Leader
21 آذر 1396 ساعت 16:10

همراه با قرآن

آیه قرآن تصادفی
Cloud
Masjed

به روایت تصویر

خطبه های نماز جمعه

اقدام ترامپ در قدس اعلام جنگ با مسلمانان جهان است

IMAGE

گزارش خطبه های نماز جمعه ی صائین قلعه مورخه 17 آذر ماه 1396      خطیب جمعه خود و همه...

عشق به شهید و شهادت در جامعه زنده است

IMAGE

گزارش خطبه های نماز جمعه ی صائین قلعه مورخه 10 آذر ماه 1396      خطیب جمعه خود و همه...

مسئولان چشم هایتان را باز کنید ، عینک خود را عوض کنید.

IMAGE

گزارش خطبه های نماز جمعه ی صائین قلعه مورخه 19 آبان ماه 1396      خطیب موقت جمعه ابتدا...

13 آبان بهترین فرصت برای فریاد زدن بر سر آمریکاست

IMAGE

گزارش خطبه های نماز جمعه ی صائین قلعه مورخه 12 آبان ماه 1396      خطیب جمعه بعد از دعوت...

گزارش خطبه های نماز جمعه ی صائین قلعه مورخه 14 مهرماه 1396

IMAGE

" آنچه لرزه بر اندام دشمن انداخته ایمان و باور مردم ایران به خدا ، استکبار ستیزی و...

مساله اقتصاد اولویت اول کشور است و اقتصاد مقاومتی علاج مشکلات جامعه است

IMAGE

گزارش خطبه های نماز جمعه ی صائین قلعه مورخه 28مهرماه 1396 " مساله اقتصاد اولویت اول...

انقلاب اسلامی ایران به رهبری حضرت امام(ره) استمرار همان نهضت و انقلاب آقا امام حسین (ع) در عصر حاضر است

IMAGE

گزارش خطبه های نماز جمعه ی صائین قلعه مورخه 21مهرماه 1396 "   انقلاب اسلامی ایران به...

نماز مهر قبولی عبادات و زکات مهر قبولی نماز است.

گزارش خطبه های نماز جمعه ی صائین قلعه مورخه 20 مرداد ماه 1396

" نماز مهر قبولی عبادات و زکات مهر قبولی نماز است."

     خطیب موقت جمعه بعد از دعوت مردم به تقوا وپرهیز از محرمات  گفت: خداوند متعال در هر جائی که سفارش به اقامه نمازکرده از حج و جهاد و پرداخت زکات را هم نام برده است . نماز مهر عبادت اعمال عبادی انسان است.

حجت الاسلام محرمخانی اهم خطبه اول تشریح فریضه پرداخت زکات از طرف کشاورزان بود که حجت الاسلام محرمخانی زکات را مهر قبولی نماز مومنان دانست و با تاکید به عمل به این فریضه الهی و پرداخت به موقع آن گفت: پرداخت زکات باعث برکت اموال ، رفع بلا و نزول نعمت شده ، فقر و تنگ دستی را از جامعه دور می سازد .

 وی ضمن تشکر و قدردانی از مردم صائین قلعه آمار پرداختی زکات سال 96 را در این شهر تا به این روز نزدیک به پانصد و چهل میلیون ریال اعلام کرد و افزود : این مبالغ در احداث و مرمت پروژه های عام المنفعه، تجلیل از کشاورزان و مودیان زکات ، احداث سرویس های بهداشتی و مشارکت در احداث مسکن روستائی و تامین جهیزیه صرف می گردد.

 امام جمعه موقت صائین قلعه یاد و خاطرات آزاد مردان و آزادگان را گرامی داشت با بیان این واقعیت که صبر و تحمل آنان برای ما الگوست  افزود: جسم همه آنها در بند و اسارتی سخت  تر از شهادت بود اما روحشان آزاد بود، آنها با صبر و تحمل باعث سربلندی ایران و ایرانی شدند.

حاج آقا محرمخانی با انتقاد از عکاسی نمایندگان در مجلس گفت: گرفتن عکس سلفی با یک زن اروپائی برای یک نماینده در مجلس شورای اسلامی در شان ملت ایران نیست.

ایرانی با رنگ و بوی اسلام و ائمه اطهار عزت یافته است ، گرفتن عکس سلفی با آن شرایط و گذاشتن در فضای مجازی برای یک ایرانی افتخار نیست . ببینید آیا ملت ما با این راضی خواهد بود ؟ آیا با این کار حرمت خون شهدا را حفظ کردیم ؟ ما هرجا که باشیم باید غیرت ایرانی و شهامت ایرانی را حفظ کنیم. این اروپائی ها هستند که باید از ما رنگ دین بگیرند.

 تذکر وی در آخر خطبه به مسئولان بود که با تاکید به حمایت از صنایع کوچک و تعطیل شده ، خواستار توجه ویژه دست اندرکاران به قشر جوان و بیکار شد و افزود : سرمایه های کلانی بر روی زمین مانده که دولت می تواند با برنامه آنها را به حرکت در آورد که هم اشتغال زائی کرده و هم گاهی در شکوفائی جامعه برداشته باشد.

آخرین خبر

برگزاری نماز پرشکوه عید سعید قربان روز جمعه دهم شهریورماه سال 1396 در صایین قلعه

IMAGE

برگزاری نماز پرشکوه عید سعید قربان روز جمعه دهم شهریورماه سال 1396 در صایین قلعه      خطیب نماز ابتدا خود و همه نماز گزاران را به رعایت تقوای الهی دعوت کرد و به تشریح بخشی از اسرار قربانی در عید قربان پرداخت و گفت : ذبح...

آخرین خطبه

اقدام ترامپ در قدس اعلام جنگ با مسلمانان جهان است

IMAGE

گزارش خطبه های نماز جمعه ی صائین قلعه مورخه 17 آذر ماه 1396      خطیب جمعه خود و همه مردم را به رعایت تقوای الهی و پرهیز از محرمات دعوت کرده و با بیان فرمایشی از امیرالمومنین (ع) گفت : تقوا پیشه کنید از گناهان پرهیز کنید در...

جلسات

برگزاری جلسه ستاد نماز جمعه

IMAGE

جلسه ستاد نماز جمعه با حضور حجت الاسلام والمسلمین موسوی امام جمعه این شهر با اعضای ستاد نماز جمعه در دفتر امام جمعه برگزار شد.

جدیدترین مقاله

حضور امام زمان در آيينه احاديث

IMAGE

رهروان ولایت ـ در بحث اثبات وجود نازنین حضرت ولی عصر(عجل‌الله‌تعالی‌فرجه‌) گفته مي‌شود که هم ادله عقلی وجود دارد و هم ادله نقلی؛که به ادله‌ی نقلی موجود در این بحث می‌پردازیم: