Leader
29 بهمن 1396 ساعت 00:59

همراه با قرآن

آیه قرآن تصادفی
Cloud
Masjed

به روایت تصویر

خطبه های نماز جمعه

گزارش خطبه های نماز جمعه ی صائین قلعه مورخه 27 بهمن ماه 1396

IMAGE

"سهم شهرستان ابهر از اشتغال، بر اساس تقسیمات عادلانه به نسبت جمعیت به صورت اسمی در...

این انقلاب مردمی و در راس آن حکومت ولی فقیه قرار دارد

IMAGE

گزارش خطبه های نماز جمعه ی صائین قلعه مورخه 13 بهمن ماه 1396 " این انقلاب مردمی و در...

نظارت بیشتر بر درمانگاه شبانه روزی ، راه اندازی آزمایشگاه و استقرار پزشک متخصص در شهر محقق شود

IMAGE

گزارش خطبه های نماز جمعه ی صائین قلعه مورخه 6 بهمن ماه 1396 " نظارت بیشتر بر درمانگاه...

هر سه قوه باید پاسخگو باشند!

IMAGE

گزارش خطبه های نماز جمعه ی صائین قلعه مورخه 29 دی ماه 1396      خطیب موقت جمعه پس از...

مسئولین باید قدردان حضور حماسی مردم در دفاع از انقلاب و آرمان ها و ارزش های اسلامی باشند

IMAGE

گزارش خطبه های نماز جمعه ی صائین قلعه مورخه 22 دی ماه 1396 "مسئولین باید قدردان حضور...

شناخت دشمن و همچنین مقابله به هنگام با فتنه از علائم بصیرت و هوشیاری است.

IMAGE

گزارش خطبه های نماز جمعه ی صائین قلعه مورخه 15 دی ماه 1396 " شناخت دشمن و همچنین...

فائق آمدن بر مشکلات اقتصادی و معیشتی مردم ، اقتصاد مقاومتیست

IMAGE

گزارش خطبه های نماز جمعه ی صائین قلعه مورخه 8 دی ماه 1396  خطیب جمعه خود و همه مردم را...

اعضای هیئات ، دسته جات عزاداری ، برنامه های ویژه محرم را به روش سنتی برگزار کنند

گزارش خطبه های نماز جمعه ی صائین قلعه مورخه 7 مهرماه 1396

" اعضای هیئات ، دسته جات  عزاداری ، برنامه های ویژه محرم را به روش سنتی برگزار کنند"

     خطیب جمعه بعد از دعوت مردم به رعایت تقوای الهی و پرهیز از محرمات گفت: یکی از ویژگی های شیعه ابراز محبت به اهل بیت (ع) و اعلام انزجار و بیزاری از دشمنان آنان است و آمرزش گناهان، امان از آتش جهنم ، دست یابی به حکمت ، جاری شدن حکمت از قلب به زبان از جمله آثار محبت اهل بیت (ع) می باشد و یکی از راههای نشان دادن محبت حضور در مجالس اهل بیت (ع) و همراهی با اهداف و آرمان های معصومین (ع) است.

حاج آقا موسوی با تسلیت ایام سوگواری ابا عبدالله الحسین (ع) از مردم منطقه خصوصا شهر صائین قلعه خواست اعضای هیئات ، دسته جات  عزاداری ، برنامه های ویژه محرم را به روش سنتی برگزار کنند.

امام جمعه صائین قلعه با اشاره به مراسم تشییع شهید مدافع حرم شهید حججی اظهار داشت در ایام عزاداری امام حسین (ع) ملت ایران با شور و شعور وصف ناپذیر و حضور گسترده خود یکی از پیروان مکتب این امام عزیز را تشییع و به خاک سپردند شخصی که مقام معظم رهبری در اولین ساعات روز در کنار پیکر این شهید حاضر و از خانواده اش تقدیر می کند. عزت آن شهید ، اخلاص ، ایستادگی و در نهایت ایثار جان در دفاع از حریم اهل بیت علیهم السلام بود.

   حجت الاسلام موسوی اهم خطبه اول را به بررسی قیام امام حسین (ع) اختصاص داد و با بیان اینکه قیام امام حسین (ع) برای احیاء امر به معروف و از بین بردن منکر بود خاطر نشان کرد : امام حسین (ع) وارث تفکر ناب بود، تفکری که به دنبال احیای حق و عدالت است و مفهوم واقعی پیام عاشورائی امام در کربلا یعنی ایستادگی همیشگی در برابر ابرقدرت ها ، مقابله با ظلم و مبارزه با بی عدالتی هاست.

وی همچنین آمریکا و اسرائیل رایزیدان زمان خواند و ادامه داد : کودک می کشند خانه ها را ویران و مردمان آن را آواره می کنند . اگر زمانی مانع رسیدن آب بر خیمه امام شدند الان مانع رسیدن غذا و دارو به مظلومان می شوند و در برابر آنها عاشوراست که حرکت آفرین است عاشورا تزریق خون تازه در رگهای جامعه اسلامی است.

حاج آقا موسوی در آستانه شروع هفته نیروی انتظامی گفت: نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران مظهر اقتدار و مهربانی است و محبوبیت آن بر اساس قانون قاطعیت آن است. وی همچنین احساس امنیت از طرف مردم را از شئون نیروی انتظامی برشمرد.

مطلب آخر اینکه در خصوص رفراندوم در کردستان گفت: این یک برنامه است ، پخت و پزی جدید برای تجزیه عراق و چرایی آن پایان عمر داعش و تکفیری ها در سوریه و عراق است هرچند اسرائیل تنها موافق آن است اما در پشت پرده آمریکا بیکار نیست.

آخرین خبر

شناخت و پایندی به اصول و مبانی انقلاب اسلامی و انقلابی ماندن را راه برون رفت از مشکلات است

IMAGE

گزارش خطبه های نماز جمعه ی صائین قلعه مورخه 20 بهمن ماه 1396 "  شناخت و پایندی به اصول و مبانی انقلاب اسلامی و انقلابی ماندن را راه برون رفت از مشکلات است "       خطیب جمعه پس از دعوت خود و همه نمازگزاران به رعایت تقوای الهی و...

آخرین خطبه

گزارش خطبه های نماز جمعه ی صائین قلعه مورخه 27 بهمن ماه 1396

IMAGE

"سهم شهرستان ابهر از اشتغال، بر اساس تقسیمات عادلانه به نسبت جمعیت به صورت اسمی در سایت استانداری قرار گیرد"      خطیب موقت جمعه پس از دعوت خود و همه نمازگزاران به رعایت تقوای الهی و پرهیز از محرمات گفت: تقوا باعث عزت و...

جلسات

برگزاری جلسه ستاد نماز جمعه

IMAGE

جلسه ستاد نماز جمعه با حضور حجت الاسلام والمسلمین موسوی امام جمعه این شهر با اعضای ستاد نماز جمعه در دفتر امام جمعه برگزار شد.

جدیدترین مقاله

حضور امام زمان در آيينه احاديث

IMAGE

رهروان ولایت ـ در بحث اثبات وجود نازنین حضرت ولی عصر(عجل‌الله‌تعالی‌فرجه‌) گفته مي‌شود که هم ادله عقلی وجود دارد و هم ادله نقلی؛که به ادله‌ی نقلی موجود در این بحث می‌پردازیم: