Leader
24 آذر 1396 ساعت 00:32

همراه با قرآن

آیه قرآن تصادفی
Cloud
Masjed

به روایت تصویر

خطبه های نماز جمعه

اقدام ترامپ در قدس اعلام جنگ با مسلمانان جهان است

IMAGE

گزارش خطبه های نماز جمعه ی صائین قلعه مورخه 17 آذر ماه 1396      خطیب جمعه خود و همه...

عشق به شهید و شهادت در جامعه زنده است

IMAGE

گزارش خطبه های نماز جمعه ی صائین قلعه مورخه 10 آذر ماه 1396      خطیب جمعه خود و همه...

مسئولان چشم هایتان را باز کنید ، عینک خود را عوض کنید.

IMAGE

گزارش خطبه های نماز جمعه ی صائین قلعه مورخه 19 آبان ماه 1396      خطیب موقت جمعه ابتدا...

13 آبان بهترین فرصت برای فریاد زدن بر سر آمریکاست

IMAGE

گزارش خطبه های نماز جمعه ی صائین قلعه مورخه 12 آبان ماه 1396      خطیب جمعه بعد از دعوت...

گزارش خطبه های نماز جمعه ی صائین قلعه مورخه 14 مهرماه 1396

IMAGE

" آنچه لرزه بر اندام دشمن انداخته ایمان و باور مردم ایران به خدا ، استکبار ستیزی و...

مساله اقتصاد اولویت اول کشور است و اقتصاد مقاومتی علاج مشکلات جامعه است

IMAGE

گزارش خطبه های نماز جمعه ی صائین قلعه مورخه 28مهرماه 1396 " مساله اقتصاد اولویت اول...

انقلاب اسلامی ایران به رهبری حضرت امام(ره) استمرار همان نهضت و انقلاب آقا امام حسین (ع) در عصر حاضر است

IMAGE

گزارش خطبه های نماز جمعه ی صائین قلعه مورخه 21مهرماه 1396 "   انقلاب اسلامی ایران به...

پیشرفت و توسعه ی شهر در گرو اتحاد و همدلی و همگرائی است ، همه با هم به فکر شهر باشیم.

گزارش خطبه های نماز جمعه ی صائین قلعه مورخه 27 مرداد ماه 1396

"  پیشرفت و توسعه ی شهر در گرو اتحاد و همدلی و همگرائی است ، همه با هم به فکر شهر باشیم."

     خطیب جمعه بعد از دعوت مردم به تقوا وپرهیز از محرمات  در ادامه سلسله مباحث ویژگی های جامعه دینی و قرآنی ،  معرفت نسبت به مسائل دینی و رعایت آداب و اخلاق اسلامی در زندگی روز مره ،خصوصا در خوشی ها و ناراحتی ها را از ویژگی های متقین برشمرد.

حجت الاسلام موسوی در آستانه 28 مرداد با تشریح واقعه مهم این روز سیاه و تاکید به خیانت آمریکا و قابل اعتماد نبودن آن گفت : 28 مرداد نتیجه اعتماد و دلدادگی دستگاه های فرهنگی و سیاسی کشور به آمریکا بود و با توجه به درس ها و پیام های تاریخ می توان به چرائی نقض برجام از سوی آمریکا گفت: آنها از قدرت سیاسی ، نظامی و فرهنگی ایران در هراسند و به دنبال بهانه هائی برای محدود کردن و منزوی شدن ایرانند اما به فضل الهی با اتحاد و همدلی و برخورد قاطع ، محکوم به شکستند.

 وی به مناسبت سالروز ازدواج حضرت زهرا(س) با حضرت علی (ع) اظهار داشت :ازدواج یک قرار داد رسمی برای پذیرش یک تعهد متقابل به منظور تشکیل زندگی خانوادگی است و عقد ایجاد پیوندی مشترک بین زن و شوهر که در سایه آن حقوق ، تعهدات و مسئولیت های دو جانبه پدید می آید و با اجرای آن وظایف مشترک و متقابل واجب می شود.

وی ضمن تاکید به ساده گرفتن شرایط و مراسم ازدواج از طرف والدین ، انجام این فریضه را که خداوند برای آرامش در زندگی انسان قرار داده راهی برای جلب رضای خدا دانست و ادامه داد : جهیزیه به معنای تهیه ملزومات اولیه برای شروع زندگی عروس و داماد است نباید بر اساس چشم و هم چشمی تهیه گردد که باعث روی گردانی جوانان از امر ازدواج می شود.

 امام جمعه صائین قلعه در روز های تقارن هفته دولت و روز های پرکاریِ مجلس برای بررسی صلاحیت وزراء  پیشنهادی گفت: در جمهوری اسلامی انتخاب وزیر باید بر اساس آرمان های نظام ، توجه به روحیه انقلابی ، فاصله داشتن از نفاق و جریان فتنه و دارا بودن روحیه جهادی و کار بی منت برای مردم انجام شود.

حاج آقا موسوی با تشکر و قدر دانی از اقدامات و فعالیت ها و پیگیری های انجام شده اعضای فعلی شورای شهر و تبریک برای هفته دولت و آغاز فعالیت چهارساله منتخبین جدید شورای شهر اظهار داشت : آثار کار های عمرانی خصوصا در یکسال اخیر به همت اعضای شورا و شهردار ساعی مشهود است . آسفالت ریزی ، توجه به تمام نقاط شهر خصوصا مناطق محروم و برنامه ریزی برای توانمند سازی شهرداری و خودکفائی اقتصادی همچنین راه اندازی کارخانه تولید قطعات بتنی و مبلمان شهری از جمله مواردی است که مورد رضایت اهالی قرار گرفته است.

در ادامه این مطلب خطاب به اعضای جدید شورا تصریح کرد: پیشرفت و توسعه ی شهر در گرو اتحاد و همدلی و همگرائی است . همه با هم به فکر شهر باشیم . از همان روز های آغازین فعالیت و برنامه های کوتاه مدت و بلندمدت خود را ارائه دهید و اینکه حمایت از شهردار منتخب و مدیریت پایدار موفقیت آمیز خواهد بود.

آخرین خبر

برگزاری نماز پرشکوه عید سعید قربان روز جمعه دهم شهریورماه سال 1396 در صایین قلعه

IMAGE

برگزاری نماز پرشکوه عید سعید قربان روز جمعه دهم شهریورماه سال 1396 در صایین قلعه      خطیب نماز ابتدا خود و همه نماز گزاران را به رعایت تقوای الهی دعوت کرد و به تشریح بخشی از اسرار قربانی در عید قربان پرداخت و گفت : ذبح...

آخرین خطبه

اقدام ترامپ در قدس اعلام جنگ با مسلمانان جهان است

IMAGE

گزارش خطبه های نماز جمعه ی صائین قلعه مورخه 17 آذر ماه 1396      خطیب جمعه خود و همه مردم را به رعایت تقوای الهی و پرهیز از محرمات دعوت کرده و با بیان فرمایشی از امیرالمومنین (ع) گفت : تقوا پیشه کنید از گناهان پرهیز کنید در...

جلسات

برگزاری جلسه ستاد نماز جمعه

IMAGE

جلسه ستاد نماز جمعه با حضور حجت الاسلام والمسلمین موسوی امام جمعه این شهر با اعضای ستاد نماز جمعه در دفتر امام جمعه برگزار شد.

جدیدترین مقاله

حضور امام زمان در آيينه احاديث

IMAGE

رهروان ولایت ـ در بحث اثبات وجود نازنین حضرت ولی عصر(عجل‌الله‌تعالی‌فرجه‌) گفته مي‌شود که هم ادله عقلی وجود دارد و هم ادله نقلی؛که به ادله‌ی نقلی موجود در این بحث می‌پردازیم: