Leader
29 بهمن 1396 ساعت 00:49

همراه با قرآن

آیه قرآن تصادفی
Cloud
Masjed

به روایت تصویر

خطبه های نماز جمعه

گزارش خطبه های نماز جمعه ی صائین قلعه مورخه 27 بهمن ماه 1396

IMAGE

"سهم شهرستان ابهر از اشتغال، بر اساس تقسیمات عادلانه به نسبت جمعیت به صورت اسمی در...

این انقلاب مردمی و در راس آن حکومت ولی فقیه قرار دارد

IMAGE

گزارش خطبه های نماز جمعه ی صائین قلعه مورخه 13 بهمن ماه 1396 " این انقلاب مردمی و در...

نظارت بیشتر بر درمانگاه شبانه روزی ، راه اندازی آزمایشگاه و استقرار پزشک متخصص در شهر محقق شود

IMAGE

گزارش خطبه های نماز جمعه ی صائین قلعه مورخه 6 بهمن ماه 1396 " نظارت بیشتر بر درمانگاه...

هر سه قوه باید پاسخگو باشند!

IMAGE

گزارش خطبه های نماز جمعه ی صائین قلعه مورخه 29 دی ماه 1396      خطیب موقت جمعه پس از...

مسئولین باید قدردان حضور حماسی مردم در دفاع از انقلاب و آرمان ها و ارزش های اسلامی باشند

IMAGE

گزارش خطبه های نماز جمعه ی صائین قلعه مورخه 22 دی ماه 1396 "مسئولین باید قدردان حضور...

شناخت دشمن و همچنین مقابله به هنگام با فتنه از علائم بصیرت و هوشیاری است.

IMAGE

گزارش خطبه های نماز جمعه ی صائین قلعه مورخه 15 دی ماه 1396 " شناخت دشمن و همچنین...

فائق آمدن بر مشکلات اقتصادی و معیشتی مردم ، اقتصاد مقاومتیست

IMAGE

گزارش خطبه های نماز جمعه ی صائین قلعه مورخه 8 دی ماه 1396  خطیب جمعه خود و همه مردم را...

مساله اقتصاد اولویت اول کشور است و اقتصاد مقاومتی علاج مشکلات جامعه است

گزارش خطبه های نماز جمعه ی صائین قلعه مورخه 28مهرماه 1396

" مساله اقتصاد اولویت اول کشور است و اقتصاد مقاومتی علاج مشکلات جامعه است "

     خطیب جمعه بعد از دعوت مردم به رعایت تقوای الهی و پرهیز از محرمات گفت: همه انسان ها چه خوب و چه بد به سوی خداوند در حرکت هستند ولی برخی به سمت خشنودی، رحمت و بهشت خدا و برخی به سمت خشم و غضب الهی .سبک زندگی هرکس نشان می دهد جهت حرکت اوست اگر انسان بر اساس اراده و رضایت خداوند رفتار کند یعنی واجبات را انجام دهد ، محرمات را ترک کند ، شکر گزار نعمت باشد و در برابر بلا و امتحان صبور باشد و در لحظه لحظه ی زندگی تقوا را رعایت کند اهل بهشت خواهد بود.

آمریکا کیست؟ و به دنبال چیست؟ ، امام جمعه صائین قلعه در پاسخ به این دو سئوالی که در ابتدای خطبه دوم مطرح نمود، تصریح کرد: آمریکا بزرگترین دشمن اسلام و مسلمانان جهان حیله گری تشنه به خون استقلال طلبان و آزادی خواهان دنیاست که در نهاد و سرشت آن کینه و دشمنی با اسلام ناب محمدی موج می زند لذا به دنبال از بین بردن اسلام و به ذلت کشاندن مسلمانان در منطقه است که به فضل خدا رو سیاه خواهد شد.

   حجت الاسلام موسوی در خصوص رفتار و عملکرد ترامپ در برابر ایران با اشاره به سوابق دولت های گذشته اظهار داشت : هرکسی به رفتار های آمریکا توجه کند می داند ترامپ و همه روسای جمهور گذشته نقش بازی می کنند و مجری برنامه های از پیش طراحی شده هستند و فرقی ندارد که دموکرات باشد یا جمهوری خواه به دنبال از بین بردن اسلام و به ذلت کشاندن مسلمانان در منطقه می باشد .

امام جمعه صائین قلعه در مقایسه اهداف ایران و آمریکا برای مذاکره گفت: مذاکره کردیم تا از حق خودمان دفاع کنیم با حفظ انرژی هسته ای تحریم های ظالمانه را رفع کنیم. اما آنها خواستند پیشرفت هسته ای ما را متوقف کنند و در برنامه خود به برجام 2 و 3 که محدودیت نظامی برای ماست برسند . همچنین مانع نفوذ ایران در منطقه و حمایت از حزب الله باشند ، کور خوانده اند و بدانند جرات حمله به ایران را ندارند  لذا به بهانه های متعدد به یاوه گویی پرداخته و مطالبی که در شان خودشان است به ملت ایران نسبت می دهند سپاه پاسداران حافظ امنیت در منطقه است و توان دفاعی ما قابل مذاکره نیست.

    در خاتمه با اشاره به روز صادرات گفت: مساله اقتصاد اولویت اول کشور است و اقتصاد مقاومتی علاج مشکلات جامعه ، اقتصاد مقاومتی زمانی محقق می شود که از تولید داخل اعم از صنعتی و کشاورزی حمایت کنیم و صادرات در این زمینه نقش اساسی دارند متاسفانه به خاطر عدم برنامه ریزی صحیح و عدم حمایت از کشاورزی نتیجه زحمات یکساله کشاورزان پای درخت از بین می رود،درنتیجه انگیزه و رغبت هم برای کشاورزی کم می شود.

 

آخرین خبر

شناخت و پایندی به اصول و مبانی انقلاب اسلامی و انقلابی ماندن را راه برون رفت از مشکلات است

IMAGE

گزارش خطبه های نماز جمعه ی صائین قلعه مورخه 20 بهمن ماه 1396 "  شناخت و پایندی به اصول و مبانی انقلاب اسلامی و انقلابی ماندن را راه برون رفت از مشکلات است "       خطیب جمعه پس از دعوت خود و همه نمازگزاران به رعایت تقوای الهی و...

آخرین خطبه

گزارش خطبه های نماز جمعه ی صائین قلعه مورخه 27 بهمن ماه 1396

IMAGE

"سهم شهرستان ابهر از اشتغال، بر اساس تقسیمات عادلانه به نسبت جمعیت به صورت اسمی در سایت استانداری قرار گیرد"      خطیب موقت جمعه پس از دعوت خود و همه نمازگزاران به رعایت تقوای الهی و پرهیز از محرمات گفت: تقوا باعث عزت و...

جلسات

برگزاری جلسه ستاد نماز جمعه

IMAGE

جلسه ستاد نماز جمعه با حضور حجت الاسلام والمسلمین موسوی امام جمعه این شهر با اعضای ستاد نماز جمعه در دفتر امام جمعه برگزار شد.

جدیدترین مقاله

حضور امام زمان در آيينه احاديث

IMAGE

رهروان ولایت ـ در بحث اثبات وجود نازنین حضرت ولی عصر(عجل‌الله‌تعالی‌فرجه‌) گفته مي‌شود که هم ادله عقلی وجود دارد و هم ادله نقلی؛که به ادله‌ی نقلی موجود در این بحث می‌پردازیم: