Leader
29 بهمن 1396 ساعت 00:48

همراه با قرآن

آیه قرآن تصادفی
Cloud
Masjed

به روایت تصویر

خطبه های نماز جمعه

گزارش خطبه های نماز جمعه ی صائین قلعه مورخه 27 بهمن ماه 1396

IMAGE

"سهم شهرستان ابهر از اشتغال، بر اساس تقسیمات عادلانه به نسبت جمعیت به صورت اسمی در...

این انقلاب مردمی و در راس آن حکومت ولی فقیه قرار دارد

IMAGE

گزارش خطبه های نماز جمعه ی صائین قلعه مورخه 13 بهمن ماه 1396 " این انقلاب مردمی و در...

نظارت بیشتر بر درمانگاه شبانه روزی ، راه اندازی آزمایشگاه و استقرار پزشک متخصص در شهر محقق شود

IMAGE

گزارش خطبه های نماز جمعه ی صائین قلعه مورخه 6 بهمن ماه 1396 " نظارت بیشتر بر درمانگاه...

هر سه قوه باید پاسخگو باشند!

IMAGE

گزارش خطبه های نماز جمعه ی صائین قلعه مورخه 29 دی ماه 1396      خطیب موقت جمعه پس از...

مسئولین باید قدردان حضور حماسی مردم در دفاع از انقلاب و آرمان ها و ارزش های اسلامی باشند

IMAGE

گزارش خطبه های نماز جمعه ی صائین قلعه مورخه 22 دی ماه 1396 "مسئولین باید قدردان حضور...

شناخت دشمن و همچنین مقابله به هنگام با فتنه از علائم بصیرت و هوشیاری است.

IMAGE

گزارش خطبه های نماز جمعه ی صائین قلعه مورخه 15 دی ماه 1396 " شناخت دشمن و همچنین...

فائق آمدن بر مشکلات اقتصادی و معیشتی مردم ، اقتصاد مقاومتیست

IMAGE

گزارش خطبه های نماز جمعه ی صائین قلعه مورخه 8 دی ماه 1396  خطیب جمعه خود و همه مردم را...

انقلاب اسلامی ایران به رهبری حضرت امام(ره) استمرار همان نهضت و انقلاب آقا امام حسین (ع) در عصر حاضر است

گزارش خطبه های نماز جمعه ی صائین قلعه مورخه 21مهرماه 1396

"   انقلاب اسلامی ایران به رهبری حضرت امام(ره) استمرار همان نهضت و انقلاب آقا امام حسین (ع) در عصر حاضر است "

     خطیب موقت جمعه بعد از دعوت مردم به رعایت تقوای الهی و پرهیز از محرمات با اشاره به ماه محرم ، ایام عزاداری سید و سالار شهیدان ،آقا ابا عبدالله الحسین (ع) گفت حضرت سید الشهداء در کربلا انقلاب و نهضتی را برپا نمود  که انقلاب اسلامی ایران به رهبری حضرت امام استمرار همان نهضت و انقلاب آقا امام حسین (ع) در عصر حاضر است . حضرت امام حسین (ع) در آن زمان مدرسه ای را بنا نمود که اسلام را از خطرات و انحرافات متعدد و تهدیدات حفظ خواهد کرد ، همان مدرسه ای که وجود نازنین حضرت خاتم الانبیاء و امیر مومنان آن را بنا نهادند و مشغول تربیت نفوس بشریت شدند که امروز این مکتب انسان ساز اسلام روز به روز در مقابل تمامی مکتب هایی که رو به افول هستند فرهنگ   والایش را برای تمامی بشریت آشکار می کند.

حاج آقا شبیری با اشاره به روز جهانی استاندارد اظهار داشت: باید تولید کنندگان در تمامی زمینه ها با رعایت کامل استاندارد جهت استفاده مردم از تولیدات داخلی که توصیه موکد مقام معظم رهبری نیز می باشد دقیق و با جدیت عمل نمایند تا با اقبال عمومی مواجه شوند.

امام جمعه موقت صائین قلعه با اشاره به دیدار رئیس جمهور ترکیه با مقام معظم رهبری و بیانات حضرت آقا به اردوغان در مورد مسئله تجزیه عراق و خیانتی که در کردستان این کشور در حال رخ دادن است گفت: ایران و ترکیه باید در مقابله با این حادثه هر اقدام ممکن را انجام دهند و دولت عراق نیز باید در این قضیه بصورت جدی تصمیم گیری و اقدام کند چراکه قدرت های خارجی و بویژه رژیم غاصب صهیونیستی به دنبال ایجاد یک اسرائیل جدید در منطقه و به وجود آوردن وسیله ای برای اختلاف و نزاع هستند .

   حجت الاسلام شبیری در مورد مواضع اخیر ترامپ ، رئیس جمهور آمریکا در رابطه با برجام  اظهار داشت : مدتی است ترامپ با الفاظ پاره می کنم ، از برجام خارج می شوم و سایر تهدیدات سعی در نقض آشکار برجام دارد  که اگر ترامپ برجام را پاره کند نقض برجام علنی می شود و اگر نکند هم حقیقتا برجام خروجی ای ندارد و این مطلب را عمده ی کارشناسان مطلع اعلام می نمایند .

    در خاتمه خطاب به بعضی از مسئولین که اظهار می دارند ما با اعتماد به آمریکا خواستیم جامعه جهانی آمریکا را محکوم کنند و دست به دامن کشور های اروپائی خصوصا دبیر کل آژانس شدند درحالیکه اخیرا آمانو نیز اظهار داشت ما می توانیم از تمامی مراکز نظامی ایران بازدید و بر آن نظارت کنیم که این نقض آشکار امنیت کشور است و یا با تروریستی خواندن سپاه که امروز سپاه پاسداران با تبعیت از مقام معظم رهبری و اعتماد به مردم و جوانان غیور میهن اسلامی در آخرین روز های برچیدن غائله بسیار خطرناک داعش و تکفیری ها از سر کشور های اسلامی است، خباثت خود را آشکارتر می سازند  لذا مسئولین ما باید به مردم انقلابی ، مومن و در خط ولایت اعتماد نموده و در مقابل زیاده خواهی های دشمنان در راس آنها آمریکا و صهیونیسم بایستند.

آخرین خبر

شناخت و پایندی به اصول و مبانی انقلاب اسلامی و انقلابی ماندن را راه برون رفت از مشکلات است

IMAGE

گزارش خطبه های نماز جمعه ی صائین قلعه مورخه 20 بهمن ماه 1396 "  شناخت و پایندی به اصول و مبانی انقلاب اسلامی و انقلابی ماندن را راه برون رفت از مشکلات است "       خطیب جمعه پس از دعوت خود و همه نمازگزاران به رعایت تقوای الهی و...

آخرین خطبه

گزارش خطبه های نماز جمعه ی صائین قلعه مورخه 27 بهمن ماه 1396

IMAGE

"سهم شهرستان ابهر از اشتغال، بر اساس تقسیمات عادلانه به نسبت جمعیت به صورت اسمی در سایت استانداری قرار گیرد"      خطیب موقت جمعه پس از دعوت خود و همه نمازگزاران به رعایت تقوای الهی و پرهیز از محرمات گفت: تقوا باعث عزت و...

جلسات

برگزاری جلسه ستاد نماز جمعه

IMAGE

جلسه ستاد نماز جمعه با حضور حجت الاسلام والمسلمین موسوی امام جمعه این شهر با اعضای ستاد نماز جمعه در دفتر امام جمعه برگزار شد.

جدیدترین مقاله

حضور امام زمان در آيينه احاديث

IMAGE

رهروان ولایت ـ در بحث اثبات وجود نازنین حضرت ولی عصر(عجل‌الله‌تعالی‌فرجه‌) گفته مي‌شود که هم ادله عقلی وجود دارد و هم ادله نقلی؛که به ادله‌ی نقلی موجود در این بحث می‌پردازیم: