Leader
20 آذر 1396 ساعت 14:59

همراه با قرآن

آیه قرآن تصادفی
Cloud
Masjed

به روایت تصویر

خطبه های نماز جمعه

اقدام ترامپ در قدس اعلام جنگ با مسلمانان جهان است

IMAGE

گزارش خطبه های نماز جمعه ی صائین قلعه مورخه 17 آذر ماه 1396      خطیب جمعه خود و همه...

عشق به شهید و شهادت در جامعه زنده است

IMAGE

گزارش خطبه های نماز جمعه ی صائین قلعه مورخه 10 آذر ماه 1396      خطیب جمعه خود و همه...

مسئولان چشم هایتان را باز کنید ، عینک خود را عوض کنید.

IMAGE

گزارش خطبه های نماز جمعه ی صائین قلعه مورخه 19 آبان ماه 1396      خطیب موقت جمعه ابتدا...

13 آبان بهترین فرصت برای فریاد زدن بر سر آمریکاست

IMAGE

گزارش خطبه های نماز جمعه ی صائین قلعه مورخه 12 آبان ماه 1396      خطیب جمعه بعد از دعوت...

گزارش خطبه های نماز جمعه ی صائین قلعه مورخه 14 مهرماه 1396

IMAGE

" آنچه لرزه بر اندام دشمن انداخته ایمان و باور مردم ایران به خدا ، استکبار ستیزی و...

انقلاب اسلامی ایران به رهبری حضرت امام(ره) استمرار همان نهضت و انقلاب آقا امام حسین (ع) در عصر حاضر است

IMAGE

گزارش خطبه های نماز جمعه ی صائین قلعه مورخه 21مهرماه 1396 "   انقلاب اسلامی ایران به...

تجزیه کردستان عراق در جهت منافع استکبار جهانی است

IMAGE

گزارش خطبه های نماز جمعه ی صائین قلعه مورخه 14 مهرماه 1396 " تجزیه کردستان عراق در جهت...

مساله اقتصاد اولویت اول کشور است و اقتصاد مقاومتی علاج مشکلات جامعه است

گزارش خطبه های نماز جمعه ی صائین قلعه مورخه 28مهرماه 1396

" مساله اقتصاد اولویت اول کشور است و اقتصاد مقاومتی علاج مشکلات جامعه است "

     خطیب جمعه بعد از دعوت مردم به رعایت تقوای الهی و پرهیز از محرمات گفت: همه انسان ها چه خوب و چه بد به سوی خداوند در حرکت هستند ولی برخی به سمت خشنودی، رحمت و بهشت خدا و برخی به سمت خشم و غضب الهی .سبک زندگی هرکس نشان می دهد جهت حرکت اوست اگر انسان بر اساس اراده و رضایت خداوند رفتار کند یعنی واجبات را انجام دهد ، محرمات را ترک کند ، شکر گزار نعمت باشد و در برابر بلا و امتحان صبور باشد و در لحظه لحظه ی زندگی تقوا را رعایت کند اهل بهشت خواهد بود.

آمریکا کیست؟ و به دنبال چیست؟ ، امام جمعه صائین قلعه در پاسخ به این دو سئوالی که در ابتدای خطبه دوم مطرح نمود، تصریح کرد: آمریکا بزرگترین دشمن اسلام و مسلمانان جهان حیله گری تشنه به خون استقلال طلبان و آزادی خواهان دنیاست که در نهاد و سرشت آن کینه و دشمنی با اسلام ناب محمدی موج می زند لذا به دنبال از بین بردن اسلام و به ذلت کشاندن مسلمانان در منطقه است که به فضل خدا رو سیاه خواهد شد.

   حجت الاسلام موسوی در خصوص رفتار و عملکرد ترامپ در برابر ایران با اشاره به سوابق دولت های گذشته اظهار داشت : هرکسی به رفتار های آمریکا توجه کند می داند ترامپ و همه روسای جمهور گذشته نقش بازی می کنند و مجری برنامه های از پیش طراحی شده هستند و فرقی ندارد که دموکرات باشد یا جمهوری خواه به دنبال از بین بردن اسلام و به ذلت کشاندن مسلمانان در منطقه می باشد .

امام جمعه صائین قلعه در مقایسه اهداف ایران و آمریکا برای مذاکره گفت: مذاکره کردیم تا از حق خودمان دفاع کنیم با حفظ انرژی هسته ای تحریم های ظالمانه را رفع کنیم. اما آنها خواستند پیشرفت هسته ای ما را متوقف کنند و در برنامه خود به برجام 2 و 3 که محدودیت نظامی برای ماست برسند . همچنین مانع نفوذ ایران در منطقه و حمایت از حزب الله باشند ، کور خوانده اند و بدانند جرات حمله به ایران را ندارند  لذا به بهانه های متعدد به یاوه گویی پرداخته و مطالبی که در شان خودشان است به ملت ایران نسبت می دهند سپاه پاسداران حافظ امنیت در منطقه است و توان دفاعی ما قابل مذاکره نیست.

    در خاتمه با اشاره به روز صادرات گفت: مساله اقتصاد اولویت اول کشور است و اقتصاد مقاومتی علاج مشکلات جامعه ، اقتصاد مقاومتی زمانی محقق می شود که از تولید داخل اعم از صنعتی و کشاورزی حمایت کنیم و صادرات در این زمینه نقش اساسی دارند متاسفانه به خاطر عدم برنامه ریزی صحیح و عدم حمایت از کشاورزی نتیجه زحمات یکساله کشاورزان پای درخت از بین می رود،درنتیجه انگیزه و رغبت هم برای کشاورزی کم می شود.

 

آخرین خبر

برگزاری نماز پرشکوه عید سعید قربان روز جمعه دهم شهریورماه سال 1396 در صایین قلعه

IMAGE

برگزاری نماز پرشکوه عید سعید قربان روز جمعه دهم شهریورماه سال 1396 در صایین قلعه      خطیب نماز ابتدا خود و همه نماز گزاران را به رعایت تقوای الهی دعوت کرد و به تشریح بخشی از اسرار قربانی در عید قربان پرداخت و گفت : ذبح...

آخرین خطبه

اقدام ترامپ در قدس اعلام جنگ با مسلمانان جهان است

IMAGE

گزارش خطبه های نماز جمعه ی صائین قلعه مورخه 17 آذر ماه 1396      خطیب جمعه خود و همه مردم را به رعایت تقوای الهی و پرهیز از محرمات دعوت کرده و با بیان فرمایشی از امیرالمومنین (ع) گفت : تقوا پیشه کنید از گناهان پرهیز کنید در...

جلسات

برگزاری جلسه ستاد نماز جمعه

IMAGE

جلسه ستاد نماز جمعه با حضور حجت الاسلام والمسلمین موسوی امام جمعه این شهر با اعضای ستاد نماز جمعه در دفتر امام جمعه برگزار شد.

جدیدترین مقاله

حضور امام زمان در آيينه احاديث

IMAGE

رهروان ولایت ـ در بحث اثبات وجود نازنین حضرت ولی عصر(عجل‌الله‌تعالی‌فرجه‌) گفته مي‌شود که هم ادله عقلی وجود دارد و هم ادله نقلی؛که به ادله‌ی نقلی موجود در این بحث می‌پردازیم: