاکره نیست.

    در خاتمه با اشاره به روز صادرات گفت: مساله اقتصاد اولویت اول کشور است و اقتصاد مقاومتی علاج مشکلات جامعه ، اقتصاد مقاومتی زمانی محقق می شود که از تولید داخل اعم از صنعتی و کشاورزی حمایت کنیم و صادرات در این زمینه نقش اساسی دارند متاسفانه به خاطر عدم برنامه ریزی صحیح و عدم حمایت از کشاورزی نتیجه زحمات یکساله کشاورزان پای درخت از بین می رود،درنتیجه انگیزه و رغبت هم برای کشاورزی کم می شود.

 

آخرین خبر

شناخت و پایندی به اصول و مبانی انقلاب اسلامی و انقلابی ماندن را راه برون رفت از مشکلات است

IMAGE

گزارش خطبه های نماز جمعه ی صائین قلعه مورخه 20 بهمن ماه 1396 "  شناخت و پایندی به اصول و مبانی انقلاب اسلامی و انقلابی ماندن را راه برون رفت از مشکلات است "       خطیب جمعه پس از دعوت خود و همه نمازگزاران به رعایت تقوای الهی و...

آخرین خطبه

مسئولان در چنین روزهایی کشاورزان را تنها نگذاشته و در پرداخت خسارت بیمه تلاش کنند

IMAGE

گزارش خطبه های نماز جمعه ی صائین قلعه مورخه 31 فروردین ماه 97 "   مسئولان در چنین روزهایی کشاورزان را تنها نگذاشته و در پرداخت خسارت بیمه تلاش کنند.."   خطیب جمعه ضمن تاکید بر تقوای الهی و پرهیز از محرمات سالروز بعثت حضرت...

جلسات

برگزاری جلسه ستاد نماز جمعه

IMAGE

جلسه ستاد نماز جمعه با حضور حجت الاسلام والمسلمین موسوی امام جمعه این شهر با اعضای ستاد نماز جمعه در دفتر امام جمعه برگزار شد.

جدیدترین مقاله

حضور امام زمان در آيينه احاديث

IMAGE

رهروان ولایت ـ در بحث اثبات وجود نازنین حضرت ولی عصر(عجل‌الله‌تعالی‌فرجه‌) گفته مي‌شود که هم ادله عقلی وجود دارد و هم ادله نقلی؛که به ادله‌ی نقلی موجود در این بحث می‌پردازیم: