Leader
21 آذر 1396 ساعت 16:08

همراه با قرآن

آیه قرآن تصادفی
Cloud
Masjed

به روایت تصویر

خطبه های نماز جمعه

اقدام ترامپ در قدس اعلام جنگ با مسلمانان جهان است

IMAGE

گزارش خطبه های نماز جمعه ی صائین قلعه مورخه 17 آذر ماه 1396      خطیب جمعه خود و همه...

عشق به شهید و شهادت در جامعه زنده است

IMAGE

گزارش خطبه های نماز جمعه ی صائین قلعه مورخه 10 آذر ماه 1396      خطیب جمعه خود و همه...

مسئولان چشم هایتان را باز کنید ، عینک خود را عوض کنید.

IMAGE

گزارش خطبه های نماز جمعه ی صائین قلعه مورخه 19 آبان ماه 1396      خطیب موقت جمعه ابتدا...

13 آبان بهترین فرصت برای فریاد زدن بر سر آمریکاست

IMAGE

گزارش خطبه های نماز جمعه ی صائین قلعه مورخه 12 آبان ماه 1396      خطیب جمعه بعد از دعوت...

گزارش خطبه های نماز جمعه ی صائین قلعه مورخه 14 مهرماه 1396

IMAGE

" آنچه لرزه بر اندام دشمن انداخته ایمان و باور مردم ایران به خدا ، استکبار ستیزی و...

مساله اقتصاد اولویت اول کشور است و اقتصاد مقاومتی علاج مشکلات جامعه است

IMAGE

گزارش خطبه های نماز جمعه ی صائین قلعه مورخه 28مهرماه 1396 " مساله اقتصاد اولویت اول...

انقلاب اسلامی ایران به رهبری حضرت امام(ره) استمرار همان نهضت و انقلاب آقا امام حسین (ع) در عصر حاضر است

IMAGE

گزارش خطبه های نماز جمعه ی صائین قلعه مورخه 21مهرماه 1396 "   انقلاب اسلامی ایران به...

انتظار این است جهت گیری دولت جهت گیری خدمت بی منت و عدالت باشد

گزارش خطبه های نماز جمعه ی صائین قلعه مورخه 2 شهریور ماه 1396

"  انتظار این است جهت گیری دولت جهت گیری خدمت بی منت و عدالت باشد ."

     خطیب جمعه بعد از دعوت مردم به رعایت تقوای الهی وپرهیز از محرمات گفت:سعادت دنیا و آخرت انسان در سایه تقوا و  پرهیز و دوری از گناه است.

حجت الاسلام موسوی به مناسبت هفته دولت و گرامیداشت شهدای دولت خصوصا شهیدان رجائی و باهنر ، همچنین روز مبارزه با تروریسم با بیان این واقعیت که مبارزان واقعی با تروریسم شهید حججی ها و همرزمان آن هستند نه آمریکا و طرفدارانش، تصریح کرد : ترور به معنای واقعی آن به هر شکلی که باشد محکوم است چه آشکار ،چه پنهان ، تزریق عمدی ویروس و سموم در منابع آب شرب یمن و مسموم سازی مردم مظلوم به انواع بیماری ها خصوصا وبا، ترور پنهان از نوع بیوتروریسم است که عربستان و آل سعود با ارتکاب به آن 300هزار نفر را آلوده و مرگ قریب به 1600 نفر از آنان را باعث شده است .افکار عمومی پاسخ می خواهد!، کجایند مدعیان حقوق بشر ؟ دیده بانان حقوق بشر چه غلطی می کنند؟ مدعیان مبارزه با تروریسم کجا هستند؟.

حاج آقا موسوی در ادامه بحث خدمت گذاری، هفته دولت وآغاز به کار دولت دوازدهم ،همچنین شوراهای اسلامی شهر و روستا را تبریک گفت و ادامه داد: در فضای انتخاباتی کشور شعار هایی گفته شد و وعده هایی داده شد ه است که عمده این وعده پیرامون اشتغال  و رونق اقتصادی و عدالت اجتماعی بود. انتظار این است جهت گیری دولت جهت گیری خدمت بی منت، عدالت مقابله و مبارزه با استکبار ، گشایش اقتصادی و ارتقای فرهنگ دینی جامعه باشد.

 وی در خاتمه مطلب خاطر نشان کرد: دولت دوازدهم باید ضمن پرهیز از ضعف های دولت های قبل عصاره فضایل 11 دولت پیشین با شد و با فرهنگ توکل به خدا خود باوری ، اعتماد به نفس، دشمن شناسی ، پرهیز از فرصت سوزی و دوقطبی سازی های کاذب به حل مشکلات مردم بپردازد در حال حاضر مشکل جامعه ما موسیقی ، کنسرت ، اصلاح طلب و اصولگرا و حصر سران فتنه و یا آزادی آنان نیست ، مسئله اصلی اقتصاد ، معیشت مردم و رفع بیکاری است . هنوز مردم یارانه محصولات سال گذشته را نگرفته اند!!! .

امام جمعه صائین قلعه 9 ذی الحجه سالروز شهادت مسلم ابن عقیل  را گرامی داشت و گفت: کسانی که مسلم نایب و سفیر امام را رها کردند تنهایش گذاشتند، در همراهی امام هم کم آوردند و با مهم شمردن بیان جریانات تاریخ گذشته که حاوی پیام ها و درس هاست اظهار داشت : اولین و بزرگترین پیام شهادت مسلم اینکه هرکس نایب امام را یاری نکند نمی تواند توفیق یاری امام را پیدا کند.

  موضوع پایانی خطبه دوم قدردانی امام جمعه شهر از حضور استاندار محترم و نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی و مسئولان در مراسم افتتاح کارخانه تولید قطعات بتنی بود که در ادامه آن اضافه کرد: مسائل و مشکلات شهر ،خواسته ها و مطالبات مردم در مورد ارتقاء صائین قلعه به بخشیت ، شهرک صنعتی و استخر سرپوشیده از جمله مسائلی بود که استاندار و نماینده محترم با مسئولان مربوطه صحبت شده و قول هایی داده اند. امیدواریم این وعده ها هرچه سریعتر پیگیری و اجرائی شود.

آخرین خبر

برگزاری نماز پرشکوه عید سعید قربان روز جمعه دهم شهریورماه سال 1396 در صایین قلعه

IMAGE

برگزاری نماز پرشکوه عید سعید قربان روز جمعه دهم شهریورماه سال 1396 در صایین قلعه      خطیب نماز ابتدا خود و همه نماز گزاران را به رعایت تقوای الهی دعوت کرد و به تشریح بخشی از اسرار قربانی در عید قربان پرداخت و گفت : ذبح...

آخرین خطبه

اقدام ترامپ در قدس اعلام جنگ با مسلمانان جهان است

IMAGE

گزارش خطبه های نماز جمعه ی صائین قلعه مورخه 17 آذر ماه 1396      خطیب جمعه خود و همه مردم را به رعایت تقوای الهی و پرهیز از محرمات دعوت کرده و با بیان فرمایشی از امیرالمومنین (ع) گفت : تقوا پیشه کنید از گناهان پرهیز کنید در...

جلسات

برگزاری جلسه ستاد نماز جمعه

IMAGE

جلسه ستاد نماز جمعه با حضور حجت الاسلام والمسلمین موسوی امام جمعه این شهر با اعضای ستاد نماز جمعه در دفتر امام جمعه برگزار شد.

جدیدترین مقاله

حضور امام زمان در آيينه احاديث

IMAGE

رهروان ولایت ـ در بحث اثبات وجود نازنین حضرت ولی عصر(عجل‌الله‌تعالی‌فرجه‌) گفته مي‌شود که هم ادله عقلی وجود دارد و هم ادله نقلی؛که به ادله‌ی نقلی موجود در این بحث می‌پردازیم: