Leader
29 بهمن 1396 ساعت 01:14

همراه با قرآن

آیه قرآن تصادفی
Cloud
Masjed

به روایت تصویر

خطبه های نماز جمعه

گزارش خطبه های نماز جمعه ی صائین قلعه مورخه 27 بهمن ماه 1396

IMAGE

"سهم شهرستان ابهر از اشتغال، بر اساس تقسیمات عادلانه به نسبت جمعیت به صورت اسمی در...

این انقلاب مردمی و در راس آن حکومت ولی فقیه قرار دارد

IMAGE

گزارش خطبه های نماز جمعه ی صائین قلعه مورخه 13 بهمن ماه 1396 " این انقلاب مردمی و در...

نظارت بیشتر بر درمانگاه شبانه روزی ، راه اندازی آزمایشگاه و استقرار پزشک متخصص در شهر محقق شود

IMAGE

گزارش خطبه های نماز جمعه ی صائین قلعه مورخه 6 بهمن ماه 1396 " نظارت بیشتر بر درمانگاه...

هر سه قوه باید پاسخگو باشند!

IMAGE

گزارش خطبه های نماز جمعه ی صائین قلعه مورخه 29 دی ماه 1396      خطیب موقت جمعه پس از...

مسئولین باید قدردان حضور حماسی مردم در دفاع از انقلاب و آرمان ها و ارزش های اسلامی باشند

IMAGE

گزارش خطبه های نماز جمعه ی صائین قلعه مورخه 22 دی ماه 1396 "مسئولین باید قدردان حضور...

شناخت دشمن و همچنین مقابله به هنگام با فتنه از علائم بصیرت و هوشیاری است.

IMAGE

گزارش خطبه های نماز جمعه ی صائین قلعه مورخه 15 دی ماه 1396 " شناخت دشمن و همچنین...

فائق آمدن بر مشکلات اقتصادی و معیشتی مردم ، اقتصاد مقاومتیست

IMAGE

گزارش خطبه های نماز جمعه ی صائین قلعه مورخه 8 دی ماه 1396  خطیب جمعه خود و همه مردم را...

آمریکا بداند که خشونت طلب کسی است که از داعش و تکفیری ها حمایت می کند

گزارش خطبه های نماز جمعه ی صائین قلعه مورخه 31 شهریور ماه 1396

"   آمریکا بداند که خشونت طلب کسی است که از داعش و تکفیری ها حمایت می کند  "

     خطیب جمعه بعد از دعوت مردم به رعایت تقوای الهی وپرهیز از محرمات ، فرا رسیدن ماه محرم و عزاداری سید و سالار شهیدان را گرامی داشت و گفت: این ایام فرصتی است برای امر به معروف و نهی از منکر که یکی از فلسفه های اصلی قیام امام حسین (علیه السلام) است.

حاج آقا موسوی با اشاره به سخنان سخیف ،بی پایه و اساس رئیس جمهور آمریکا در سازمان ملل از پاسخ قاطع و صریح   دکتر روحانی رئیس جمهور قدردانی کرد و با بیان فرازی از فرمایشات رهبر انقلاب در این خصوص تصریح کرد: آمریکا بداند که خشونت طلب کسی است که از داعش و تکفیری ها حمایت می کند .خشونت طلب کسی است که با حمایت او خانه های مسلمانان در میانمار بر سرشان خراب شد اموالشان در آتش سوخته و هزاران زن و بچه را آواره کرده اند .

امام جمعه صائین قلعه در ادامه مطلب شعار مرگ بر آمریکا و اسرائیل را یک شعار استراتژیک خواند و افزود : ترامپ چه خوشحال باشد و چه ناراحت ، ملت ایران از مظلوم دفاع می کند. نه تنها از ملت سوریه عراق و یمن و حزب ا... حمایت می کند بلکه در هر نقطه از جهان حرکتی علیه اسرائیل و آمریکا باشد از آن حمایت خواهد کرد.

  تا می توانید از کشاورزان حمایت کنید،جمله ای که حجت الاسلام موسوی در بخشی از خطبه دوم بیان داشت و سپس از مسئولان ادارات مربوط خصوصا جهاد کشاورزی خواست به امورات کشاورزان توجه کنند و ادامه داد : آنان یک سال زحمت می کشند و خون دل می خورند دست دلالان و واسطه ها را کوتاه کنید و نظارت دقیق داشته باشید.

   حجت الاسلام موسوی به مناسبت هفته دفاع مقدس و تبریک به خانواده های محترم شهدا، ایثارگران،آزادگان و ملت شجاع ایران اظهار داشت: جنگ خوب نیست ، هیچ کس از آن استقبال نمی کند ولی گرامیداشت این ایام نه به خاطر شروع جنگ است بلکه به خاطر دفاع مقدس و ایثار و از خود گذشتگی جوانان این مرز و بوم است که نه تنها تسلیم دشمن نشدند بلکه در پایان آن حتی یک وجب از خاک وطن را به بیگانگان نسپردند.

وی در ادامه به شروع سال تحصیلی اشاره کرد و بیان داشت با شروع سال تحصیلی شور و شعف و نشاط جامعه را فرا می گیرد مدرسه ها نقش اساسی در جامعه دارند که تعلیم و تربیت نقش اول آن و پیشرفت و رشد و توسعه جوامع نقش مهم دیگر آن که سرنوشت هر کشوری به محتوای آموزشی و پرورشی آن بسته است و مهمترین وظایف مسئولان در قبال مردم اهتمام جدی به امور فرهنگی جامعه و آموزش مسائل دینی است.

آخرین خبر

شناخت و پایندی به اصول و مبانی انقلاب اسلامی و انقلابی ماندن را راه برون رفت از مشکلات است

IMAGE

گزارش خطبه های نماز جمعه ی صائین قلعه مورخه 20 بهمن ماه 1396 "  شناخت و پایندی به اصول و مبانی انقلاب اسلامی و انقلابی ماندن را راه برون رفت از مشکلات است "       خطیب جمعه پس از دعوت خود و همه نمازگزاران به رعایت تقوای الهی و...

آخرین خطبه

گزارش خطبه های نماز جمعه ی صائین قلعه مورخه 27 بهمن ماه 1396

IMAGE

"سهم شهرستان ابهر از اشتغال، بر اساس تقسیمات عادلانه به نسبت جمعیت به صورت اسمی در سایت استانداری قرار گیرد"      خطیب موقت جمعه پس از دعوت خود و همه نمازگزاران به رعایت تقوای الهی و پرهیز از محرمات گفت: تقوا باعث عزت و...

جلسات

برگزاری جلسه ستاد نماز جمعه

IMAGE

جلسه ستاد نماز جمعه با حضور حجت الاسلام والمسلمین موسوی امام جمعه این شهر با اعضای ستاد نماز جمعه در دفتر امام جمعه برگزار شد.

جدیدترین مقاله

حضور امام زمان در آيينه احاديث

IMAGE

رهروان ولایت ـ در بحث اثبات وجود نازنین حضرت ولی عصر(عجل‌الله‌تعالی‌فرجه‌) گفته مي‌شود که هم ادله عقلی وجود دارد و هم ادله نقلی؛که به ادله‌ی نقلی موجود در این بحث می‌پردازیم: