Leader
27 اسفند 1396 ساعت 21:27

همراه با قرآن

آیه قرآن تصادفی
Cloud
Masjed

به روایت تصویر

خطبه های نماز جمعه

مسئولان عدالت اجتماعی را جدی گرفته و با فساد اداری و اقتصادی برخورد قاطع داشته باشند

IMAGE

گزارش خطبه های نماز جمعه ی صائین قلعه مورخه 25 اسفند ماه 1396   خطیب جمعه بعد از دعوت...

تا امروز اتفاق خاصی در مورد شهرک فراموش شده صنعتی صائین قلعه رخ نداده است

IMAGE

گزارش خطبه های نماز جمعه ی صائین قلعه مورخه 18 اسفند ماه 1396 " تا امروز اتفاق خاصی در...

یک کارمند یا مدیر با حقوق مشخص چگونه میلیاردی می شود؟

IMAGE

گزارش خطبه های نماز جمعه ی صائین قلعه مورخه 11 اسفند ماه 1396   خطیب جمعه بعد از دعوت...

چه اتفاقی افتاده که در یک شهر 15 هزار نفری هیچ پروژه ای در ایام فجر افتتاح نشد

IMAGE

گزارش خطبه های نماز جمعه ی صائین قلعه مورخه 4 اسفند ماه 1396      خطیب جمعه بعد از...

گزارش خطبه های نماز جمعه ی صائین قلعه مورخه 27 بهمن ماه 1396

IMAGE

"سهم شهرستان ابهر از اشتغال، بر اساس تقسیمات عادلانه به نسبت جمعیت به صورت اسمی در...

این انقلاب مردمی و در راس آن حکومت ولی فقیه قرار دارد

IMAGE

گزارش خطبه های نماز جمعه ی صائین قلعه مورخه 13 بهمن ماه 1396 " این انقلاب مردمی و در...

نظارت بیشتر بر درمانگاه شبانه روزی ، راه اندازی آزمایشگاه و استقرار پزشک متخصص در شهر محقق شود

IMAGE

گزارش خطبه های نماز جمعه ی صائین قلعه مورخه 6 بهمن ماه 1396 " نظارت بیشتر بر درمانگاه...

پیشرفت و توسعه ی شهر در گرو اتحاد و همدلی و همگرائی است ، همه با هم به فکر شهر باشیم.

گزارش خطبه های نماز جمعه ی صائین قلعه مورخه 27 مرداد ماه 1396

"  پیشرفت و توسعه ی شهر در گرو اتحاد و همدلی و همگرائی است ، همه با هم به فکر شهر باشیم."

     خطیب جمعه بعد از دعوت مردم به تقوا وپرهیز از محرمات  در ادامه سلسله مباحث ویژگی های جامعه دینی و قرآنی ،  معرفت نسبت به مسائل دینی و رعایت آداب و اخلاق اسلامی در زندگی روز مره ،خصوصا در خوشی ها و ناراحتی ها را از ویژگی های متقین برشمرد.

حجت الاسلام موسوی در آستانه 28 مرداد با تشریح واقعه مهم این روز سیاه و تاکید به خیانت آمریکا و قابل اعتماد نبودن آن گفت : 28 مرداد نتیجه اعتماد و دلدادگی دستگاه های فرهنگی و سیاسی کشور به آمریکا بود و با توجه به درس ها و پیام های تاریخ می توان به چرائی نقض برجام از سوی آمریکا گفت: آنها از قدرت سیاسی ، نظامی و فرهنگی ایران در هراسند و به دنبال بهانه هائی برای محدود کردن و منزوی شدن ایرانند اما به فضل الهی با اتحاد و همدلی و برخورد قاطع ، محکوم به شکستند.

 وی به مناسبت سالروز ازدواج حضرت زهرا(س) با حضرت علی (ع) اظهار داشت :ازدواج یک قرار داد رسمی برای پذیرش یک تعهد متقابل به منظور تشکیل زندگی خانوادگی است و عقد ایجاد پیوندی مشترک بین زن و شوهر که در سایه آن حقوق ، تعهدات و مسئولیت های دو جانبه پدید می آید و با اجرای آن وظایف مشترک و متقابل واجب می شود.

وی ضمن تاکید به ساده گرفتن شرایط و مراسم ازدواج از طرف والدین ، انجام این فریضه را که خداوند برای آرامش در زندگی انسان قرار داده راهی برای جلب رضای خدا دانست و ادامه داد : جهیزیه به معنای تهیه ملزومات اولیه برای شروع زندگی عروس و داماد است نباید بر اساس چشم و هم چشمی تهیه گردد که باعث روی گردانی جوانان از امر ازدواج می شود.

 امام جمعه صائین قلعه در روز های تقارن هفته دولت و روز های پرکاریِ مجلس برای بررسی صلاحیت وزراء  پیشنهادی گفت: در جمهوری اسلامی انتخاب وزیر باید بر اساس آرمان های نظام ، توجه به روحیه انقلابی ، فاصله داشتن از نفاق و جریان فتنه و دارا بودن روحیه جهادی و کار بی منت برای مردم انجام شود.

حاج آقا موسوی با تشکر و قدر دانی از اقدامات و فعالیت ها و پیگیری های انجام شده اعضای فعلی شورای شهر و تبریک برای هفته دولت و آغاز فعالیت چهارساله منتخبین جدید شورای شهر اظهار داشت : آثار کار های عمرانی خصوصا در یکسال اخیر به همت اعضای شورا و شهردار ساعی مشهود است . آسفالت ریزی ، توجه به تمام نقاط شهر خصوصا مناطق محروم و برنامه ریزی برای توانمند سازی شهرداری و خودکفائی اقتصادی همچنین راه اندازی کارخانه تولید قطعات بتنی و مبلمان شهری از جمله مواردی است که مورد رضایت اهالی قرار گرفته است.

در ادامه این مطلب خطاب به اعضای جدید شورا تصریح کرد: پیشرفت و توسعه ی شهر در گرو اتحاد و همدلی و همگرائی است . همه با هم به فکر شهر باشیم . از همان روز های آغازین فعالیت و برنامه های کوتاه مدت و بلندمدت خود را ارائه دهید و اینکه حمایت از شهردار منتخب و مدیریت پایدار موفقیت آمیز خواهد بود.

آخرین خبر

شناخت و پایندی به اصول و مبانی انقلاب اسلامی و انقلابی ماندن را راه برون رفت از مشکلات است

IMAGE

گزارش خطبه های نماز جمعه ی صائین قلعه مورخه 20 بهمن ماه 1396 "  شناخت و پایندی به اصول و مبانی انقلاب اسلامی و انقلابی ماندن را راه برون رفت از مشکلات است "       خطیب جمعه پس از دعوت خود و همه نمازگزاران به رعایت تقوای الهی و...

آخرین خطبه

مسئولان عدالت اجتماعی را جدی گرفته و با فساد اداری و اقتصادی برخورد قاطع داشته باشند

IMAGE

گزارش خطبه های نماز جمعه ی صائین قلعه مورخه 25 اسفند ماه 1396   خطیب جمعه بعد از دعوت مردم به رعایت تقوای الهی وپرهیز از محرمات ،  با بیان برخی از ویژگی های اخلاقی و رفتاری صالحان و متقیان از جمله سبقت گرفتن در خیرات ، پرهیز...

جلسات

برگزاری جلسه ستاد نماز جمعه

IMAGE

جلسه ستاد نماز جمعه با حضور حجت الاسلام والمسلمین موسوی امام جمعه این شهر با اعضای ستاد نماز جمعه در دفتر امام جمعه برگزار شد.

جدیدترین مقاله

حضور امام زمان در آيينه احاديث

IMAGE

رهروان ولایت ـ در بحث اثبات وجود نازنین حضرت ولی عصر(عجل‌الله‌تعالی‌فرجه‌) گفته مي‌شود که هم ادله عقلی وجود دارد و هم ادله نقلی؛که به ادله‌ی نقلی موجود در این بحث می‌پردازیم: