Leader
07 ارديبهشت 1397 ساعت 02:48

همراه با قرآن

آیه قرآن تصادفی
Cloud
Masjed

به روایت تصویر

خطبه های نماز جمعه

مسئولان در چنین روزهایی کشاورزان را تنها نگذاشته و در پرداخت خسارت بیمه تلاش کنند

IMAGE

گزارش خطبه های نماز جمعه ی صائین قلعه مورخه 31 فروردین ماه 97 "   مسئولان در چنین...

باید با تکیه بر این نیرو های کارآمد (جوانان ) از تمام ظرفیت ها استفاده کنیم.

IMAGE

گزارش خطبه های نماز جمعه ی صائین قلعه مورخه دهم فروردین ماه 97   خطیب موقت جمعه بعد...

چقدر زیبا می شود برای نزدیکی قلوب به یکدیگر و عمران و آبادانی شهر و کشور همه با هم تلاش کنیم.

IMAGE

گزارش خطبه های نماز جمعه ی صائین قلعه مورخه سوم فروردین ماه 97 "چقدر زیبا می شود...

مسئولان عدالت اجتماعی را جدی گرفته و با فساد اداری و اقتصادی برخورد قاطع داشته باشند

IMAGE

گزارش خطبه های نماز جمعه ی صائین قلعه مورخه 25 اسفند ماه 1396   خطیب جمعه بعد از دعوت...

تا امروز اتفاق خاصی در مورد شهرک فراموش شده صنعتی صائین قلعه رخ نداده است

IMAGE

گزارش خطبه های نماز جمعه ی صائین قلعه مورخه 18 اسفند ماه 1396 " تا امروز اتفاق خاصی در...

یک کارمند یا مدیر با حقوق مشخص چگونه میلیاردی می شود؟

IMAGE

گزارش خطبه های نماز جمعه ی صائین قلعه مورخه 11 اسفند ماه 1396   خطیب جمعه بعد از دعوت...

چه اتفاقی افتاده که در یک شهر 15 هزار نفری هیچ پروژه ای در ایام فجر افتتاح نشد

IMAGE

گزارش خطبه های نماز جمعه ی صائین قلعه مورخه 4 اسفند ماه 1396      خطیب جمعه بعد از...

انتظار این است جهت گیری دولت جهت گیری خدمت بی منت و عدالت باشد

گزارش خطبه های نماز جمعه ی صائین قلعه مورخه 2 شهریور ماه 1396

"  انتظار این است جهت گیری دولت جهت گیری خدمت بی منت و عدالت باشد ."

     خطیب جمعه بعد از دعوت مردم به رعایت تقوای الهی وپرهیز از محرمات گفت:سعادت دنیا و آخرت انسان در سایه تقوا و  پرهیز و دوری از گناه است.

حجت الاسلام موسوی به مناسبت هفته دولت و گرامیداشت شهدای دولت خصوصا شهیدان رجائی و باهنر ، همچنین روز مبارزه با تروریسم با بیان این واقعیت که مبارزان واقعی با تروریسم شهید حججی ها و همرزمان آن هستند نه آمریکا و طرفدارانش، تصریح کرد : ترور به معنای واقعی آن به هر شکلی که باشد محکوم است چه آشکار ،چه پنهان ، تزریق عمدی ویروس و سموم در منابع آب شرب یمن و مسموم سازی مردم مظلوم به انواع بیماری ها خصوصا وبا، ترور پنهان از نوع بیوتروریسم است که عربستان و آل سعود با ارتکاب به آن 300هزار نفر را آلوده و مرگ قریب به 1600 نفر از آنان را باعث شده است .افکار عمومی پاسخ می خواهد!، کجایند مدعیان حقوق بشر ؟ دیده بانان حقوق بشر چه غلطی می کنند؟ مدعیان مبارزه با تروریسم کجا هستند؟.

حاج آقا موسوی در ادامه بحث خدمت گذاری، هفته دولت وآغاز به کار دولت دوازدهم ،همچنین شوراهای اسلامی شهر و روستا را تبریک گفت و ادامه داد: در فضای انتخاباتی کشور شعار هایی گفته شد و وعده هایی داده شد ه است که عمده این وعده پیرامون اشتغال  و رونق اقتصادی و عدالت اجتماعی بود. انتظار این است جهت گیری دولت جهت گیری خدمت بی منت، عدالت مقابله و مبارزه با استکبار ، گشایش اقتصادی و ارتقای فرهنگ دینی جامعه باشد.

 وی در خاتمه مطلب خاطر نشان کرد: دولت دوازدهم باید ضمن پرهیز از ضعف های دولت های قبل عصاره فضایل 11 دولت پیشین با شد و با فرهنگ توکل به خدا خود باوری ، اعتماد به نفس، دشمن شناسی ، پرهیز از فرصت سوزی و دوقطبی سازی های کاذب به حل مشکلات مردم بپردازد در حال حاضر مشکل جامعه ما موسیقی ، کنسرت ، اصلاح طلب و اصولگرا و حصر سران فتنه و یا آزادی آنان نیست ، مسئله اصلی اقتصاد ، معیشت مردم و رفع بیکاری است . هنوز مردم یارانه محصولات سال گذشته را نگرفته اند!!! .

امام جمعه صائین قلعه 9 ذی الحجه سالروز شهادت مسلم ابن عقیل  را گرامی داشت و گفت: کسانی که مسلم نایب و سفیر امام را رها کردند تنهایش گذاشتند، در همراهی امام هم کم آوردند و با مهم شمردن بیان جریانات تاریخ گذشته که حاوی پیام ها و درس هاست اظهار داشت : اولین و بزرگترین پیام شهادت مسلم اینکه هرکس نایب امام را یاری نکند نمی تواند توفیق یاری امام را پیدا کند.

  موضوع پایانی خطبه دوم قدردانی امام جمعه شهر از حضور استاندار محترم و نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی و مسئولان در مراسم افتتاح کارخانه تولید قطعات بتنی بود که در ادامه آن اضافه کرد: مسائل و مشکلات شهر ،خواسته ها و مطالبات مردم در مورد ارتقاء صائین قلعه به بخشیت ، شهرک صنعتی و استخر سرپوشیده از جمله مسائلی بود که استاندار و نماینده محترم با مسئولان مربوطه صحبت شده و قول هایی داده اند. امیدواریم این وعده ها هرچه سریعتر پیگیری و اجرائی شود.

آخرین خبر

شناخت و پایندی به اصول و مبانی انقلاب اسلامی و انقلابی ماندن را راه برون رفت از مشکلات است

IMAGE

گزارش خطبه های نماز جمعه ی صائین قلعه مورخه 20 بهمن ماه 1396 "  شناخت و پایندی به اصول و مبانی انقلاب اسلامی و انقلابی ماندن را راه برون رفت از مشکلات است "       خطیب جمعه پس از دعوت خود و همه نمازگزاران به رعایت تقوای الهی و...

آخرین خطبه

مسئولان در چنین روزهایی کشاورزان را تنها نگذاشته و در پرداخت خسارت بیمه تلاش کنند

IMAGE

گزارش خطبه های نماز جمعه ی صائین قلعه مورخه 31 فروردین ماه 97 "   مسئولان در چنین روزهایی کشاورزان را تنها نگذاشته و در پرداخت خسارت بیمه تلاش کنند.."   خطیب جمعه ضمن تاکید بر تقوای الهی و پرهیز از محرمات سالروز بعثت حضرت...

جلسات

برگزاری جلسه ستاد نماز جمعه

IMAGE

جلسه ستاد نماز جمعه با حضور حجت الاسلام والمسلمین موسوی امام جمعه این شهر با اعضای ستاد نماز جمعه در دفتر امام جمعه برگزار شد.

جدیدترین مقاله

حضور امام زمان در آيينه احاديث

IMAGE

رهروان ولایت ـ در بحث اثبات وجود نازنین حضرت ولی عصر(عجل‌الله‌تعالی‌فرجه‌) گفته مي‌شود که هم ادله عقلی وجود دارد و هم ادله نقلی؛که به ادله‌ی نقلی موجود در این بحث می‌پردازیم: